Giełda zawodników sztafety "My Team"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub kontakt (widoczny dla innych) orientacyjne tempo biegu twoje atuty rocznik (dotyczy dziecka) Do zapłaty
1 Troć Maciej Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Pioruny
2 Troć Tomek Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m Damy radę
3 Chojnacka Agata Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Zuzi
4 Chojnacka Monika Bydgoszcz Sztafeta żeńska 10x1500m Razem do mety
5 Chojnacki Leon Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m Drużyna Krystiana 2014
6 Woźniczak Róża Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Zuzi 2019
7 Woźniczak Stanisław Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m Drużyna Krystiana
8 Drociak Michał Bydgoszcz Sztafeta męska 10x1500m Razem do mety
9 Wojtyła Rafał Toruń Sztafeta męska 10x1500m Badlands i Twierdza Słabe
10 Partyniewicz Rozalia Brzoza Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Jarzębinka Rozalia 2017
11 Huzakowski Zbigniew Toruń Sztafeta męska 10x1500m Badlands i Twierdza Słabe
12 Malińska Jagna Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Zuzi 2018
13 Malińska Bianka Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m SP 32 i 65 2014
14 Piątek Iwona Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m SP 32 i 65 monika.katarzyna.piatek@gmail.com
15 Piątek Łukasz Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Kuby
16 Piechocki Igor Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m Drużyna Krystiana
17 Janeczko OLIWIA BYDGOSZCZ Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m Drużyna Krystiana średnie zwinność 2013
18 Lajblich Jakub Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Pioruny +48698150109 6:00 Wytrzymałość 2015
19 Graczykowska Daria Bydgoszcz Sztafeta żeńska 10x1500m Razem do mety Kocham biegać
20 Każuro Filip Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Kuby
21 Każuro Victoria Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m SP 32 i 65
22 Fedek Maja Bydgoszcz Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m Damy radę 2008
23 Westgate Shaun Prądocin Sztafeta męska 10x1500m Badlands i Twierdza
24 Morzyński Stanisław Kcynia Sztafeta męska 10x1500m Badlands i Twierdza
25 Przybylik Oktawian Toporzysko Sztafeta męska 10x1500m Badlands i Twierdza
26 Karcz Łucja Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Jarzębinka średnie 2015
27 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m Damy radę lubię biegać- dużo i szybko :) 2009
28 Jendrzejewski Jakub Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Pioruny
29 Worytko Pola Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Zuzi 2019
30 Worytko Kacper Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Pioruny 2016
31 Rzepka Fabian Stronno Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Nikodema 2018
32 Rzepka Tymon Stronno Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Nikodema 2015
33 Czapiewski Aleksander Dobromierz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Jarzębinka Jarzębinka 2018
34 Derengowski Antoni Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Kuby lderengowski@gmail.com Bliżej nieokreślone :-) 2019
35 Derengowski Łukasz Bydgoszcz Sztafeta męska 10x1500m Razem do mety lderengowski@gmail.com 4/4:30min/km
36 Kuc Kornelia Bydgoszcz Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m SP 32 i 65 2014
37 Krzyżanowski Jakub Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Nikodema Średnie Piłkarskie 2016
38 Sawicka Alicja Prądocin Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Jarzębinka Jarzębinka 2017
39 Stepa Dawid Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Nikodema 2016
40 Piórek Nikodem Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Wiktora Sprawność
41 Piórek Maja Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Zuzi Zwinność, szybkość 2016
42 Chylicki Gabriel Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Wiktora 2012
43 Skoczylas Krystian Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Kuby 2018
44 Chylicka Klara Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Wiktora 2016
45 Skoczylas Jakub Bydgoszcz Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m Drużyna Kuby 2016
46 Żurawska Julia Bydgoszcz Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m Drużyna Wiktora 2016


Wyświetleń: 4032

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ