Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Godlewski Andrzej Borawskie 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
2 Wieliczko Grzegorz Mońki 10 km opłacono
3 Januszkiewicz Iwo Gołdap 5 km LA OSiR Gołdap
4 Piwowar Mateusz Gołdap 5 km LA OSiR Gołdap
5 Pigiel Jakub Gołdap 5 km LA OSiR Gołdap
6 Drężek Patryk Giby 5 km 3T Białystok opłacono
7 Kalinowski Krystian Białystok 10 km AGR Podlasie
8 Domoradzki Robert Łomża 10 km Grygo Team opłacono
9 Skrętek Paulina Białystok 5 km opłacono
10 Sienkiewicz Jakub Białystok 10 km opłacono
11 Wieliczko Paweł Monki 10 km opłacono
12 Konopko Joanna Suwałki 10 km opłacono
13 Puciłowski Mirosław Białystok 10 km Nadaktywni
14 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 5 km opłacono
15 Szydłowski Adrian Białystok 5 km Wojownicze Żółwie Ninja opłacono
16 Kużelewska Julia Białystok 5 km opłacono
17 Szycik Waldemar Ełk 10 km Maratonka Grajewo
18 Dederko Jacek białystok 10 km opłacono
19 Supiński Adam Protasy 5 km Kotniz Runners opłacono
20 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 km opłacono
21 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 5 km Wojownicze Żółwie Ninja opłacono
22 Iwanow Aleksander Biaĺystok 5 km
23 Iwanowa Helena Bialystok 5 km
24 Krasowski Damian Białystok 5 km Białystok opłacono
25 Kot Sebastian Białystok 5 km MD Run Training
26 Truchan Wiesław Żytkiejmy 10 km Wilki Puszczy Rominckiej
27 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 5 km MKS Juvenia Białystok opłacono
28 Drewnowski Robert Lipińskie Małe 5 km opłacono
29 Głażewski Mateusz Mońki 10 km opłacono
30 Gražys Vytautas Paberžė 10 km RCN
31 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10 km Ducla Academy Warszawa opłacono
32 Zawistowski Łukasz Białystok 5 km
33 Mościcki Zenon Rutki 10 km opłacono
34 Jankowski Andrzej Białystok 5 km Kotniz Runners opłacono
35 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa 10 km Na, pagauk! opłacono
36 WASZKIEWICZ Ariel Mrozy Wielkie 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
37 Różański Krystian Ełk 10 km Porta Active Team opłacono
38 szewczak andrzej Białystok 10 km Masters Białystok opłacono
39 Spyła Darosław Ełk 10 km opłacono
40 Getek Marcin Ełk 10 km opłacono
41 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 km GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
42 Bałdan Irena Kosmaty Borek 5 km GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
43 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10 km DHL AUGUSTÓW opłacono
44 Uliszewska Iwona Orzysz 10 km opłacono
45 Drażba Justyna Raczki 5 km Kajakowa Rospuda opłacono
46 Sokołowska Marta Augustów 10 km ATP Augustów opłacono
47 Bagiński Jan Olecko 10 km OleckoBiega opłacono
48 Warykowski Stanislaw Olecko 10 km Olecko Biega opłacono
49 Popowska Monika Suwałki 10 km Dąbrowski Team opłacono
50 duchnowski łukasz Orzysz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
51 Sznurkowski Dawid Suwalki 5 km Team Kopeć opłacono
52 Sznurkowska Sylwia Suwalki 10 km Team Kopeć opłacono
53 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 5 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
54 Gryżewski Maciej Ełk 10 km Wardaszka Running Team opłacono
55 Szajdek Bogumiła Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
56 Gacioch Jarosław Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
57 Siergiej Elzbieta Odoje 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
58 Zacharewicz Hubert Ełk 10 km
59 Połubok Renata Ełk 10 km Wardaszka Running Team opłacono
60 Gacki Krzysztof Pisz 10 km Biegam bez klubu opłacono
61 Pleban Marek Łomża 10 km Grygo Team opłacono
62 Berent Karol Białystok 10 km 3T Białystok/Dawaj Kalach Team opłacono
63 Poniatowski Marek Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono
64 Poniatowski Adam Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono
65 Kuleszka Anna Węgorzewo 5 km Drużyna ML/11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
66 Dziekoński Tadeusz Białystok 5 km Juvenia Białystok opłacono
67 Czykwin Jurek Bielsk Podlaski 10 km Noworoczny Bieg Tura
68 Śniosek Patryk kowalki 10 km ks Kowalki opłacono
69 Śniosek Krzysztof kowalki 10 km ks Kowalki opłacono
70 Roszkowski Łukasz Białystok 5 km KS Podlasie Białystok opłacono
71 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 km Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono
72 Dziedzik Patrycja Białystok 5 km opłacono
73 Kropiwnicki Marcin Białystok 5 km
74 Drażba Łukasz Suwałki 5 km fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
75 Morawski Jacek Białystok 5 km MD Run Training opłacono
76 Elster Adam Łomża 10 km Grygo Team opłacono
77 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 km opłacono
78 Jarmołowicz Jacek Białystok 5 km MD Run Training opłacono
79 Roszko Damian Białystok 5 km opłacono
80 Rudnicka Jadwiga Białystok 10 km opłacono
81 Waśko Mirosław Łapy 10 km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
82 Waśko Barbara Łapy 10 km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
83 Parszczyńska Izabela Giżycko 10 km TEAM PARSZCZYŃSKICH
84 Żak Monika Sobolewo 10 km
85 WIESIEŁOWSKI Jarosław BIELSK PODLASKI 10 km PRONAR
86 Bałdak Jolanta Białystok 5 km 3T Białystok
87 S M Bialystok 10 km opłacono
88 Falkowski Marek Białystok 10 km st4.pl opłacono
89 Bargłowski Kamil Białystok 5 km opłacono
90 Ciochanowska Aleksandra Goniądz 5 km opłacono
91 Jerulank Wiesław Grajewo 10 km Maratonka Grajewo opłacono
92 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 km Marijampole sport center
93 Nieciecki Jarek Grajewo 10 km Maratonka Grajewo opłacono
94 Grygo Pawel Lomza 10 km Grygo Team/1PBOT
95 Ciołko Sylwia Kozińce 5 km SA PSP Poznań
96 Siemieniuk Dorota Białystok 5 km 3T Białystok
97 Turowski Robert Sojczyn Borowy 10 km Maratonka Grajewo opłacono
98 Ślęzak Adam Elbląg 10 km OSP POGRODZIE
99 Bochenko Daniel Brzozowa 5 km opłacono
100 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 km opłacono


Wyświetleń: 4838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ