Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
2 | Rećko Bartosz | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
3 | Gremza Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
4 | Bakun Monika | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
5 | Joszczyk Ola | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
6 | Nelke Ada | sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
7 | Pych Justyna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
8 | Białobłocki Jakub | Kuźnica | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
9 | Słyż Marcin | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
10 | Konik Paulina | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
11 | Laszuk Joanna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
12 | JELSKA Zuzanna | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
13 | Dabrowska Kinga | Sokolka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
14 | Chwiedźko Natalia | Sokolka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
15 | Jakubowicz Hanna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
16 | Małoń Iga | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
17 | Marchiel Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
18 | Jaros Błażej | Sokolka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
19 | Połuszejko iwona | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
20 | Kuźmin jan | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
21 | SZALPUK TOMASZ | 9SOKOLANY | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
22 | Prokopczyk Aleksandra | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
23 | MATUK ANNA | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
24 | Malicka Zuzanna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
25 | Zajkowska Joanna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
26 | Wysocka Filip | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
27 | Czarnowicz Andrzej | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
28 | Stasiewicz Ryszard | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
29 | Rećko Mateusz | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
30 | Gremza Dawid | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
31 | Sadkowska Magda | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
32 | Czarnowicz Joanna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
33 | Hajduczenia Wiktor | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
34 | Tokarewicz Stanisław | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
35 | PROTASIEWICZ SŁAWOMIR | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
36 | Maliszewski Andrzej | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
37 | Dargiewicz Wioleta | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
38 | Jacewicz Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
39 | Bancer Anna | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | opłacono | |
40 | Woronowicz Wiktoria | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | Jacowlany | opłacono |
41 | Kozaczyński Grzegorz | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | Osir Sokółka | opłacono |
42 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
43 | Zajczyk Łucja | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | sp1 | opłacono |
44 | Czechowicz Zuzanna | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
45 | Kozaczyńska Barbara | Sokółka | Polska | I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
Wyświetleń: 6332