III Bieg Wyklętych, Pniewy 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zajkowski Kamil Grójec 6000 m
2 Kołdra Robert Jeziora 1963 m
3 Wargocki Marcin Sikuty 6000 m
4 Wargocki Konrad Sikuty 6000 m CKZiU Nowa Wieś
5 Kmidowska-Giszka Magdalena Kmidowska Grójec 6000 m
6 Jankowski Grzegorz Ciechlin 1963 m
7 Piotrowski Łukasz Grójec 6000 m
8 Flisek Michał Grójec 1963 m CRiWWRE
9 Flisek Tymoteusz Grójec 1963 m
10 Flisek Jakub Grójec 1963 m
11 Jazownik- Flisek Liliana Grójec 1963 m
12 Krasowska Aleksandra Budki Petrykowskie 1963 m
13 Wróblewski Emanuel Powązki 1963 m
14 Krasowska Karolina Budki Petrykowskie 1963 m
15 narloch antoni tomaszówka 1963 m Jimmy Boxing Academy
16 Dutkiewicz Maciej Warszawa 6000 m Markowi Biegacze
17 BOROWSKI GRZEGORZ Kruszew 6000 m
18 Adamowicz Konrad Piaseczno 6000 m Hałabała Team
19 Michalski Adam Piaseczno 6000 m Hałabała
20 Góraj Mariusz Radom 6000 m Klub InO "Skróty" Radom
21 Pasieka Dominika Jeziora 1963 m PSP w Jeziorze
22 Wit Błażej Pniewy 6000 m PSP w Jeziorze
23 Gajewski Tomasz Jeziora 1963 m PSP w Jeziorze
24 Spólny Robert Grójec 6000 m
25 Farjaszewski Rafał Pniewy 1963 m
26 Farjaszewska Maja Pniewy 1963 m PSP KAROLEW
27 Sitarek Wojciech Przęsławice 1963 m
28 Sitarek Mariola Przęsławice 1963 m
29 Kołdra Bartłomiej Ciechlin 1963 m
30 Patynowski Tomek Tłuste 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
31 Kabot Rafał Warka 6000 m KS START PUŁASKI WARKA
32 Węglarska Maja Jeziora 1963 m LO Grójec
33 Koch Barbara Jeziora 1963 m LO Grójec
34 Koch Katarzyna Jeziora 1963 m PSP w Jeziorze
35 Ostapińska Magda Piaseczno 6000 m OSTreSROki
36 Ostapiński Wojtek Piaseczno 6000 m OSTreSROki
37 Janas Damian Prażmów 1963 m
38 Dynowska Marianna Michrów 1963 m
39 Dynowski Szymon Michrów 1963 m
40 Dynowski Grzegorz Michrów 6000 m
41 Dynowski Łukasz Michrów 6000 m
42 Deska Elżbieta Grójec 6000 m CRiWWRE
43 Radecki Jakub Uleniec 1963 m
44 Siennicka Kinga Grójec 6000 m
45 Opolski Mateusz Kruszew 6000 m
46 Sołdacki Marcin Żyrardów 6000 m
47 Frączak Łucja Załęże Duże 1963 m
48 Frączak Maciej Załęże Duże 1963 m
49 Frączak Jacek Załęże Duże 1963 m
50 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1963 m
51 Durka Piotr Dąbrówka 6000 m
52 Opolska Olga Kruszew 6000 m
53 Bińkowski Dariusz Grójec 6000 m
54 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 6000 m
55 RADOMSKI Marcin Płock 1963 m Biegam W Sfetsze
56 Rożej Dariusz Broniszew 6000 m
57 Kita Grzegorz Warszawa 6000 m Sport Management Polska
58 Niedziałek Agnieszka Warpęsy 1963 m
59 Wojtczak Radosław Witalówka 1963 m
60 SMYKIEWICZ Joanna Tarczyn 1963 m Strefa Kobiet Tarczyn
61 Dawiczewski Rafał Grójec 6000 m
62 Ostrowski Krzysztof Nowe Miasto nad Pilicą 6000 m
63 Stankiewicz Anna Czarny Las 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
64 Celejewski Jakub Grójec 6000 m
65 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki 6000 m
66 Kurkus Aleksander Warszawa 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
67 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
68 Jakubiec Tomasz Chrzanow Mały 6000 m Dogoń Grodzisk Mazowiecki
69 Topolewska Katarzyna Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
70 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
71 Pietraszewski Adam Łychowska Wola 6000 m CRiWWRE
72 Bernaciak Paweł Gabryelin 6000 m
73 Szmyt Barbara Warszawa 6000 m Klub InO Stowarzysze
74 Piekarski Jacek Brwinów 6000 m
75 Rozwadowski Paweł Brwinów 6000 m
76 Janas Agnieszka Prażmów 1963 m
77 Serafin Joanna Kawęczyn 1963 m
78 Szymczak Małgorzata Szymczak Tarczyn 1963 m Strefa Kobiet Tarczyn
79 Urbanek Joanna Urbanek Tarczyn 1963 m Strefa Kobiet Tarczyn
80 Wasiak Błażej Mszczonów 6000 m Wataha Łączy nas bieganie
81 Szot Maria Ujazd 6000 m Jasielkie pioruny
82 Kurek Krzysztof Kurek Płock 6000 m Płock Biega No Age Limit
83 Cieżak Kamil Mszana Dolna 6000 m kiedyś KS Turbacz-teraz z wolnej Zakopane
84 Pietras Katarzyna Pruszków 1963 m
85 Rudnicka Natalia Ciechlin 1963 m
86 Pietras Jola Pruszków 6000 m
87 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 6000 m
88 Szymczak Ireneusz Michrów 6000 m Urząd Gminy Pniewy
89 Kuszpit Marcin Komorniki 6000 m
90 Dębska Renata Pniewy 6000 m
91 Stachura Karol Brody 6000 m
92 Gos Hubert Ostrowiec Świętokrzyski 6000 m
93 Sochański Andrzej Brzustowiec 6000 m OSP
94 Neska Grzegorz Przystałowice Duże 6000 m
95 Michalski Robert Warszawa 6000 m Zabiegany Wołomin
96 Grotek Karol Kruszewek 1963 m
97 Damska Marta Grójec 6000 m
98 Gembarzewska-Adach Zofia Grójec 6000 m
99 Piecyk Piotr Jeziórka 6000 m
100 Narloch Jakub Pniewy 6000 m


Wyświetleń: 2934

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ