Puchar Kobylnicy w biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 338 Lamkowski Bartosz Słupsk Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 95 Gajewska Zuzanna Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 368 Kwaśny Krystian Gostkowo Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat S.P Gostkowo Baszta Bytów
4 290 Kwaśny Zuzanna Gostkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat S.P Gostkowo Baszta Bytów
5 323 Szczepanek Ada Sławno Bieg KAPITANA – 10 lat MKS Święc
6 113 Noga Natan Żegocino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole radosny maluch
7 215 Noga Alan Żegocino Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole radosny maluch
8 383 Hirth Mateusz Żelkowo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
9 68 Malkiewicz Ignacy Dębnica Kaszubska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10 20 Lenkiewicz Janina Słupsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 106 Lenkiewicz Marianna Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 28 Rodziński Hubert Kobylnica Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Stopa Słupsk
13 120 Rodzińska Helena Kobylnica Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Stopa Słupsk
14 152 Konkol Alex Słupsk Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 9 w Słupsku
15 151 Konkol Alan Słupsk Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 9 w Słupsku
16 153 Konkol Nathan Słupsk Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 9 w Słupsku
17 382 Grzeczka Oliwier Słupsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SP 10 Słupsk
18 61 Kalinowska Kornelia Siemianice Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Bajka
19 181 Zawada Jakub Zębowo Bieg MATA – 6 lat Szkoła podstawowa w sycewicach
20 384 Jęchorek Kinga Kwakowo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
21 132 Toczek Hanna Siemianice Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Bajka
22 229 Toczek Kornelia Siemianice Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Bajka
23 322 Sawicka Olivia Słupsk Bieg KAPITANA – 10 lat
24 109 Makar Natalia Bolesławice Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
25 214 Nejman Jakub Kobylnica Bieg BOSMANA – 7 lat
26 70 Nejman Michal Kobylnica Bieg MARYNARZA – do 4 lat
27 26 Nitka Jagódka Słupsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
28 389 Szałacki Jakub Słupsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SP 10 Słupsk
29 335 Karwacka Natalia Słupsk Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa Nr 8 w Słupsku
30 385 miszkurka natalia kończewo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
31 46 Bytomska Zofia Krępa Słupska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
32 87 Żylicz Cezary Krępa Słupska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
33 63 Kopiszka Wiktoria Krępa Słupska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
34 218 Paradowska Zuzanna Krępa Słupska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
35 131 Ścigała Oskar Krępa Słupska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
36 51 Deńczyk Karolina Krępa Słupska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
37 146 Deńczyk Wojciech Krępa Słupska Bieg MATA – 6 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
38 3 Błażyca Kacper Krępa Słupska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
39 227 Szapiel Aleks Krępa Słupska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
40 169 Nasierowski Aleksander Krępa Słupska Bieg MATA – 6 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
41 173 Szczypkow Julia Krępa Słupska Bieg MATA – 6 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
42 110 Marciniak Antoni Krępa Słupska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
43 142 Bytomska Zuzanna Krępa Słupska Bieg MATA – 6 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
44 259 Prusaczyk Ksawery Słupsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 8
45 107 Leszczyński Mateusz Kobylnica Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole
46 370 Leszczyński Tymoteusz Kobylnica Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sz.P. Kobylnica
47 288 Kozikowski-Wawrzyniak Jakub Słupsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
48 156 Kowalska Klara SŁUPSK Bieg MATA – 6 lat St.S. Delfin-Słupsk
49 366 Kowalska Milena SŁUPSK Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat St.S. Delfin-Słupsk
50 147 Dziuba Igor Kobylnica Bieg MATA – 6 lat
51 376 Puzdrakiewicz Oliwia Kobylnica Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 8
52 232 Ziółek Jan Kobylnica Bieg BOSMANA – 7 lat
53 167 Młocicki Jakub Kobylnica Bieg MATA – 6 lat
54 353 CHMIELEWSKA Anna Slupsk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
55 294 Młocicki Aleksander Kobylnica Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
56 348 Wilkos Ola Wrząca Bieg KOMANDORA – 11 lat
57 292 Madej Zuzanna SŁUPSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
58 82 Wilk Bronisław Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
59 307 Wilk Zofia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
60 47 Carny Nikodem Słupsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Miejskie nr 15 w Słupsku
61 236 Carny Fabian Słupsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 w Słupsku
62 339 Maruszak Ksawery Słupsk Bieg KOMANDORA – 11 lat SP 6 w Słupsku
63 372 Maruszak Oliwia Słupsk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 6 w Słupsku
64 346 Stańczyk Oskar Słupsk Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp1 Słupsk
65 161 Kupiszewski Igor KOBYLNICA Bieg MATA – 6 lat
66 263 Stańczyk Marcel Słupsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp1 Słupsk
67 154 Korczyc-Augustyniak Zofia Słupsk Bieg MATA – 6 lat
68 220 Pelikan Amela Słupsk Bieg BOSMANA – 7 lat
69 300 Rybak Ewa Słupsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat AML Słupsk
70 340 Matuszewski Antoni Kwakowo Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie
71 371 ŁYŻWIŃSKA KINGA SYCEWICE Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
72 235 Boczkowski Leon Słupsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
73 141 Boczkowska Iga Słupsk Bieg MATA – 6 lat
74 265 Szmajda Ignacy Siemianice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
75 137 Żmuda Trzebiatowski Jan Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
76 233 Żmuda Trzebiatowski Antoni Słupsk Bieg BOSMANA – 7 lat
77 364 KONOPA Tomasz Kwakowo Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
78 365 Kosiak Natasza Słupsk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat St.S. Delfin-Słupsk
79 140 Błoński Jakub Słupsk Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Promyczek
80 249 Leshchuk Makar Gniezno Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat podstawowa Kijów
81 99 Hałas Filip Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
82 367 Kulis Nikodem Słupsk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat St.S. Delfin-Słupsk
83 157 Kozaczenko Kinga Słupsk Bieg MATA – 6 lat PM 31
84 194 Jarzyński Mikołaj Sycewice Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole w Sycewicach
85 244 Karczewski Antek Kobylnica Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Best Beasts / AML Słupsk
86 315 Kacperski Błażej Bolesławice Bieg KAPITANA – 10 lat
87 130 Stasiak Lilianna słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
88 329 Gajlikowska Zuzanna Kobylnica Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Kobylnica
89 148 Gajlikowski Adam Kobylnica Bieg MATA – 6 lat SP Kobylnica
90 83 Wojtalik Karol Słupsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat
91 386 Pouch Martyna Reda Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat ASPW
92 135 Wojtalik Filip Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
93 126 Siewierska Martyna Słupsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Niezapominajka
94 261 Sobulska Anna Obłęże Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
95 326 Bocheńska Oliwia Słupsk Bieg KOMANDORA – 11 lat
96 272 Bocheński Igor Słupsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
97 287 Kica Krzysztof Słupsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
98 64 Kozłowska Zofia Gardna Wielka Bieg MARYNARZA – do 4 lat
99 32 Świderska Martyna Słupsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
100 193 Hałas Patrycja Słupsk Bieg BOSMANA – 7 lat


Wyświetleń: 11239

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ