Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kontakt (widoczny dla innych) | orientacyjne tempo biegu | twoje atuty | rocznik (dotyczy dziecka) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chojnacka Agata | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Zuzi | |||||
2 | Chojnacka Monika | Bydgoszcz | Polska | Sztafeta żeńska 10x1500m | Razem do mety | |||||
3 | Chojnacki Leon | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | Drużyna Krystiana | 2014 | ||||
4 | Chylicka Klara | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Wiktora | 2016 | ||||
5 | Chylicki Gabriel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Wiktora | 2012 | ||||
6 | Czapiewski Aleksander | Dobromierz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Jarzębinka | Jarzębinka | 2018 | |||
7 | Derengowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Kuby | lderengowski@gmail.com | Bliżej nieokreślone :-) | 2019 | ||
8 | Derengowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Razem do mety | lderengowski@gmail.com | 4/4:30min/km | |||
9 | Drociak Michał | Bydgoszcz | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Razem do mety | |||||
10 | Fedek Maja | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D5 (roczniki 2006-2008) 10x400m | Damy radę | 2008 | ||||
11 | Graczykowska Daria | Bydgoszcz | Polska | Sztafeta żeńska 10x1500m | Razem do mety | Kocham biegać | ||||
12 | Huzakowski Zbigniew | Toruń | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Badlands i Twierdza | Słabe | ||||
13 | Janeczko OLIWIA | BYDGOSZCZ | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | Drużyna Krystiana | średnie | zwinność | 2013 | ||
14 | Jendrzejewski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Pioruny | |||||
15 | Jerchewicz Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D4 (roczniki 2009-2011) 10x400m | Damy radę | lubię biegać- dużo i szybko :) | 2009 | |||
16 | Karcz Łucja | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Jarzębinka | średnie | 2015 | |||
17 | Każuro Filip | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Kuby | |||||
18 | Każuro Victoria | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | SP 32 i 65 | |||||
19 | Krzyżanowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Nikodema | Średnie | Piłkarskie | 2016 | ||
20 | Kuc Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | SP 32 i 65 | 2014 | ||||
21 | Lajblich Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Pioruny | +48698150109 | 6:00 | Wytrzymałość | 2015 | |
22 | Malińska Bianka | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | SP 32 i 65 | 2014 | ||||
23 | Malińska Jagna | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Zuzi | 2018 | ||||
24 | Morzyński Stanisław | Kcynia | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Badlands i Twierdza | |||||
25 | Partyniewicz Rozalia | Brzoza | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Jarzębinka | Rozalia | 2017 | |||
26 | Piątek Iwona | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | SP 32 i 65 | monika.katarzyna.piatek@gmail.com | ||||
27 | Piątek Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Kuby | |||||
28 | Piechocki Igor | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | Drużyna Krystiana | |||||
29 | Piórek Maja | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Zuzi | Zwinność, szybkość | 2016 | |||
30 | Piórek Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Wiktora | Sprawność | ||||
31 | Przybylik Oktawian | Toporzysko | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Badlands i Twierdza | |||||
32 | Rzepka Fabian | Stronno | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Nikodema | 2018 | ||||
33 | Rzepka Tymon | Stronno | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Nikodema | 2015 | ||||
34 | Sawicka Alicja | Prądocin | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Jarzębinka | Jarzębinka | 2017 | |||
35 | Skoczylas Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Kuby | 2016 | ||||
36 | Skoczylas Krystian | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Kuby | 2018 | ||||
37 | Stepa Dawid | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Nikodema | 2016 | ||||
38 | Troć Maciej | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Pioruny | |||||
39 | Troć Tomek | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | Damy radę | |||||
40 | Westgate Shaun | Prądocin | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Badlands i Twierdza | |||||
41 | Wojtyła Rafał | Toruń | Polska | Sztafeta męska 10x1500m | Badlands i Twierdza | Słabe | ||||
42 | Worytko Kacper | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Pioruny | 2016 | ||||
43 | Worytko Pola | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Zuzi | 2019 | ||||
44 | Woźniczak Róża | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D1 (roczniki 2018-2020) 10x100m | Drużyna Zuzi | 2019 | ||||
45 | Woźniczak Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D3 (roczniki 2012-2014) 10x400m | Drużyna Krystiana | |||||
46 | Żurawska Julia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci D2 (roczniki 2015-2018) 10x100m | Drużyna Wiktora | 2016 |
Wyświetleń: 9107