3 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Godz. startu 500 m (1) 500 m (2) 500 m (3) 500 m (4) 500 m (5) 500 m (6) Czas netto
1 42 POBŁOCKI ADAM M 1 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE 00:32:27.01 00:01:51.94 00:01:58.23 00:01:59.41 00:01:59.72 00:02:01.39 00:01:55.66 00:11:46.35
2 53 TABACZYŃSKI ŁUKASZ M 2 PĘPOWO 00:41:03.07 00:02:05.18 00:02:02.93 00:02:04.20 00:02:05.81 00:02:08.56 00:02:07.00 00:12:33.68
3 21 KAMIŃSKI JACEK M 3 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM 00:00:14.25 00:01:55.23 00:02:05.54 00:02:12.70 00:02:15.41 00:02:12.98 00:01:57.84 00:12:39.70
4 39 PASIERBSKA EWA K 1 GDAŃSK 00:59:38.66 00:02:08.58 00:02:06.35 00:02:11.15 00:02:14.06 00:02:13.71 00:02:08.39 00:13:02.24
5 5 DATA MARCIN M 4 WARZENKO 00:00:04.01 00:02:05.75 00:02:07.04 00:02:13.54 00:02:16.44 00:02:16.16 00:02:16.67 00:13:15.60
6 38 OSIELSKI MACIEJ M 5 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 01:15:58.27 00:01:58.93 00:02:13.38 00:02:18.37 00:02:33.66 00:02:17.39 00:02:24.48 00:13:46.21
7 99 PAŹDZIORA ARKADIUSZ M 6 MARSZEWSKA GÓRA 01:22:27.20 00:02:10.48 00:02:23.03 00:02:16.10 00:02:20.55 00:02:30.83 00:02:05.46 00:13:46.45
8 59 ŻYTKIEWICZ KATARZYNA K 2 GDAŃSK 00:00:23.10 00:02:11.22 00:02:17.30 00:02:20.75 00:02:22.82 00:02:22.49 00:02:18.07 00:13:52.65
9 98 PAŹDZIORA HENRYK M 7 MARSZEWSKA GÓRA 01:22:27.59 00:02:11.46 00:02:23.27 00:02:25.70 00:02:28.65 00:02:27.21 00:02:23.11 00:14:19.40
10 23 KOPCZYŃSKA MONIKA K 3 GDAŃSK 02:03:55.48 00:02:12.63 00:02:26.37 00:02:32.30 00:02:30.31 00:02:32.88 00:02:26.68 00:14:41.17
11 4 CYMAN ROBERT M 8 SIERAKOWICE 01:13:23.72 00:02:11.63 00:02:28.00 00:02:34.09 00:02:36.46 00:02:30.26 00:02:25.77 00:14:46.21
12 43 PYŻ SŁAWOMIR M 9 GDAŃSK 02:03:56.35 00:02:10.43 00:02:30.15 00:02:33.57 00:02:39.33 00:02:39.92 00:02:42.11 00:15:15.51
13 95 WENTA ADRIAN M 10 ŻUKOWO ZSZ 10 ŻUKOWO 01:23:21.67 00:02:21.14 00:02:37.39 00:02:30.72 00:02:29.48 00:02:41.09 00:02:42.10 00:15:21.92
14 100 ŻYGOWSKI BARTOSZ M 11 MEZOWO AP KARTUZY JEDYNKA / SŁODKA POLSKA 00:00:23.28 00:02:24.40 00:02:43.89 00:02:44.72 00:02:46.79 00:02:45.68 00:02:39.42 00:16:04.90
15 37 OLEJARCZYK PIOTR M 12 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET 01:12:20.18 00:03:05.58 00:02:41.31 00:02:39.87 00:02:39.70 00:02:37.66 00:02:38.53 00:16:22.65
16 17 HIRSZ SABINA K 4 BORKOWO 01:13:04.10 00:02:45.59 00:02:35.64 00:02:41.08 00:02:45.65 00:02:47.63 00:02:47.49 00:16:23.08
17 97 MAZUR KAMIL M 13 RAMLEJE 01:23:21.43 00:02:17.25 00:02:40.74 00:02:50.55 00:02:49.15 00:03:03.88 00:03:00.92 00:16:42.49
18 51 SKERKA DAGMARA K 5 GDYNIA 00:00:24.16 00:02:38.72 00:02:58.19 00:03:02.89 00:02:57.22 00:02:58.23 00:02:56.89 00:17:32.14
19 49 SZLAS RADOSŁAW M 14 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 00:00:24.16 00:02:38.72 00:02:58.19 00:03:02.89 00:02:57.22 00:02:58.23 00:02:56.89 00:17:32.14
20 16 HINC IWONA K 6 ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:00:23.19 00:02:50.78 00:03:01.25 00:03:03.55 00:03:04.63 00:03:02.91 00:03:05.52 00:18:08.64
21 18 KALINOWSKI BARTOSZ M 15 GDAŃSK 00:22:28.33 00:03:09.67 00:03:14.96 00:03:17.59 00:03:14.71 00:03:14.19 00:03:11.97 00:19:23.09
22 55 TARNÓWKA SZYMON M 16 GDAŃSK 00:22:28.57 00:03:09.68 00:03:15.38 00:03:16.35 00:03:15.54 00:03:14.05 00:03:12.09 00:19:23.09
23 19 KALINOWSKI JEREMI M 17 GDAŃSK 00:22:27.94 00:03:09.76 00:03:15.08 00:03:17.40 00:03:14.98 00:03:13.98 00:03:11.90 00:19:23.10
24 6 DESZCZ MAŁGORZATA K 7 GDAŃSK 00:22:27.35 00:03:10.78 00:03:15.11 00:03:17.43 00:03:15.54 00:03:14.49 00:03:10.29 00:19:23.64
25 94 KUJAWA KATARZYNA K 8 GDYNIA 02:04:20.99 00:03:28.35 00:03:34.29 00:03:19.25 00:03:13.64 00:03:12.01 00:03:04.68 00:19:52.22
26 93 ARTECKI ARKADIUSZ M 18 SOPOT 02:04:20.89 00:03:29.17 00:03:34.11 00:03:18.63 00:03:54.70 00:02:30.13 00:03:05.60 00:19:52.34
27 7 FORMELA SEBASTIAN M 19 ŻUKOWO KSE DULKA 00:00:24.14 00:03:03.89 00:03:10.49 00:03:24.47 00:03:36.32 00:03:37.60 00:03:37.33 00:20:30.10
28 25 KRAMP BEATA K 9 ŻUKOWO KS PRZODKOWSKIE MORSY 00:00:24.48 00:03:23.77 00:03:33.18 00:03:59.79 00:03:29.17 00:03:45.64 00:03:46.94 00:21:58.49
29 26 KRUEGER KAMILA K 10 SOMONINO 00:08:25.78 00:03:10.91 00:03:35.84 00:04:06.95 00:04:56.28 00:04:36.76 00:04:11.55 00:24:38.29
30 40 PATURA KLAUDIA K 11 KOSAKOWO 00:08:26.02 00:03:11.06 00:03:35.52 00:04:06.98 00:04:56.31 00:04:37.03 00:04:12.02 00:24:38.92
31 28 KUTNIEWSKA MARIA K 12 ŻUKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 00:00:25.97 00:03:59.11 00:04:20.75 00:04:43.33 00:04:26.79 00:04:28.05 00:04:32.32 00:26:30.35
32 29 LIS-TARNÓWKA MAGDALENA K 13 GDAŃSK 00:28:53.85 00:06:31.83 00:03:14.04 00:03:22.03
33 33 MIKULSKA BARBARA K 14 GDANSK 00:35:25.19 00:06:25.52
34 54 TARNÓWKA ROBERT M 20 GDAŃSK 00:28:53.67 00:03:16.77 00:09:39.62
35 96 MAKOWSKI FILIP M 21 GDAŃSK 01:23:20.23 00:04:59.83 00:03:15.56 00:03:20.21 00:03:39.56 00:03:04.34
36 89 SKURTYS KORNELIA K 15 REDA 02:22:12.30 00:04:01.36
37 92 SKURTYS AMELIA K 16 REDA 02:22:05.32 00:04:08.31
38 90 SKURTYS DAGMARA K 17 REDA 02:22:08.16 00:04:05.81 00:04:26.35 00:03:28.62
39 91 SKURTYS CEZARY M 22 REDA 02:22:02.65 00:04:14.96 00:04:22.84 00:03:31.23

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ