III Bieg Wyklętych, Pniewy 2022
6000 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zajkowski Kamil Grójec 6000 m
2 Wargocki Marcin Sikuty 6000 m
3 Wargocki Konrad Sikuty 6000 m CKZiU Nowa Wieś
4 Kmidowska-Giszka Magdalena Kmidowska Grójec 6000 m
5 Piotrowski Łukasz Grójec 6000 m
6 Dutkiewicz Maciej Warszawa 6000 m Markowi Biegacze
7 BOROWSKI GRZEGORZ Kruszew 6000 m
8 Adamowicz Konrad Piaseczno 6000 m Hałabała Team
9 Michalski Adam Piaseczno 6000 m Hałabała
10 Góraj Mariusz Radom 6000 m Klub InO "Skróty" Radom
11 Wit Błażej Pniewy 6000 m PSP w Jeziorze
12 Spólny Robert Grójec 6000 m
13 Patynowski Tomek Tłuste 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
14 Kabot Rafał Warka 6000 m KS START PUŁASKI WARKA
15 Ostapińska Magda Piaseczno 6000 m OSTreSROki
16 Ostapiński Wojtek Piaseczno 6000 m OSTreSROki
17 Dynowski Grzegorz Michrów 6000 m
18 Dynowski Łukasz Michrów 6000 m
19 Deska Elżbieta Grójec 6000 m CRiWWRE
20 Siennicka Kinga Grójec 6000 m
21 Opolski Mateusz Kruszew 6000 m
22 Sołdacki Marcin Żyrardów 6000 m
23 Durka Piotr Dąbrówka 6000 m
24 Opolska Olga Kruszew 6000 m
25 Bińkowski Dariusz Grójec 6000 m
26 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 6000 m
27 Rożej Dariusz Broniszew 6000 m
28 Kita Grzegorz Warszawa 6000 m Sport Management Polska
29 Dawiczewski Rafał Grójec 6000 m
30 Ostrowski Krzysztof Nowe Miasto nad Pilicą 6000 m
31 Stankiewicz Anna Czarny Las 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
32 Celejewski Jakub Grójec 6000 m
33 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki 6000 m
34 Kurkus Aleksander Warszawa 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
35 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
36 Jakubiec Tomasz Chrzanow Mały 6000 m Dogoń Grodzisk Mazowiecki
37 Topolewska Katarzyna Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
38 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki 6000 m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
39 Pietraszewski Adam Łychowska Wola 6000 m CRiWWRE
40 Bernaciak Paweł Gabryelin 6000 m
41 Szmyt Barbara Warszawa 6000 m Klub InO Stowarzysze
42 Piekarski Jacek Brwinów 6000 m
43 Rozwadowski Paweł Brwinów 6000 m
44 Wasiak Błażej Mszczonów 6000 m Wataha Łączy nas bieganie
45 Szot Maria Ujazd 6000 m Jasielkie pioruny
46 Kurek Krzysztof Kurek Płock 6000 m Płock Biega No Age Limit
47 Cieżak Kamil Mszana Dolna 6000 m kiedyś KS Turbacz-teraz z wolnej Zakopane
48 Pietras Jola Pruszków 6000 m
49 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 6000 m
50 Szymczak Ireneusz Michrów 6000 m Urząd Gminy Pniewy
51 Kuszpit Marcin Komorniki 6000 m
52 Dębska Renata Pniewy 6000 m
53 Stachura Karol Brody 6000 m
54 Gos Hubert Ostrowiec Świętokrzyski 6000 m
55 Sochański Andrzej Brzustowiec 6000 m OSP
56 Neska Grzegorz Przystałowice Duże 6000 m
57 Michalski Robert Warszawa 6000 m Zabiegany Wołomin
58 Damska Marta Grójec 6000 m
59 Gembarzewska-Adach Zofia Grójec 6000 m
60 Piecyk Piotr Jeziórka 6000 m
61 Narloch Jakub Pniewy 6000 m
62 Stykowski Paweł Aleksandrów 6000 m
63 Wiechowska Dorota MOGIELNICA 6000 m
64 Ratyński Paweł MOGIELNICA 6000 m
65 Makowska Karolina Warszawa 6000 m
66 Kalbarczyk Aleksandra Warszawa 6000 m
67 Duch Aleksandra Grójec 6000 m
68 Pietrzak Michał Grójec 6000 m
69 Zapalska Aleksandra Grójec 6000 m
70 Duch Rafał Grójec 6000 m


Wyświetleń: 3432

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ