XVI GMINNE BIEGI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 10 km

10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta Dyplom
1 58 GRUSZKA GRACJAN M 1 BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL M OPEN 1 10 km 00:33:04.58 PDF PNG
2 165 PALASCHKE MICHAŁ M 2 GDAŃSK SPORTOWY MAJKEL M OPEN 2 10 km 00:33:55.76 PDF PNG
3 130 LESZCZYŃSKI JACEK M 3 RUMIA M OPEN 3 10 km 00:34:47.64 PDF PNG
4 245 TRZEBIATOWSKI JERZY M 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M OPEN 4 10 km 00:34:54.61 PDF PNG
5 12 BIELSKI SEBASTIAN M 5 RUMIA PROJEKT1000UP M OPEN 5 10 km 00:36:30.82 PDF PNG
6 237 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 6 DOMATÓWKO M OPEN 6 10 km 00:37:03.67 PDF PNG
7 26 CYBULA PAWEŁ M 7 KAZIMIERZ DANFOSS TUCHOM M OPEN 7 10 km 00:37:08.86 PDF PNG
8 175 POBŁOCKI ADAM M 8 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE M OPEN 8 10 km 00:37:31.44 PDF PNG
9 284 KUBILUS ROBERT M 9 LAPALICE BIEGAMYRAZEM.PL M OPEN 9 10 km 00:37:39.28 PDF PNG
10 140 ŁYŚ DANIEL M 10 REDA NYPEL REDA M OPEN 10 10 km 00:38:06.21 PDF PNG
11 85 KANKOWSKI PAWEŁ M 11 LUZINO KASZUBI LUZINO M OPEN 11 10 km 00:38:09.27 PDF PNG
12 123 KUŹNIAR WOJCIECH M 12 RUMIA PROJEKT1000UP / ULTRAWAY TEAM M OPEN 12 10 km 00:38:17.58 PDF PNG
13 125 LABUN ZENON M 13 MRZEZINO M OPEN 13 10 km 00:38:19.93 PDF PNG
14 105 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 14 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS M OPEN 14 10 km 00:38:34.97 PDF PNG
15 153 NIBUS JACEK M 15 STRASZYN M OPEN 15 10 km 00:38:45.38 PDF PNG
16 195 RUCIŃSKI MAREK M 16 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M OPEN 16 10 km 00:39:00.32 PDF PNG
17 149 MOLLIN BARTLOMIEJ M 17 STRZELNO LZS SOKÓŁ STRZELNO M OPEN 17 10 km 00:39:01.80 PDF PNG
18 282 SOBOLEWSKI MARCIN M 18 ZALEWO M OPEN 18 10 km 00:39:17.30 PDF PNG
19 219 STRASZAK PIOTR M 19 SZEMUD M OPEN 19 10 km 00:39:26.17 PDF PNG
20 43 DYWELSKI KRZYSZTOF M 20 RUMIA M OPEN 20 10 km 00:39:40.26 PDF PNG
21 70 IWOŁA REMIGIUSZ M 21 POGÓRZE M OPEN 21 10 km 00:39:53.16 PDF PNG
22 64 HEWELT KRZYSZTOF M 22 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA M OPEN 22 10 km 00:39:53.79 PDF PNG
23 18 BORÓWKA RYSZARD M 23 GDYNIA M OPEN 23 10 km 00:40:04.58 PDF PNG
24 92 KLAHS KATARZYNA K 1 POŁCZYNO K OPEN 1 10 km 00:40:10.43 PDF PNG
25 283 JANICKA DOMINIKA K 2 GDAŃSK K 16-18 1 10 km 00:40:19.87 PDF PNG
26 259 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 24 RUMIA ULTRA WAY TEAM M OPEN 24 10 km 00:40:45.67 PDF PNG
27 206 SIOMAK MICHAŁ M 25 GDAŃSK M OPEN 25 10 km 00:40:46.18 PDF PNG
28 160 OBERZIG TOMASZ M 26 REDA ST RUNNERS M OPEN 26 10 km 00:40:49.51 PDF PNG
29 15 BŁAŻUK JAROSŁAW M 27 GDYNIA M OPEN 27 10 km 00:40:52.14 PDF PNG
30 50 GAWLIK MARIUSZ M 28 MOSTY M OPEN 28 10 km 00:41:07.64 PDF PNG
31 167 PASZKOWSKI PAWEŁ M 29 GDAŃSK M OPEN 29 10 km 00:41:24.26 PDF PNG
32 133 LISZEWSKI SZYMON M 30 CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO M 16-18 1 10 km 00:41:27.63 PDF PNG
33 191 ROBACZEWSKI MARCIN M 31 SZEMBEKOWO M OPEN 30 10 km 00:41:28.45 PDF PNG
34 247 WASYLKA ŁUKASZ M 32 LUZINO KASZUBI LUZINO M OPEN 31 10 km 00:41:35.73 PDF PNG
35 75 JEKA RAFAL M 33 ŁEBCZ M OPEN 32 10 km 00:41:38.07 PDF PNG
36 66 HEYKA IRENEUSZ M 34 LĘBORK M OPEN 33 10 km 00:41:40.22 PDF PNG
37 121 KUSCHBIK ELŻBIETA K 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K OPEN 2 10 km 00:41:42.51 PDF PNG
38 118 KULIKOWSKI RADOSŁAW M 35 JANKOWO GDAŃSKIE ULTRA WAY TEAM M OPEN 34 10 km 00:41:48.54 PDF PNG
39 174 PŁOTKA ADAM M 36 LUZINO KASZUBI LUZINO M OPEN 35 10 km 00:41:50.64 PDF PNG
40 230 SZULC KAMILA K 4 GDYNIA K OPEN 3 10 km 00:41:51.01 PDF PNG
41 254 WOJTOWICZ MARCIN M 37 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA M OPEN 36 10 km 00:41:51.85 PDF PNG
42 5 ARENDT MICHAŁ M 38 GDYNIA 42K PRO TEAM M OPEN 37 10 km 00:42:11.06 PDF PNG
43 161 OLSZEWSKA PAULINA K 5 GDYNIA K OPEN 4 10 km 00:42:28.90 PDF PNG
44 146 MICKIEWICZ-SZYMAŃSKA ILONA K 6 DOMATÓWKO K OPEN 5 10 km 00:42:45.62 PDF PNG
45 155 NIBUS MICHAŁ M 39 PRUSZCZ GDAŃSKI M OPEN 38 10 km 00:43:12.07 PDF PNG
46 232 SZUMACHER-PASZKOWSKA MARTA K 7 GDAŃSK K OPEN 6 10 km 00:43:19.64 PDF PNG
47 19 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 40 KWIDZYN M OPEN 39 10 km 00:43:33.22 PDF PNG
48 120 KUMOROWSKI RAFAŁ M 41 GDYNIA Q-MORE M OPEN 40 10 km 00:43:37.70 PDF PNG
49 156 NOWACKA DOMINIKA K 8 WARSZAWA K OPEN 7 10 km 00:43:38.37 PDF PNG
50 134 LITWIN JAROSŁAW M 42 RUMIA RUNPASSION.PL M OPEN 41 10 km 00:43:58.24 PDF PNG
51 24 CEJROWSKI PIOTR M 43 GDAŃSK UKS JUDO GRIZZLY GDAŃSK M OPEN 42 10 km 00:44:05.52 PDF PNG
52 267 ZWOLIŃSKI TOMASZ M 44 MOSTY M OPEN 43 10 km 00:44:07.29 PDF PNG
53 98 KOCHANEK AGATA K 9 DĘBOGÓRZE ACTIVE FLOW K OPEN 8 10 km 00:44:08.77 PDF PNG
54 2 ALEKSANDROWICZ PIOTR M 45 SKIERNIEWICE TANDEM ROWERY KOSAKOWO M OPEN 44 10 km 00:44:13.89 PDF PNG
55 201 SEGIN MARCIN M 46 ZALEWO SPRINT ZALEWO M OPEN 45 10 km 00:44:17.11 PDF PNG
56 268 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 47 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL M OPEN 46 10 km 00:44:18.61 PDF PNG
57 82 KAŁASKA RADOSŁAW M 48 REWA KWP GDAŃSK M OPEN 47 10 km 00:44:20.98 PDF PNG
58 192 ROBACZEWSKI TOMASZ M 49 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA M OPEN 48 10 km 00:44:27.45 PDF PNG
59 49 FRANKOWSKI ŁUKASZ M 50 WARSZAWA M OPEN 49 10 km 00:44:36.59 PDF PNG
60 59 GRZECHULSKI PIOTR M 51 WEJHEROWO MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICE M OPEN 50 10 km 00:44:38.70 PDF PNG
61 113 KRUK MACIEJ M 52 RUMIA PARKRUN RUMIA M OPEN 51 10 km 00:44:38.89 PDF PNG
62 68 HUBERT JAKUB M 53 KOSAKOWO M OPEN 52 10 km 00:44:49.04 PDF PNG
63 242 TESZ PRZEMYSŁAW M 54 POGÓRZE M OPEN 53 10 km 00:44:51.42 PDF PNG
64 57 GRUBA TYMOTEUSZ M 55 LINIA M OPEN 54 10 km 00:44:57.24 PDF PNG
65 7 PRZEWDZIECKI KAROL M 56 GDYNIA M OPEN 55 10 km 00:44:59.77 PDF PNG
66 251 WILLNER WALDEMAR M 57 DOMATÓWKO KICAJ DOMATÓWKO M OPEN 56 10 km 00:45:00.88 PDF PNG
67 275 RUTA BARTOSZ M 58 REDA M OPEN 57 10 km 00:45:01.74 PDF PNG
68 224 SZKUTNIK MICHAŁ M 59 GDAŃSK M OPEN 58 10 km 00:45:04.27 PDF PNG
69 14 BLADOWSKI WOJCIECH M 60 PIERWOSZYNO M OPEN 59 10 km 00:45:13.38 PDF PNG
70 28 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 61 POGÓRZE JARBUD M OPEN 60 10 km 00:45:14.67 PDF PNG
71 222 SZELIGA JANUSZ M 62 SUCHY DWÓR M OPEN 61 10 km 00:45:18.05 PDF PNG
72 204 SIKORA SZYMON M 63 REDA RUNEDA M OPEN 62 10 km 00:45:18.24 PDF PNG
73 280 NOWAK KONRAD M 64 KOSAKOWO M OPEN 63 10 km 00:45:25.49 PDF PNG
74 274 WÓJCIK PAWEŁ M 65 POŁCHOWO ECOCAD M OPEN 64 10 km 00:45:26.46 PDF PNG
75 69 HUMANOWSKI MACIEJ M 66 WŁADYSŁAWOWO M OPEN 65 10 km 00:45:27.95 PDF PNG
76 32 DAWIDOWSKI ROMAN M 67 PUCK PRZYSTAŃ M OPEN 66 10 km 00:45:31.36 PDF PNG
77 47 FAJKS ADAM M 68 POGÓRZE M OPEN 67 10 km 00:45:51.62 PDF PNG
78 60 GRZĘDZICKI MATEUSZ M 69 BORKOWO M OPEN 68 10 km 00:45:55.80 PDF PNG
79 39 DRAPAŁA ROBERT M 70 GDYNIA M OPEN 69 10 km 00:45:56.10 PDF PNG
80 279 ROGIEWICZ GRZEGORZ M 71 RUMIA RUMIA BIEGA M OPEN 70 10 km 00:45:59.60 PDF PNG
81 101 KONYSZ BARTŁOMIEJ M 72 LĘDZIECHOWO M OPEN 71 10 km 00:45:59.87 PDF PNG
82 199 SAWICKI KRZYSZTOF M 73 GDANSK - M OPEN 72 10 km 00:46:01.36 PDF PNG
83 182 PROKOPIUK JAROSŁAW M 74 GDYNIA PROKPOL GDYNIA M OPEN 73 10 km 00:46:05.20 PDF PNG
84 79 KACZYKOWSKI KAROL M 75 ŻELISTRZEWO ĶORONA ŻELISTRZEWO BIEGA M OPEN 74 10 km 00:46:08.55 PDF PNG
85 295 MEYER ADRIANA K 10 POGÓRZE OKAS GDYNIA K OPEN 9 10 km 00:46:09.66 PDF PNG
86 299 MISLISZ PIOTR M 76 OSTONINO M OPEN 75 10 km 00:46:12.48 PDF PNG
87 111 KOWALCZYK SZYMON M 77 RUMIA M OPEN 76 10 km 00:46:24.73 PDF PNG
88 45 DZIENISZ ROMAN M 78 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO M OPEN 77 10 km 00:46:28.11 PDF PNG
89 16 BOKKUS MICHAŁ M 79 SUCHY DWÓR M OPEN 78 10 km 00:46:37.81 PDF PNG
90 81 KALINOWSKA PAULINA K 11 KIEŁPINO K OPEN 10 10 km 00:46:39.53 PDF PNG
91 255 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW M 80 DĘBOGÓRZE M OPEN 79 10 km 00:46:41.53 PDF PNG
92 289 KRZESNIAK MAREK M 81 CHWASZCZYNO M OPEN 80 10 km 00:46:53.85 PDF PNG
93 151 MUSIAŁ MICHAŁ M 82 RUMIA KOMANDO FLAKI M OPEN 81 10 km 00:46:57.27 PDF PNG
94 260 ZALEWSKI MAREK M 83 GDYNIA M OPEN 82 10 km 00:47:00.03 PDF PNG
95 177 PODGÓRSKA ALICJA K 12 KOSAKOWO K OPEN 11 10 km 00:47:10.56 PDF PNG
96 294 GRABOWSKI MARIUSZ M 84 POGÓRZE GRABOWSKI MARIUSZ SP. ZOO- TEAM M OPEN 83 10 km 00:47:11.34 PDF PNG
97 194 RÓŻYC JAROSŁAW M 85 KOSAKOWO M OPEN 84 10 km 00:47:20.79 PDF PNG
98 298 SZACHTA TOMASZ M 86 PIERWOSZYNO M OPEN 85 10 km 00:47:23.83 PDF PNG
99 91 KITOWSKI KRZYSZTOF M 87 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG 2022 M OPEN 86 10 km 00:47:37.66 PDF PNG
100 148 MILEWCZYK DARIUSZ M 88 BOLSZEWO M OPEN 87 10 km 00:47:44.28 PDF PNG
101 212 SMOLINSKI TYTUS M 89 GDYNIA M OPEN 88 10 km 00:47:46.08 PDF PNG
102 114 KRZEŚNIAK ŁUKASZ M 90 CHWASZCZYNO M OPEN 89 10 km 00:47:46.57 PDF PNG
103 109 KOWALCZYK JAROSŁAW M 91 GDAŃSK M OPEN 90 10 km 00:47:58.73 PDF PNG
104 187 RACZKOWSKI SEBASTIAN M 92 NOWY DWÓR GDAŃSKI M OPEN 91 10 km 00:48:04.40 PDF PNG
105 20 BRZOZOWICZ ANNA K 13 MOSTY MAJA TEAM K OPEN 12 10 km 00:48:07.03 PDF PNG
106 185 PULCZYŃSKA ANNA K 14 STARZYNO K OPEN 13 10 km 00:48:12.66 PDF PNG
107 238 SZYNWELSKI JACEK M 93 GDYNIA FOX M OPEN 92 10 km 00:48:12.95 PDF PNG
108 126 LADEMANN ALICJA K 15 DARZLUBIE K OPEN 14 10 km 00:48:13.55 PDF PNG
109 61 GUTOWSKI ANDRZEJ M 94 GDYNIA M OPEN 93 10 km 00:48:15.13 PDF PNG
110 209 SKOCZYLAS PIOTR M 95 MOSTY NIEMAŻEBOLI M OPEN 94 10 km 00:48:16.51 PDF PNG
111 203 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 96 SKARSZEWY PZU SPORT TEAM M OPEN 95 10 km 00:48:25.80 PDF PNG
112 179 PRABUCKI PIOTR M 97 STAROGARD GDAŃSKI M OPEN 96 10 km 00:48:25.86 PDF PNG
113 197 RUTKOWSKI MARCIN M 98 GDAŃSK 7PBOT M OPEN 97 10 km 00:48:37.95 PDF PNG
114 145 MAZUREK WIESŁAW M 99 KOSAKOWO M OPEN 98 10 km 00:48:42.05 PDF PNG
115 158 NOWAK SEBASTIAN M 100 GDYNIA M OPEN 99 10 km 00:48:44.49 PDF PNG
116 214 SOŁTYS KATARZYNA K 16 GDYNIA 273 K OPEN 15 10 km 00:48:45.37 PDF PNG
117 297 PYŹ SŁAWOMIR M 101 GDAŃSK GAIT M OPEN 100 10 km 00:48:55.10 PDF PNG
118 181 PROKOP WOJCIECH M 102 DĘBOGÓRZE M OPEN 101 10 km 00:48:55.26 PDF PNG
119 115 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ M 103 RUMIA M OPEN 102 10 km 00:48:56.29 PDF PNG
120 63 HENNIG TOMASZ M 104 ZBYCHOWO WOPR WEJHEROWO M OPEN 103 10 km 00:48:56.58 PDF PNG
121 127 LADEMANN MACIEJ M 105 DARZLUBIE M OPEN 104 10 km 00:49:05.77 PDF PNG
122 135 LUNK KRZYSZTOF M 106 PUCK LIVESTRONG M OPEN 105 10 km 00:49:17.97 PDF PNG
123 273 ŻUR DARIUSZ M 107 POGÓRZE M OPEN 106 10 km 00:49:20.47 PDF PNG
124 80 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 17 RUMIA PROJEKT1000UP K OPEN 16 10 km 00:49:21.45 PDF PNG
125 84 KANKOWSKA JUSTYNA K 18 LUZINO KASZUBI LUZINO K OPEN 17 10 km 00:49:36.46 PDF PNG
126 162 OWCZAREK JACEK M 108 KOSAKOWO ESJA TEAM M OPEN 107 10 km 00:50:11.74 PDF PNG
127 241 TARNOWSKI KRZYSZTOF M 109 GDYNIA M OPEN 108 10 km 00:50:12.14 PDF PNG
128 128 LASZCZYK NADIA K 19 REDA K OPEN 18 10 km 00:50:14.74 PDF PNG
129 163 OWCZAREK KATARZYNA K 20 KOSAKOWO ESJA TEAM K OPEN 19 10 km 00:50:15.04 PDF PNG
130 216 STARK TOMASZ M 110 DĘBOGÓRZE M OPEN 109 10 km 00:50:16.54 PDF PNG
131 107 KOTUŁA DOMINIKA K 21 GDAŃSK AUTOPAY TEAM K OPEN 20 10 km 00:50:22.86 PDF PNG
132 276 SKOLIMOWSKI MARCIN M 111 SUCHY DWÓR M OPEN 110 10 km 00:50:35.99 PDF PNG
133 83 KANKOWSKA DOMINIKA K 22 LUZINO KASZUBI LUZINO K OPEN 21 10 km 00:50:37.19 PDF PNG
134 227 SZRAMA MARIAN M 112 LĘBORK BAZA 44 M OPEN 111 10 km 00:50:40.20 PDF PNG
135 257 ZAKARYAN KAREN M 113 GDAŃSK M OPEN 112 10 km 00:50:43.20 PDF PNG
136 220 SZAJERKA KRZYSZTOF M 114 RUMIA M OPEN 113 10 km 00:50:43.93 PDF PNG
137 287 MACIASZEK ANDRZEJ M 115 POGÓRZE M OPEN 114 10 km 00:50:46.99 PDF PNG
138 231 SZULWACH JACEK M 116 KOSAKOWO M OPEN 115 10 km 00:50:56.11 PDF PNG
139 189 REJKOWSKA NATALIA K 23 DĘBOGÓRZE K OPEN 22 10 km 00:51:14.15 PDF PNG
140 188 RECLAF PIOTR M 117 BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M OPEN 116 10 km 00:51:22.44 PDF PNG
141 288 RECLAF DARIA K 24 BORZESTOWO TEAM BIEGAJĄCY DIETETYK K OPEN 23 10 km 00:51:22.74 PDF PNG
142 292 LEMBICZ ELŻBIETA K 25 GDYNIA K OPEN 24 10 km 00:51:30.59 PDF PNG
143 249 WAWRZYNIAK PATRYK M 118 GDYNIA M OPEN 117 10 km 00:51:31.07 PDF PNG
144 56 GÓRSKI JACEK M 119 POGÓRZE M OPEN 118 10 km 00:51:34.23 PDF PNG
145 131 LEŚKIEWICZ FILIP M 120 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK M OPEN 119 10 km 00:51:47.46 PDF PNG
146 293 POBŁOCKA HANNA K 26 RUMIA K OPEN 25 10 km 00:52:06.70 PDF PNG
147 286 GLEMBIN ALEKSANDER M 121 ŻELISTRZEWO M OPEN 120 10 km 00:52:16.01 PDF PNG
148 53 GOLAS MAKSYMILIAN M 122 GDYNIA RANGER WARSAW M 16-18 2 10 km 00:52:20.69 PDF PNG
136 ŁUKOWICZ JAKUB M GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA M 16-18 10 km 00:52:28.23 PDF PNG
149 46 ENGLERT PAWEŁ M 123 GDYNIA BHMW_GDYNIA M OPEN 121 10 km 00:52:35.34 PDF PNG
150 42 DYLEJKO MARCIN M 124 KOSAKOWO M OPEN 122 10 km 00:52:40.76 PDF PNG
151 132 LISZEWSKI MAREK M 125 CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO M OPEN 123 10 km 00:52:41.04 PDF PNG
152 138 TARASOVA VIKTORIIA K 27 GDYNIA K OPEN 26 10 km 00:52:56.99 PDF PNG
153 141 MAJKOWSKI MICHAŁ M 126 RUMIA KREW I HONOR M OPEN 124 10 km 00:53:05.87 PDF PNG
154 147 MIERZEJEWSKA PATRYCJA K 28 GDYNIA K OPEN 27 10 km 00:53:13.22 PDF PNG
155 86 KAPŁAN PIOTR KAPŁAN M 127 POGÓRZE M OPEN 125 10 km 00:53:15.18 PDF PNG
156 55 GÓRNIAK JAROSŁAW M 128 POGÓRZE M OPEN 126 10 km 00:53:16.32 PDF PNG
157 263 ZESZUTEK NATALIA K 29 GDYNIA COMPLEXSPORTS K OPEN 28 10 km 00:53:22.40 PDF PNG
158 117 KÜCHLER PAWEŁ M 129 GDYNIA JARBUD M OPEN 127 10 km 00:53:26.34 PDF PNG
159 17 BOROWIK KRZYSZTOF M 130 RUMIA M OPEN 128 10 km 00:53:29.00 PDF PNG
160 285 ROGACKA JOANNA K 30 REDA K OPEN 29 10 km 00:53:31.12 PDF PNG
161 88 KARWOWSKI KRYSTIAN M 131 MOSTY M OPEN 129 10 km 00:53:32.62 PDF PNG
162 264 ZIETARSKI ROBERT M 132 ŁASIN M OPEN 130 10 km 00:53:38.66 PDF PNG
163 218 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 133 HEL REBELS LEGION TEAM M OPEN 131 10 km 00:53:39.29 PDF PNG
164 173 PIOTROWSKA MONIKA K 31 PIERWOSZYNO K OPEN 30 10 km 00:53:40.61 PDF PNG
165 272 ŻEŁUDKOWSKI JULIUSZ M 134 WEJHEROWO KETOZA CRAZY ABOUT KETO M OPEN 132 10 km 00:53:51.36 PDF PNG
166 6 BAŁDYGA ROBERT M 135 ŁASIN M OPEN 133 10 km 00:53:55.03 PDF PNG
167 67 HOŁOWACZ PAWEŁ M 136 DĘBOGÓRZE M OPEN 134 10 km 00:53:55.70 PDF PNG
168 262 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 137 RUMIA REWA 12:15 M OPEN 135 10 km 00:54:09.92 PDF PNG
169 22 BUTRUK LUIZA K 32 GDYNIA SATURN FITNESS GDYNIA K OPEN 31 10 km 00:54:12.56 PDF PNG
170 226 SZOPA MAREK M 138 GDYNIA RUNEDA/ULTRA WAY M OPEN 136 10 km 00:54:22.17 PDF PNG
171 94 KLINIEWSKI PIOTR M 139 BYDGOSZCZ M OPEN 137 10 km 00:54:26.80 PDF PNG
172 296 KORPOCZYŃSKA MONIKA K 33 GDAŃSK TAKARYBA K OPEN 32 10 km 00:54:27.53 PDF PNG
173 129 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 34 BOLSZEWO PRZECINAK77 K OPEN 33 10 km 00:54:43.11 PDF PNG
174 168 PAWELLA SŁAWOMIR M 140 POGÓRZE FIKI MIKI M OPEN 138 10 km 00:54:43.16 PDF PNG
175 170 PIANOWSKA KATARZYNA K 35 GDYNIA K OPEN 34 10 km 00:54:46.36 PDF PNG
176 290 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 141 REDA FOX M OPEN 139 10 km 00:55:15.37 PDF PNG
177 215 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA K 36 KOSAKOWO WYMIATACZE K OPEN 35 10 km 00:55:20.05 PDF PNG
178 143 MALECKA NATALIA K 37 BANINO K OPEN 36 10 km 00:55:24.31 PDF PNG
179 44 DZIENISZ JUSTYNA K 38 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO K OPEN 37 10 km 00:55:35.11 PDF PNG
180 103 KOSSAKOWSKA KATARZYNA K 39 WARSZAWA K OPEN 38 10 km 00:55:54.54 PDF PNG
181 112 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 40 RUMIA PARKRUN RUMIA/ RUNEDA MŁODE DZIKI K OPEN 39 10 km 00:55:58.93 PDF PNG
182 100 KOŁECKI BARTOSZ M 142 GDYNIA M OPEN 140 10 km 00:56:02.10 PDF PNG
183 87 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 143 REDA SKLEP BIEGACZA GDAŃSK M OPEN 141 10 km 00:56:06.13 PDF PNG
184 122 KUZA-HUPAŁO KARINA K 41 GDYNIA SATURN FITNES K OPEN 40 10 km 00:56:06.18 PDF PNG
185 190 REPIŃSKI JACEK M 144 PUCK M OPEN 142 10 km 00:56:09.20 PDF PNG
186 198 RYNKIEWICZ DARIUSZ M 145 KOSAKOWO M OPEN 143 10 km 00:56:09.35 PDF PNG
187 184 PRZYBYŁO MONIKA K 42 MOSTY K OPEN 41 10 km 00:56:13.19 PDF PNG
188 48 FILIMON SYLWIA K 43 GDYNIA KLUB BIEGACZY JYSK K OPEN 42 10 km 00:56:22.09 PDF PNG
189 33 DĄBROWSKA ANNA K 44 POGORZE K OPEN 43 10 km 00:56:33.27 PDF PNG
190 154 NIBUS MARTA K 45 PRUSZCZ GDAŃSKI K OPEN 44 10 km 00:56:37.26 PDF PNG
191 30 DALECKA KAROLINA K 46 MOSTY K OPEN 45 10 km 00:56:41.50 PDF PNG
192 97 KOBYLIŃSKA ANGELIKA K 47 POGÓRZE K OPEN 46 10 km 00:56:47.44 PDF PNG
193 93 KLEBBA KRZYSZTOF M 146 PUCK / ŁEBCZ KASZËBË ŁEBCZ M OPEN 144 10 km 00:56:52.60 PDF PNG
194 119 KUŁAKOWSKA KAMILA K 48 DĘBOGÓRZE K OPEN 47 10 km 00:57:00.57 PDF PNG
195 10 BECZEK ALEKSANDRA K 49 SUCHY DWÓR K OPEN 48 10 km 00:57:01.13 PDF PNG
196 23 CANCHAYA JOANNA K 50 GDYNIA K OPEN 49 10 km 00:57:10.75 PDF PNG
197 65 HEWELT MATEUSZ M 147 PUCK REBELS LEGION TEAM M OPEN 145 10 km 00:57:15.83 PDF PNG
198 11 BEJROWSKA MONIKA K 51 MOSTY K OPEN 50 10 km 00:57:16.45 PDF PNG
199 3 ALEKSANDROWICZ-DORSZ KATARZYNA K 52 POGÓRZE TANDEM ROWERY KOSAKOWO K OPEN 51 10 km 00:57:22.11 PDF PNG
200 4 ALEKSANDROWICZ-MICHALSKA EMILIA K 53 POGÓRZE TANDEM ROWERY KOSAKOWO K OPEN 52 10 km 00:57:36.79 PDF PNG
201 40 DREWA TOMASZ M 148 GDYNIA M OPEN 146 10 km 00:57:54.95 PDF PNG
202 281 MUTTKA KAROLINA K 54 OGARGOWO K OPEN 53 10 km 00:57:57.60 PDF PNG
203 116 KUCHLER MAŁGORZATA K 55 POGÓRZE JARBUD K OPEN 54 10 km 00:58:24.91 PDF PNG
204 205 SIKORSKA AGNIESZKĄ K 56 POGÓRZE BEZ KLUBU K OPEN 55 10 km 00:58:25.35 PDF PNG
205 124 KWELLA BARTEK M 149 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA M 16-18 3 10 km 00:58:40.73 PDF PNG
206 253 WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARA K 57 GDYNIA PARKRUN GDYNIA K OPEN 56 10 km 00:58:55.26 PDF PNG
207 271 ŻEŁUDKOWSKI ALEKSANDRA K 58 WEJHEROWO KETOZA CRAZY ABOUT KETO K OPEN 57 10 km 00:59:17.33 PDF PNG
208 90 KĘDZIORA MAGDALENA K 59 REDA ESTETICA TEAM K OPEN 58 10 km 00:59:21.23 PDF PNG
209 159 OBERZIG ŁUKASZ M 150 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M OPEN 147 10 km 00:59:21.35 PDF PNG
210 144 MATEJA JÓZEF M 151 JANOWO M OPEN 148 10 km 00:59:23.71 PDF PNG
211 137 ŁEPEK MAŁGORZATA K 60 STAROGARD GDAŃSKI K OPEN 59 10 km 00:59:24.20 PDF PNG
212 202 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 61 SKARSZEWY K OPEN 60 10 km 00:59:24.41 PDF PNG
213 1 ADAMSKI WIESŁAW M 152 GOSTYNIN GOSTYNIN BIEGA M OPEN 149 10 km 00:59:28.44 PDF PNG
214 210 SKRZYPKOWSKA MONIKA SKRZYPKOWSKA K 62 KŁANINO K OPEN 61 10 km 00:59:46.77 PDF PNG
215 176 POCIASK KRZYSZTOF M 153 RUMIA KONTENER FORMY M OPEN 150 10 km 00:59:47.22 PDF PNG
216 164 PAKULSKA-BARAŃSKA AGNIESZKA K 63 ŁÓDŹ K OPEN 62 10 km 00:59:53.55 PDF PNG
217 108 KOWALCZYK ALEKSANDRA K 64 SUCHY DWÓR KOWAL TEAM K OPEN 63 10 km 00:59:54.62 PDF PNG
218 110 KOWALCZYK KRZYSZTOF M 154 SUCHY DWÓR KOWAL TEAM M OPEN 151 10 km 00:59:54.80 PDF PNG
219 291 PAKULSKI PIOTR M 155 GDYNIA M OPEN 152 10 km 00:59:54.82 PDF PNG
220 172 PIOTROWSKA MARIANNA K 65 PIERWOSZYNO K OPEN 64 10 km 01:00:26.04 PDF PNG
221 25 CISKOWSKA ELŻBIETA K 66 WŁADYSŁAWOWO K OPEN 65 10 km 01:00:33.28 PDF PNG
222 106 KOTUŁA ANDRZEJ M 156 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM M OPEN 153 10 km 01:01:00.16 PDF PNG
223 213 SOBOLEWSKA JULITA K 67 ZALEWO K OPEN 66 10 km 01:01:01.93 PDF PNG
224 229 SZTYGIEL MACIEJ M 157 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM M OPEN 154 10 km 01:01:02.32 PDF PNG
225 228 SZTYGIEL J K 68 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM K OPEN 67 10 km 01:01:03.60 PDF PNG
226 38 DOMINIK ALEKSANDRA K 69 SŁAWOSZYNO K OPEN 68 10 km 01:01:08.80 PDF PNG
227 36 DŁUGOWSKI DARIUSZ M 158 GDNYNIA DDTEAM M OPEN 155 10 km 01:01:09.75 PDF PNG
228 150 MUCHA PAULINA K 70 POGÓRZE K OPEN 69 10 km 01:01:13.84 PDF PNG
229 265 ZIÓŁKOWSKI JAREK M 159 SUCHY DWÓR M OPEN 156 10 km 01:01:20.34 PDF PNG
230 223 SZENK ARTUR M 160 KOSAKOWO MRU-CZKI M OPEN 157 10 km 01:01:35.11 PDF PNG
231 221 SZCZYPIOR JOLANTA K 71 WŁADYSŁAWOWO K OPEN 70 10 km 01:01:38.26 PDF PNG
232 77 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 72 GDYNIA SĄ WOLNIEJSI K OPEN 71 10 km 01:01:43.77 PDF PNG
233 76 JERECZEK ANNA K 73 PARCHOWO K OPEN 72 10 km 01:02:20.28 PDF PNG
234 178 POPEK ANNA K 74 DĘBOGÓRZE ZDROWY ZASIĘG K OPEN 73 10 km 01:02:22.05 PDF PNG
235 37 DMOWSKA AGNIESZKA K 75 WEJHEROWO K OPEN 74 10 km 01:02:34.35 PDF PNG
236 89 KARWOWSKA DANUTA K 76 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK K OPEN 75 10 km 01:03:02.18 PDF PNG
237 193 ROZPĘDOWSKI DAWID M 161 DĘBOGÓRZE M OPEN 158 10 km 01:03:28.20 PDF PNG
238 270 ŻEGLEŃ AGATA K 77 GDAŃSK K OPEN 76 10 km 01:03:57.56 PDF PNG
239 278 ŁAWNICZAK SŁAWOMIR M 162 RUMIA M OPEN 159 10 km 01:04:01.61 PDF PNG
240 200 SCHRÖDER ADAM M 163 GDYNIA M OPEN 160 10 km 01:04:20.70 PDF PNG
241 152 NADSKAKULSKA JOANNA K 78 PIERWOSZYNO K OPEN 77 10 km 01:04:25.60 PDF PNG
242 157 NOWAK DANUTA K 79 RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K OPEN 78 10 km 01:04:28.92 PDF PNG
243 8 BAZAN JOANNA K 80 RUMIA BEZ KLUBU K OPEN 79 10 km 01:04:34.91 PDF PNG
244 243 TREDER DANIEL M 164 MECHELINKI FOX M OPEN 161 10 km 01:04:57.53 PDF PNG
245 180 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 81 GDYNIA FOX K OPEN 80 10 km 01:05:28.18 PDF PNG
246 250 WĄDOŁOWSKA MAGDALENA K 82 KOSAKOWO K OPEN 81 10 km 01:06:02.38 PDF PNG
247 78 JOZDOWSKA ANGELIKA K 83 GDYNIA K OPEN 82 10 km 01:07:24.57 PDF PNG
248 244 TREDER MAŁGORZATA K 84 MECHELINKI FOX K OPEN 83 10 km 01:07:27.70 PDF PNG
249 74 JANKOWSKI PAWEŁ M 165 GDAŃSK M OPEN 162 10 km 01:07:28.23 PDF PNG
250 277 ŻEGLEN SŁAWOMIR M 166 MECHELINKI M OPEN 163 10 km 01:07:50.39 PDF PNG
251 234 SZUR MATEUSZ M 167 RYBNO M OPEN 164 10 km 01:08:01.40 PDF PNG
252 261 ZASKOWSKA MARIA K 85 RUMIA K OPEN 84 10 km 01:08:02.75 PDF PNG
253 217 STEMPNIAK KATARZYNA K 86 HEL REBELS LEGION TEAM K OPEN 85 10 km 01:08:09.17 PDF PNG
254 73 JANKOWSKI MATEUSZ M 168 GDAŃSK M OPEN 165 10 km 01:08:29.99 PDF PNG
255 31 DALECKI BARTŁOMIEJ M 169 RUMIA ĄFI FIĄFI M OPEN 166 10 km 01:09:54.86 PDF PNG
256 248 WAWRZYNIAK ANNA K 87 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE K OPEN 86 10 km 01:11:37.80 PDF PNG
257 71 JANISZEK HANNA K 88 GDAŃSK K OPEN 87 10 km 01:12:31.46 PDF PNG
258 72 JANISZEK JOANNA K 89 GDAŃSK K OPEN 88 10 km 01:12:31.83 PDF PNG
259 95 KŁOSOWSKI MATEUSZ M 170 RUMIA M OPEN 167 10 km 01:12:31.92 PDF PNG
260 225 SZOPA MAŁGORZATA K 90 GDYNIA RUNEDA/ULTRA WAY TEAM K OPEN 89 10 km 01:13:33.81 PDF PNG
261 13 BLADOWSKA KATARZYNA K 91 REDA ULTRA WAY TEAM K OPEN 90 10 km 01:13:34.29 PDF PNG
262 239 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 171 GDYNIA M OPEN 168 10 km 01:14:42.76 PDF PNG
263 9 BAZAN JULIA K 92 RUMIA BEZ KLUBU K OPEN 91 10 km 01:15:06.12 PDF PNG
264 300 SEKUŁA KATARZYNA K 93 PIERWOSZYNO K OPEN 92 10 km 01:15:28.96 PDF PNG
265 27 CZOSKA ANNA K 94 POGÓRZE JARBUD K OPEN 93 10 km 01:15:29.54 PDF PNG
266 102 SEREMA MARCIN M 172 PIERWOSZYNO M OPEN 169 10 km 01:15:40.35 PDF PNG
267 96 KNITTER DARIA K 95 KOSAKOWO K OPEN 94 10 km 01:16:14.29 PDF PNG
268 104 KOSSENDOWSKA KAROLINA KOSSENDOWSKA K 96 KOSAKOWO K OPEN 95 10 km 01:16:15.21 PDF PNG
269 258 ZAKRZEWSKA MARIA K 97 POGÓRZE K OPEN 96 10 km 01:19:56.68 PDF PNG
270 233 SZUMLAS ANNA K 98 POŁCHOWO #SZUMITEAM/ ULTRAWAY TEAM K OPEN 97 10 km 01:21:41.79 PDF PNG
271 256 WRZOSEK ALICJA K 99 GDYNIA PARKRUN GDYNIA K OPEN 98 10 km 01:22:17.19 PDF PNG
DNF 35 DĘBSKI DARIUSZ M DNF GDYNIA M OPEN DNF 10 km 00:35:20.00 PDF PNG
DNF 252 WITANOWSKI ADAM M DNF GDYNIA M OPEN DNF 10 km 00:48:05.64 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ