X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lasocki Michał Radwanków Szlachecki 4000 m
2 Kurant Piotr Wysoczyn 4000 m
3 Hys Andrzej Hys OSIECK 4000 m
4 Odiadacz Paulina Piwonin 1963 m OSP Dziecinów
5 Odiadacz Ania Piwonin 1963 m
6 Grzegrzółka Anna Augustówka 1963 m Wolny strzelec
7 Grzegrzółka Jan Pogorzel 1963 m Wolny strzelec
8 Sabała Alicja Śniadków Górny A 57 1963 m
9 Chmielewski Karol Szymanowice Duże 1963 m
10 Łuczak Kacper Sobienie Jeziory 1963 m
11 Grzegrzółka Gabriela Dziecinów 1963 m
12 Grzegrzółka Krzysztof Dziecinów 1963 m
13 Okrasa Rafał Sobienie Biskupie 1963 m
14 Sabała Arkadiusz Śniadków Górny A 57 4000 m
15 Konarzewski Jakub Szymanowice Duże 1963 m MDP SOBIENIE-JEZIORY
16 Gajownik Jerzy Szymanowice Duże 1963 m
17 Wasążnik Mariusz Sobienie Kiełczewskie 2 1963 m
18 Wasążnik Monika Sobienie Kiełczewskie 2 1963 m
19 Wasążnik Marta Sobienie Kiełczewskie 2 1963 m
20 Przybysz Filip Wysoczyn 1963 m
21 PRZYBYSZ Ewa WYSOCZYN 1963 m
22 Bąbik Zuzanna Szymanowice Duże 1963 m
23 Bąbik Szymon Szymanowice Duże 1963 m
24 Bąbik ANNA Sobienie-jeziory 1963 m
25 Grodzicka Oliwia Rzakta 1963 m Trio
26 Kociszewska Sandra Karczew 1963 m Trio
27 Bielak Izabela Warszawice 1963 m Trio
28 Pyza Michał Wilga 1963 m
29 Sobczak Natalia Gusin 1963 m Gusin
30 Sobczak Filip Gusin 1963 m Gusin
31 Sobczak Małgorzata Gusin 1963 m Gusin
32 Kęsik Tymon Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
33 Kęsik Jakub Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
34 Kęsik Oliwia Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
35 Kęsik Michał Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
36 Kęsik Lidia Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
37 Gajownik Szymon Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
38 Gajownik Antoni Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
39 Gajownik Krzysztof Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
40 Gajownik Karolina Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
41 Biczyk Błażej Szymanowice Duże 1963 m
42 Biczyk Aleksander Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
43 Biczyk Mariusz Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
44 Biczyk Justyna Szymanowice Duże 1963 m team SZYMANOWICE
45 Choim Kuba Sobienie Biskupie 1963 m
46 Choim Sylwia Sobienie biskupie 1963 m
47 Michalski Marceli Bobrowiec 1963 m Albercik Team-Prezes
48 Gajownik Anna SZYMANOWICE DUŻE 1963 m
49 Gajownik Marcin SZYMANOWICE DUŻE 1963 m
50 Gajownik Natalia SZYMANOWICE DUŻE 1963 m
51 Gajownik Amelia Szymanowice Duże 1963 m
52 Gajownik Janina Szymanowice Duże 1963 m
53 Gajownik Przemysław Szymanowice Duże 4000 m
54 Jaworski Sebastian Sobienie Kiełczewskie 1963 m
55 Jaworski Michał Sobienie Kiełczewskie 1963 m
56 Jaworska Katarzyna Sobienie Kiełczewskie 1963 m
57 Widłak Paweł Szymanowice Duże 1963 m
58 Widłak Magdalena Szymanowice Duże 1963 m
59 Widłak Anna Szymanowice Duże 1963 m
60 Rutkowska Magdalena Warszawa 4000 m
61 Pielak Marcin Maciejowice 4000 m
62 Pielak Karolina Piwonin 4000 m
63 Gładysz Robert Sobienie-Jeziory 4000 m
64 Hys Andrzej Sobienki 1963 m
65 Gładysz Monika Sobienie- Jeziory 4000 m
66 Kabala Mirosław Dziecinów 4000 m OSP Dziecinów
67 Kulbacki Franciszek Celestynów 1963 m
68 Kulbacka Wiesława Celestynów 1963 m
69 Lis Kamil Lis Radwanków Szlachecki 1963 m
70 Winiarek Marta Sobienie Jeziory 4000 m
71 Augustyniak Kamila Sobienie-Jeziory 4000 m
72 Lasocka Karolina Sobienie Jeziory 1963 m
73 Majchrowska Oliwia Sobienie-jeziory 1963 m
74 Zawłocka Joanna Sobienie-Jeziory 4000 m
75 Bukat Olga Sobienie Kiełczewskie Drugie 4000 m
76 Herubin Mateusz Łukówiec 4000 m
77 Baran Janusz Sobienie Jeziory 1963 m
78 Baran Mariola Sobienie Jeziory 1963 m
79 Trochonowicz Tomasz Karczew 1963 m
80 Ślęzak Adam Elbląg 4000 m OSP POGRODZIE
81 CZYŻ JUSTYNA Warszawa 4000 m
82 Wojdyga Ewa Dziecinów 1963 m
83 Wasążnik Mariusz Sobienki 1963 m
84 Sokólski Aleksander Sobienie-Jeziory 1963 m
85 Sokólski Miłosz Sobienie-Jeziory 1963 m
86 Sokólski Artur Sobienie-Jeziory 1963 m
87 Kacprzak Karol Wicie 4000 m
88 Rytka Łukasz Dziecinów 1963 m
89 Głażewska Zuzanna Dziecinów 1963 m PSP w Warszawicach
90 Głażewski Filip Dziecinów 1963 m PSP w Warszawicach
91 Głażewska Joanna Głażewska Dziecinów 1963 m
92 Adamusinska Weronika Sobienie Biskupie 1963 m PSP w Sobieniach-Jeziorach
93 Adamusinski Kacper Sobienie Biskupie 1963 m PSP w Sobieniach-Jeziorach
94 Adamusinska Beata Sobienie Biskupie 1963 m
95 Adamusinski Jacek Sobienie Biskupie 1963 m
96 Baran Magdalena Karczew 1963 m
97 Kurek Karol Dziecinów 1963 m PSP w Warszawicach
98 Kurek Szymon Dziecinów 1963 m PSP w Warszawicach
99 Bąk ANTOSIA Sobienie Biskupie 1963 m
100 Rosłaniec Piotr Warszówka 1963 m


Wyświetleń: 2489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ