Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 97 Kobylińska Angelika Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
2 90 Kędziora Magdalena Reda Polska 10 km Estetica Team opłacono on-line
3 159 Oberzig Łukasz Wejherowo Polska 10 km Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
4 66 Heyka Ireneusz Lębork Polska 10 km opłacono on-line
5 170 Pianowska Katarzyna Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
6 257 Zakaryan Karen Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
7 270 ŻEGLEŃ AGATA GDAŃSK Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
8 29 Dachnij Piotr Nowogrodziec Polska 10 km Edi Team Zgorzelec opłacono on-line
9 251 Willner Waldemar Domatówko Polska 10 km Kicaj Domatówko opłacono on-line
10 2 Aleksandrowicz Piotr Skierniewice Polska 10 km Tandem Rowery Kosakowo opłacono on-line
11 4 Aleksandrowicz-Michalska Emilia Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo Tandem Rowery Kosakowo opłacono on-line
12 3 Aleksandrowicz-Dorsz Katarzyna Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo Tandem Rowery Kosakowo opłacono on-line
13 182 Prokopiuk Jarosław Gdynia Polska 10 km PROKPOL Gdynia opłacono on-line
14 143 Malecka Natalia Banino Polska 10 km opłacono on-line
15 268 Żabczyński Daniel Rumia Polska 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
16 269 Żabiński Sebastian Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
17 5 Arendt Michał Gdynia Polska 10 km 42k Pro Team opłacono on-line
18 131 Leśkiewicz Filip Gdańsk Polska 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
19 47 Fajks Adam Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
20 223 Szenk Artur Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo MRU-czki opłacono on-line
21 183 Przewoska Anna Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
22 199 Sawicki Krzysztof Gdansk Polska 10 km - opłacono on-line
23 23 Canchaya Joanna Gdynia Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
24 190 Repiński Jacek Puck Polska 10 km opłacono on-line
25 224 Szkutnik Michał Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
26 193 Rozpędowski Dawid Dębogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
27 178 Popek Anna Dębogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo Zdrowy Zasięg opłacono on-line
28 181 Prokop Wojciech Dębogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
29 6 Bałdyga Robert Łasin Polska 10 km opłacono on-line
30 264 Zietarski Robert Łasin Polska 10 km opłacono on-line
31 232 Szumacher-Paszkowska Marta Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
32 175 Pobłocki Adam Mściszewice Polska 10 km Mściszewice opłacono on-line
33 249 Wawrzyniak PATRYK Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
34 81 Kalinowska Paulina Kiełpino Polska 10 km opłacono on-line
35 123 Kuźniar Wojciech Rumia Polska 10 km Projekt1000up / UltraWay Team opłacono on-line
36 109 Kowalczyk Jarosław Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
37 60 Grzędzicki Mateusz Borkowo Polska 10 km opłacono on-line
38 214 Sołtys Katarzyna Gdynia Polska 10 km 273 opłacono on-line
39 94 Kliniewski Piotr Bydgoszcz Polska 10 km opłacono on-line
40 156 Nowacka Dominika Warszawa Polska 10 km opłacono on-line
41 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Polska 10 km Elitte Team
42 145 Mazurek Wiesław Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
43 167 Paszkowski Paweł Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
44 17 Borowik Krzysztof Rumia Polska 10 km opłacono on-line
45 8 Bazan Joanna Rumia Polska 10 km Bez klubu opłacono on-line
46 9 Bazan Julia Rumia Polska 10 km Bez klubu opłacono on-line
47 113 Kruk Maciej Rumia Polska 10 km Parkrun rumia opłacono on-line
48 273 Żur Dariusz Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
49 Cichowska Joanna Ostróda Polska 10 km
50 1 Adamski Wiesław Gostynin Polska 10 km Gostynin Biega opłacono on-line
51 198 Rynkiewicz Dariusz Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
52 134 Litwin Jarosław Rumia Polska 10 km Runpassion.pl opłacono on-line
53 166 pałasz adam Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
54 19 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
55 147 Mierzejewska Patrycja Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
56 200 Schröder Adam Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
57 154 Nibus Marta Pruszcz Gdański Polska 10 km opłacono on-line
58 69 Humanowski Maciej Władysławowo Polska 10 km opłacono on-line
59 213 Sobolewska Julita Zalewo Polska 10 km opłacono on-line
60 189 Rejkowska Natalia Dębogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
61 137 Łepek Małgorzata Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
62 85 Kankowski Paweł Luzino Polska 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
63 245 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Polska 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
64 155 Nibus Michał Pruszcz Gdański Polska 10 km opłacono on-line
65 83 Kankowska Dominika Luzino Polska 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
66 84 Kankowska Justyna Luzino Polska 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
67 185 Pulczyńska Anna Starzyno Polska 10 km opłacono on-line
68 162 Owczarek Jacek Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo ESJA Team opłacono on-line
69 163 Owczarek Katarzyna Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo ESJA Team opłacono on-line
70 216 Stark Tomasz Dębogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
71 11 Bejrowska Monika Mosty Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
72 157 Nowak Danuta Rumia Polska 10 km Rumia Ladies Academy opłacono on-line
73 149 Mollin Bartlomiej Strzelno Polska 10 km LZS Sokół Strzelno opłacono on-line
74 42 Dylejko Marcin Kosakowo Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
75 191 Robaczewski Marcin Szembekowo Polska 10 km opłacono on-line
76 36 Długowski Dariusz Gdnynia Polska 10 km DDTEAM opłacono on-line
77 192 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański Polska 10 km Pruszcz biega opłacono on-line
78 218 STEMPNIAK Zbigniew HEL Polska 10 km REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
79 217 STEMPNIAK Katarzyna HEL Polska 10 km REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
80 188 Reclaf Piotr Borzestowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
81 121 Kuschbik Elżbieta Gdańsk Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
82 25 Ciskowska Elżbieta Władysławowo Polska 10 km opłacono on-line
83 38 Dominik Aleksandra Sławoszyno Polska 10 km opłacono on-line
84 221 szczypior Jolanta Władysławowo Polska 10 km opłacono on-line
85 201 SEGIN MARCIN ZALEWO Polska 10 km Sprint Zalewo opłacono on-line
86 141 Majkowski Michał Rumia Polska 10 km Krew i Honor opłacono on-line
87 153 Nibus Jacek Straszyn Polska 10 km opłacono on-line
88 18 Borówka Ryszard Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
89 35 Dębski Dariusz Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
90 197 RUTKOWSKI Marcin Gdańsk Polska 10 km 7PBOT opłacono on-line
91 132 Liszewski Marek Chwaszczyno Polska 10 km KS CHWASZCZYNO opłacono on-line
92 133 Liszewski Szymon Chwaszczyno Polska 10 km KS CHWASZCZYNO opłacono on-line
93 53 Golas Maksymilian Gdynia Polska 10 km Ranger Warsaw opłacono on-line
94 Danek Patryk Słowik Polska 10 km
95 56 Górski Jacek Pogórze Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
96 234 Szur Mateusz Rybno Polska 10 km opłacono on-line
97 261 Zaskowska Maria Rumia Polska 10 km opłacono on-line
98 46 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Polska 10 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
99 14 Bladowski Wojciech Pierwoszyno Polska 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo opłacono on-line
100 256 WRZOSEK Alicja Gdynia Polska 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line


Wyświetleń: 7643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ