Zajęcia nauki  i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Kacper Sokółka GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
2 Drewniak Jan Sokółka GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
3 Kirpsza Agnieszka Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - DOROŚLI, ŚRODA, GODZ. 19:00, LISOWSKI
4 Borowska Edyta Sokółka GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
5 Sańko Julia Sokółka GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ Szkoła podstawowa nr 2
6 Ziniuk Dariusz Kizielany OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, NIEDZIELA, GODZ. 8:00, JATEL
7 Piekarski Mateusz Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI UKS Omega
8 Sienkiewicz Dawid Sokółka GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
9 Łazar Julian Szudzialowo GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL
10 Szymaniuk Aleksandra Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI Przedszkole nr 3
11 Szymaniuk Oliwia Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO Przedszkole nr 3
12 Szemis Antoni Łapicze GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ
13 Kucharewicz Agata Wojnachy OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI
14 Oleksza Marta Krynki GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
15 Łoszczyk Barbara Kuźnica GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ
16 Szymczukiewicz Filip Kuźnica NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ
17 Piekarski Karol Sokółka GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ
18 Piekarski Kacper Sokółka GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ
19 Łowczecki Jan Sokółka GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
20 Lisowska Urszula Podkantorówka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ
21 Mazur Elżbieta Wojnowce NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ
22 Kobryński Michał Sokółka GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI
23 Łozowski Leon Janów NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO Przedszkole Janów
24 Ławreszuk Gabriel Sokółka GRUPA DELFIN, NIEDZIELA, GODZ. 11:00, LISOWSKI
25 Ławreszuk Lilianna Sokółka GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
26 Kochanowicz Liliana Sidra GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
27 Kijaczko Maja Kuźnica GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
28 Kameduła Norbert Sokółka GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO SP 2
29 Kunda Dawid Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI Przedszkole nr 2
30 Tumiel Agata Sokółka GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL
31 Sienkiewicz Kacper Sokółka GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL
32 Poźniak Grażyna Sokółka GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI SP 1 w Sokólce
33 Grynczel Maciej Sokółka GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI
34 Ostrowska Olga Czarna Białostocka GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
35 Karpienko Paweł Sokółka GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
36 Aleksandrowicz Emilia Sokółka GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
37 Pyczkowski Szymon Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ
38 daszuta rafal Sokolka GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI szkoła podstawowa nr 2
39 Klimowicz Radek Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ
40 Bandzinska Ewelina Sokolka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
41 Radecka Aleksandra Czarna Białostocka GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
42 Januszkiewicz Dawid Igryły GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ SP Geniusze
43 Czajkowski Eryk sokółka GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ
44 Nalewajko Wiktoria Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI
45 Sztachelski Dawid Sokółka GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI
46 Sosnowski Oliwier Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO
47 Samojłowicz Olga Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
48 Mojsiuszko Edyta Mojsiuszko Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL
49 Jackiewicz Mateusz Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
50 Jackiewicz Wiktor Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
51 Dowgiert Cezary Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ SP nr 2 Czarna białostocka
52 Holownia Eryk Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ
53 Taudul Karolina Sokółka GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
54 Kośnik Ewa Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI
55 Pluta Stanisław Sokółka GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
56 Raube Tomasz Sokółka GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
57 Wasilewska Amelia Sokółka GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ
58 Hołownia Lidia Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ
59 Olszko Justyna Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ
60 Irska Martyna Supraśl GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ
61 Poźniak Emilia Poganica GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ
62 Lewicka Martyna Lewicka Janów NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO
63 Puszko Sabina Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI Przedszkole nr 2
64 Żywno Anna Holiki NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
65 Świrydowicz Franciszek Sokółka GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
66 GROCHOWSKI jakub PODKANTORÓWKA 22c NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ
67 Zajczyk ZOFIA Sokołka GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ
68 Ostapowicz Julia Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ
69 Struczewski Jacek Białousy NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO
70 Żołądkowska Wiktoria SOKÓŁKA GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
71 Slyz Julian Kuznica GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
72 Mejsak Hubert CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
73 Jakimik Xavier Sokółka GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
74 Sańko Leon Sokółka GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL
75 Grynczel Franciszek Sokółka GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI
76 Obuchowska Agnieszka Kuźnica GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
77 Kozłowski Filip Sokółka GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL
78 Tomaszczyk Anna Sokółka GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ
79 Górka Filip Sokółka GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ
80 Sieredziński Szymon Sokółka GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL
81 Rogisz Szymon Sokółka GRUPA UŚMIECH, SOBOTA, GODZ.13:00, STARANOWICZ Przedszkole nr 1
82 Kozłowski Dawid Czarna Białostocka GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ Sp 1 czarna bialostocka
83 Stasiewicz Oliwia Stasiewicz Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ
84 Babynko Miłosz SOKÓŁKA GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ
85 Drożdżewicz JULIA Sokółka GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI SP 1
86 Bałaban Martyna Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI
87 Tryzna Miłosz Zaśpicze GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
88 Wańczuk Wiktor Czarna Białostocka GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ
89 Zaniewski Patryk Kosmaty Borek GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL
90 Mazurczyk Laura Sokolka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ
91 Łapicz Maja Sokółka GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
92 Sawośko Maja Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ
93 Babynko Michalina SOKÓŁKA GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL
94 Slyz Bartosz Kuznica GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ
95 Boszko Damian Czarna Białostocka GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL
96 Sałak Wiktoria Sokółka GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ
97 Tomaszycka Aleksandra Sokolka GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL
98 Klim Błażej Sokółka GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO
99 Szulżycki Franciszek Czarna Białostocka GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ
100 Dzienis Elżbieta Sokółka GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL


Wyświetleń: 12046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ