XXX Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja pod Patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Sztum
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny
2 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg główny Stelmach Team opłacono on-line
3 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny Piękny opłacono on-line
4 Kadzinski Jarosław Braniewo Bieg główny opłacono on-line
5 Dukat Bernadeta Brodnica Bieg główny opłacono on-line
6 Dukat Mirosław Brodnica Bieg główny opłacono on-line
7 Stankiewicz Martyna Czernin Bieg główny - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
8 mroczek zenek Dubiel Bieg główny opłacono on-line
9 Świerdzewski Damian Dzbenin Bieg główny Następny Krok TEAM opłacono on-line
10 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
11 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
12 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
13 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg główny Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono on-line
14 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC opłacono on-line
16 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
17 Serocki Adam Elblag Bieg główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
18 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny Gmina Elblag-Elektromet opłacono on-line
19 Leśniewski Jan Elbląg Bieg główny El-Aktywni opłacono on-line
20 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono on-line
21 Ślęzak Adam Elbląg Bieg główny OSP POGRODZIE
22 Rogalska Paula Elbląg Bieg główny PlawgoTeam opłacono on-line
23 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
24 Dziedziewicz Sebastian Elbląg Bieg główny opłacono on-line
25 Karolkiewicz Barbara Elbląg Bieg główny opłacono on-line
26 Dziubak Magdalena Elbląg Bieg główny opłacono on-line
27 Rogalski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono on-line
28 stasiukiewicz rafal EŁK Bieg główny 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych opłacono on-line
29 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg główny Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
30 Pijanowski Wojciech Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
31 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg główny S...K...S... opłacono on-line
32 Jankowski Mateusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
33 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
34 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Bieg główny - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
35 Skosolas Agnieszka Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
36 Czarnecki Piotr Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
37 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg główny - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
38 Dębski Dominik Gdańsk Bieg główny
39 Kik Andrzej Gdańsk Bieg główny Nie Marnuj Tlenu opłacono on-line
40 Stańczyk Martyna Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
41 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny
42 urtnowski henryk Gdańsk Bieg główny EuroStyl Gdansk opłacono on-line
43 Jankowski Paweł GDAŃSK Bieg główny opłacono on-line
44 Lisius Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
45 Rumkowski Piotr Gdynia Bieg główny
46 Żuchowski Jan Gdynia Bieg główny opłacono on-line
47 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg główny MIŚ biega opłacono on-line
48 Jaskólski Rafał Gniew Bieg główny Qark-KK Pelplin
49 Bajur Bartosz Gościszewo Bieg główny - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
50 Babieczko Andrzej Gościszewo Bieg główny - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
51 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
52 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg główny opłacono on-line
53 Szatkowski Józef Grudziadz Bieg główny Morsy Grudziądz opłacono on-line
54 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg główny PACKMAN TEAM opłacono on-line
55 Budzik Kazimierz Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono on-line
56 Żuchowski Grzegorz Grudziądz Bieg główny opłacono on-line
57 Krzyżykowski Mariusz Grudziądz Bieg główny opłacono on-line
58 ORNOWSKI ZBIGNIEW Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening opłacono on-line
59 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg główny
60 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny La rive Team opłacono on-line
61 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening opłacono on-line
62 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg główny opłacono on-line
63 Bulik Grażyna Iława Bieg główny opłacono on-line
64 Lewocha Rafał Jastrząb Bieg główny WOŻNIAK TEAM opłacono on-line
65 ksyna boguslaw Kamion mały Bieg główny OSP Kamion opłacono on-line
66 Stępień Andrzej Kołoząb Bieg główny - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
67 Napiwodzki Piotr KOŚLINKA Bieg główny - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
68 Górski Albin Kozłów Szlachecki Bieg główny opłacono on-line
69 Obojska Monika Kwidzyn Bieg główny
70 Obojski Przemysław Kwidzyn Bieg główny
71 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
72 Detko Gabriela Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
73 Brodzik Kamila Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega
74 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
75 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
76 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
77 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg główny drużyna szpiku opłacono on-line
78 Krzaczkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
79 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny
80 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
81 Mrozowski Adam Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
82 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
83 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg główny
84 Przybyła Dawid Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega
85 WILLMA ANDRZEJ KWIDZYN Bieg główny opłacono on-line
86 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny KWIDZYN BIEGA
87 Dąbrowski Stanisław Laskowice Bieg główny Husaria Race Team opłacono on-line
88 Górski Mateusz Lębork Bieg główny MKS LEW LĘBORK opłacono on-line
89 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg główny Traktor team gmina Kwidzyn
90 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg główny Dąbrowski Team
91 Mikulski Tomasz Łazy Bieg główny opłacono on-line
92 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
93 Stolarów Robert Malbork Bieg główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
94 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny niezrzeszony opłacono on-line
95 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny First Malbork Team
96 Sowiński Patryk Malbork Bieg główny BEZTLENOWI MALBORK
97 Jakubczyk Dariusz Malbork Bieg główny NYBORG - MAWENT opłacono on-line
98 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny opłacono on-line
99 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg główny Dąbrowski Team opłacono on-line
100 Molenda Tomasz Malbork Bieg główny Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 10036

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ