Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CKZiU Nowa Wieś | |||||||||
1 | Wargocki Konrad | Sikuty | 6000 m | CKZiU Nowa Wieś | |||||
CRiWWRE | |||||||||
2 | Deska Elżbieta | Grójec | 6000 m | CRiWWRE | |||||
3 | Pietraszewski Adam | Łychowska Wola | 6000 m | CRiWWRE | |||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
4 | Patynowski Tomek | Tłuste | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
5 | Stankiewicz Anna | Czarny Las | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
6 | Kurkus Aleksander | Warszawa | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
7 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
8 | Topolewska Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
9 | Malczak Piotr | Grodzisk Mazowiecki | 6000 m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
10 | Jakubiec Tomasz | Chrzanow Mały | 6000 m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
Hałabała | |||||||||
11 | Michalski Adam | Piaseczno | 6000 m | Hałabała | |||||
Hałabała Team | |||||||||
12 | Adamowicz Konrad | Piaseczno | 6000 m | Hałabała Team | |||||
Jasielkie pioruny | |||||||||
13 | Szot Maria | Ujazd | 6000 m | Jasielkie pioruny | |||||
KS START PUŁASKI WARKA | |||||||||
14 | Kabot Rafał | Warka | 6000 m | KS START PUŁASKI WARKA | |||||
Klub InO "Skróty" Radom | |||||||||
15 | Góraj Mariusz | Radom | 6000 m | Klub InO "Skróty" Radom | |||||
Klub InO Stowarzysze | |||||||||
16 | Szmyt Barbara | Warszawa | 6000 m | Klub InO Stowarzysze | |||||
Markowi Biegacze | |||||||||
17 | Dutkiewicz Maciej | Warszawa | 6000 m | Markowi Biegacze | |||||
OSP | |||||||||
18 | Sochański Andrzej | Brzustowiec | 6000 m | OSP | |||||
OSTreSROki | |||||||||
19 | Ostapińska Magda | Piaseczno | 6000 m | OSTreSROki | |||||
20 | Ostapiński Wojtek | Piaseczno | 6000 m | OSTreSROki | |||||
PSP w Jeziorze | |||||||||
21 | Wit Błażej | Pniewy | 6000 m | PSP w Jeziorze | |||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
22 | Kurek Krzysztof Kurek | Płock | 6000 m | Płock Biega No Age Limit | |||||
Sport Management Polska | |||||||||
23 | Kita Grzegorz | Warszawa | 6000 m | Sport Management Polska | |||||
Urząd Gminy Pniewy | |||||||||
24 | Szymczak Ireneusz | Michrów | 6000 m | Urząd Gminy Pniewy | |||||
Wataha Łączy nas bieganie | |||||||||
25 | Wasiak Błażej | Mszczonów | 6000 m | Wataha Łączy nas bieganie | |||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
26 | Michalski Robert | Warszawa | 6000 m | Zabiegany Wołomin | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Zajkowski Kamil | Grójec | 6000 m | ||||||
28 | Wargocki Marcin | Sikuty | 6000 m | ||||||
29 | Kmidowska-Giszka Magdalena Kmidowska | Grójec | 6000 m | ||||||
30 | Piotrowski Łukasz | Grójec | 6000 m | ||||||
31 | BOROWSKI GRZEGORZ | Kruszew | 6000 m | ||||||
32 | Spólny Robert | Grójec | 6000 m | ||||||
33 | Dynowski Grzegorz | Michrów | 6000 m | ||||||
34 | Dynowski Łukasz | Michrów | 6000 m | ||||||
35 | Siennicka Kinga | Grójec | 6000 m | ||||||
36 | Opolski Mateusz | Kruszew | 6000 m | ||||||
37 | Sołdacki Marcin | Żyrardów | 6000 m | ||||||
38 | Durka Piotr | Dąbrówka | 6000 m | ||||||
39 | Opolska Olga | Kruszew | 6000 m | ||||||
40 | Bińkowski Dariusz | Grójec | 6000 m | ||||||
41 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | 6000 m | ||||||
42 | Rożej Dariusz | Broniszew | 6000 m | ||||||
43 | Dawiczewski Rafał | Grójec | 6000 m | ||||||
44 | Ostrowski Krzysztof | Nowe Miasto nad Pilicą | 6000 m | ||||||
45 | Celejewski Jakub | Grójec | 6000 m | ||||||
46 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 6000 m | ||||||
47 | Bernaciak Paweł | Gabryelin | 6000 m | ||||||
48 | Piekarski Jacek | Brwinów | 6000 m | ||||||
49 | Rozwadowski Paweł | Brwinów | 6000 m | ||||||
50 | Pietras Jola | Pruszków | 6000 m | ||||||
51 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | 6000 m | ||||||
52 | Kuszpit Marcin | Komorniki | 6000 m | ||||||
53 | Dębska Renata | Pniewy | 6000 m | ||||||
54 | Stachura Karol | Brody | 6000 m | ||||||
55 | Gos Hubert | Ostrowiec Świętokrzyski | 6000 m | ||||||
56 | Neska Grzegorz | Przystałowice Duże | 6000 m | ||||||
57 | Damska Marta | Grójec | 6000 m | ||||||
58 | Gembarzewska-Adach Zofia | Grójec | 6000 m | ||||||
59 | Piecyk Piotr | Jeziórka | 6000 m | ||||||
60 | Narloch Jakub | Pniewy | 6000 m | ||||||
61 | Stykowski Paweł | Aleksandrów | 6000 m | ||||||
62 | Wiechowska Dorota | MOGIELNICA | 6000 m | ||||||
63 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | 6000 m | ||||||
64 | Makowska Karolina | Warszawa | 6000 m | ||||||
65 | Kalbarczyk Aleksandra | Warszawa | 6000 m | ||||||
66 | Duch Aleksandra | Grójec | 6000 m | ||||||
67 | Pietrzak Michał | Grójec | 6000 m | ||||||
68 | Zapalska Aleksandra | Grójec | 6000 m | ||||||
69 | Duch Rafał | Grójec | 6000 m | ||||||
kiedyś KS Turbacz-teraz z wolnej Zakopane | |||||||||
70 | Cieżak Kamil | Mszana Dolna | 6000 m | kiedyś KS Turbacz-teraz z wolnej Zakopane |
Wyświetleń: 5366