Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 380 | Bojko Tomasz | Wrząca | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
2 | 381 | Grabowski Antoni | Kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Szkoła Podstawowa Kończewo | ||
3 | 386 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ASPW | ||
4 | 385 | miszkurka natalia | kończewo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
5 | 389 | Szałacki Jakub | Słupsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 10 Słupsk | ||
6 | 384 | Jęchorek Kinga | Kwakowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
7 | 382 | Grzeczka Oliwier | Słupsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 10 Słupsk | ||
8 | 383 | Hirth Mateusz | Żelkowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
9 | 390 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
10 | 388 | Sterenczak Fabian | Kuleszewo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Szkola Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie | ||
11 | 391 | Znamirowska Zofia | Warblewo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
12 | 387 | Sandomierska Julia | Wrzesnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
13 | 222 | Płodzień Iga | Karzcino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
14 | 199 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Potęga Nordica | ||
15 | 197 | Kamerke Agata | Luzino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
16 | 188 | Cichała Marcel | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | TDT Słupsk | ||
17 | 231 | Wróbel Leon | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Best Beasts | ||
18 | 212 | Leśniewska Ania | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Drużyna L | ||
19 | 187 | Bubnowski Jan | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
20 | 185 | Augé Julien | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
21 | 210 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
22 | 205 | Krawętkowski Jakub | Widzino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
23 | 206 | Krawętkowski Mikołaj | Widzino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
24 | 201 | Kochański Michał | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
25 | 200 | Kochański Bartosz | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
26 | 228 | Szymańska Matylda | Lulemino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
27 | 198 | Kaszubowski Konrad | Miastko | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
28 | 196 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
29 | 221 | Piotrowska Aurelia | Sycewice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
30 | 191 | Golik Witold | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | AML Słupsk | ||
31 | 207 | Krawiec Celina | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
32 | 216 | Owczarek Jakub | Maszkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
33 | 208 | Kretkowska Iga | Damno | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Leśny Ludek w Damnicy | ||
34 | 186 | Baran Kuba | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 2 w Słupsku | ||
35 | 219 | Pączek Hubert | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 4 w Słupsku | ||
36 | 213 | Maciąg Amelia | Strzyżyno | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Leśny Ludek w Damnicy | ||
37 | 225 | Sadyś Ignacy | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | PM 12 | ||
38 | 195 | Kaca Julia | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Pm7 | ||
39 | 211 | Lemieszka Milena | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
40 | 223 | Rekowski Igor | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | PM 23 | ||
41 | 190 | Filipczyk Filip | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | przedszkole nr 24 w Słupsku | ||
42 | 204 | Kossakowska Lena | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
43 | 203 | Korus Oliwia | Redzikowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
44 | 192 | Grzegółkowski Stanisław | Szczecin | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Pomorze Ustka | ||
45 | 217 | Ozimek Agata | Mianowice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
46 | 209 | Kulis Leon | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
47 | 189 | Figurski Patryk | Zajączkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
48 | 202 | Kołcz Maciej | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
49 | 226 | Sieprawski Antoni | Wierszyno | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Niepubliczne w Niepoględziu | ||
50 | 224 | Runowska Zuzia | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 7 w Słupsku | ||
51 | 193 | Hałas Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
52 | 194 | Jarzyński Mikołaj | Sycewice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole w Sycewicach | ||
53 | 233 | Żmuda Trzebiatowski Antoni | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
54 | 220 | Pelikan Amela | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
55 | 232 | Ziółek Jan | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
56 | 227 | Szapiel Aleks | Krępa Słupska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
57 | 218 | Paradowska Zuzanna | Krępa Słupska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
58 | 214 | Nejman Jakub | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
59 | 229 | Toczek Kornelia | Siemianice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Bajka | ||
60 | 215 | Noga Alan | Żegocino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole radosny maluch | ||
61 | 250 | Mach Anastazja | Zimowiska | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
62 | 262 | Solak NIKODEM | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
63 | 260 | Przełuska Julia | Głobino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
64 | 248 | Kujawa Judith | Bukówka | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | TEAM DAVE Bukówka | ||
65 | 252 | Malińska Julia | Bydlino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
66 | 234 | Bartnicka Weronika | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
67 | 238 | Duńcew Marcel | Siemianice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | UKS Bruskowo wielkie | ||
68 | 261 | Sobulska Anna | Obłęże | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
69 | 244 | Karczewski Antek | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Best Beasts / AML Słupsk | ||
70 | 249 | Leshchuk Makar | Gniezno | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | podstawowa Kijów | ||
71 | 265 | Szmajda Ignacy | Siemianice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
72 | 235 | Boczkowski Leon | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
73 | 263 | Stańczyk Marcel | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp1 Słupsk | ||
74 | 236 | Carny Fabian | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 6 w Słupsku | ||
75 | 259 | Prusaczyk Ksawery | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP nr 8 | ||
76 | 241 | Guzik Kacper | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
77 | 245 | Kozłowski Szymon | Biały Bór | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Zks Miastko | ||
78 | 254 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Znikające punkty | ||
79 | 256 | Pielach Szymon | Pęplino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
80 | 267 | Ukleja Liliana | Potęgowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Potęga Nordica | ||
81 | 237 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | RKS Rumia | ||
82 | 255 | Osiński Piotr | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | TEAMZABIEGANEDNI | ||
83 | 239 | Ernestowicz Julia | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
84 | 243 | Jaskuła Julian | Głobino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
85 | 264 | Szeląg Julia | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP Kobylnica | ||
86 | 257 | Płodzień Nikola | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
87 | 246 | Krawętkowski Leon | Widzino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
88 | 240 | Garbacz Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
89 | 247 | Krawiec Józef | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP16 Słupsk | ||
90 | 268 | Wilczyński Kamil | Jezierzyce | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP JEZIERZYCE | ||
91 | 258 | Powązka Lena | Redzikowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZS w Redzikowie | ||
92 | 253 | Mielcarek Hanna | Slupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
93 | 242 | Jasiński Aleksander | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
94 | 266 | Tarów Wiktor | Redzikowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
95 | 251 | Macholl Wiktor | Niewierowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | UKS Bruskowo wielkie | ||
96 | 324 | Ukleja Nadia | Potęgowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Potęga Nordica | ||
97 | 313 | Ernestowicz Karolina | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
98 | 312 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AML Słupsk | ||
99 | 308 | Bartha Martyna | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
100 | 310 | Bernatek Kamil | Ustka | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat |
Wyświetleń: 21629