Półkolonie Ferie w Mieście 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SZALPUK TOMASZ 9SOKOLANY I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
2 Białobłocki Jakub Kuźnica I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
3 Dabrowska Kinga Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
4 Chwiedźko Natalia Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
5 Jaros Błażej Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
6 Malicka Zuzanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
7 Prokopczyk Aleksandra Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
8 Gremza Kacper Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
9 Kozaczyńska Barbara Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
10 MATUK ANNA SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
11 Tokarewicz Paweł Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 Sokólska Grupa Biegowa opłacono
12 Zajkowska Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
13 Kozaczyński Grzegorz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 Osir Sokółka opłacono
14 Czarnowicz Andrzej Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
15 Stasiewicz Ryszard Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
16 Rećko Mateusz SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
17 Gremza Dawid Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
18 Sadkowska Magda Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
19 Czarnowicz Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
20 Hajduczenia Wiktor Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
21 Tokarewicz Stanisław Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
22 PROTASIEWICZ SŁAWOMIR SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
23 Maliszewski Andrzej Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
24 Dargiewicz Wioleta Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
25 Jacewicz Mateusz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
26 Bancer Anna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
27 Laszuk Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
28 Rećko Bartosz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
29 Woronowicz Wiktoria Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 Jacowlany opłacono
30 Bakun Monika Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
31 Joszczyk Ola Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
32 Nelke Ada sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
33 Pych Justyna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
34 Słyż Marcin Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
35 Konik Paulina Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
36 Zajczyk Łucja Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 sp1 opłacono
37 JELSKA Zuzanna SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
38 Jakubowicz Hanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
39 Małoń Iga Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
40 Marchiel Kacper Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
41 Czechowicz Zuzanna SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
42 Połuszejko iwona Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
43 Kuźmin jan Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
44 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
45 Wysocka Filip Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono


Wyświetleń: 4538

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ