Puchar Kobylnicy w biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży

K 0-4 M 0-4 K 5 M 5 K 6 M 6 K 7 M 7 K 8 M 8 K 9 M 9 K 10 M 10 K 11 M 11 K 12-13 M 12-13 K 14-18 M 14-18

K 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm. Kobylnica
1 69 MURAWSKA KLARA KOBYLNICA K 0-4 TAK
2 64 KOZŁOWSKA ZOFIA GARDNA WIELKA K 0-4
3 77 ŚMIGIELSKA LAURA SŁUPSK PRZEDSZKOLE K 0-4
4 78 ŚWIĘCH URSZULA SŁUPSK PM 19 K 0-4
5 51 DEŃCZYK KAROLINA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 0-4
6 56 FIGURSKA ALICJA ZAJĄCZKOWO NDP PLUSZOWY ZAKĄTEK W KOBYLNICY K 0-4 TAK
7 80 WAWRZYNIAK ANTONINA SŁUPSK K 0-4
8 66 ŁAGA LILIANA REDZIKOWO K 0-4
9 86 ŻEBROWSKA AGATA WŁYNKÓWKO PRZEDSZKOLE K 0-4
10 46 BYTOMSKA ZOFIA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 0-4
11 63 KOPISZKA WIKTORIA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 0-4
12 43 BIELECKA OLA REDĘCIN PRZEDSZKOLE FRANIO K 0-4
13 52 DĘGA ELŻBIETA WŁYNKÓWKO K 0-4
14 45 BUKATO ANTONINA USTKA POMORZE USTKA K 0-4
15 62 KIEZIK ANASTAZJA NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA K 0-4
PK 97 GRZEGÓŁKOWSKA ZOSIA SZCZECIN POMORZE USTKA K 5 [5 - 5]


M 0-4

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 87 ŻYLICZ CEZARY KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 0-4
2 57 GAGO JULIUSZ SŁUPSK M 0-4
3 84 WÓJCIK MIKOŁAJ KWAKOWO SZKOLA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KOŃCZEWIE M 0-4 TAK
4 50 CUDZIŁO IGOR KWAKOWO M 0-4 TAK
5 82 WILK BRONISŁAW RUMIA M 0-4
6 73 PALLADO NIKODEM ŁOSINO M 0-4 TAK
7 54 DUŃCEW OLAF SIEMIANICE KOLOROWE PRZEDSZKOLE W SIEMIANICACH M 0-4
8 83 WOJTALIK KAROL SŁUPSK M 0-4
9 59 GUZIŃSKI ALEKSANDER KOBYLNICA KOLOROWE PRZEDSZKOLE W KOBYLNICY M 0-4 TAK
10 71 NOWAK ALEKSANDER SIEMIANICE M 0-4
11 49 CIEPIEL WIKTOR SŁUPSK PM 31 M 0-4
12 68 MALKIEWICZ IGNACY DĘBNICA KASZUBSKA M 0-4
13 42 ADAMOWICZ JAN WIDZINO PRZEDSZKOLE NIEZAPOMINAJKA M 0-4 TAK
14 408 KOZIMIŃSKI KRYSTIAN SŁUPSK M 0-4
15 75 STACHOWIAK MACIEK SŁUPSK M 0-4
16 72 NOWATKA WOJCIECH SIEMIANICE M 0-4
17 417 JARZYŃSKI DOMINIK SYCEWICE M 0-4 TAK


K 5

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 120 RODZIŃSKA HELENA KOBYLNICA STOPA SŁUPSK K 5 [5 - 5] TAK
2 130 STASIAK LILIANNA SŁUPSK K 5 [5 - 5]
3 94 FORMELA IGA REDZIKOWO K 5 [5 - 5]
4 93 ERNESTOWICZ ALEKSANDRA KOBYLNICA STOWARZYSZENIE SPORTOWE DELFIN K 5 [5 - 5] TAK
5 126 SIEWIERSKA MARTYNA SŁUPSK PRZEDSZKOLE NIEZAPOMINAJKA K 5 [5 - 5]
6 101 KACA NIKOLA SŁUPSK PM7 K 5 [5 - 5]
7 102 KAMERKE ALEKSANDRA LUZINO K 5 [5 - 5]
8 123 RZYGALINSKA POLA REDZIKOWO K 5 [5 - 5]
9 125 SANDOMIERSKA IGA WRZESNICA K 5 [5 - 5]
10 114 NOWAK POLA SIEMIANICE K 5 [5 - 5]
11 88 BIELECKA HANNA REDĘCIN PRZEDSZKOLE FRANIO K 5 [5 - 5]
12 124 SADYŚ ANTONINA SŁUPSK PM 12 K 5 [5 - 5]
13 134 WITCZAK AMELIA ANTONINA SŁUPSK K 5 [5 - 5]
PK 7 CZUBARA MARIKA SŁUPSK K maluch
PK 172 SZAPIEL HANNA SŁUPSK K 6 [6 - 6]


M 5

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 104 KOZŁOWSKI PATRYK BIAŁY BÓR ZKS MIASTKO M 5 [5 - 5]
2 113 NOGA NATAN ŻEGOCINO PRZEDSZKOLE RADOSNY MALUCH M 5 [5 - 5]
3 100 JANUSZ WOJTEK SŁUPSK M 5 [5 - 5]
4 96 GÓRECKI MATEUSZ SŁUPSK M 5 [5 - 5]
5 103 KASZUBOWSKI OLAF MIASTKO M 5 [5 - 5]
6 111 MIENSKI ANTONI KULESZEWO M 5 [5 - 5] TAK
7 119 PUZDRAKIEWICZ OSKAR KOBYLNICA PRZEDSZKOLE KUBUŚ PUCHATEK M 5 [5 - 5] TAK
8 131 ŚCIGAŁA OSKAR KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 5 [5 - 5]
9 110 MARCINIAK ANTONI KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 5 [5 - 5]
10 91 CZAICKI SZYMON SŁUPSK M 5 [5 - 5]
PK 92 DEMECKI NIKODEM SŁUPSK PM 23 M 6 [6 - 6]


K 6

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 163 ŁYŻWIŃSKA IGA SYCEWICE K 6 [6 - 6] TAK
2 154 KORCZYC-AUGUSTYNIAK ZOFIA SŁUPSK K 6 [6 - 6]
3 420 SZAPIEL HANNA SŁUPSK K 6 [6 - 6]
4 142 BYTOMSKA ZUZANNA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 6 [6 - 6]
5 184 ZNAMIROWSKA MICHALINA WARBLEWO K 6 [6 - 6]
6 166 MISIUREK MARTYNA USTKA K 6 [6 - 6]
7 160 KULCZYK BARBARA KWAKOWO K 6 [6 - 6] TAK
8 175 ŚWIĘCH AGATA SŁUPSK PM 19 K 6 [6 - 6]
9 156 KOWALSKA KLARA SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK K 6 [6 - 6]
10 170 SAMSONOWICZ EMILIA SŁUPSK PRZEDSZKOLE NIEZAPOMINAJKA K 6 [6 - 6]
11 157 KOZACZENKO KINGA SŁUPSK PM 31 K 6 [6 - 6]
12 173 SZCZYPKOW JULIA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 6 [6 - 6]
13 141 BOCZKOWSKA IGA SŁUPSK K 6 [6 - 6]
14 418 MAKAR NATALIA BOLESŁAWICE K 6 [6 - 6] TAK
15 144 CIESZYŃSKA LENA SŁUPSK K 6 [6 - 6]
PK 153 KONKOL NATHAN SŁUPSK PRZEDSZKOLE NR 9 W SŁUPSKU M 6 [6 - 6]
PK 207 KRAWIEC CELINA SŁUPSK K 7 [7 - 7]


M 6

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 165 MALKIEWICZ LEON DĘBNICA KASZUBSKA AML SŁUPSK M 6 [6 - 6]
2 169 NASIEROWSKI ALEKSANDER KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 6 [6 - 6]
3 162 ŁANGOWSKI TOBIASZ SŁAWNO M 6 [6 - 6]
4 174 ŚMIGIELSKI ALEKSANDER SŁUPSK PRZEDSZKOLE M 6 [6 - 6]
5 149 GAWEŁ FABIAN SŁUPSK AML SŁUPSK M 6 [6 - 6]
6 140 BŁOŃSKI JAKUB SŁUPSK PRZEDSZKOLE PROMYCZEK M 6 [6 - 6]
7 145 CUDZIŁO FRANCISZEK KWAKOWO M 6 [6 - 6] TAK
8 167 MŁOCICKI JAKUB KOBYLNICA M 6 [6 - 6] TAK
9 139 BERNATEK STAŚ USTKA M 6 [6 - 6]
10 178 WIELGAT ANTONI SŁUPSK AML SŁUPSK M 6 [6 - 6]
11 177 URBAN SEWERYN DĘBNICA KASZUBSKA M 6 [6 - 6]
12 158 KUJAWA HUBERT BUKÓWKA TEAM DAVE BUKÓWKA M 6 [6 - 6]
13 180 ZABORSKI MICHAŁ KOBYLNICA M 6 [6 - 6] TAK
14 148 GAJLIKOWSKI ADAM KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 6 [6 - 6] TAK
15 146 DEŃCZYK WOJCIECH KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 6 [6 - 6]
16 161 KUPISZEWSKI IGOR KOBYLNICA M 6 [6 - 6] TAK
17 168 MONIUSZKO DOMINIK SŁUPSK AML SŁUPSK M 6 [6 - 6]
18 176 TETZLAFF ŁUKASZ SŁUPSK M 6 [6 - 6]
19 138 ADAMOWICZ MIESZKO WIDZINO PRZEDSZKOLE NIEZAPOMINAJKA M 6 [6 - 6] TAK


K 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 212 LEŚNIEWSKA ANIA SŁUPSK DRUŻYNA L K 7 [7 - 7]
2 221 PIOTROWSKA AURELIA SYCEWICE K 7 [7 - 7] TAK
3 224 RUNOWSKA ZUZIA SŁUPSK PRZEDSZKOLE NR 7 W SŁUPSKU K 7 [7 - 7]
4 203 KORUS OLIWIA REDZIKOWO K 7 [7 - 7]
5 218 PARADOWSKA ZUZANNA KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ K 7 [7 - 7]
6 412 ĆWIK AMELIA KOBYLNICA K 7 [7 - 7]
7 217 OZIMEK AGATA MIANOWICE K 7 [7 - 7]
8 208 KRETKOWSKA IGA DAMNO PRZEDSZKOLE LEŚNY LUDEK W DAMNICY K 7 [7 - 7]
9 197 KAMERKE AGATA LUZINO K 7 [7 - 7]
10 204 KOSSAKOWSKA LENA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 7 [7 - 7] TAK
11 211 LEMIESZKA MILENA KOBYLNICA K 7 [7 - 7] TAK
12 220 PELIKAN AMELA SŁUPSK K 7 [7 - 7]
13 393 MIROCHA MILENA BOLESŁAWICE K 7 [7 - 7]
14 409 SOŁŚNIA IGA KARZNICA K 7 [7 - 7]
15 228 SZYMAŃSKA MATYLDA LULEMINO K 7 [7 - 7] TAK
16 222 PŁODZIEŃ IGA KARZCINO K 7 [7 - 7]
17 229 TOCZEK KORNELIA SIEMIANICE PRZEDSZKOLE BAJKA K 7 [7 - 7]
18 193 HAŁAS PATRYCJA SŁUPSK K 7 [7 - 7]
19 419 ROZENTAL ZOSIA KONYLNICA K 7 [7 - 7]
20 195 KACA JULIA SŁUPSK PM7 K 7 [7 - 7]


M 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 226 SIEPRAWSKI ANTONI WIERSZYNO PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE W NIEPOGLĘDZIU M 7 [7 - 7]
2 216 OWCZAREK JAKUB MASZKOWO M 7 [7 - 7] TAK
3 198 KASZUBOWSKI KONRAD MIASTKO M 7 [7 - 7]
4 202 KOŁCZ MACIEJ SŁUPSK M 7 [7 - 7]
5 190 FILIPCZYK FILIP SŁUPSK PRZEDSZKOLE NR 24 W SŁUPSKU M 7 [7 - 7]
6 210 KWIATKOWSKI JAKUB GDAŃSK M 7 [7 - 7]
7 232 ZIÓŁEK JAN KOBYLNICA M 7 [7 - 7] TAK
8 225 SADYŚ IGNACY SŁUPSK PM 12 M 7 [7 - 7]
9 214 NEJMAN JAKUB KOBYLNICA M 7 [7 - 7] TAK
10 227 SZAPIEL ALEKS KRĘPA SŁUPSKA NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE W KRĘPIE SŁUPSKIEJ M 7 [7 - 7]
11 209 KULIS LEON SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK M 7 [7 - 7]
12 231 WRÓBEL LEON SŁUPSK BEST BEASTS M 7 [7 - 7]
13 194 JARZYŃSKI MIKOŁAJ SYCEWICE PRZEDSZKOLE W SYCEWICACH M 7 [7 - 7] TAK
14 233 ŻMUDA TRZEBIATOWSKI ANTONI SŁUPSK M 7 [7 - 7]
15 199 KIEZIK BŁAŻEJ NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA M 7 [7 - 7]
16 403 STAŃCZYK ADAM SŁUPSK M 7 [7 - 7]
17 410 TONKIEL MARCEL KOBYLNICA M 7 [7 - 7] TAK
18 187 BUBNOWSKI JAN KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 7 [7 - 7] TAK
19 189 FIGURSKI PATRYK ZAJĄCZKOWO SP KOBYLNICA M 7 [7 - 7] TAK
20 186 BARAN KUBA SŁUPSK PRZEDSZKOLE NR 2 W SŁUPSKU M 7 [7 - 7]
21 223 REKOWSKI IGOR SŁUPSK PM 23 M 7 [7 - 7]
22 200 KOCHAŃSKI BARTOSZ BOLESŁAWICE M 7 [7 - 7]
PK 138 ADAMOWICZ MIESZKO WIDZINO PRZEDSZKOLE NIEZAPOMINAJKA M 6 [6 - 6] TAK
PK 213 MACIĄG AMELIA STRZYŻYNO PRZEDSZKOLE LEŚNY LUDEK W DAMNICY K 7 [7 - 7]


K 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 237 CZERWIEC LILIANA RUMIA RKS RUMIA K 8 [8 - 8]
2 254 MOKŁOWICZ KLARA WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY K 8 [8 - 8]
3 239 ERNESTOWICZ JULIA KOBYLNICA STOWARZYSZENIE SPORTOWE DELFIN K 8 [8 - 8] TAK
4 253 MIELCAREK HANNA SLUPSK K 8 [8 - 8]
5 248 KUJAWA JUDITH BUKÓWKA TEAM DAVE BUKÓWKA K 8 [8 - 8]
6 252 MALIŃSKA JULIA BYDLINO K 8 [8 - 8]
7 234 BARTNICKA WERONIKA SŁUPSK K 8 [8 - 8]
8 257 PŁODZIEŃ NIKOLA SŁUPSK K 8 [8 - 8] TAK
9 264 SZELĄG JULIA SŁUPSK SP KOBYLNICA K 8 [8 - 8] TAK


M 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 263 STAŃCZYK MARCEL SŁUPSK SP1 SŁUPSK M 8 [8 - 8]
2 245 KOZŁOWSKI SZYMON BIAŁY BÓR ZKS MIASTKO M 8 [8 - 8]
3 256 PIELACH SZYMON PĘPLINO M 8 [8 - 8]
4 255 OSIŃSKI PIOTR SŁUPSK TEAMZABIEGANEDNI M 8 [8 - 8]
5 251 MACHOLL WIKTOR NIEWIEROWO UKS BRUSKOWO WIELKIE M 8 [8 - 8]
6 242 JASIŃSKI ALEKSANDER SŁUPSK M 8 [8 - 8]
7 241 GUZIK KACPER SŁUPSK M 8 [8 - 8]
8 262 SOLAK NIKODEM SŁUPSK M 8 [8 - 8]
9 268 WILCZYŃSKI KAMIL JEZIERZYCE SP JEZIERZYCE M 8 [8 - 8]
10 259 PRUSACZYK KSAWERY SŁUPSK SP NR 8 M 8 [8 - 8]
11 265 SZMAJDA IGNACY SIEMIANICE M 8 [8 - 8]


K 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 302 SIDOR LENA SŁUPSK AML SŁUPSK K 9 [9 - 9]
2 276 CHMIELEWSKA WIKTORIA KRĘPA SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA GŁOBINO K 9 [9 - 9]
3 424 OSTROWSKA LENA SŁUPSK K 9 [9 - 9]
4 306 WALCZAK WIKTORIA POSTOMINO SZKOŁA PODSTAWOWA POSTOMINO K 9 [9 - 9]
5 275 CHMIELEWSKA IZABELA KRĘPA SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA GŁOBINO K 9 [9 - 9]
6 292 MADEJ ZUZANNA SŁUPSK K 9 [9 - 9]
7 283 KAMIŃSKA IGA SIEMIANICE ZS SIEMIANICE K 9 [9 - 9]
8 404 STAŃCZYK JULIA SŁUPSK K 9 [9 - 9]
9 421 ROSZKOWSKA MARIA SŁUPSK K 9 [9 - 9]
10 395 JANCZYLIK ANNA KOBYLNICA K 9 [9 - 9] tak
11 307 WILK ZOFIA RUMIA K 9 [9 - 9]
12 277 FIJAŁKOWSKA ALICJA ZĘBOWO SP KOBYLNICA K 9 [9 - 9] TAK
13 392 LASŁOWSKA ALICJA WYTOWNO K 9 [9 - 9]
14 398 REDMERSKA ZUZANNA SŁONOWICE K 9 [9 - 9] TAK
15 280 GUZIŃSKA ALICJA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 9 [9 - 9] TAK


M 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 295 NITKA KRZYSZTOF SŁUPSK M 9 [9 - 9]
2 411 ĆWIK WIKTOR KOBYLNICA M 9 [9 - 9] tak
3 296 OSIŃSKI PAWEŁ SŁUPSK TEAMZABIEGANEDNI M 9 [9 - 9]
4 299 RUNOWSKI OLIWIER SŁUPSK SP.6 SŁUPSK M 9 [9 - 9]
5 271 BERNAT WOJCIECH REDZIKOWO M 9 [9 - 9]
6 288 KOZIKOWSKI-WAWRZYNIAK JAKUB SŁUPSK M 9 [9 - 9]
7 287 KICA KRZYSZTOF SŁUPSK M 9 [9 - 9]
8 247 KRAWIEC JÓZEF SŁUPSK SP16 SŁUPSK M 9 [9 - 9]
9 291 LEWICZ KACPER REDZIKOWO ZS W REDZIKOWIE M 9 [9 - 9]
10 303 SPYCHALSKI WOJCIECH KOBYLNICA M 9 [9 - 9] TAK
11 297 PIASKOWSKI PIOTR KOBYLNICA M 9 [9 - 9] TAK
12 294 MŁOCICKI ALEKSANDER KOBYLNICA M 9 [9 - 9] TAK
13 272 BOCHEŃSKI IGOR SŁUPSK M 9 [9 - 9]
14 284 KAMIŃSKI SEBASTIAN SŁUPSK SP 10 M 9 [9 - 9]
15 289 KULCZYK GERARD KWAKOWO M 9 [9 - 9] TAK


K 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 308 BARTHA MARTYNA KOBYLNICA K 10 [10 - 10] TAK
2 323 SZCZEPANEK ADA SŁAWNO MKS ŚWIĘC K 10 [10 - 10]
3 318 KRZESZOWSKA NINA SŁUPSK AML K 10 [10 - 10]
4 322 SAWICKA OLIVIA SŁUPSK K 10 [10 - 10]
5 321 PILECKA WIKTORIA REDZIKOWO K 10 [10 - 10]
6 313 ERNESTOWICZ KAROLINA KOBYLNICA STOWARZYSZENIE SPORTOWE DELFIN K 10 [10 - 10] TAK
7 423 BEREHOVA MARIIA UKRAINA K 10 [10 - 10]


M 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 316 KAWKA KACPER SŁUPSK RAKIETY M 10 [10 - 10]
2 394 MIROCHA ALEKSANDER KOBYLNICA M 10 [10 - 10] tak
3 310 BERNATEK KAMIL USTKA M 10 [10 - 10]
4 320 MILEWICZ WOJCIECH BOLESŁAWICE M 10 [10 - 10]
5 317 KLIMSIAK PAWEŁ KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 10 [10 - 10] TAK
6 400 KRZYMOWSKI MARCEL SŁUPSK M 10 [10 - 10]


K 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 342 MOKŁOWICZ ELIZA WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY K 11 [11 - 11]
2 328 CZERWIEC JAŚMINA RUMIA RKS RUMIA K 11 [11 - 11]
3 335 KARWACKA NATALIA SŁUPSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W SŁUPSKU K 11 [11 - 11]
4 334 KARGUL MILENA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 11 [11 - 11] TAK
5 325 BIAŁASZEWSKA ANITA GDYNIA SP 17 K 11 [11 - 11]
6 329 GAJLIKOWSKA ZUZANNA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 11 [11 - 11] TAK
7 348 WILKOS OLA WRZĄCA K 11 [11 - 11] TAK
8 326 BOCHEŃSKA OLIWIA SŁUPSK K 11 [11 - 11]
9 341 MIEŃSKA WIKTORIA KULESZEWO K 11 [11 - 11] TAK


M 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 425 CHIRK ROBERT BYTÓW M 11 [11 - 11]
2 337 KLIMSIAK KAROL KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 11 [11 - 11] TAK
3 340 MATUSZEWSKI ANTONI KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE M 11 [11 - 11] TAK
4 426 KALISZ BARTOSZ WIDZINO M 11 [11 - 11]
5 331 GUZIŃSKI ADAM KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 11 [11 - 11] TAK
6 344 PIEKARSKI ERYK SIEMIANICE ZS SIEMIANICE M 11 [11 - 11]
7 333 KAMIŃSKI IWO SIEMIANICE ZS SIEMIANICE M 11 [11 - 11]
8 343 ORNOWSKI WOJCIECH WYTOWNO M 11 [11 - 11]


K 12-13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 376 PUZDRAKIEWICZ OLIWIA KOBYLNICA SP NR 8 K 12-13 [12 - 13] TAK
2 374 OWCZAREK ALEKSANDRA MASZKOWO K 12-13 [12 - 13] TAK
3 356 DRZAZGOWSKA ZOJA SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK K 12-13 [12 - 13]
4 365 KOSIAK NATASZA SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK K 12-13 [12 - 13]
5 396 JANCZYLIK WIKTORIA KOBYLNICA K 12-13 [12 - 13] tak
6 353 CHMIELEWSKA ANNA SLUPSK K 12-13 [12 - 13]
7 366 KOWALSKA MILENA SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK K 12-13 [12 - 13]
8 352 BUBNOWSKA MAJA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 12-13 [12 - 13] TAK
9 379 TWARDY AMELIA SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK K 12-13 [12 - 13]
10 362 KASPRZYK JAGODA KOBYLNICA SP KOBYLNICA K 12-13 [12 - 13] TAK
11 363 KAWAŁEK KSENIA SŁUPSK K 12-13 [12 - 13]
12 358 GLISZCZYŃSKA ALICJA KOBYLNICA K 12-13 [12 - 13] TAK
13 371 ŁYŻWIŃSKA KINGA SYCEWICE K 12-13 [12 - 13] TAK
14 399 REDMERSKA LENA SŁONOWICE K 12-13 [12 - 13] TAK
PK 354 DLUGOSZEWSKI GRZEGORZ SLUPSK M 12-13 [12 - 13]


M 12-13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 367 KULIS NIKODEM SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK M 12-13 [12 - 13]
2 368 KWAŚNY KRYSTIAN GOSTKOWO S.P GOSTKOWO BASZTA BYTÓW M 12-13 [12 - 13]
3 369 LEPIESZKA PIOTR KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 12-13 [12 - 13] TAK
4 361 KARGUL MATEUSZ KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 12-13 [12 - 13] TAK
5 364 KONOPA TOMASZ KWAKOWO M 12-13 [12 - 13] TAK
6 360 GREBER IGOR ZAGÓRKI SZKOLA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KOŃCZEWIE M 12-13 [12 - 13] TAK
7 359 GRABOWSKI WIKTOR KOBYLNICA SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO M 12-13 [12 - 13] TAK
8 346 STAŃCZYK OSKAR SŁUPSK SP1 SŁUPSK M 12-13 [12 - 13]
9 370 LESZCZYŃSKI TYMOTEUSZ KOBYLNICA SZ.P. KOBYLNICA M 12-13 [12 - 13] TAK
10 357 GILGENAST GRZEGORZ SŁUPSK ST.S. DELFIN-SŁUPSK M 12-13 [12 - 13]
11 427 URBANIAK OSKAR SŁUPSK M 12-13 [12 - 13]
12 373 OSSOWSKI MICHAŁ KOBYLNICA SP KOBYLNICA M 12-13 [12 - 13] TAK
13 416 ĆWIK TOBIASZ KOBYLNICA M 12-13 [12 - 13] tak
14 377 SOLAK MARCEL SŁUPSK M 12-13 [12 - 13]


K 14-18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 407 JANCZYLIK ANASTAZJA SŁUPSK K 14-18 [14 - 18]
2 385 MISZKURKA NATALIA KOŃCZEWO K 14-18 [14 - 18] TAK
3 387 SANDOMIERSKA JULIA WRZESNICA K 14-18 [14 - 18]


M 14-18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat Gm Kobylnica
1 397 JANCZYLIK ALEKSANDER GDYNIA M 14-18 [14 - 18]
2 382 GRZECZKA OLIWIER SŁUPSK SP 10 SŁUPSK M 14-18 [14 - 18]
3 383 HIRTH MATEUSZ ŻELKOWO M 14-18 [14 - 18]
4 380 BOJKO TOMASZ WRZĄCA M 14-18 [14 - 18] TAK
5 389 SZAŁACKI JAKUB SŁUPSK SP 10 SŁUPSK/ STOWARZYSZENIE SPORTOWE DEFLIN M 14-18 [14 - 18]
6 388 STERENCZAK FABIAN KULESZEWO SZKOLA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KOŃCZEWIE M 14-18 [14 - 18] TAK

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ