Bieg Pączka

Bieg pączka

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat 1 kółko 2 kółko 3 kółko 4 kółko 5 kółko 6 kółko 7 kółko 8 kółko 9 kółko 10 kółko 11 kółko 12 kółko 13 kółko 14 kółko 15 kółko 16 kółko 17 kółko 1 kółko 2 kółko 3 kółko 4 kółko 5 kółko 6 kółko 7 kółko 8 kółko 9 kółko 10 kółko 11 kółko 12 kółko 13 kółko 14 kółko 15 kółko 16 kółko 17 kółko
1 ANIOŁ AURELIA K KOBYLNICA kobiety 18-100 00:02:07.92 00:01:59.43 00:02:01.49 00:01:56.94 00:02:04.17 00:02:03.11 00:01:56.22 00:01:48.81 00:01:46.97 00:01:47.31 00:02:07.92 00:04:07.35 00:06:08.84 00:08:05.78 00:10:09.95 00:12:13.06 00:14:09.28 00:15:58.09 00:17:45.06 00:19:32.37
2 BERNAT WOJCIECH M REDZIKOWO chłopcy 0-17 00:01:23.45 00:01:39.07 00:01:40.92 00:01:44.74 00:01:44.43 00:01:38.47 00:01:36.71 00:01:37.51 00:01:44.79 00:01:47.84 00:01:45.84 00:01:23.45 00:03:02.52 00:04:43.44 00:06:28.18 00:08:12.61 00:09:51.08 00:11:27.79 00:13:05.30 00:14:50.09 00:16:37.93 00:18:23.77
3 BIJOK MAŁGORZATA K KOBYLNICA VACU ACTIV GYM kobiety 18-100 00:02:07.71 00:01:59.86 00:02:01.00 00:01:57.34 00:02:04.29 00:02:04.30 00:02:05.12 00:02:02.72 00:02:03.81 00:02:07.71 00:04:07.57 00:06:08.57 00:08:05.91 00:10:10.20 00:12:14.50 00:14:19.62 00:16:22.34 00:18:26.15
119 BROVCHENKO SYLWIA K BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA kobiety 18-100 00:01:57.45 00:01:51.83 00:01:51.36 00:01:53.61 00:01:48.92 00:01:49.96 00:01:49.66 00:01:52.70 00:01:51.61 00:01:52.91 00:01:57.45 00:03:49.28 00:05:40.64 00:07:34.25 00:09:23.17 00:11:13.13 00:13:02.79 00:14:55.49 00:16:47.10 00:18:40.01
4 BURZYŃSKA BARBARA K BOLESŁAWICE BIEGAJĄCE BOLESŁAWICE dziewczęta 0-17 00:01:55.36 00:01:56.16 00:02:29.84 00:02:19.32 00:02:24.15 00:02:21.34 00:02:20.14 00:02:46.11 00:01:55.36 00:03:51.52 00:06:21.36 00:08:40.68 00:11:04.83 00:13:26.17 00:15:46.31 00:18:32.42
5 BURZYŃSKI ALEKSANDER M BOLESŁAWICE BIEGAJĄCE BOLESŁAWICE mężczyźni 18-100 00:01:07.27 00:01:07.17 00:01:07.58 00:01:08.23 00:01:08.04 00:01:08.26 00:01:08.92 00:01:09.43 00:01:10.10 00:01:09.41 00:01:09.68 00:01:09.58 00:01:10.68 00:01:10.41 00:01:11.17 00:01:10.63 00:01:09.86 00:01:07.27 00:02:14.44 00:03:22.02 00:04:30.25 00:05:38.29 00:06:46.55 00:07:55.47 00:09:04.90 00:10:15.00 00:11:24.41 00:12:34.09 00:13:43.67 00:14:54.35 00:16:04.76 00:17:15.93 00:18:26.56 00:19:36.42
6 DUDA GRZEGORZ DUDA M SŁUPSK BEST BEASTS / PRO DYSTANS mężczyźni 18-100 00:01:07.94 00:01:10.30 00:01:12.90 00:01:14.84 00:01:16.95 00:01:16.83 00:01:16.40 00:01:17.24 00:01:28.02 00:01:22.26 00:01:20.74 00:01:16.22 00:01:16.89 00:01:27.39 00:01:25.07 00:01:07.94 00:02:18.24 00:03:31.14 00:04:45.98 00:06:02.93 00:07:19.76 00:08:36.16 00:09:53.40 00:11:21.42 00:12:43.68 00:14:04.42 00:15:20.64 00:16:37.53 00:18:04.92 00:19:29.99
10 FIJAŁKOWSKA ALICJA K ZĘBOWO SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:02:16.41 00:02:45.05 00:02:58.30 00:03:00.94 00:02:51.45 00:02:52.73 00:02:46.45 00:02:16.41 00:05:01.46 00:07:59.76 00:11:00.70 00:13:52.15 00:16:44.88 00:19:31.33
11 FRUBA KARINA K REDZIKOWO STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN kobiety 18-100 00:01:27.59 00:01:36.67 00:01:43.37 00:01:46.63 00:01:46.95 00:01:47.54 00:01:48.67 00:01:49.96 00:01:49.05 00:01:50.03 00:01:47.22 00:01:27.59 00:03:04.26 00:04:47.63 00:06:34.26 00:08:21.21 00:10:08.75 00:11:57.42 00:13:47.38 00:15:36.43 00:17:26.46 00:19:13.68
118 GARSKA JOANNA K BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA kobiety 18-100 00:01:35.77 00:01:39.47 00:01:41.25 00:01:40.85 00:01:42.79 00:01:44.13 00:01:45.31 00:01:44.37 00:01:45.82 00:01:45.63 00:01:48.67 00:01:35.77 00:03:15.24 00:04:56.49 00:06:37.34 00:08:20.13 00:10:04.26 00:11:49.57 00:13:33.94 00:15:19.76 00:17:05.39 00:18:54.06
117 GARSKI KRYSPIN M BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA mężczyźni 18-100 00:01:29.93 00:01:23.20 00:01:21.26 00:01:21.35 00:01:20.07 00:01:19.01 00:01:18.39 00:01:18.24 00:01:19.13 00:01:21.79 00:01:19.44 00:01:20.09 00:01:20.27 00:01:19.67 00:01:29.93 00:02:53.13 00:04:14.39 00:05:35.74 00:06:55.81 00:08:14.82 00:09:33.21 00:10:51.45 00:12:10.58 00:13:32.37 00:14:51.81 00:16:11.90 00:17:32.17 00:18:51.84
13 GAWEŁ ANDRZEJ M SLUPSK POMERIDERS mężczyźni 18-100 00:01:44.71 00:01:46.53 00:01:44.80 00:01:47.69 00:01:46.98 00:01:48.73 00:01:46.35 00:01:47.12 00:01:48.68 00:01:50.30 00:01:48.31 00:01:44.71 00:03:31.24 00:05:16.04 00:07:03.73 00:08:50.71 00:10:39.44 00:12:25.79 00:14:12.91 00:16:01.59 00:17:51.89 00:19:40.20
14 GAWEŁ IWONA K SŁUPSK POMERIDES kobiety 18-100 00:02:05.07 00:01:59.95 00:02:00.47 00:02:01.10 00:02:04.13 00:02:04.64 00:02:05.35 00:02:05.91 00:02:02.93 00:02:05.07 00:04:05.02 00:06:05.49 00:08:06.59 00:10:10.72 00:12:15.36 00:14:20.71 00:16:26.62 00:18:29.55
15 GAWEŁ IZA K SŁUPSK ANANASY Z 3FAL kobiety 18-100 00:01:26.07 00:01:27.33 00:01:30.99 00:01:35.67 00:01:38.14 00:01:37.33 00:01:39.63 00:01:38.85 00:01:40.55 00:01:38.68 00:01:39.67 00:01:33.73 00:01:26.07 00:02:53.40 00:04:24.39 00:06:00.06 00:07:38.20 00:09:15.53 00:10:55.16 00:12:34.01 00:14:14.56 00:15:53.24 00:17:32.91 00:19:06.64
16 GŁASZCZ MACIEJ M KOBYLNICA JAŚMIN TEAM chłopcy 0-17 00:01:45.43 00:01:42.33 00:01:47.53 00:01:41.53 00:01:47.41 00:01:50.98 00:01:50.52 00:01:52.26 00:02:00.90 00:01:59.33 00:01:45.43 00:03:27.76 00:05:15.29 00:06:56.82 00:08:44.23 00:10:35.21 00:12:25.73 00:14:17.99 00:16:18.89 00:18:18.22
17 GŁASZCZ MARIUSZ M KOBYLNICA JAŚMIN TEAM mężczyźni 18-100 00:01:17.21 00:01:25.21 00:01:31.56 00:01:30.66 00:01:31.31 00:01:32.09 00:01:33.57 00:01:34.13 00:01:34.51 00:01:32.92 00:01:35.16 00:01:34.28 00:01:32.01 00:01:17.21 00:02:42.42 00:04:13.98 00:05:44.64 00:07:15.95 00:08:48.04 00:10:21.61 00:11:55.74 00:13:30.25 00:15:03.17 00:16:38.33 00:18:12.61 00:19:44.62
18 GOSTOMSKA AGATA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:02:02.75 00:02:58.95 00:03:16.73 00:03:16.52 00:03:23.38 00:03:03.06 00:02:02.75 00:05:01.70 00:08:18.43 00:11:34.95 00:14:58.33 00:18:01.39
19 GOSTOMSKA KATARZYNA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:40.75 00:02:06.09 00:02:30.80 00:02:30.73 00:03:12.31 00:02:19.50 00:02:30.41 00:02:26.82 00:01:40.75 00:03:46.84 00:06:17.64 00:08:48.37 00:12:00.68 00:14:20.18 00:16:50.59 00:19:17.41
20 GREBER IGOR M ZAGÓRKI S. P IM J. KOCHANOWSKIEGO W KOŃCZEWIE chłopcy 0-17 00:01:34.21 00:01:46.83 00:01:42.21 00:01:36.48 00:01:33.26 00:01:37.98 00:01:39.67 00:01:31.99 00:01:35.33 00:01:35.32 00:01:30.97 00:01:33.21 00:01:34.21 00:03:21.04 00:05:03.25 00:06:39.73 00:08:12.99 00:09:50.97 00:11:30.64 00:13:02.63 00:14:37.96 00:16:13.28 00:17:44.25 00:19:17.46
21 GUZIK PIOTR M SŁUPSK USB USTKA mężczyźni 18-100 00:01:08.94 00:01:13.94 00:01:18.07 00:01:20.12 00:01:19.10 00:01:24.29 00:01:24.32 00:01:24.60 00:01:26.25 00:01:24.81 00:01:25.06 00:01:23.59 00:01:24.59 00:01:20.45 00:01:08.94 00:02:22.88 00:03:40.95 00:05:01.07 00:06:20.17 00:07:44.46 00:09:08.78 00:10:33.38 00:11:59.63 00:13:24.44 00:14:49.50 00:16:13.09 00:17:37.68 00:18:58.13
22 GUZIŃSKA ALICJA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:02:16.19 00:02:18.76 00:02:21.18 00:02:29.06 00:03:34.85 00:03:29.68 00:02:32.33 00:02:16.19 00:04:34.95 00:06:56.13 00:09:25.19 00:13:00.04 00:16:29.72 00:19:02.05
23 GUZIŃSKA EWA K KOBYLNICA GMINA SŁUPSK kobiety 18-100 00:01:59.49 00:01:58.36 00:01:57.58 00:02:00.83 00:02:01.84 00:01:56.16 00:01:58.88 00:01:58.86 00:02:01.35 00:01:54.40 00:01:59.49 00:03:57.85 00:05:55.43 00:07:56.26 00:09:58.10 00:11:54.26 00:13:53.14 00:15:52.00 00:17:53.35 00:19:47.75
24 GUZIŃSKI ADAM M KOBYLNICA SP KOBYLNICA chłopcy 0-17 00:01:28.74 00:01:46.14 00:01:48.36 00:01:48.44 00:01:48.23 00:01:53.17 00:01:56.81 00:02:03.94 00:01:59.65 00:02:05.57 00:01:28.74 00:03:14.88 00:05:03.24 00:06:51.68 00:08:39.91 00:10:33.08 00:12:29.89 00:14:33.83 00:16:33.48 00:18:39.05
25 HAŁAS PIOTR M SŁUPSK mężczyźni 18-100 00:01:42.39 00:01:40.34 00:01:44.68 00:01:47.53 00:01:49.74 00:01:47.46 00:01:50.77 00:01:55.26 00:01:52.04 00:01:56.29 00:01:42.39 00:03:22.73 00:05:07.41 00:06:54.94 00:08:44.68 00:10:32.14 00:12:22.91 00:14:18.17 00:16:10.21 00:18:06.50
28 JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA JAŻDŻEWSKA K SŁUPSK BEST BEASTS kobiety 18-100 00:01:41.04 00:01:38.39 00:01:38.99 00:01:39.32 00:01:39.12 00:01:42.25 00:01:44.86 00:01:43.94 00:01:45.20 00:01:46.19 00:01:37.37 00:01:41.04 00:03:19.43 00:04:58.42 00:06:37.74 00:08:16.86 00:09:59.11 00:11:43.97 00:13:27.91 00:15:13.11 00:16:59.30 00:18:36.67
29 JOPEK PATRYCJA K KOBYLNICA VACU ACTIV GYM kobiety 18-100 00:01:51.58 00:01:50.78 00:01:53.90 00:01:55.35 00:01:56.99 00:01:57.44 00:01:59.66 00:01:59.76 00:02:01.16 00:02:16.02 00:01:51.58 00:03:42.36 00:05:36.26 00:07:31.61 00:09:28.60 00:11:26.04 00:13:25.70 00:15:25.46 00:17:26.62 00:19:42.64
30 KARGUL JACEK M KOBYLNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK mężczyźni 18-100 00:01:28.02 00:01:29.60 00:01:31.30 00:01:31.40 00:01:32.98 00:01:32.80 00:01:33.78 00:01:34.21 00:01:31.13 00:01:31.21 00:01:32.45 00:01:32.30 00:01:26.73 00:01:28.02 00:02:57.62 00:04:28.92 00:06:00.32 00:07:33.30 00:09:06.10 00:10:39.88 00:12:14.09 00:13:45.22 00:15:16.43 00:16:48.88 00:18:21.18 00:19:47.91
31 KARGUL MATEUSZ M KOBYLNICA SZKOŁA KOBYLNICA chłopcy 0-17 00:01:34.99 00:01:46.19 00:01:42.87 00:01:39.22 00:01:36.47 00:01:33.97 00:01:33.81 00:01:35.79 00:01:29.62 00:01:27.70 00:01:45.03 00:01:39.40 00:01:34.99 00:03:21.18 00:05:04.05 00:06:43.27 00:08:19.74 00:09:53.71 00:11:27.52 00:13:03.31 00:14:32.93 00:16:00.63 00:17:45.66 00:19:25.06
32 KARGUL MILENA K KOBYLNICA SZKOŁA KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:54.65 00:01:43.29 00:01:44.33 00:01:46.23 00:01:48.78 00:01:56.55 00:02:07.49 00:02:05.51 00:02:03.55 00:01:58.02 00:01:54.65 00:03:37.94 00:05:22.27 00:07:08.50 00:08:57.28 00:10:53.83 00:13:01.32 00:15:06.83 00:17:10.38 00:19:08.40
33 KASPRZYK JAGODA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:24.46 00:02:01.09 00:02:25.89 00:02:48.72 00:03:20.02 00:02:57.03 00:02:55.72 00:01:24.46 00:03:25.55 00:05:51.44 00:08:40.16 00:12:00.18 00:14:57.21 00:17:52.93
34 KASPRZYK ZOFIA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:02:16.24 00:02:45.20 00:03:00.88 00:02:58.05 00:02:52.01 00:02:52.62 00:02:44.66 00:02:16.24 00:05:01.44 00:08:02.32 00:11:00.37 00:13:52.38 00:16:45.00 00:19:29.66
35 KIEZIK ANASTAZJA K NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA dziewczęta 0-17 00:04:49.08 00:05:15.09 00:06:26.06 00:04:49.08 00:10:04.17 00:16:30.23
36 KIEZIK BŁAŻEJ M NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA chłopcy 0-17 00:02:00.37 00:02:19.84 00:02:53.94 00:02:47.01 00:02:58.94 00:03:01.01 00:02:57.58 00:02:00.37 00:04:20.21 00:07:14.15 00:10:01.16 00:13:00.10 00:16:01.11 00:18:58.69
37 KMITA ANTONI M SŁUPSK chłopcy 0-17 00:06:53.53 00:08:11.60 00:04:54.45 00:06:53.53 00:15:05.13 00:19:59.58
38 KORWIN PIOTROWSKA PAULINA K DEBNICA KASZUBSKA kobiety 18-100 00:02:18.58 00:04:06.92 00:02:09.83 00:02:09.90 00:02:11.69 00:02:09.83 00:02:15.14 00:02:19.52 00:02:18.58 00:06:25.50 00:08:35.33 00:10:45.23 00:12:56.92 00:15:06.75 00:17:21.89 00:19:41.41
39 KOS KRYSTIAN M KOBYLNICA BIEGAM BO LUBIĘ mężczyźni 18-100 00:01:36.38 00:01:36.02 00:01:39.02 00:01:44.47 00:01:47.37 00:01:48.39 00:01:48.36 00:01:46.64 00:01:49.42 00:01:41.37 00:01:43.23 00:01:36.38 00:03:12.40 00:04:51.42 00:06:35.89 00:08:23.26 00:10:11.65 00:12:00.01 00:13:46.65 00:15:36.07 00:17:17.44 00:19:00.67
40 KOZACZUK JAROSŁAW M SŁUPSK mężczyźni 18-100 00:01:42.98 00:01:52.84 00:01:58.52 00:01:57.70 00:02:03.10 00:02:04.74 00:02:01.13 00:01:57.95 00:01:50.31 00:01:54.57 00:01:42.98 00:03:35.82 00:05:34.34 00:07:32.04 00:09:35.14 00:11:39.88 00:13:41.01 00:15:38.96 00:17:29.27 00:19:23.84
41 KOZIMOR MARIUSZ M KOBYLNICA USB USTKA mężczyźni 18-100 00:01:44.92 00:01:46.96 00:01:44.55 00:01:47.16 00:01:47.35 00:01:44.68 00:01:46.74 00:01:48.11 00:01:49.73 00:01:50.30 00:01:45.51 00:01:44.92 00:03:31.88 00:05:16.43 00:07:03.59 00:08:50.94 00:10:35.62 00:12:22.36 00:14:10.47 00:16:00.20 00:17:50.50 00:19:36.01
42 KRZESZOWSKA NINA K SŁUPSK AML dziewczęta 0-17 00:01:43.25 00:01:55.55 00:02:10.40 00:02:08.02 00:02:13.35 00:02:32.70 00:02:32.91 00:02:30.52 00:02:00.93 00:01:43.25 00:03:38.80 00:05:49.20 00:07:57.22 00:10:10.57 00:12:43.27 00:15:16.18 00:17:46.70 00:19:47.63
43 KRZESZOWSKI MACIEJ M SŁUPSK KOLOROWY WIATRACZEK chłopcy 0-17 00:01:50.33 00:02:08.66 00:02:02.72 00:02:02.27 00:01:58.01 00:02:14.64 00:02:19.93 00:02:22.49 00:02:09.57 00:01:50.33 00:03:58.99 00:06:01.71 00:08:03.98 00:10:01.99 00:12:16.63 00:14:36.56 00:16:59.05 00:19:08.62
44 KRZOSKA DOROTA K BRUSY kobiety 18-100 00:01:49.49 00:01:50.10 00:01:50.51 00:01:52.78 00:01:48.41 00:01:47.90 00:01:47.35 00:01:48.75 00:01:47.47 00:01:46.26 00:01:46.52 00:01:49.49 00:03:39.59 00:05:30.10 00:07:22.88 00:09:11.29 00:10:59.19 00:12:46.54 00:14:35.29 00:16:22.76 00:18:09.02 00:19:55.54
45 KUCHARSKI RADOSŁAW M KOBYLNICA mężczyźni 18-100 00:01:29.55 00:01:30.73 00:01:32.53 00:01:34.10 00:01:34.80 00:01:35.17 00:01:36.76 00:01:35.38 00:01:32.77 00:01:32.95 00:01:36.08 00:01:34.27 00:01:29.55 00:03:00.28 00:04:32.81 00:06:06.91 00:07:41.71 00:09:16.88 00:10:53.64 00:12:29.02 00:14:01.79 00:15:34.74 00:17:10.82 00:18:45.09
46 KUCHARSKI SZYMON M KOBYLNICA chłopcy 0-17 00:01:45.61 00:01:42.29 00:01:47.46 00:01:41.84 00:01:47.23 00:01:50.13 00:01:46.31 00:01:51.96 00:01:51.12 00:01:49.51 00:01:48.29 00:01:45.61 00:03:27.90 00:05:15.36 00:06:57.20 00:08:44.43 00:10:34.56 00:12:20.87 00:14:12.83 00:16:03.95 00:17:53.46 00:19:41.75
47 KURZEDLAK JADWIGA K SŁUPSK kobiety 18-100 00:02:21.19 00:02:20.73 00:02:23.48 00:02:23.94 00:02:24.48 00:02:26.82 00:02:26.03 00:02:23.95 00:02:21.19 00:04:41.92 00:07:05.40 00:09:29.34 00:11:53.82 00:14:20.64 00:16:46.67 00:19:10.62
48 LEWANDOWSKA SYLWIA K NIEZABYSZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA kobiety 18-100 00:01:25.13 00:01:26.36 00:01:29.13 00:01:31.66 00:01:32.42 00:01:32.65 00:01:34.15 00:01:34.41 00:01:33.23 00:01:32.30 00:01:31.72 00:01:32.13 00:01:29.63 00:01:25.13 00:02:51.49 00:04:20.62 00:05:52.28 00:07:24.70 00:08:57.35 00:10:31.50 00:12:05.91 00:13:39.14 00:15:11.44 00:16:43.16 00:18:15.29 00:19:44.92
50 MACHOLL OLIWIA K SŁUPSK dziewczęta 0-17 00:01:49.71 00:02:26.57 00:02:29.17 00:02:50.69 00:02:42.97 00:03:52.14 00:03:23.07 00:01:49.71 00:04:16.28 00:06:45.45 00:09:36.14 00:12:19.11 00:16:11.25 00:19:34.32
51 MACHOLL WIKTOR M SŁUPSK chłopcy 0-17 00:03:51.28 00:04:09.41 00:04:40.46 00:06:59.98 00:03:51.28 00:08:00.69 00:12:41.15 00:19:41.13
52 MAJEWSKA JUSTYNA K SŁUPSK dziewczęta 0-17 00:01:51.89 00:02:17.88 00:02:39.86 00:03:03.04 00:02:58.63 00:02:47.67 00:02:23.79 00:01:53.11 00:01:51.89 00:04:09.77 00:06:49.63 00:09:52.67 00:12:51.30 00:15:38.97 00:18:02.76 00:19:55.87
53 MAJEWSKI DAWID M SŁUPSK mężczyźni 18-100 00:01:43.77 00:01:49.42 00:01:52.24 00:01:59.80 00:02:07.84 00:02:55.39 00:02:19.36 00:02:24.61 00:01:43.77 00:03:33.19 00:05:25.43 00:07:25.23 00:09:33.07 00:12:28.46 00:14:47.82 00:17:12.43
54 MAŁECKI TOMASZ M KOBYLNICA VACU ACTIV GYM mężczyźni 18-100 00:01:40.16 00:01:41.34 00:01:42.64 00:01:41.91 00:01:40.34 00:01:40.67 00:01:39.97 00:01:41.06 00:01:41.88 00:01:42.73 00:01:34.71 00:01:24.32 00:01:40.16 00:03:21.50 00:05:04.14 00:06:46.05 00:08:26.39 00:10:07.06 00:11:47.03 00:13:28.09 00:15:09.97 00:16:52.70 00:18:27.41 00:19:51.73
55 MARCZAK ANDRZEJ M ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM mężczyźni 18-100 00:01:51.08 00:02:00.18 00:02:09.05 00:02:12.12 00:02:14.31 00:02:13.76 00:02:17.39 00:02:13.86 00:02:19.16 00:01:51.08 00:03:51.26 00:06:00.31 00:08:12.43 00:10:26.74 00:12:40.50 00:14:57.89 00:17:11.75 00:19:30.91
56 MARCZAK MAŁGORZATA K ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM kobiety 18-100 00:01:46.71 00:01:58.54 00:02:05.00 00:02:06.49 00:02:12.82 00:02:11.96 00:02:16.05 00:02:14.10 00:02:10.30 00:01:46.71 00:03:45.25 00:05:50.25 00:07:56.74 00:10:09.56 00:12:21.52 00:14:37.57 00:16:51.67 00:19:01.97
58 MICHALAK-MAŁECKA ANNA K KOBYLNICA VACU ACTIV GYM kobiety 18-100 00:01:51.55 00:01:53.44 00:01:56.89 00:01:59.53 00:02:00.64 00:01:58.76 00:01:57.29 00:02:00.33 00:02:05.78 00:01:58.40 00:01:51.55 00:03:44.99 00:05:41.88 00:07:41.41 00:09:42.05 00:11:40.81 00:13:38.10 00:15:38.43 00:17:44.21 00:19:42.61
59 MIKOŁAJCZYK TOMEK M BYTÓW mężczyźni 18-100 00:01:31.08 00:01:30.09 00:01:36.60 00:01:30.89 00:01:33.92 00:01:32.57 00:01:32.00 00:01:31.44 00:01:32.11 00:01:35.13 00:01:27.22 00:01:24.51 00:01:22.26 00:01:31.08 00:03:01.17 00:04:37.77 00:06:08.66 00:07:42.58 00:09:15.15 00:10:47.15 00:12:18.59 00:13:50.70 00:15:25.83 00:16:53.05 00:18:17.56 00:19:39.82
60 MIŁOŻEWSKA BARBARA K SŁUPSK kobiety 18-100 00:02:04.88 00:02:09.42 00:02:09.55 00:02:14.28 00:02:15.90 00:02:13.90 00:02:17.36 00:02:15.06 00:02:15.34 00:02:04.88 00:04:14.30 00:06:23.85 00:08:38.13 00:10:54.03 00:13:07.93 00:15:25.29 00:17:40.35 00:19:55.69
61 MORA CEZARY M KOBYLNICA mężczyźni 18-100 00:01:18.91 00:01:29.39 00:01:28.19 00:01:30.07 00:01:33.67 00:01:34.34 00:01:34.38 00:01:36.82 00:01:35.17 00:01:33.18 00:01:34.66 00:01:32.08 00:01:29.52 00:01:18.91 00:02:48.30 00:04:16.49 00:05:46.56 00:07:20.23 00:08:54.57 00:10:28.95 00:12:05.77 00:13:40.94 00:15:14.12 00:16:48.78 00:18:20.86 00:19:50.38
62 MUŁYK JULIA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:31.25 00:02:11.75 00:02:14.64 00:02:07.13 00:02:25.15 00:02:15.43 00:02:18.58 00:02:06.96 00:02:09.25 00:01:31.25 00:03:43.00 00:05:57.64 00:08:04.77 00:10:29.92 00:12:45.35 00:15:03.93 00:17:10.89 00:19:20.14
63 MUŁYK PAWEŁ M KOBYLNICA mężczyźni 18-100 00:01:40.10 00:01:41.03 00:01:42.52 00:01:41.44 00:01:42.58 00:01:48.00 00:01:51.09 00:01:50.17 00:01:52.38 00:01:56.82 00:01:50.82 00:01:40.10 00:03:21.13 00:05:03.65 00:06:45.09 00:08:27.67 00:10:15.67 00:12:06.76 00:13:56.93 00:15:49.31 00:17:46.13 00:19:36.95
65 NOWICKI MATEUSZ M SOKOŁOWO BUDZYŃSKIE CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA mężczyźni 18-100 00:01:41.58 00:01:38.28 00:01:36.25 00:01:39.12 00:01:44.29 00:01:40.87 00:01:41.87 00:01:42.93 00:01:43.92 00:01:44.61 00:01:39.88 00:01:41.58 00:03:19.86 00:04:56.11 00:06:35.23 00:08:19.52 00:10:00.39 00:11:42.26 00:13:25.19 00:15:09.11 00:16:53.72 00:18:33.60
66 PACAK KATARZYNA K SŁUPSK kobiety 18-100 00:01:59.35 00:01:53.09 00:01:51.56 00:01:53.83 00:01:56.31 00:01:47.05 00:01:48.45 00:01:47.35 00:01:46.50 00:01:44.88 00:01:30.76 00:01:59.35 00:03:52.44 00:05:44.00 00:07:37.83 00:09:34.14 00:11:21.19 00:13:09.64 00:14:56.99 00:16:43.49 00:18:28.37 00:19:59.13
67 PARCHONIUK ANNA M SŁUPSK GOP chłopcy 0-17 00:02:18.65 00:02:54.89 00:06:28.52 00:03:18.89 00:04:23.82 00:02:18.65 00:05:13.54 00:11:42.06 00:15:00.95 00:19:24.77
68 PARCHONIUK JAN M SŁUPSK GOP chłopcy 0-17 00:01:55.41 00:03:01.19 00:02:30.70 00:02:48.00 00:02:41.68 00:05:07.52 00:01:55.41 00:04:56.60 00:07:27.30 00:10:15.30 00:12:56.98 00:18:04.50
71 PIŁCZYŃSKI PAWEŁ M WIDZINO mężczyźni 18-100 00:01:18.04 00:01:24.39 00:01:24.86 00:01:23.14 00:01:24.40 00:01:25.73 00:01:28.26 00:01:28.62 00:01:29.25 00:01:28.45 00:01:27.61 00:01:27.90 00:01:27.74 00:01:18.04 00:02:42.43 00:04:07.29 00:05:30.43 00:06:54.83 00:08:20.56 00:09:48.82 00:11:17.44 00:12:46.69 00:14:15.14 00:15:42.75 00:17:10.65 00:18:38.39
72 PŁODZIEŃ ANTONI M KARZCINO chłopcy 0-17 00:02:33.95 00:02:53.50 00:03:04.20 00:03:27.56 00:03:31.51 00:03:37.69 00:02:33.95 00:05:27.45 00:08:31.65 00:11:59.21 00:15:30.72 00:19:08.41
73 PŁODZIEŃ IGA K KARZCINO dziewczęta 0-17 00:02:13.55 00:02:37.54 00:02:58.98 00:02:49.84 00:03:06.64 00:03:11.52 00:02:38.50 00:02:13.55 00:04:51.09 00:07:50.07 00:10:39.91 00:13:46.55 00:16:58.07 00:19:36.57
74 PŁODZIEŃ KAROLINA K KARZCINO kobiety 18-100 00:01:37.86 00:01:52.84 00:01:56.73 00:01:58.83 00:02:04.95 00:02:02.94 00:02:02.26 00:02:03.71 00:02:03.48 00:01:55.67 00:01:37.86 00:03:30.70 00:05:27.43 00:07:26.26 00:09:31.21 00:11:34.15 00:13:36.41 00:15:40.12 00:17:43.60 00:19:39.27
76 POZORSKI KRZYSZTOF M KOBYLNICA MARKOS RUNNING TEAM mężczyźni 18-100 00:01:39.08 00:01:40.72 00:01:42.27 00:01:40.87 00:01:40.65 00:01:41.39 00:01:41.06 00:01:41.07 00:01:42.43 00:01:42.81 00:01:43.43 00:01:39.08 00:03:19.80 00:05:02.07 00:06:42.94 00:08:23.59 00:10:04.98 00:11:46.04 00:13:27.11 00:15:09.54 00:16:52.35 00:18:35.78
78 ROCŁAWSKI GRZEGORZ M KOBYLNICA SZOPANDJITSU mężczyźni 18-100 00:01:28.57 00:01:24.13 00:01:30.88 00:01:32.50 00:01:33.20 00:01:36.24 00:01:36.19 00:01:35.21 00:01:33.29 00:01:35.05 00:01:33.95 00:01:31.08 00:01:19.58 00:01:28.57 00:02:52.70 00:04:23.58 00:05:56.08 00:07:29.28 00:09:05.52 00:10:41.71 00:12:16.92 00:13:50.21 00:15:25.26 00:16:59.21 00:18:30.29 00:19:49.87
80 SAGAŁA PATRYCJA K SŁUPSK ANANASY Z 3FAL kobiety 18-100 00:01:59.38 00:01:53.13 00:01:51.45 00:01:54.21 00:01:56.04 00:01:47.02 00:01:48.18 00:01:47.32 00:01:46.79 00:01:44.85 00:01:30.44 00:01:59.38 00:03:52.51 00:05:43.96 00:07:38.17 00:09:34.21 00:11:21.23 00:13:09.41 00:14:56.73 00:16:43.52 00:18:28.37 00:19:58.81
81 SAKOWICZ ESTER K DEBNICA KASZUBSKA kobiety 18-100 00:02:17.55 00:03:35.76 00:00:54.08 00:02:52.98 00:03:30.93 00:03:23.51 00:02:17.55 00:05:53.31 00:06:47.39 00:09:40.37 00:13:11.30 00:16:34.81
82 SAKOWICZ RUBEN M DEBNICA KASZUBSKA mężczyźni 18-100 00:02:01.90 00:05:11.42 00:03:01.68 00:03:19.77 00:02:51.12 00:03:10.32 00:02:01.90 00:07:13.32 00:10:15.00 00:13:34.77 00:16:25.89 00:19:36.21
83 SIDOR LENA K SŁUPSK AML SŁUPSK dziewczęta 0-17 00:01:42.90 00:01:56.03 00:01:57.00 00:01:58.78 00:02:03.99 00:01:58.86 00:02:04.78 00:02:07.98 00:02:08.94 00:01:48.45 00:01:42.90 00:03:38.93 00:05:35.93 00:07:34.71 00:09:38.70 00:11:37.56 00:13:42.34 00:15:50.32 00:17:59.26 00:19:47.71
84 SKRZYPIEC KRZYSZTOF M SŁUPSK POMERIDES mężczyźni 18-100 00:01:45.07 00:01:46.69 00:01:44.63 00:01:47.27 00:01:47.98 00:01:48.76 00:01:55.63 00:01:59.80 00:02:01.01 00:02:00.31 00:01:45.07 00:03:31.76 00:05:16.39 00:07:03.66 00:08:51.64 00:10:40.40 00:12:36.03 00:14:35.83 00:16:36.84 00:18:37.15
86 SPYCHALSKA BEATA SPYCHALSKA K KOBYLNICA kobiety 18-100 00:02:04.67 00:02:09.50 00:02:22.28 00:02:30.56 00:02:37.87 00:02:37.77 00:02:34.46 00:02:36.37 00:02:04.67 00:04:14.17 00:06:36.45 00:09:07.01 00:11:44.88 00:14:22.65 00:16:57.11 00:19:33.48
87 SPYCHALSKI KRZYSZTOF M KOBYLNICA chłopcy 0-17 00:02:26.16 00:03:20.11 00:03:24.26 00:04:10.64 00:04:25.04 00:02:26.16 00:05:46.27 00:09:10.53 00:13:21.17 00:17:46.21
88 SPYCHALSKI WOJCIECH M KOBYLNICA chłopcy 0-17 00:01:34.20 00:01:45.34 00:01:42.78 00:01:43.87 00:01:53.22 00:01:53.69 00:01:48.14 00:02:09.76 00:01:53.11 00:01:59.75 00:01:34.20 00:03:19.54 00:05:02.32 00:06:46.19 00:08:39.41 00:10:33.10 00:12:21.24 00:14:31.00 00:16:24.11 00:18:23.86
89 SWIDERSKI LUKASZ M SLUPSK mężczyźni 18-100 00:01:41.55 00:01:41.50 00:01:44.86 00:01:47.76 00:01:49.09 00:01:47.90 00:01:50.66 00:01:55.58 00:01:51.71 00:01:56.04 00:01:41.55 00:03:23.05 00:05:07.91 00:06:55.67 00:08:44.76 00:10:32.66 00:12:23.32 00:14:18.90 00:16:10.61 00:18:06.65
91 SYCHLA MARCEL M ŁOSINO chłopcy 0-17 00:02:36.83 00:03:42.71 00:03:46.82 00:03:38.21 00:04:19.31 00:02:36.83 00:06:19.54 00:10:06.36 00:13:44.57 00:18:03.88
93 SYCHLA MONIKA K ŁOSINO kobiety 18-100 00:02:11.52 00:02:08.32 00:02:06.59 00:02:09.32 00:02:05.96 00:02:06.90 00:02:12.40 00:02:11.89 00:02:07.73 00:02:11.52 00:04:19.84 00:06:26.43 00:08:35.75 00:10:41.71 00:12:48.61 00:15:01.01 00:17:12.90 00:19:20.63
94 SZEWCZYK AGATA K KOBYLNICA kobiety 18-100 00:02:02.32 00:01:52.99 00:01:54.40 00:01:58.72 00:02:03.38 00:02:01.26 00:02:01.68 00:01:55.87 00:01:58.88 00:01:40.29 00:02:02.32 00:03:55.31 00:05:49.71 00:07:48.43 00:09:51.81 00:11:53.07 00:13:54.75 00:15:50.62 00:17:49.50 00:19:29.79
95 ŚWIDERSKI MICHAŁ M SŁUPSK mężczyźni 18-100 00:01:40.74 00:01:42.22 00:01:44.62 00:01:47.40 00:01:49.39 00:01:47.62 00:01:51.39 00:01:55.37 00:01:51.68 00:01:56.10 00:01:40.74 00:03:22.96 00:05:07.58 00:06:54.98 00:08:44.37 00:10:31.99 00:12:23.38 00:14:18.75 00:16:10.43 00:18:06.53
96 TOMCZAK DOMINIK M SŁUPSK W.P.K SŁOŃ TEAM mężczyźni 18-100 00:01:20.23 00:01:31.32 00:01:33.90 00:01:34.75 00:01:35.21 00:01:37.16 00:01:37.03 00:01:36.78 00:01:38.07 00:01:38.00 00:01:36.24 00:01:35.86 00:01:20.23 00:02:51.55 00:04:25.45 00:06:00.20 00:07:35.41 00:09:12.57 00:10:49.60 00:12:26.38 00:14:04.45 00:15:42.45 00:17:18.69 00:18:54.55
97 TREDER MARIAN M ŁOSINO TEAM TREDER mężczyźni 18-100 00:01:21.45 00:01:29.26 00:01:27.85 00:01:27.17 00:01:26.67 00:01:28.28 00:01:29.66 00:01:29.84 00:01:31.03 00:01:29.90 00:01:31.23 00:01:31.38 00:01:30.30 00:01:21.45 00:02:50.71 00:04:18.56 00:05:45.73 00:07:12.40 00:08:40.68 00:10:10.34 00:11:40.18 00:13:11.21 00:14:41.11 00:16:12.34 00:17:43.72 00:19:14.02
98 TWARDOWSKI MATEUSZ M KOBYLNICA mężczyźni 18-100 00:01:09.30 00:01:10.70 00:01:11.78 00:01:13.60 00:01:13.39 00:01:14.08 00:01:16.64 00:01:19.51 00:01:19.30 00:01:19.79 00:01:21.15 00:01:21.32 00:01:18.05 00:01:19.39 00:01:22.08 00:01:09.30 00:02:20.00 00:03:31.78 00:04:45.38 00:05:58.77 00:07:12.85 00:08:29.49 00:09:49.00 00:11:08.30 00:12:28.09 00:13:49.24 00:15:10.56 00:16:28.61 00:17:48.00 00:19:10.08
99 UKLEJA JUSTYNA K NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA kobiety 18-100 00:04:48.44 00:05:15.55 00:06:26.31 00:04:48.44 00:10:03.99 00:16:30.30
100 UKLEJA KATARZYNA K NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA kobiety 18-100 00:02:02.55 00:03:35.92 00:04:24.75 00:06:26.88 00:02:02.55 00:05:38.47 00:10:03.22 00:16:30.10
101 UKLEJA LILIANA K WARGOWO POTĘGA NORDICA dziewczęta 0-17 00:02:02.41 00:03:36.41 00:04:00.29 00:02:44.51 00:03:09.11 00:03:27.99 00:02:02.41 00:05:38.82 00:09:39.11 00:12:23.62 00:15:32.73 00:19:00.72
102 UKLEJA MONIKA K WARGOWO POTĘGA NORDICA kobiety 18-100 00:04:48.23 00:04:54.82 00:02:40.36 00:03:08.52 00:04:48.23 00:09:43.05 00:12:23.41 00:15:31.93
103 UKLEJA NADIA K WARGOWO POTĘGA NORDICA dziewczęta 0-17 00:01:56.66 00:02:51.38 00:05:08.04 00:02:52.03 00:03:25.49 00:03:44.55 00:01:56.66 00:04:48.04 00:09:56.08 00:12:48.11 00:16:13.60 00:19:58.15
104 URBAN EWELINA K DĘBNICA KASZUBSKA GMINA SŁUPSK kobiety 18-100 00:02:06.60 00:02:09.98 00:02:07.92 00:02:09.57 00:02:10.10 00:02:11.84 00:02:09.83 00:02:15.47 00:02:19.38 00:02:06.60 00:04:16.58 00:06:24.50 00:08:34.07 00:10:44.17 00:12:56.01 00:15:05.84 00:17:21.31 00:19:40.69
105 URBAN SEWERYN M DĘBNICA KASZUBSKA chłopcy 0-17 00:02:04.32 00:02:26.81 00:02:46.56 00:02:58.13 00:03:17.97 00:02:38.76 00:03:00.59 00:02:04.32 00:04:31.13 00:07:17.69 00:10:15.82 00:13:33.79 00:16:12.55 00:19:13.14
106 WAGNER ANDRZEJ M BYTÓW mężczyźni 18-100 00:01:25.75 00:01:33.44 00:01:38.45 00:01:39.17 00:01:38.85 00:01:45.13 00:01:45.15 00:01:44.71 00:01:44.61 00:01:44.82 00:01:41.38 00:01:25.75 00:02:59.19 00:04:37.64 00:06:16.81 00:07:55.66 00:09:40.79 00:11:25.94 00:13:10.65 00:14:55.26 00:16:40.08 00:18:21.46
108 WĘSIERSKA-MUŁYK MARZENA K KOBYLNICA kobiety 18-100 00:01:24.27 00:01:25.40 00:01:30.57 00:01:31.92 00:01:32.28 00:01:32.73 00:01:34.03 00:01:34.63 00:01:34.76 00:01:35.50 00:01:36.65 00:01:34.62 00:01:29.27 00:01:24.27 00:02:49.67 00:04:20.24 00:05:52.16 00:07:24.44 00:08:57.17 00:10:31.20 00:12:05.83 00:13:40.59 00:15:16.09 00:16:52.74 00:18:27.36 00:19:56.63
109 WOJTASZEK LENA K KOBYLNICA SP KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:25.56 00:02:00.02 00:02:38.60 00:02:47.04 00:02:45.09 00:02:36.29 00:02:12.94 00:02:23.98 00:01:25.56 00:03:25.58 00:06:04.18 00:08:51.22 00:11:36.31 00:14:12.60 00:16:25.54 00:18:49.52
110 WRÓBLEWSKI LESZEK M ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA mężczyźni 18-100 00:01:09.14 00:01:10.09 00:01:12.36 00:01:12.89 00:01:13.87 00:01:13.32 00:01:11.05 00:01:12.85 00:01:13.68 00:01:13.12 00:01:12.21 00:01:12.81 00:01:14.57 00:01:15.87 00:01:13.17 00:01:11.71 00:01:09.14 00:02:19.23 00:03:31.59 00:04:44.48 00:05:58.35 00:07:11.67 00:08:22.72 00:09:35.57 00:10:49.25 00:12:02.37 00:13:14.58 00:14:27.39 00:15:41.96 00:16:57.83 00:18:11.00 00:19:22.71
111 BARTHA MARTYNA K KOBYLNICA dziewczęta 0-17 00:01:25.89 00:01:37.82 00:01:45.22 00:01:43.76 00:01:49.25 00:01:51.25 00:02:27.48 00:02:11.12 00:01:49.13 00:02:10.95 00:01:25.89 00:03:03.71 00:04:48.93 00:06:32.69 00:08:21.94 00:10:13.19 00:12:40.67 00:14:51.79 00:16:40.92 00:18:51.87
112 RIOPKA WIKTORIA K SŁUPSK dziewczęta 0-17 00:02:00.74 00:02:00.83 00:02:01.75 00:02:06.79 00:01:58.04 00:02:18.10 00:02:05.10 00:02:17.11 00:02:09.20 00:02:00.74 00:04:01.57 00:06:03.32 00:08:10.11 00:10:08.15 00:12:26.25 00:14:31.35 00:16:48.46 00:18:57.66
114 SKOWRONEK MALWINA K KWAKOWO SP W KWAKOWIE dziewczęta 0-17 00:01:37.26 00:01:53.74 00:01:48.82 00:01:53.35 00:01:50.18 00:01:56.26 00:01:56.40 00:02:00.79 00:01:56.94 00:02:02.60 00:01:37.26 00:03:31.00 00:05:19.82 00:07:13.17 00:09:03.35 00:10:59.61 00:12:56.01 00:14:56.80 00:16:53.74 00:18:56.34
115 SKOWRONEK ADAM M KWAKOWO SP W KWAKOWIE chłopcy 0-17 00:01:58.31 00:02:28.37 00:02:30.57 00:02:42.76 00:03:18.10 00:02:35.25 00:02:37.65 00:01:58.31 00:04:26.68 00:06:57.25 00:09:40.01 00:12:58.11 00:15:33.36 00:18:11.01
113 GUŹIŃSKI OLEK M KOBYLNICA PRZEDSZKOLE SŁONECZNIKOWE chłopcy 0-17 00:02:49.55 00:03:17.79 00:03:16.71 00:03:35.90 00:03:41.41 00:02:49.55 00:06:07.34 00:09:24.05 00:12:59.95 00:16:41.36
116 GRACZYK ANNA K KOBYLNICA kobiety 18-100 00:02:11.63 00:03:00.97 00:03:19.27 00:03:22.80 00:02:11.63 00:05:12.60 00:08:31.87 00:11:54.67

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ