Bieg Stacha Konwy
10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki mieszkaniec Gminy Łomża kat. mundurowi Do zapłaty
1 Sznurkowska Sylwia Suwalki 10km Team Kopeć S NIE NIE opłacono
2 Kadłubowski Krystian Łomża 10km S TAK NIE opłacono
3 Chełstowski Krzysztof Zalesie Poczynki 10km Hogzilla Naprzód Ząbki L NIE NIE opłacono
4 Chełstowski Bogusław Łomża 10km L TAK NIE opłacono
5 Kulesza Marek Baranowo 10km L NIE NIE opłacono
6 Zawiślak Waldemar Łęczyca 10km M NIE NIE opłacono
7 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 10km AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża L NIE NIE opłacono
8 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km S NIE NIE opłacono
9 Gierwatowska EWA Giełczyn 10km S TAK NIE opłacono
10 Górny Artur Łomża 10km L NIE NIE opłacono
11 Jackowski Andrzej Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
12 Krawczyk Jan Korsze 10km wybiegamy_to L NIE TAK opłacono
13 Syczew Rafał Mrągowo 10km Dąbrowski Team / KPP Mrągowo L NIE TAK opłacono
14 Krukowski Krzysztof Nowa Wieś 10km KS ARCO Ławy M NIE NIE opłacono
15 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 10km KS Arco Ławy/ Góral z Mazur Running Team M NIE NIE opłacono
16 Merchel Mirosław Kruki 10km KS ARCO Ławy M NIE NIE opłacono
17 Bukowski Andrzej Łomża 10km L TAK NIE opłacono
18 Szabat Damian Świerszczów 10km S NIE NIE opłacono
19 Szmit Grzegorz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
20 Leończuk Andrzej Bialystok 10km 18 pułk Rozpoznawczy M NIE TAK opłacono
21 Kwiatkowski Michał Ostrołęka 10km XL NIE NIE opłacono
22 Szmit Jarek Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
23 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka M NIE NIE opłacono
24 Godlewski Andrzej Borawskie 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
25 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 10km S NIE NIE opłacono
26 Przestrzelski Paweł Białystok 10km M NIE NIE opłacono
27 Skłodowski Henryk Dąbrowa 10km M NIE NIE opłacono
28 Dziedzik Patrycja Białystok 10km S NIE NIE opłacono
29 Prosińska Magdalena Ostrołęka 10km #teamFURIA S NIE NIE opłacono
30 Trybuła Tomasz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia L TAK NIE opłacono
31 Kaczynski Daniel Zambrów 10km L NIE NIE opłacono
32 Cichocki Marcin Łomża 10km M NIE NIE opłacono
33 Jasińska-Żok Anna Łomża 10km Grygo Team /Biegamy dla Zdrowia S NIE NIE opłacono
34 Trochimowicz Artur Szczytno 10km AKB SP2 TROHIM TEAM XL NIE NIE opłacono
35 Zdunek Józef Szczytno 10km L NIE NIE opłacono
36 Kaczmarczyk Kamil Piątnica 10km Run Team Piątnica M NIE NIE opłacono
37 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny 10km L NIE TAK opłacono
38 Brajczewski Łukasz Zambrów 10km XL NIE NIE opłacono
39 Kloc Mateusz Cyców 10km M NIE NIE opłacono
40 Zieliński Zbigniew Łomża 10km L TAK NIE opłacono
41 Papież Marek Łomża 10km L NIE NIE opłacono
42 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka L NIE NIE opłacono
43 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M TAK NIE opłacono
44 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 10km Hajnówka Biega M NIE NIE opłacono
45 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE opłacono
46 Wróblewski Kamil Nowodworce 10km VOX L NIE NIE opłacono
47 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M NIE NIE opłacono
48 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Ducla Academy Warszawa XL NIE NIE opłacono
49 Franciszkowicz Wojciech Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE opłacono
50 Franciszkowicz Mariola Łomża 10km Akademia Sportu Medyk S NIE NIE opłacono
51 Tarnowska Marzena Zambrów 10km M NIE NIE opłacono
52 Głębocki Ryszard Zambrów 10km XL NIE NIE opłacono
53 Jakubowski Marcin Łomża 10km TMT L NIE NIE opłacono
54 Wołosz Wiktor Szwendrowy most 10km UKS clan Ostrołęka S NIE NIE opłacono
55 Muzyk Edward Mały Płock 10km Biegamy dla Zdrowia XL NIE NIE opłacono
56 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team S NIE NIE opłacono
57 Modzelewski Robert Zambrów 10km L NIE TAK opłacono
58 Szymański Michał Białystok 10km Nankatsu FC M NIE NIE opłacono
59 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia S NIE TAK opłacono
60 Szabłowski Seweryn Nowogród 10km M NIE TAK opłacono
61 Staszewska Barbara Łomża 10km M TAK NIE opłacono
62 Bartosiewicz Zbigniew Łomza 10km L TAK NIE opłacono
63 Buczyński Mariusz Nowogród 10km L TAK NIE opłacono
64 Warykowski Stanislaw Olecko 10km Olecko Biega XL NIE NIE opłacono
65 Chrostowska Magdalena Pniewo 10km M TAK TAK opłacono
66 Chirko Stefan Hajnówka 10km Hajnówka biega L NIE NIE opłacono
67 Bielawski Marek Białowieża 10km Hajnówka Biega M NIE NIE opłacono
68 Puławski Kazimierz Łyse 10km GPN M NIE NIE opłacono
69 Bochenko Daniel Brzozowa 10km M NIE NIE opłacono
70 Kibitlewska Emilia Suwalki 10km Team Kopeć M NIE NIE opłacono
71 Chmielewski Józef Ciechanowiec 10km Ciechanowiec biega L NIE NIE opłacono
72 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe 10km L NIE TAK opłacono
73 Darmetko Paweł Kolno 10km KOLNO BIEGA M NIE NIE opłacono
74 Borawska Katarzyna Mały Płock 10km S NIE NIE opłacono
75 Grużewski Przemysław Wygrane 10km Street Workout Łomża S NIE NIE opłacono
76 Bierć Jarosław Białystok 10km L NIE NIE opłacono
77 Bruliński Kamil Łomża 10km M TAK NIE opłacono
78 Chojnicki Przemysław Łomża 10km XL TAK NIE opłacono
79 Ptak Damian Kuzie 10km WIOŚ ŁOMŻA M NIE NIE opłacono
80 Bogdanowicz Anna Tykocin 10km M NIE NIE opłacono
81 Dawidziuk Przemysław Białystok 10km M NIE NIE opłacono
82 Godlewski Adam Ciechanowiec 10km Ciechanowiec biega L NIE NIE opłacono
83 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT M TAK NIE opłacono
84 Pasławski Tomasz Mały Płock 10km BBL Łomża XL NIE TAK opłacono
85 Kot Sebastian Białystok 10km MD RUN TRAINING M NIE NIE opłacono
86 Mościcki Zenon Rutki 10km M NIE NIE opłacono
87 Kleczkowski Leszek Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka L NIE NIE opłacono
88 Korolczuk Henryk Łomża 10km Medyk XL NIE NIE opłacono
89 Sulewski Maciej Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka M NIE NIE opłacono
90 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
91 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10km Kurpie Ostrołęka L NIE NIE opłacono
92 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE opłacono
93 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD RUN TRAINING L NIE NIE opłacono
94 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
95 Bujalski Konrad Jakubiki 10km L NIE NIE opłacono
96 Trusiak Artur Ząbki 10km Biegające Ząbki S NIE NIE opłacono
97 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega M NIE NIE opłacono
98 Duda Paulina Kolno 10km KOLNO BIEGA S NIE NIE opłacono
99 Chojnowski Michał Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE opłacono
100 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia S NIE NIE opłacono


Wyświetleń: 5659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ