Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | 10 km | The North Runners | |||
2 | 169 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | 10 km | The North Runners | opłacono on-line | |
3 | 79 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | 10 km | Ķorona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | |
4 | 63 | Hennig Tomasz | Zbychowo | Polska | 10 km | WOPR WEJHEROWO | opłacono on-line | |
5 | 201 | SEGIN MARCIN | ZALEWO | Polska | 10 km | Sprint Zalewo | opłacono on-line | |
6 | 213 | Sobolewska Julita | Zalewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
7 | 69 | Humanowski Maciej | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
8 | 221 | szczypior Jolanta | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
9 | 25 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
10 | 228 | sztygiel J | Wejherowo | Polska | 10 km | Porta running team | opłacono on-line | |
11 | 229 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km | Porta running team | opłacono on-line | |
12 | 37 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
13 | 272 | Żełudkowski Juliusz | Wejherowo | Polska | 10 km | Ketoza crazy about keto | opłacono on-line | |
14 | 64 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | Polska | 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line | |
15 | 271 | Żełudkowski Aleksandra | Wejherowo | Polska | 10 km | Ketoza crazy about keto | opłacono on-line | |
16 | 59 | Grzechulski Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km | Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice | opłacono on-line | |
17 | 159 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | 10 km | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |
18 | 156 | Nowacka Dominika | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
19 | 103 | Kossakowska Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
20 | 49 | Frankowski Łukasz | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
21 | 207 | Siudek Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
22 | 208 | Siudek Dawid | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
23 | 219 | Straszak Piotr | Szemud | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
24 | 191 | Robaczewski Marcin | Szembekowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
25 | 106 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | 10 km | SZCZENURZE TEAM | opłacono on-line | |
26 | 222 | SZELIGA Janusz | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | opłacono on-line | ||
27 | 10 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | opłacono on-line | ||
28 | 16 | Bokkus Michał | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | opłacono on-line | ||
29 | 265 | Ziółkowski Jarek | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | opłacono on-line | ||
30 | 110 | Kowalczyk Krzysztof | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | Kowal Team | opłacono on-line | |
31 | 108 | Kowalczyk Aleksandra | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | Kowal Team | opłacono on-line | |
32 | florczuk marek | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | ||||
33 | 149 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Polska | 10 km | LZS Sokół Strzelno | opłacono on-line | |
34 | 153 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
35 | 185 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
36 | 137 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
37 | 179 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
38 | schutz tomasz | Sopot | Polska | 10 km | BROWAR GDYNIA | |||
39 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | 10 km | Pro Dystans | |||
40 | Danek Patryk | Słowik | Polska | 10 km | ||||
41 | 38 | Dominik Aleksandra | Sławoszyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
42 | 2 | Aleksandrowicz Piotr | Skierniewice | Polska | 10 km | Tandem Rowery Kosakowo | opłacono on-line | |
43 | 203 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | 10 km | PZU Sport Team | opłacono on-line | |
44 | 202 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
45 | 234 | Szur Mateusz | Rybno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
46 | 259 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | 10 km | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line | |
47 | 31 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | 10 km | Ąfi Fiąfi | opłacono on-line | |
48 | 80 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | Polska | 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line | |
49 | 176 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line | |
50 | 136 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
51 | 262 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | 10 km | REWA 12:15 | opłacono on-line | |
52 | 130 | Leszczyński Jacek | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
53 | 220 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
54 | 105 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |
55 | 115 | Krzyżanowski GRZEGORZ | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
56 | 12 | Bielski Sebastian | Rumia | Polska | 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line | |
57 | 21 | Bukowski Adrian | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
58 | 43 | Dywelski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
59 | 111 | Kowalczyk Szymon | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
60 | 151 | Musiał Michał | Rumia | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | Komando Flaki | opłacono on-line | |
61 | 112 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia/ Runeda Młode Dziki | opłacono on-line | |
62 | 95 | Kłosowski Mateusz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
63 | Smyk Natalia | Rumia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
64 | 261 | Zaskowska Maria | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
65 | 141 | Majkowski Michał | Rumia | Polska | 10 km | Krew i Honor | opłacono on-line | |
66 | 268 | Żabczyński Daniel | Rumia | Polska | 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
67 | 123 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | 10 km | Projekt1000up / UltraWay Team | opłacono on-line | |
68 | 17 | Borowik Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
69 | 8 | Bazan Joanna | Rumia | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line | |
70 | 9 | Bazan Julia | Rumia | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line | |
71 | 157 | Nowak Danuta | Rumia | Polska | 10 km | Rumia Ladies Academy | opłacono on-line | |
72 | 113 | Kruk Maciej | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun rumia | opłacono on-line | |
73 | 134 | Litwin Jarosław | Rumia | Polska | 10 km | Runpassion.pl | opłacono on-line | |
74 | 45 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |
75 | 44 | Dzienisz Justyna | Robakowo | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |
76 | 82 | Kałaska Radosław | Rewa | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | KWP Gdańsk | opłacono on-line | |
77 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | 10 km | Elitte Team | |||
78 | 90 | Kędziora Magdalena | Reda | Polska | 10 km | Estetica Team | opłacono on-line | |
79 | 13 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 10 km | Ultra Way Team | opłacono on-line | |
80 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | 10 km | FOX | |||
81 | 204 | Sikora Szymon | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line | |
82 | 89 | Kempczyński Piotr | Reda | Polska | 10 km | Sklep Biegacza Gdańsk | opłacono on-line | |
83 | 160 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | |
84 | 128 | Laszczyk Nadia | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
85 | 140 | Łyś Daniel | Reda | Polska | 10 km | NYPEL Reda | opłacono on-line | |
86 | 93 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | 10 km | Kaszëbë Łebcz | opłacono on-line | |
87 | 65 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | |
88 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | 10 km | ||||
89 | 135 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | LIVESTRONG | opłacono on-line | |
90 | 32 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | 10 km | PRZYSTAŃ | opłacono on-line | |
91 | 190 | Repiński Jacek | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
92 | 155 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
93 | 154 | Nibus Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
94 | 192 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz biega | opłacono on-line | |
95 | 41 | DRÓZD Krzysztof | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
96 | 91 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | 10 km | U-Long 2022 | opłacono on-line | |
97 | 52 | Glinka Łukasz | Pruszcz GD | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
98 | 92 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
99 | 233 | Szumlas Anna | Połchowo | Polska | 10 km | #SZUMITEAM/ UltraWay Team | opłacono on-line | |
100 | 86 | Kapłan Piotr Kapłan | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkaniec gm. Kosakowo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11492