Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płodzień Iga | Karzcino | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
2 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
3 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
4 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
5 | Sychla Iga | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
6 | Sychla Marcel | Łosino | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
7 | Sychla Mateusz | Łosino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
8 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
9 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
10 | Mikołajczyk Tomek | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
11 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
12 | Mora Cezary | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
13 | Wagner Andrzej | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
14 | Wagner Danuta | BYTÓW | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
15 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
16 | Spychalska Beata Spychalska | KOBYLNICA | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
17 | Spychalski Wojciech | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
18 | Dziuba Weronika | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
19 | Dziuba Igor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
20 | Dziuba Wiktor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
21 | Spychalski Krzysztof | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
22 | Płodzień Antoni | Karzcino | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
23 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
24 | Macholl Oliwia | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
25 | Stasiak Marietta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
26 | Kucharski Radosław | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
27 | Kucharski Szymon | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
28 | Majewska Justyna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
29 | Majewski Dawid | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
30 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
31 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
32 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
33 | Miłożewska Barbara | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
34 | Swiderski Lukasz | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
35 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
36 | Korwin Piotrowska Paulina | Debnica kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
37 | Sakowicz Ruben | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
38 | Sakowicz Ester | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
39 | Świderski Michał | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
40 | Hałas Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
41 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
42 | Perzyńska Zofia | Łódź | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
43 | Łupka Eliza | Gniew | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
44 | Pacak Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
45 | Bernat Wojciech | Redzikowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
46 | Kmita Antoni | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
47 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
48 | Mułyk Paweł | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
49 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
50 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | AML | |
51 | Sidor Lena | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | AML SŁUPSK | |
52 | Gaweł Iza | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ANANASY Z 3FAL | opłacono on-line |
53 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ANANASY Z 3FAL | opłacono on-line |
54 | Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Best Beasts | opłacono on-line |
55 | Nizioł Marcin | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Best Beasts | |
56 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts / PRO Dystans | opłacono on-line |
57 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Biegające Bolesławice | |
58 | Burzyńska Barbara | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Biegające Bolesławice | |
59 | Kos Krystian | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Biegam Bo Lubię | |
60 | Nowicki Mateusz | Sokołowo Budzyńskie | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | opłacono on-line |
61 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
62 | Walczak Daniel | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
63 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | opłacono on-line |
64 | Guzińska Ewa | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Gmina Słupsk | |
65 | Parchoniuk Jan | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | GOP | |
66 | Parchoniuk Anna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | GOP | |
67 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
68 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Jaśmin Team | |
69 | Rocławski Karol | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Karlito | |
70 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Kolorowy Wiatraczek | |
71 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Markos Running Team | |
72 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
73 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Poltarex | |
74 | Gaweł Andrzej | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pomeriders | opłacono on-line |
75 | Gaweł Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Pomerides | opłacono on-line |
76 | Skrzypiec Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pomerides | opłacono on-line |
77 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
78 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
79 | Kiezik Anastazja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
80 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
81 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
82 | Ukleja Monika | Wargowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
83 | Ukleja Nadia | Wargowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
84 | Ukleja Liliana | Wargowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
85 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pozytywnie nakręceni | opłacono on-line |
86 | Greber Igor | Zagórki | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | S. P im J. Kochanowskiego w Kończewie | |
87 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
88 | Guziński Adam | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
89 | Guzińska Alicja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
90 | Fijałkowska Alicja | Zębowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
91 | Kasprzyk Zofia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
92 | Kasprzyk Jagoda | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
93 | Mułyk Julia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
94 | Gostomska Katarzyna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
95 | Gostomska Agata | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
96 | Fruba Karina | Redzikowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | STOPA Słupsk / KORONA Szczecin | opłacono on-line |
97 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Kobylnica | |
98 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Kobylnica | |
99 | Rocławski Grzegorz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | SzopAndJitsu | |
100 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 7703