Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wilczewska Monika Wilczewska | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | ||
102 | Giełażyn Justyna | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL | ||
103 | Wiechowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
104 | Hulewicz Miłosz | Poczopek | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL | ||
105 | Gudowski Oliwier | Sokolka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
106 | ROTKEVICH Andrei | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
107 | Raczkowski Krzys | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
108 | Taudul Zuzanna | Malawicze Dolne | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
109 | Tryzna Kamila | Zaśpicze | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - DOROŚLI, ŚRODA, GODZ. 19:00, LISOWSKI | ||
110 | Taudul Marcelina | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
111 | Czarnowicz Ola | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL | ||
112 | GROCHOWSKI MIŁOSZ | PODKANTORÓWKA 22c | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ | ||
113 | Bancer Anna | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
114 | Kaźmierczak Monika | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 8:00, STEĆ | ||
115 | Balicki Wiktor | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | SP 1 w Sokólce | |
116 | Pezowicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
117 | Lech Hubert | Mićkowa Hać | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
118 | Lech Tomasz | SOKÓŁKA 16-100 | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
119 | Gudowski Filip | Sokolka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
120 | Amelian Michał | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
121 | Wańczuk Weronika | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
122 | Pezowicz Aleksandra | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
123 | Krawiel Antoni | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | ||
124 | Leosz Marek | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | ||
125 | Zaniewska Izabela | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | ||
126 | Staworko Amelia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
127 | Izbicka Pola | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
128 | Kucharewicz Oliwia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
129 | GASPAREWICZ ANNA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
130 | Borowik Lidia | Szyszki | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
131 | ŻURAWSKA ZUZANNA | SZYSZKI | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
132 | Tur Iwona Tur | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
133 | Makarewicz Natalia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
134 | Gejdel Beata | Gliniszcze Małe | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
135 | Lukaszewicz Igor | Czarna Bialostocka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | Sp 1 czarna bialostocka | |
136 | Kozłowska Adelajda | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | szkoła podstawowa nr 2 | |
137 | Szymańska Natalia | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
138 | Taudul Kornelia | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
139 | Czajkowski Mateusz | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
140 | Puszko Klara | Zaśpicze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
141 | czajkowska maria | sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
142 | Sakowicz DOMINIK | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA DELFIN, NIEDZIELA, GODZ. 11:00, LISOWSKI | ||
143 | Sawoń Daria | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | SP 1 | |
144 | Sałak Laura | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
145 | Jatkowska Joanna | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
146 | RUDŹ MACIEJ | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
147 | Piekarska Kamila | Bogusze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
148 | Bogusławski Szymon | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
149 | Ogił Wojciech | Makowlany | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
150 | Balicki Mikołaj | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | SP 1 w Sokólce | |
151 | Żebrowski Bartosz | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
152 | Prokopczyk Adela | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
153 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
154 | Murzyn Zofia | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
155 | Walenciej MARIA | sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
156 | Reszuta Anna | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
157 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | SP 2 | |
158 | Szarkowska Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
159 | Szpakowska Zuzanna | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
160 | Sakowicz Agnieszka | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
161 | Sawoń Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
162 | Czaban Jan Czaban | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
163 | Kochanowska Lena | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
164 | Załuska Katarzyna | Poczopek | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
165 | Kawa Krystyna | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
166 | Struczewska Joanna | Janów | Polska | GRUPA UŚMIECH, SOBOTA, GODZ.13:00, STARANOWICZ | ||
167 | Bulej Kamil | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
168 | Cyrynowska Paulina | Holiki | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
169 | Drewniak Aleksandra | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
170 | Wilczewski Fabian | Podkantorówka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ | ||
171 | Korecki lia | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
172 | Lingo Sylwia | Sokolka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
173 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
174 | Słyż Jakub | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 w Sokólce | |
175 | Pezowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | UKS Omega | |
176 | Lenkiewicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
177 | Korecki Eliana | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
178 | Wójtowicz kacper | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
179 | Łukaszewicz Rafał | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
180 | Zając Zuzanna | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
181 | Troć Dorota | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
182 | Łapicz Emilia | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
183 | Sakowicz KORNELIA | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
184 | Kaźmierczak Edyta | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 8:00, STEĆ | ||
185 | Lingo Jolanta | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - DOROŚLI, ŚRODA, GODZ. 19:00, LISOWSKI | ||
186 | Dziewiątkowski Przemysław | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL | ||
187 | Bagan Oliwia | Sokołka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | SP 3 | |
188 | Makarewicz Łukasz | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
189 | Wiącek Konrad | Kuźnica | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
190 | Skreczko Marlena | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
191 | Kasjaniuk Rafał | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
192 | Iwanicka Marcelina | Czarna Bialostocka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
193 | Rećko Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
194 | Olszko Zuzanna | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
195 | Słyż Bartosz | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | SP nr 2 | |
196 | Oszer Edyta Oszer | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
197 | Bancer Łukasz Bancer | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
198 | Tur Antoni Maciej | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
199 | BURAK JOANNA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
200 | Kozaczynski Jan | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI |
Wyświetleń: 22652