Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dudzinski Mikołaj | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS Katowice | |
2 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Mk team | opłacono |
3 | Kajda Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
4 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
5 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Sp 35 katowice | opłacono |
6 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP nr 21 Chorzów | opłacono |
7 | Grund Michał | Mokre | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | opłacono |
8 | Grund Tomasz | Mokre | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | opłacono |
9 | Kałużna Paulina | Charsznica | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | III LO Katowice | opłacono |
10 | Drożdżowski Dominik | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
11 | Szymański Wiktor | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | PKS Józefka | opłacono |
12 | Zieliński Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Siemianowice Śląskie | opłacono |
13 | Banaś Kacper | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | PKS Józefka | opłacono |
14 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
15 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
16 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
17 | Pilarz Dominika | Zbrosławice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
18 | WILK Zuzanna | Piaski | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SEKCJA PIASKI | opłacono |
19 | Racewicz Aleksander | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS Katowice | opłacono |
20 | Muszer Nina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
21 | MUSZER POLA | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa Nr 35 Katowice | opłacono |
22 | KRZYK MAGDALENA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
23 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
24 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
25 | Pytel Natalia | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
26 | Pytel Łukasz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
27 | Mora Liwia | Ornontowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Fit&More | opłacono |
28 | Skalski Szymon | Dziewki | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
29 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
30 | Ogorek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
31 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
32 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
33 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
34 | Gawlina Anna | Ruda Slaska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
35 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Cho_Mi_Ki | opłacono |
36 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
37 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
38 | Szkuta Izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono |
39 | Szkuta Bogdan | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono |
40 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
41 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
42 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Siemianowice Śląskie | opłacono |
44 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
45 | Wolko Bronisław | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
46 | Sieka Maciej | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
47 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Kozłowski Artur Kozłowski | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
50 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
51 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
52 | Gruszka Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | Mosir TKKF Saturn Czeladź | opłacono |
53 | Gruszka Anna | Będzin | Polska | Małżeństwa | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono |
54 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
55 | Węgrzyn Eugeniusz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
57 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
58 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
59 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
60 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
61 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
62 | Stypka Artur | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
63 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
64 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
65 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
66 | Wilk Izabela | Piaski | Polska | Małżeństwa | Sekcja Piaski | opłacono |
67 | Wilk Rafał | Piaski | Polska | Małżeństwa | SEKCJA PIASKI | opłacono |
68 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
71 | Golonka Renata | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
72 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
73 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
74 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
76 | Chałupka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
77 | Chałupka Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Lorenc-Pytel Magdalena | Będzin | Polska | Małżeństwa | ||
79 | Pytel Grzegorz | Będzin | Polska | Małżeństwa | ||
80 | Hadzik Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Dzik Ligota | opłacono |
81 | Polewczak Mariusz | Zawiercie | Polska | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono |
82 | Polewczak Aneta | Zawiercie | Polska | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono |
83 | Marks Adrian | Bytom | Polska | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono |
84 | Marks Dorota | Bytom | Polska | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono |
85 | Semik - Hadzik Justyna | Stryszawa | Polska | Małżeństwa | Dzik Ligota | opłacono |
86 | Kot Eugeniusz | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | opłacono | |
87 | Muszyński Jan | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | BBJM | opłacono |
88 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono |
89 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | |
90 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
91 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
92 | Wocław Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
93 | Wisowski Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
94 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
95 | Kruczyńska Iwona | Świerczyniec | Polska | Pozostałe osoby | Forest Runners | opłacono |
96 | Janosik Ewelina | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Saint-Gobain Squad/ Forest Runners | opłacono |
97 | Kruczyński Andrzej | Świerczyniec | Polska | Pozostałe osoby | FOREST RUNNERS | opłacono |
98 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
99 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Staroszyński Dawid | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono |
Wyświetleń: 8690