Sztafeta "My Team"
Lp Nazwa drużyny Miejscowość Dystans Do zapłaty
1 Najlepsza drużyna Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
2 Wojciechowscy Wudzyn Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
3 Okonie BYDGOSZCZ Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
4 Trzymamyrazem Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
5 Czyżkówko Junior Bydgoszcz Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m
6 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D4-2 Bydgoszcz Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m
7 Wody Polskie Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
8 SMB Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
9 Turbo Ślimaki Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
10 PESA SPORT TEAM Szubin Sztafeta męska 10x1500m
11 Nie lubimy biegać Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
12 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D5 Bydgoszcz Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m
13 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D3 Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
14 FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ Bydgoszcz Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m
15 Team Tumo Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
16 Mała Akademia Sportu Szubin Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
17 Deam Team Bożenkowo Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
18 Cosmedica Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
19 The Tumos Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
20 Kojoty - drużyna B Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
21 Leniwce Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
22 Titanic Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
23 Gang kocura Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
24 Kojoty - drużyna C Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
25 TEAM KOZAK Białe Błota Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
26 Schmidtki Białe Błota Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
27 Sandomierski Spleen Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
28 Pędziwiatry Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
29 GIGA TEAM Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
30 Balbina KIDS Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
31 Drużyna Dużych Wesołych Piernisiów Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
32 Drużyna Małych Wesołych Piernisiów Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m
33 Team L BYDGOSZCZ Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
34 JUVENTUS BYDGOSZCZ Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
35 Grill Team Bydgoszcz Sztafeta męska 10x1500m
36 KOJOTY - Drużyna A Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
37 Drużyna Ż Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
38 Run Forrest Run Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
39 Stowarzyszenie Krwiodawców "FARA" #1 Inowrocław Sztafeta męska 10x1500m
40 Stowarzyszenie Krwiodawców "FARA" Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
41 Puszczalscy Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
42 Serce Tybetu Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
43 Motyle ze Skowronków Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
44 F-Team Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
45 Team Królasów Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
46 Antidotum Bysław Sztafeta mieszana 10x1500m
47 Drużyna Karmela Bydgoszcz Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
48 Zagórzaki Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
49 Sarenki Zławieś Wielka Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
50 Ananaski Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
51 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
52 Szybkie Pantery BYDGOSZCZ Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
53 Miniozaury Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
54 Wysz-Rysz Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
55 KtoMa? Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
56 Zielonka Zielonka Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
57 Bajery Śmielin Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m
58 Ninja Ciele Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
59 Warriors Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
60 Benita znad Kanału Bydgoskiego Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
61 Lemaski Bydgoszcz Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m
62 SP Łochowo Łochowo Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m
63 AMS Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
64 DZIEWCZYNY Z OSOWEJ osówiec Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
65 Głupole Łochowo Sztafeta mieszana 10x1500m
66 Team Bydgoszcz Sztafeta męska 10x1500m
67 Zespolaki Junior Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
68 Zespolaki Kids Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
69 Zespolaki Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
70 Kotki z Wyżyn Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
71 EKIPA CZEŚKI Bydgoszcz Sztafeta żeńska 10x1500m
72 keeeper team Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
73 AP Małych Mistrzów - Rodzice Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
74 AP Małych Mistrzów Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
75 Szalone Dzieciaki Bydgoszcz Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m
76 Mud Foxes Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
77 TEAM IZOTONIK LUTKA Łochowo Sztafeta mieszana 10x1500m
78 Polonia & Okonie Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
79 Łabiszyn Runners Łabiszyn Sztafeta męska 10x1500m
80 MŁODZI GNIEWNI Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
81 DRUŻYNA MOCY Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
82 SZALONE ZEBRY Niemcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
83 ULTRASY I DWOJE Z INNEJ MASY Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
84 Artyści Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
85 Biały Robak Osówiec Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
86 Olimpia Wtelno piłkarze Żaki Koronowo Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
87 Olimpia Wtelno piłkarze Orlicy Tryszczyn Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
88 Buziaczkowe pandy Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
89 Waleczne Gwiazdy Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
90 Szybkie lisy Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
91 Tiger Jump Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
92 Czyżkówko Team Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
93 Gangsta Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m
94 Wilczaki 3 Bydgoszcz Sztafeta mieszana 10x1500m
95 GardenFlora Sport Team Tryszczyn Sztafeta męska 10x1500m
96 Olimpia Wtelno piłkarze Tryszczyn Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
97 Aktywna Kcynia Junior Kcynia Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
98 Wilczaki 2 Koronowo Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m
99 Aktywna Kcynia Kcynia Sztafeta mieszana 10x1500m
100 Wilczaki 1 Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m


Wyświetleń: 5348

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ