Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nizioł Marcin | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Best Beasts | |
2 | Jasik Agnieszka | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym | |
3 | Anioł Aurelia | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
4 | Gostomska Agata | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
5 | Gostomska Katarzyna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
6 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Markos Running Team | |
7 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Poltarex | |
8 | Mułyk Julia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
9 | Mułyk Paweł | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
10 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
11 | Kasprzyk Jagoda | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
12 | Kasprzyk Zofia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
13 | Fijałkowska Alicja | Zębowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
14 | Kmita Antoni | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
15 | Bernat Wojciech | Redzikowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
16 | Pacak Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
17 | Kozimor Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | USB USTKA | |
18 | Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Best Beasts | opłacono on-line |
19 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ANANASY Z 3FAL | opłacono on-line |
20 | Łupka Eliza | Gniew | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
21 | Guzińska Alicja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
22 | Guziński Adam | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
23 | Guzińska Ewa | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Gmina Słupsk | |
24 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | SP Kobylnica | |
25 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Kobylnica | |
26 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Szkoła Kobylnica | |
27 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Night Runners Słupsk | |
28 | Perzyńska Zofia | Łódź | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
29 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
30 | Parchoniuk Anna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | GOP | |
31 | Parchoniuk Jan | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | GOP | |
32 | Fruba Karina | Redzikowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | STOPA Słupsk / KORONA Szczecin | opłacono on-line |
33 | Nowicki Mateusz | Sokołowo Budzyńskie | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | opłacono on-line |
34 | Kos Krystian | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Biegam Bo Lubię | |
35 | Hałas Piotr | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
36 | Świderski Michał | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
37 | Sakowicz Ester | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
38 | Sakowicz Ruben | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
39 | Korwin Piotrowska Paulina | Debnica kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
40 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
41 | Swiderski Lukasz | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
42 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat płytek u Kryspina | |
43 | Miłożewska Barbara | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
44 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
45 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
46 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
47 | Sidor Lena | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | AML SŁUPSK | |
48 | Rocławski Karol | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Karlito | |
49 | Rocławski Grzegorz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | SzopAndJitsu | |
50 | Majewski Dawid | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
51 | Majewska Justyna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
52 | Kucharski Szymon | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
53 | Kucharski Radosław | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
54 | Stasiak Marietta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
55 | Ukleja Liliana | Wargowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
56 | Ukleja Nadia | Wargowo | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
57 | Ukleja Monika | Wargowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
58 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
59 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
60 | Macholl Oliwia | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
61 | Macholl Wiktor | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
62 | Walczak Daniel | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
63 | Płodzień Antoni | Karzcino | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
64 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Best Beasts / PRO Dystans | opłacono on-line |
65 | Greber Igor | Zagórki | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | S. P im J. Kochanowskiego w Kończewie | |
66 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Jaśmin Team | |
67 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | Jaśmin Team | |
68 | Spychalski Krzysztof | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
69 | Dziuba Wiktor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
70 | Dziuba Igor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
71 | Dziuba Weronika | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
72 | Spychalski Wojciech | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | ||
73 | Spychalska Beata Spychalska | KOBYLNICA | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
74 | Wróblewski Leszek | Świat Płytek u Kryspina | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
75 | Lewandowska Sylwia | Niezabyszewo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
76 | Gaweł Iza | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ANANASY Z 3FAL | opłacono on-line |
77 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | AML | |
78 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Kolorowy Wiatraczek | |
79 | Gaweł Andrzej | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pomeriders | opłacono on-line |
80 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
81 | Skrzypiec Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pomerides | opłacono on-line |
82 | Gaweł Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Pomerides | opłacono on-line |
83 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Pozytywnie nakręceni | opłacono on-line |
84 | Wagner Danuta | BYTÓW | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | opłacono on-line | |
85 | Wagner Andrzej | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
86 | Mora Cezary | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 | ||
87 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | ||
88 | Kiezik Anastazja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
89 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Potęga Nordica | |
90 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | opłacono on-line |
91 | Tomczak Sebastian | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | W.P.K Słoń Team Ustka | |
92 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | |
93 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | |
94 | Napiątek Elżbieta | Bytów | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | |
95 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | |
96 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Dzieci do lat 17 - start 18:00 | Świat Płytek u Kryspina | |
97 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | Świat Płytek u Kryspina | |
98 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | |
99 | Mikołajczyk Tomek | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:00 | opłacono on-line | |
100 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Polska | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 | Vacu Activ Gym |
Wyświetleń: 7866