Lp | Nazwa drużyny | Miejscowość | Kraj | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Najlepsza drużyna | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
2 | Wojciechowscy | Wudzyn | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
3 | Okonie | BYDGOSZCZ | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
4 | Trzymamyrazem | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
5 | Czyżkówko Junior | Bydgoszcz | Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m | ||
6 | FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D4-2 | Bydgoszcz | Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m | ||
7 | Wody Polskie | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
8 | SMB | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
9 | Turbo Ślimaki | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
10 | PESA SPORT TEAM | Szubin | Sztafeta męska 10x1500m | ||
11 | Nie lubimy biegać | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
12 | FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D5 | Bydgoszcz | Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m | ||
13 | FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ D3 | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
14 | FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ | Bydgoszcz | Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m | ||
15 | Team Tumo | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
16 | Mała Akademia Sportu | Szubin | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
17 | Deam Team | Bożenkowo | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
18 | Cosmedica | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
19 | The Tumos | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
20 | Kojoty - drużyna B | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
21 | Leniwce | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
22 | Titanic | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
23 | Gang kocura | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
24 | Kojoty - drużyna C | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
25 | TEAM KOZAK | Białe Błota | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
26 | Schmidtki | Białe Błota | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
27 | Sandomierski Spleen | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
28 | Pędziwiatry | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
29 | GIGA TEAM | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
30 | Balbina KIDS | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
31 | Drużyna Dużych Wesołych Piernisiów | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
32 | Drużyna Małych Wesołych Piernisiów | Bydgoszcz | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | ||
33 | Team L | BYDGOSZCZ | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
34 | JUVENTUS BYDGOSZCZ | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
35 | Grill Team | Bydgoszcz | Sztafeta męska 10x1500m | ||
36 | KOJOTY - Drużyna A | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
37 | Drużyna Ż | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
38 | Run Forrest Run | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
39 | Stowarzyszenie Krwiodawców "FARA" #1 | Inowrocław | Sztafeta męska 10x1500m | ||
40 | Stowarzyszenie Krwiodawców "FARA" | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
41 | Puszczalscy | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
42 | Serce Tybetu | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
43 | Motyle ze Skowronków | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
44 | F-Team | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
45 | Team Królasów | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
46 | Antidotum | Bysław | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
47 | Drużyna Karmela | Bydgoszcz | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
48 | Zagórzaki | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
49 | Sarenki | Zławieś Wielka | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
50 | Ananaski | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
51 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
52 | Szybkie Pantery | BYDGOSZCZ | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
53 | Miniozaury | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
54 | Wysz-Rysz | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
55 | KtoMa? | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
56 | Zielonka | Zielonka | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
57 | Bajery | Śmielin | Rodzina R2 (najstarsze dziecko rocznik 2012 lub starsze) 10x400m | ||
58 | Ninja | Ciele | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
59 | Warriors | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
60 | Benita znad Kanału Bydgoskiego | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
61 | Lemaski | Bydgoszcz | Rodzina R1 (najstarsze dziecko rocznik 2013 lub młodsze) 10x400m | ||
62 | SP Łochowo | Łochowo | Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m | ||
63 | AMS | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
64 | DZIEWCZYNY Z OSOWEJ | osówiec | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
65 | Głupole | Łochowo | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
66 | Team | Bydgoszcz | Sztafeta męska 10x1500m | ||
67 | Zespolaki Junior | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
68 | Zespolaki Kids | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
69 | Zespolaki | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
70 | Kotki z Wyżyn | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
71 | EKIPA CZEŚKI | Bydgoszcz | Sztafeta żeńska 10x1500m | ||
72 | keeeper team | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
73 | AP Małych Mistrzów - Rodzice | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
74 | AP Małych Mistrzów | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
75 | Szalone Dzieciaki | Bydgoszcz | Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m | ||
76 | Mud Foxes | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
77 | TEAM IZOTONIK LUTKA | Łochowo | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
78 | Polonia & Okonie | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
79 | Łabiszyn Runners | Łabiszyn | Sztafeta męska 10x1500m | ||
80 | MŁODZI GNIEWNI | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
81 | DRUŻYNA MOCY | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
82 | SZALONE ZEBRY | Niemcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
83 | ULTRASY I DWOJE Z INNEJ MASY | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
84 | Artyści | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
85 | Biały Robak | Osówiec | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
86 | Olimpia Wtelno piłkarze Żaki | Koronowo | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
87 | Olimpia Wtelno piłkarze Orlicy | Tryszczyn | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
88 | Buziaczkowe pandy | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
89 | Waleczne Gwiazdy | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
90 | Szybkie lisy | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
91 | Tiger Jump | Bydgoszcz | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
92 | Czyżkówko Team | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
93 | Gangsta | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m | ||
94 | Wilczaki 3 | Bydgoszcz | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
95 | GardenFlora Sport Team | Tryszczyn | Sztafeta męska 10x1500m | ||
96 | Olimpia Wtelno piłkarze | Tryszczyn | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
97 | Aktywna Kcynia Junior | Kcynia | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
98 | Wilczaki 2 | Koronowo | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | ||
99 | Aktywna Kcynia | Kcynia | Sztafeta mieszana 10x1500m | ||
100 | Wilczaki 1 | Bydgoszcz | Dzieci D2 (roczniki 2015-2017) 10x100m |
Wyświetleń: 12789