Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | mieszkaniec Gminy Łomża | kat. mundurowi | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Grygo Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | TAK | TAK | opłacono |
102 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 10km | L | TAK | NIE | opłacono | |
103 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
104 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Medyk Łomża | L | TAK | NIE | opłacono |
105 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | M | NIE | NIE | opłacono |
106 | Kosowski Janusz | Olsztyn | Polska | 10km | AKM OLSZTYN | M | NIE | NIE | opłacono |
107 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | Polska | 10km | XL | NIE | NIE | opłacono | |
108 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | 18 pułk logistyczny Biegamy dla Zdrowia | L | TAK | TAK | opłacono |
109 | Perkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
110 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10km | Run Team Piątnica | L | NIE | NIE | opłacono |
111 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | Polska | 10km | Kurpie Ostrołęka | M | NIE | NIE | opłacono |
112 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
113 | Zduniak Antek | Drążdżewo | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | L | NIE | NIE | opłacono |
114 | Zduniak Piotr | Drążdżewo | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | XL | NIE | NIE | opłacono |
115 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | XL | NIE | NIE | opłacono |
116 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | 10km | Narodowe Siły Zbrojne - NSZ | XL | NIE | NIE | opłacono |
117 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | XL | NIE | NIE | opłacono |
118 | Zduniak Anna | Drążdżewo | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | M | NIE | NIE | opłacono |
119 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 10km | Olecko Biega | S | NIE | NIE | opłacono |
120 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 10km | Olecko Biega | L | NIE | NIE | opłacono |
121 | Skorupski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Run Team Piątnica | L | TAK | NIE | opłacono |
122 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | Polska | 10km | S | NIE | NIE | opłacono | |
123 | Bastek Zuzanna | Pisz | Polska | 10km | S | NIE | NIE | opłacono | |
124 | Kowarski Mariusz | Ostrołęka | Polska | 10km | XL | NIE | NIE | opłacono | |
125 | Wichorowski Kamil | Pniewo | Polska | 10km | M | TAK | NIE | opłacono | |
126 | Kempisty Teresa | Ugniewo | Polska | 10km | S | NIE | NIE | opłacono | |
127 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
128 | Kutny Bartosz | Lomza | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
129 | Korzeniecka Beata | Zbójna | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
130 | Perkowski Paweł | łomża | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
131 | Kurak Grzegorz | Lomza | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
132 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 10km | XL | NIE | NIE | opłacono | |
133 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
134 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
135 | Chojnicka Joanna | Łomża | Polska | 10km | S | NIE | NIE | opłacono | |
136 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | M | NIE | TAK | opłacono |
137 | Masiuk-Plona Małgorzata | łomża | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
138 | Dębowski Łukasz | Zambrów | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
139 | Baczewski Janusz | Zambrów | Polska | 10km | M | NIE | TAK | opłacono | |
140 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | 10km | BIEGAM BO CHCĘ | L | NIE | NIE | opłacono |
141 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | 10km | BIEGAM BO CHCĘ | S | NIE | NIE | opłacono |
142 | Szumiło Michał | Ełk | Polska | 10km | LYSY 666 TEAM | XL | NIE | NIE | opłacono |
143 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10km | biegam bez klubu | L | NIE | NIE | opłacono |
144 | Krupiński Sebastian | Łomża | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
145 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 10km | Klub Morsów w Piszu | S | NIE | NIE | opłacono |
146 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | NIE | NIE | opłacono |
147 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 10km | BIEGAM BO CHCĘ | S | NIE | NIE | opłacono |
148 | Lewandowski Łukasz | Bielsk Podlaski | Polska | 10km | L | NIE | NIE | opłacono | |
149 | Piankowski Tomasz | Turosl | Polska | 10km | Turosl biega | M | NIE | NIE | opłacono |
150 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | 10km | Biegam bo chcę | S | NIE | NIE | opłacono |
151 | Kozłowski Piotr | Augustów | Polska | 10km | DHL AUGUSTÓW | M | NIE | NIE | opłacono |
152 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10km | Petunie | M | NIE | TAK | opłacono |
153 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 10km | M | NIE | NIE | opłacono | |
154 | Modzelewski Paweł | Piątnica | Polska | 10km | Run Team Piątnica | M | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 7993