IV Walentynkowy Bieg Parami

5km

5km

Msc Numer Nazwa lewa połówka prawa połówka Miejscowość Dystans Prędkość Czas/km Meta Gmina Kosakowo Dyplom
1 38 RUNNING FAMILY KATARZYNA POBŁOCKA-GŁOGOWSKA PIOTR POBŁOCKI GDYNIA / LĘBORK 5km 13.45 00:04:27 00:22:18.15 PDF PNG
2 4 RUN GOKU TEAM AGNIESZKA PRZYBYŁA ADRIAN PRZYBYŁA IŁAWA 5km 13.18 00:04:33 00:22:46.98 PDF PNG
3 77 IRONRUNKI ZUZANNA GŁOMBIOWSKA SEBASTIAN MARSZAŁEK GDYNIA 5km 13 00:04:37 00:23:05.42 PDF PNG
4 66 TUMULKI RAFAŁ TOMCZYK SYLWIA KIERSKA-TOMCZYK GDAŃSK 5km 11.77 00:05:05 00:25:29.06 PDF PNG
5 16 KEPASY EWA KEPKA GRZEGORZ KEPKA WEJHEROWO 5km 11.73 00:05:07 00:25:35.87 PDF PNG
6 41 FAJTKITEAM LAURA FAJTEK SEBASTIAN FAJTEK RUMIA 5km 11.42 00:05:15 00:26:16.43 PDF PNG
7 37 KASIA I JACEK KATARZYNA OWCZAREK JACEK OWCZAREK KOSAKOWO 5km 10.23 00:05:51 00:29:19.81 TAK PDF PNG
8 9 LĘBORKLOVE ANDRZEJ BEMBENISTA KAROLINA TESSMER RYBNIK / LĘBORK 5km 10.19 00:05:53 00:29:27.98 PDF PNG
9 65 ACTIVE FLOW PAWEŁ KOCHANEK AGATA KOCHANEK DĘBOGÓRZE 5km 10.03 00:05:59 00:29:55.31 TAK PDF PNG
10 60 LOVE IS... OLEKSANDR RIABUKHA MAŁGORZATA RINC GDYNIA 5km 9.96 00:06:01 00:30:07.64 PDF PNG
11 72 MROCZEK TEAM SYLWIA MROCZEK ROBERT MROCZEK RUMIA 5km 9.91 00:06:03 00:30:16.23 PDF PNG
12 29 JOYSTICK TEAM JOLANTA HORODYSKA PIOTR DOMAGAŁA GDYNIA 5km 9.38 00:06:23 00:31:58.42 PDF PNG
13 32 BIEGAJĄCE WARIATKI JUSTYNA KANKOWSKA ANNA RYCHERT SREBRZYSKO 5km 9.33 00:06:25 00:32:09.65 PDF PNG
14 42 KARPIENKI :) LILIANA KARPENKO ANDRZEJ KARPENKO GDAŃSK 5km 9.31 00:06:26 00:32:14.46 PDF PNG
15 19 TRIEAGELS FABIAN KLEKOTKO ANNA KLEKOTKO POGÓRZE / GDYNIA 5km 9.07 00:06:37 00:33:05.35 TAK PDF PNG
16 18 WARIATY EWELINA STRZEBRAKOWSKA PAWEŁ TALAGA WEJHEROWO / GDYNIA 5km 9.02 00:06:39 00:33:16.43 PDF PNG
17 57 DYMKI MONIKA DYDYMSKA KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA 5km 8.97 00:06:41 00:33:27.87 PDF PNG
18 64 SURFSTACJA PATRYCJA NOWAK KONRAD NOWAK KOSAKOWO 5km 8.93 00:06:43 00:33:35.50 TAK PDF PNG
19 10 SURF PARA ANGELA SKONIECZNA SEBASTIAN ZBIERSKI REDA 5km 8.75 00:06:51 00:34:16.31 PDF PNG
20 49 MELLER MARCIN MELLER MARTYNA MELLER MALBORK 5km 8.73 00:06:52 00:34:21.72 PDF PNG
21 69 ROMAN&JUSTYNA ROMAN DZIENISZ JUSTYNA DZIENISZ ROBAKOWO 5km 8.69 00:06:54 00:34:32.30 PDF PNG
22 20 ILONA I JAREK ILONA BRZEZIK JAROSŁAW BRZEZIK WEJHEROWO 5km 8.64 00:06:56 00:34:43.21 PDF PNG
23 74 TOMI&ZBI TAMARA ŁUCHNIAK ZBIGNIEW ŁUCHNIAK MOSTY 5km 8.61 00:06:58 00:34:51.74 TAK PDF PNG
24 43 HINCKA ŁUKASZ HINCKA BARBARA HINCKA ŻELISTRZEWO 5km 8.43 00:07:07 00:35:36.50 PDF PNG
25 36 PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON KATARZYNA KAMROWSKA AGNIESZKA GRODECKA PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 8.42 00:07:07 00:35:38.87 PDF PNG
26 76 POLIPACK TEAM GWE 2 WIKTORIA NACZK NIKODEM BAŁUT LĘBORK / CEWICE 5km 8.41 00:07:08 00:35:41.88 PDF PNG
27 44 KAMERKI ŁUKASZ KAMERKE JUSTYNA KAMERKE LUZINO 5km 8.36 00:07:10 00:35:54.55 PDF PNG
28 61 PATRYCJA I MICHAŁ PATRYCJA MIŚKOWIEC-CZECH MICHAŁ CZECH GDYNIA 5km 8.34 00:07:11 00:35:57.01 PDF PNG
29 21 KOWALE IWONA KOWALSKA MARCIN KOWALSKI MOSTY 5km 8.22 00:07:18 00:36:31.36 TAK PDF PNG
30 3 8! AGNIESZKA KRYSIAK KRZYSZTOF KRYSIAK SUCHY DWÓR 5km 8.01 00:07:29 00:37:27.66 TAK PDF PNG
31 47 ZAGRODA PODGÓRZE MAŁGORZATA SIEDLIK BARTOSZ SIEDLIK GDYNIA 5km 7.99 00:07:30 00:37:34.56 PDF PNG
32 45 PRZECINAK77 MAGDALENA LEPA-ROMAN KRZYSZTOF ROMAN BOLSZEWO 5km 7.93 00:07:33 00:37:49.32 PDF PNG
33 35 GRAL TEAM KATARZYNA GRAL PIOTR GRAL GDYNIA 5km 7.89 00:07:36 00:38:00.69 PDF PNG
34 55 MARZENKAI I LESZEK MARZENA SPYCHAŁA LESŁAW SPYCHAŁA GOSCICINO 5km 7.83 00:07:39 00:38:18.10 PDF PNG
35 30 SIÓDEMECZKA JUSTYNA ADAMSKA ANDRZEJ LASKOWSKI BANINO 5km 7.8 00:07:41 00:38:28.62 PDF PNG
36 59 DZIECI KWIATÓW NATALIA REJKOWSKA EWA LINIEWSKA DĘBOGÓRZE / PIERWOSZYNO 5km 7.67 00:07:49 00:39:06.45 TAK PDF PNG
37 73 POLIPACK TEAM GWE SYLWIA RESEMAN RADOSLAW OLEJKO ŻUKOWO 5km 7.61 00:07:53 00:39:25.02 PDF PNG
38 71 BIEGUSKI STANISŁAW HINC ALDONA HINC GDAŃSK 5km 7.6 00:07:53 00:39:27.42 PDF PNG
39 63 BUBU PATRYCJA GROCHOWSKA-MEJER PATRYK GROCHOWSKI GDYNIA 5km 7.6 00:07:53 00:39:27.99 PDF PNG
40 33 KAMILA&RAFAŁ KAMILA CYROCKA RAFAŁ CIMOCHOWSKI REDA 5km 7.54 00:07:57 00:39:47.13 PDF PNG
41 31 GRUDNIE JUSTYNA HALEMBA WOJTEK GRUDZIEN REWA 5km 7.52 00:07:59 00:39:55.08 TAK PDF PNG
42 75 SĄSIEDZI WERONIKA KONKEL SŁAWOMIR MROZOWSKI KUZNICA / RUMIA 5km 7.42 00:08:05 00:40:25.09 PDF PNG
43 67 T-T RAFAŁ TOPOREK IZABELA TOWARNICKA PRZODKOWO / GDYNIA 5km 7.31 00:08:12 00:41:03.56 PDF PNG
44 1 KASIA I JAREK KATARZYNA KOLMETZ JAREK WENDT SASINO 5km 7.23 00:08:18 00:41:30.47 PDF PNG
45 48 DREAM TEAM MARCIN BUJNICKI MAGDALENA BUJNICKA PASŁĘK 5km 7.2 00:08:19 00:41:39.90 PDF PNG
46 15 D@K DANUTA KARWOWSKA KRYSTIAN KARWOWSKI MOSTY 5km 7.18 00:08:21 00:41:48.82 TAK PDF PNG
47 54 M&M MARYSIA ZASKOWSKA MATEUSZ SZUR RUMIA / RYBNO 5km 7 00:08:34 00:42:52.21 PDF PNG
48 13 2 PO ŚLUBIE BARTOSZ JAKUBOWSKI DOMINIKA JAKUBOWSKA GDYNIA 5km 6.99 00:08:34 00:42:54.57 PDF PNG
49 7 JABŁOŃKI ALEKSANDRA JABŁOŃSKA MICHAŁ JABŁOŃSKI POGÓRZE 5km 6.97 00:08:36 00:43:03.51 TAK PDF PNG
50 6 DOMINKI ALEKSANDRA DOMIŃCZAK DARIUSZ DOMIŃCZAK POGÓRZE 5km 6.96 00:08:37 00:43:07.57 TAK PDF PNG
51 23 TUCHOMGRODZIANIE JACEK NOGA EWA PARAFINIUK-NOGA GDYNIA 5km 6.88 00:08:43 00:43:36.32 PDF PNG
52 46 MYCZKI MAGDALENA MYK TOMASZ MYK RUMIA 5km 6.84 00:08:46 00:43:52.06 PDF PNG
53 70 ZŁOTE GODY SABINA I LESZEK SABINA CHWALISZ LESZEK CHWALISZ RUMIA 5km 6.83 00:08:47 00:43:57.54 PDF PNG
54 17 MOTOMYSZY EWELINA DRAGOSZ MACIEJ DRAGOSZ GDYNIA 5km 6.76 00:08:52 00:44:22.34 PDF PNG
55 2 A.L LUBISIE ADAM LUBOWIECKI KLAUDIA KARPUS ROKITKI / TUCHOLA 5km 6.74 00:08:54 00:44:30.55 PDF PNG
56 24 BAGIETKI JOANNA CHOJNICKA MAŁGORZATA OBSZAŃSKA PASŁĘK 5km 6.66 00:09:00 00:45:04.50 PDF PNG
57 25 ASIA I MAGDA JOANNA DĄBROWSKA MARIA ZAKRZEWSKA POGÓRZE 5km 6.55 00:09:09 00:45:49.97 TAK PDF PNG
58 51 MM.NIEMIEC MAREK NIEMIEC MARIOLA NIEMIEC GDYNIA 5km 6.49 00:09:14 00:46:12.13 PDF PNG
59 28 ASIA I MACIEJ JOANNA TRUSZCZYŃSKA MACIEJ GUMIENNY GDYNIA / BYDGOSZCZ 5km 6.46 00:09:17 00:46:28.71 PDF PNG
60 52 PAWLITA NA ''5'' MARIA PAWŁOWSKA ANDRZEJ PAWŁOWSKI GDYNIA 5km 6.27 00:09:34 00:47:53.15 PDF PNG
61 56 MY TO JO MATEUSZ LOREK ILONA KRAMPA GDYNIA / PRZODKOWO 5km 6.19 00:09:42 00:48:30.59 PDF PNG
62 8 TOOOOCHA ALEKSANDRA TOCHA MICHAŁ TOCHA KOSAKOWO 5km 6.08 00:09:52 00:49:21.31 TAK PDF PNG
63 14 PO ANEKSACH:) KINGA SARNOWSKA ARTUR SARNOWSKI REWA 5km 6.06 00:09:53 00:49:29.63 TAK PDF PNG
64 11 ZIĘBUSZKI ANNA FILIPSKA ARKADIUSZ ZIĘBA GDAŃSK 5km 5.97 00:10:03 00:50:16.57 PDF PNG
65 62 P&P PATRYCJA GORZEŃSKA PIOTR GORZEŃSKI GDYNIA 5km 5.83 00:10:18 00:51:30.67 PDF PNG
66 53 M J MILKOWSKI MARIUSZ MILKOWSKI JOLA MILKOWSKI GDYNIA 5km 5.5 00:10:54 00:54:31.26 PDF PNG
67 68 RENKUBA RENATA JAMROZ PIES KUBA GDYNIA 5km 4.97 00:12:04 01:00:21.46 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ