Półkolonie Ferie w Mieście 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bakun Monika Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
2 Bancer Anna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
3 Białobłocki Jakub Kuźnica I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
4 Chwiedźko Natalia Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
5 Czarnowicz Andrzej Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
6 Czarnowicz Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
7 Czechowicz Zuzanna SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
8 Dabrowska Kinga Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
9 Dargiewicz Wioleta Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
10 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
11 Gremza Dawid Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
12 Gremza Kacper Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
13 Hajduczenia Wiktor Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
14 Jacewicz Mateusz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
15 Jakubowicz Hanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
16 Jaros Błażej Sokolka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
17 JELSKA Zuzanna SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
18 Joszczyk Ola Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
19 Konik Paulina Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
20 Kozaczyńska Barbara Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
21 Kozaczyński Grzegorz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 Osir Sokółka opłacono
22 Kuźmin jan Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
23 Laszuk Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
24 Malicka Zuzanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
25 Maliszewski Andrzej Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
26 Marchiel Kacper Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
27 MATUK ANNA SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
28 Małoń Iga Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
29 Nelke Ada sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
30 Połuszejko iwona Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
31 Prokopczyk Aleksandra Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
32 PROTASIEWICZ SŁAWOMIR SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
33 Pych Justyna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
34 Rećko Bartosz Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
35 Rećko Mateusz SOKÓŁKA I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
36 Sadkowska Magda Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
37 Stasiewicz Ryszard Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
38 SZALPUK TOMASZ 9SOKOLANY I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 opłacono
39 Słyż Marcin Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
40 Tokarewicz Paweł Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 Sokólska Grupa Biegowa opłacono
41 Tokarewicz Stanisław Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono
42 Woronowicz Wiktoria Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2009-2012 Jacowlany opłacono
43 Wysocka Filip Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 opłacono
44 Zajczyk Łucja Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2009-2012 sp1 opłacono
45 Zajkowska Joanna Sokółka I turnus 24-28.01.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2009-2012 opłacono


Wyświetleń: 4537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ