Półkolonie Ferie w Mieście 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arciuch Michał Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
2 Arciuch Milena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka opłacono
3 borowski Dawid sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
4 BURAK JOANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
5 bykowicz katarzyna Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
6 czajkowski adam sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
7 Dabrowska Kinga Sokolka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
8 Doroszkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
9 Dziewiątkowska Iza Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
10 Januszkiewicz Mariusz Januszkiewicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
11 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
12 Joszczyk julia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
13 Kabelis Amelia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
14 Kieda Zuzanna Litwinki II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
15 Kondrat Wojciech SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
16 Korecki Lia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
17 Kundzicz Olaf Tomasz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP nr 2 w Sokółce opłacono
18 Lenkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
19 Malicka Anna Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
20 Malicka Julia Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
21 Marculewicz Marta Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
22 Matyszczyk Wiktor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP 2 opłacono
23 Małoń Izabela Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
24 Mucuś Paweł Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
25 Mudrewicz Przemysław Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
26 Nelke mateusz SOkółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
27 Nelke Przemysław sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
28 NORMANTOWICZ-PAWELKO Nikola SOKOLKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
29 Pezowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
30 Rećko Agnieszka Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
31 Rećko Antoś Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
32 Skonieczna Ewa Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
33 Sołowiej Maja Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
34 Sołowiej Maria Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
35 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp3 opłacono
36 Stojak Magdalena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
37 Supronik Anna sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 opłacono
38 Świrydowicz Franciszek Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
39 Słyż Bartosz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 SP nr 2 opłacono
40 Tur Iwona Tur Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
41 Tur Maciej Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
42 WÓJTOWICZ ANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono
43 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 opłacono
44 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 opłacono


Wyświetleń: 2884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ