Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 224 | Runowska Zuzia | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 7 w Słupsku | ||
102 | 299 | Runowski Oliwier | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp.6 Słupsk | ||
103 | 52 | Dęga Elżbieta | Włynkówko | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
104 | 226 | Sieprawski Antoni | Wierszyno | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Niepubliczne w Niepoględziu | ||
105 | 31 | Swiderska Karolina | Slupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
106 | 53 | Dlugoszewski Karol | Slupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
107 | 54 | Duńcew Olaf | Siemianice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Kolorowe Przedszkole w Siemianicach | ||
108 | 238 | Duńcew Marcel | Siemianice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | UKS Bruskowo wielkie | ||
109 | 174 | Śmigielski Aleksander | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole | ||
110 | 77 | Śmigielska Laura | Słupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole | ||
111 | 143 | Ciechanowski Jeremi | Łosino | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP Kwakowo | ||
112 | 286 | Kaźmierczak Szymon | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp1 Słupsk | ||
113 | 57 | Gago Juliusz | Słupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
114 | 9 | Gago Tymon | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
115 | 306 | Walczak Wiktoria | Postomino | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa Postomino | ||
116 | 381 | Grabowski Antoni | Kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Szkoła Podstawowa Kończewo | ||
117 | 359 | Grabowski Wiktor | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Szkoła Podstawowa Kończewo | ||
118 | 317 | Klimsiak Paweł | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Kobylnica | ||
119 | 38 | Wieleba Wojciech | Siemianice | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
120 | 81 | Wieleba Julia | Siemianice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
121 | 337 | Klimsiak Karol | Kobylnica | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP Kobylnica | ||
122 | 202 | Kołcz Maciej | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
123 | 55 | Dziamski Tymoteusz | Kępice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
124 | 282 | Kaliszewska Zofia | Siemianice | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY w Siemianicach | ||
125 | 91 | Czaicki Szymon | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
126 | 183 | Zgoda Adrian | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole Tulinek | ||
127 | 270 | Bednarczyk Emilia | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Kobylnica | ||
128 | 309 | Bednarczyk Jan | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Kobylnica | ||
129 | 74 | Powązka Szymon | Redzikowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
130 | 380 | Bojko Tomasz | Wrząca | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
131 | 123 | Rzygalinska Pola | Redzikowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
132 | 29 | Rzygaliński Miłosz | Redzikowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
133 | 75 | Stachowiak Maciek | Słupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
134 | 343 | Ornowski Wojciech | Wytowno | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | |||
135 | 189 | Figurski Patryk | Zajączkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
136 | 56 | Figurska Alicja | Zajączkowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | NDP Pluszowy Zakątek w Kobylnicy | ||
137 | 2 | Bartnicki Józef | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
138 | 234 | Bartnicka Weronika | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
139 | 72 | Nowatka Wojciech | Siemianice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
140 | 252 | Malińska Julia | Bydlino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
141 | 127 | Sobolewski Borys | Ustka | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
142 | 178 | Wielgat Antoni | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | AML Słupsk | ||
143 | 357 | Gilgenast Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
144 | 209 | Kulis Leon | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
145 | 319 | Kujawa Phillip | Bukówka | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | TEAM DAVE Bukówka | ||
146 | 248 | Kujawa Judith | Bukówka | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | TEAM DAVE Bukówka | ||
147 | 158 | Kujawa Hubert | Bukówka | Polska | Bieg MATA – 6 lat | TEAM DAVE Bukówka | ||
148 | 217 | Ozimek Agata | Mianowice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
149 | 351 | Berehova Sofiia | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 10 | ||
150 | 122 | Rybak Wojtek | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Kubuś Puchatek | ||
151 | 159 | Kulas Dorian | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole mówiś | ||
152 | 172 | Szapiel Hanna | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
153 | 379 | Twardy Amelia | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
154 | 4 | Bukato Ignacy | Ustka | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Pomorze Ustka | ||
155 | 97 | Grzegółkowska Zosia | Szczecin | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Pomorze Ustka | ||
156 | 192 | Grzegółkowski Stanisław | Szczecin | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Pomorze Ustka | ||
157 | 45 | Bukato Antonina | Ustka | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Pomorze Ustka | ||
158 | 118 | Przełuski Aleksander | Głobino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
159 | 260 | Przełuska Julia | Głobino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
160 | 279 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Godlewski Runners | ||
161 | 10 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Godlewski Runners | ||
162 | 121 | Rozdzialik Konrad | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
163 | 316 | Kawka Kacper | Słupsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Rakiety | ||
164 | 321 | Pilecka Wiktoria | Redzikowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
165 | 66 | Łaga Liliana | Redzikowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
166 | 320 | Milewicz Wojciech | Bolesławice | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
167 | 356 | Drzazgowska Zoja | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
168 | 18 | Kretkowska Aleksandra | Damno | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
169 | 86 | Żebrowska Agata | Włynkówko | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole | ||
170 | 8 | Demecki Julian | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek nr 2 | ||
171 | 262 | Solak NIKODEM | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
172 | 377 | SOLAK Marcel | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | |||
173 | 92 | Demecki Nikodem | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | PM 23 | ||
174 | 69 | MURAWSKa KLARA | KOBYLNICA | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
175 | 129 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | STALSPEED SPEDYCJA | ||
176 | 111 | Mienski Antoni | Kuleszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
177 | 341 | Mieńska Wiktoria | Kuleszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | |||
178 | 250 | Mach Anastazja | Zimowiska | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
179 | 35 | Taraska Martyna | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
180 | 203 | Korus Oliwia | Redzikowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
181 | 289 | Kulczyk Gerard | KWAKOWO | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
182 | 15 | Korus Wiktor | Redzikowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
183 | 160 | Kulczyk Barbara | KWAKOWO | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
184 | 40 | Wójcik Aleksander | Kwakowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
185 | 84 | Wójcik Mikołaj | Kwakowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Szkola Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie | ||
186 | 12 | Grudniewska Pola | Redzikowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
187 | 155 | Kostrzewa Kornelia | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole | ||
188 | 76 | Sujewicz Antonina | Kobylnica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
189 | 204 | Kossakowska Lena | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kobylnica | ||
190 | 190 | Filipczyk Filip | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | przedszkole nr 24 w Słupsku | ||
191 | 67 | Macholl Oliwia | Niewierowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Bajka | ||
192 | 251 | Macholl Wiktor | Niewierowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | UKS Bruskowo wielkie | ||
193 | 163 | Łyżwińska Iga | Sycewice | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
194 | 311 | Bogdanowicz Marcin | Słupsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AML Słupsk | ||
195 | 19 | Kurlapska Iga | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Best Beasts | ||
196 | 94 | Formela Iga | Redzikowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
197 | 119 | Puzdrakiewicz Oskar | Kobylnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Kubuś Puchatek | ||
198 | 314 | Huzarski Filip | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Kobylnica | ||
199 | 115 | ORDON Jan | Slupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
200 | 6 | Cieszyńska Hanna | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem |
Wyświetleń: 21631