Półkolonie Ferie w Mieście 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rećko Agnieszka Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
2 Sołowiej Maja Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
3 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
4 bykowicz katarzyna Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
5 Supronik Anna sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
6 Stojak Magdalena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
7 Małoń Izabela Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
8 Malicka Anna Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
9 Marculewicz Marta Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
10 Malicka Julia Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
11 Rećko Antoś Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
12 Kieda Zuzanna Litwinki II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
13 Mucuś Paweł Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
14 NORMANTOWICZ-PAWELKO Nikola SOKOLKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
15 Januszkiewicz Mariusz Januszkiewicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
16 Nelke mateusz SOkółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
17 Pezowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
18 Skonieczna Ewa Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
19 Kondrat Wojciech SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
20 Sołowiej Maria Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
21 Tur Maciej Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
22 Tur Iwona Tur Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
23 BURAK JOANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
24 WÓJTOWICZ ANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
25 Korecki Lia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
26 Lenkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
27 Doroszkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
28 Dabrowska Kinga Sokolka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
29 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
30 Mudrewicz Przemysław Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
31 borowski Dawid sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
32 Kabelis Amelia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
33 Świrydowicz Franciszek Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
34 Joszczyk julia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
35 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
36 czajkowski adam sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
37 Nelke Przemysław sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
38 Dziewiątkowska Iza Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
39 Matyszczyk Wiktor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP 2 opłacono
40 Słyż Bartosz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 SP nr 2 opłacono
41 Kundzicz Olaf Tomasz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP nr 2 w Sokółce opłacono
42 Arciuch Michał Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
43 Arciuch Milena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
44 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp3 opłacono


Wyświetleń: 2798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ