Półkolonie Ferie w Mieście 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Januszkiewicz Mariusz Januszkiewicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
2 NORMANTOWICZ-PAWELKO Nikola SOKOLKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
3 Matyszczyk Wiktor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP 2 opłacono
4 Kundzicz Olaf Tomasz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP nr 2 w Sokółce opłacono
5 Mucuś Paweł Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
6 Kieda Zuzanna Litwinki II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
7 Rećko Antoś Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
8 Słyż Bartosz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 SP nr 2 opłacono
9 Malicka Julia Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
10 Marculewicz Marta Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
11 Malicka Anna Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
12 Małoń Izabela Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
13 Stojak Magdalena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
14 Supronik Anna sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
15 bykowicz katarzyna Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
16 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp3 opłacono
17 Arciuch Milena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
18 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
19 Sołowiej Maja Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
20 Arciuch Michał Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
21 Rećko Agnieszka Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
22 Dziewiątkowska Iza Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
23 Nelke Przemysław sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
24 czajkowski adam sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
25 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
26 Joszczyk julia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
27 Świrydowicz Franciszek Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
28 Kabelis Amelia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
29 borowski Dawid sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
30 Mudrewicz Przemysław Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
31 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
32 Dabrowska Kinga Sokolka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
33 Doroszkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
34 Lenkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
35 Korecki Lia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
36 WÓJTOWICZ ANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
37 BURAK JOANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
38 Tur Iwona Tur Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
39 Tur Maciej Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
40 Sołowiej Maria Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
41 Kondrat Wojciech SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
42 Skonieczna Ewa Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
43 Pezowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
44 Nelke mateusz SOkółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono


Wyświetleń: 2885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ