27765 ELEKTRONICZNEZAPISY
20. Półmaraton Hajnowski - Białowieża - Hajnówka

Półmaraton Drużyny

Półmaraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Meta Drużyna
1 278 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 BIAŁYSTOK LEOSPEED Półmaraton M II 1 01:09:32.29 Leospeed
2 303 KUZNETSOV VITALII M 2 KHARKIV 4F KHARKIV Półmaraton M I 1 01:10:40.03
3 306 AID PATRYK M 3 WARSZAWA OBOZY GÓRSKIE Półmaraton M II 2 01:12:28.13 Obozy Górskie
4 217 DUTKIEWICZ MACIEJ M 4 WARSZAWA MARKOWI BIEGACZE Półmaraton M II 3 01:13:31.13 Markowi Biegacze
5 64 GŁODEK MARCIN M 5 STĘŻYCA MAZOWSZE STĘŻYCA Półmaraton M III 1 01:14:12.98
6 45 MAJEWSKI KAROL M 6 SKARZYSKO KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M II 4 01:15:32.89 Janusze Biegania 2
7 184 PRANCKUNAS PETRAS M 7 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! Półmaraton M IV 1 01:19:03.64 Na, pagauk!
8 15 KRUKOWSKI KRZYSZTOF M 8 NOWA WIEŚ KS ARCO ŁAWY Półmaraton M III 2 01:19:07.13 KS ARCO Ławy
9 123 LEOŃCZUK ADAM M 9 BIAŁYSTOK LEOSPEED Półmaraton M IV 2 01:19:37.05 Leospeed
10 294 GODLEWSKI ANDRZEJ M 10 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA Półmaraton M II 5 01:20:27.01 Biegamy dla zdrowia
11 60 RATYŃSKI MAREK M 11 OTWOCK OTWOCKI TUPTACZ Półmaraton M III 3 01:23:12.18
12 159 JUNDA EDVARD M 12 WILNO Półmaraton M III 4 01:24:01.81
13 147 PISZCZATOWSKI WOJCIECH M 13 WARSZAWA ORANGE POLSKA Półmaraton M IV 3 01:24:04.52 Orange Polska
14 142 SNARSKI BOGDAN M 14 WARSZAWA NAGOR TEAM Półmaraton M III 5 01:24:18.22
15 235 KIERNOZEK TOMASZ M 15 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURAND SZCZYTNO Półmaraton M II 6 01:24:27.85 Klub Biegacza Jurund Szczytno
16 65 SZKURŁAT PIOTR M 16 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M IV 4 01:24:33.24 Janusze Biegania 2
17 5 DUDZIEC MARCIN M 17 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURAND SZCZYTNO Półmaraton M II 7 01:24:34.18 Klub Biegacza Jurund Szczytno
18 63 MAKULEC MARCIN M 18 WARSZAWA ROZBIEGANY SULEJÓWEK Półmaraton M III 6 01:25:31.73 Świst Puszczy
19 185 ŻUKIEWICZ MACIEJ M 19 BŁONIE OBOZY GÓRSKIE Półmaraton M II 8 01:25:54.49 Obozy Górskie
20 54 WIRA MARIUSZ M 20 BOREK WIELKOPOLSKI KB MIŚ BOREK WLKP. Półmaraton M III 7 01:26:12.44
21 150 BONDARUK ADAM M 21 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 8 01:26:37.15 Hajnówka Biega
22 288 KOWALSKI TOMASZ M 22 MIŃSK MAZOWIECKI RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK. Półmaraton M II 9 01:26:49.86
23 265 KUPA BARTOSZ M 23 HAJNÓWKA KLUB BIEGACZY JYSK Półmaraton M II 10 01:26:51.75 Hajnówka Biega
24 52 PAJDOSZ RAFAŁ M 24 BIAŁA PODLASKA #KUBA PIECH TEAM/KB BIAŁA BIEGA Półmaraton M III 9 01:28:03.35
25 305 KALASHNIKOVA VERONIKA K 1 KHARKIV 4F KHARKIV Półmaraton K II 1 01:28:50.49
26 194 BURNECKI ARTUR M 25 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 10 01:29:25.01 Hajnówka Biega
27 140 BIELAWSKI MAREK M 26 BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 11 01:29:25.60 Hajnówka Biega
28 262 CHIRKO STEFAN M 27 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 12 01:30:07.95 Hajnówka Biega
29 290 GOSPODARCZYK NATALIA K 2 RADOM BIEGIEM RADOM! Półmaraton K I 1 01:30:16.84 Biegiem Radom!
30 308 MANCZUK ANGELIKA K 3 BIAŁYSTOK Półmaraton K II 2 01:30:24.00
31 202 PAWELEC JAROSŁAW M 28 DĘBLIN DSS ORLĘTA Półmaraton M III 13 01:30:24.56 DSS Orlęta
32 138 WRÓBEL TOMASZ M 29 KLEMBÓW ZABIEGANY WOŁOMIN Półmaraton M IV 5 01:30:28.07 Zabiegany Wołomin
33 281 KUŚMIRAK LESZEK M 30 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO Półmaraton M V 1 01:30:30.51 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
34 289 WAŚNIEWSKA KAROLINA K 4 RADOM BIEGIEM RADOM! Półmaraton K III 1 01:31:00.61 Biegiem Radom!
35 314 JEŻEWSKI JACEK M 31 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton M III 14 01:31:06.56 KB Biała Biega
36 136 MOSIOŁEK PRZEMYSŁAW M 32 SKAŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M II 11 01:31:11.54 Janusza Biegania 3
37 73 GRYGORUK MIREK M 33 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 15 01:31:11.58 Hajnówka Biega
38 55 KARPIŃSKI JAKUB M 34 SUCHEDNIÓW JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M II 12 01:31:12.14 Janusza Biegania 3
39 137 MOSIOŁEK MONIKA K 5 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 3 01:31:13.41 Janusze Biegania 2
40 316 BRZOZOWSKI IRENEUSZ M 35 WYSOKIE MAZOWIECKIE Półmaraton M III 16 01:31:21.20
41 171 OŁUB SŁAWOMIR M 36 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M III 17 01:31:28.95 Janusza Biegania 3
42 309 MOKRZEWSKI WOJCIECH M 37 WYSOKIE MAZOWIECKIE Półmaraton M IV 6 01:32:38.00
43 14 MERCHEL MIROSŁAW M 38 KRUKI KS ARCO ŁAWY Półmaraton M III 18 01:32:43.25 KS ARCO Ławy
44 315 CHODOWIEC EMIL M 39 NURZEC-STACJA Półmaraton M III 19 01:32:51.52
45 168 WOŁKOWYCKI PAWEŁ M 40 BIAŁYSTOK BIEGAM Z KAJĄ Półmaraton M II 13 01:32:54.54 Biegam z Kają
46 23 SIEDLACZEK MICHAŁ M 41 WARSZAWA ORANGE POLSKA Półmaraton M III 20 01:32:57.33
47 188 ORDYŃSKA ANNA K 6 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 4 01:33:06.53 Janusza Biegania 3
48 226 WYSOCKI KAMIL M 42 SIEMIATYCZE Półmaraton M III 21 01:33:32.94
49 39 PAJDOSZ KATARZYNA K 7 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton K III 2 01:33:40.61 KB Biała Biega
50 273 LUBOTYŃSKI GRZEGORZ M 43 NAREWKA Półmaraton M III 22 01:33:59.76
51 2 WOJCIECHOWSKI MACIEJ M 44 WARSZAWA Półmaraton M II 14 01:34:03.04 Gepardy
52 157 WASILCZYK TOMASZ M 45 EŁK Półmaraton M II 15 01:34:09.57
53 99 DAWIDZIUK PRZEMYSŁAW M 46 HAJNÓWKA Półmaraton M I 2 01:34:19.94
54 81 SZLACHTA PAWEŁ M 47 WARSZAWA Półmaraton M II 16 01:34:27.50
55 264 SOŁOGUBA JAN M 48 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M II 17 01:34:35.35 Hajnówka Biega
56 144 WAKUŁA MAREK M 49 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB Półmaraton M III 23 01:34:40.55 Triathlon Siedlce Club
57 11 ZYŚK ARKADIUSZ M 50 ŁAWY KS ARCO ŁAWY Półmaraton M III 24 01:35:00.06 KS ARCO Ławy
58 287 WACEWICZ RAFAŁ M 51 BIAŁYSTOK AIKIRUNNERS Półmaraton M III 25 01:35:24.85 AikiRunners
59 30 SUJAK MIROSŁAW M 52 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK Półmaraton M IV 7 01:35:32.16 MKB Dreptak
60 119 BŁAŻEJCZYK ROBERT M 53 STĘŻYCA DSS ORLĘTA Półmaraton M III 26 01:35:53.14
61 268 SOBOTA ARTUR M 54 WARSZAWA DECOARTY.PL Półmaraton M III 27 01:36:03.39 decoarty.pl
62 254 GRYCIUK WALENTY M 55 NURZEC-STACJA Półmaraton M IV 8 01:36:18.03
63 167 GALOCZ MICHAL M 56 JÓZEFOSŁAW Półmaraton M I 3 01:36:40.42
64 28 CHOJECKI PAWEŁ M 57 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M IV 9 01:36:43.84 ZBUCKI RUCH
65 43 GODLEWSKI CEZARY M 58 WARSZAWA Półmaraton M III 28 01:36:50.61
66 72 ZDUNEK JÓZEF M 59 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURAND SZCZYTNO Półmaraton M IV 10 01:36:55.03 Klub Biegacza Jurund Szczytno
67 101 PIĘTKA RAFAŁ M 60 LIPÓWKI STOPKA PILAWA Półmaraton M II 18 01:36:58.18 STOPKA PILAWA
68 115 MODZELEWSKI KRZYSZTOF M 61 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA Półmaraton M IV 11 01:37:07.95 Starglass Team Ostrołęka
69 32 MODZELEWSKI WIESŁAW M 62 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA Półmaraton M IV 12 01:37:08.04 Starglass Team Ostrołęka
70 12 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KASIA K 8 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY Półmaraton K III 3 01:37:10.96 KS ARCO Ławy
71 296 STRZELBICKI JERZY M 63 WARSZAWA Półmaraton M IV 13 01:37:19.30
72 251 DOMINIAK MICHAŁ M 64 OŻARÓW MAZOWIECKI Półmaraton M III 29 01:37:21.79
73 97 SAMSELSKI RADOSŁAW M 65 BIAŁYSTOK Półmaraton M III 30 01:37:30.84
74 71 WYSOCKI KONRAD M 66 SULEJÓWEK ROZBIEGANY SULEJÓWEK Półmaraton M III 31 01:37:41.94 Świst Puszczy
75 96 GOZDALSKI ADAM M 67 WARSZAWA GEPARDY Półmaraton M II 19 01:37:53.30 Gepardy
76 42 ZARĘBA BEATA K 9 PRUSZKÓW Półmaraton K II 5 01:38:20.24
77 183 BAŃKOWSKI JAKUB M 68 KONSTANCIN JEZIORNA Półmaraton M I 4 01:38:20.88
78 224 MIKOŁAJCZUK GRZEGORZ M 69 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M III 32 01:38:22.16 ZBUCKI RUCH
79 100 WALECKI JAROSŁAW M 70 PILAWA STOPKA PILAWA Półmaraton M I 5 01:38:30.07 STOPKA PILAWA
80 210 BAŃKOWSKI ARKADIUSZ M 71 SIEDLCE Półmaraton M III 33 01:38:38.50
81 252 BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ M 72 BRAŃSK VEGE RUNNERS Półmaraton M II 20 01:39:18.00 Vege Runners
82 117 SKOWERA KRZYSZTOF M 73 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK Półmaraton M II 21 01:39:27.14 Pędziwiatr Białystok
83 208 GÓRSKI MACIEJ M 74 WARSZAWA Półmaraton M III 34 01:39:37.36
84 10 ŁATKOWSKI ŁUKASZ M 75 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO Półmaraton M III 35 01:39:41.60 Grupa Biegowa CHTMO
85 212 STEFANIUK ROMAN M 76 SIEDLCE GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA Półmaraton M V 2 01:40:00.49
86 302 PRANAITIS SIGITAS M 77 VILNIUS NA, PAGAUK! Półmaraton M II 22 01:40:08.75 Na, pagauk!
87 192 BALTRUSAITIS ZYDRUNAS M 78 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! Półmaraton M III 36 01:40:09.53 Na, pagauk!
88 279 LEOŃCZUK JUSTYNA K 10 GDANSK LEOSPEED Półmaraton K II 6 01:40:12.60 Leospeed
89 35 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW M 79 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA Półmaraton M IV 14 01:40:15.23 Biegamy dla zdrowia
90 163 KONACH MAGDA K 11 WARSZAWA Półmaraton K I 2 01:40:24.36
91 4 BOBER GRZEGORZ M 80 WARSZAWA TRUCHTACZE Półmaraton M II 23 01:40:32.84 Psiejak Team
92 216 IWANIUK TOMASZ M 81 WARSZAWA Półmaraton M II 24 01:40:51.03 Żywcem Zabiegani
93 61 ZAŁĘCKI MICHAŁ M 82 WARSZAWA LOTOS RUNNING TEAM Półmaraton M III 37 01:40:52.40 Psiejak Team
94 240 CYWKA WALDEMAR M 83 RADOM BIEGIEM RADOM! Półmaraton M III 38 01:40:52.85 Biegiem Radom!
95 57 CHARKIEWICZ MARCIN M 84 BIAŁYSTOK Półmaraton M III 39 01:40:58.99
96 108 SIKORA STEFAN M 85 BIELSKO BIALA Półmaraton M VI 1 01:41:03.14 Sikora Team
97 245 GLAZER MARCIN M 86 WARSZAWA PKO BANK POLSKI Półmaraton M II 25 01:41:08.27 PKO Bank Polski
98 193 NIEMOTKO PIOTR M 87 BIAŁYSTOK Półmaraton M III 40 01:41:08.87
99 78 CURYŁO WOJCIECH M 88 BRZESKO Półmaraton M III 41 01:41:23.25
100 225 MICHAŁOWSKI GRZEGORZ M 89 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M III 42 01:41:32.84 ZBUCKI RUCH
101 239 BIŃKOWSKI LEON M 90 RADOM BIEGIEM RADOM! Półmaraton M V 3 01:41:35.33 Biegiem Radom!
102 46 MAŁKOWSKI MARCIN M 91 WARSZAWA OBI Półmaraton M III 43 01:41:40.24
103 131 HAPUNOWICZ ASIA K 12 TĘCZKI ZBUCKI RUCH Półmaraton K I 3 01:41:49.48 ZBUCKI RUCH
104 95 SANTAREK WOJCIECH M 92 SZCZECIN Półmaraton M III 44 01:41:52.05
105 37 DZIEWULSKI ROBERT M 93 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M III 45 01:42:01.21 ZBUCKI RUCH
106 22 SAWICKI ADAM M 94 PROSTKI MARATONKA GRAJEWO Półmaraton M IV 15 01:42:06.61 Maratonka Grajewo
107 275 JANECZKO MAŁGORZATA K 13 WARSZAWA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 7 01:42:19.64 Janusze Biegania
108 3 MYSZKA MARCIN M 95 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO Półmaraton M IV 16 01:42:25.87 Maratonka Grajewo
109 280 SYDOR TOMASZ M 96 GDAŃSK LEOSPEED Półmaraton M II 26 01:43:08.44 Leospeed
110 286 DĘBSKI ANDRZEJ M 97 BIAŁYSTOK Półmaraton M III 46 01:43:18.07
111 98 MACKIEWICZ IRENEUSZ M 98 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 47 01:43:33.78 Hajnówka Biega
112 48 DOBROWOLSKI SEBASTIAN M 99 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M II 27 01:43:37.59 ZBUCKI RUCH
113 187 KAZLAS ROLANDAS M 100 VILNIUS Półmaraton M IV 17 01:43:38.87 Na, pagauk!
114 238 BRODACKI WIESLAW M 101 TYCHY 40-LATEK TYCHY Półmaraton M V 4 01:43:48.09
115 124 WILKANIEC KRZYSZTOF M 102 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 48 01:43:51.02 Hajnówka Biega
116 112 RUDNIK JERZY M 103 CHOJNICE Półmaraton M VI 2 01:43:53.95 Florian Chojnice
117 317 GÓRALCZYK STANISŁAW M 104 HAJNÓWKA BUNGEE JUMPING MARIO Półmaraton M IV 18 01:43:55.54 Bungee Jumping Mario
118 86 SOPEL JAROSŁAW M 105 WARSZAWA Półmaraton M III 49 01:43:55.69
119 174 ŁOŻYŃSKI JACEK M 106 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE Półmaraton M IV 19 01:44:04.49 Florian Chojnice
120 24 KSIĘŻOPOLSKA MAŁGORZATA K 14 SIEDLCE Półmaraton K III 4 01:44:14.80
121 83 KLIN MARIUSZ M 107 CHEŁM CHEŁM BIEGA Półmaraton M III 50 01:44:16.85
122 125 CHMIELEWSKI TOMASZ M 108 NOWOGRÓD ZIEMOWIT NOWOGRÓD;-) Półmaraton M III 51 01:44:19.47 Psiejak Team
123 270 NORKOWSKA ALEKSANDRA K 15 WARSZAWA ORANGE POLSKA Półmaraton K III 5 01:44:43.68 Orange Polska
124 84 CHMIELEWSKI MAREK M 109 GDAŃSK Półmaraton M IV 20 01:45:08.59
125 121 SIMONIUK JERZY M 110 BIAŁYSTOK Półmaraton M V 5 01:45:21.99
126 38 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA K 16 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K IV 1 01:45:39.27 Janusze Biegania
127 40 JANKOWSKI EUGENIUSZ M 111 PULAWY OPEC PUŁAWY Półmaraton M V 6 01:46:34.94
128 228 TWARDOWSKI ROBERT M 112 JÓZEFOSŁAW Półmaraton M IV 21 01:46:42.90
129 206 STAROŃSKA MAGDALENA K 17 WARSZAWA Półmaraton K III 6 01:46:53.57
130 44 PIOTROWSKI MATEUSZ M 113 SOKOŁÓW PODLASKI PODLASKI BIEGACZ Półmaraton M II 28 01:47:14.61
131 18 ANDROSIUK TOMASZ M 114 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 52 01:47:15.98 Hajnówka Biega
132 153 KĘDZIERSKI TOMASZ M 115 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M IV 22 01:47:17.01 Janusze Biegania
133 218 HRYCIUK ROBERT M 116 SIEDLCE RACE FIGHTER Półmaraton M IV 23 01:47:25.24
134 133 BIAŁOKOS KAMIL M 117 WARSZAWA Półmaraton M III 53 01:47:26.78 Grupa Biegowa CHTMO
135 116 PTAK ADAM M 118 BIAŁYSTOK Półmaraton M III 54 01:47:38.05
136 132 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 119 EŁK PORTA ACTIVE TEAM Półmaraton M III 55 01:47:41.17 Porta Active Team
137 8 GONTARZ WIKTOR M 120 SZCZYTNO Półmaraton M III 56 01:47:42.13 Klub Biegacza Jurund Szczytno
138 16 KOKOSZKA MARCIN M 121 ZGIERZ Półmaraton M III 57 01:47:49.52
139 301 TOMASZUK JAGODA K 18 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K II 8 01:48:18.34 Hajnówka Biega
140 307 CABAJ TOMASZ M 122 SIEDLCE ZBUCKI RUCH Półmaraton M II 29 01:48:18.35 ZBUCKI RUCH
141 152 ARTEMIUK EUGENIUSZ M 123 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M V 7 01:48:26.42 Hajnówka Biega
142 199 MICHALAK KAMILA K 19 WARSZAWA Półmaraton K II 9 01:48:27.06 Psiejak Team
143 9 ŁATKOWSKA MONIKA K 20 CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO Półmaraton K III 7 01:48:55.93 Grupa Biegowa CHTMO
144 205 MARCZUK KAZIMIERZ M 124 MAGDALENKA Półmaraton M V 8 01:49:13.08
145 189 SOBIECH-BAŁDA KARINA K 21 HIPOLITÓW ROZBIEGANY SULEJÓWEK Półmaraton K II 10 01:49:38.27 Świst Puszczy
146 293 KRZYŻANOWSKI MATEUSZ M 125 BIAŁYSTOK LEOSPEED Półmaraton M II 30 01:49:44.46 Leospeed
147 110 ŚWIERCZYŃSKI ZBIGNIEW M 126 CZERSK FLORIAN CHOJNICE Półmaraton M VI 3 01:49:51.60
148 197 SIECZKA MAŁGORZATA K 22 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 11 01:49:54.95 Janusze Biegania
149 87 SUMARA WOJCIECH M 127 BRZESKO NIEZRZESZONY Półmaraton M III 58 01:49:59.77
150 227 WYSOCKA TERESA K 23 SIEMIATYCZE Półmaraton K III 8 01:50:09.01
151 59 SZYMANIUK GRZEGORZ M 128 GRABOWIEC Półmaraton M V 9 01:50:17.68
152 91 DĄBROWSKI PIOTR M 129 ZĄBKI TRUCHTACZE Półmaraton M II 31 01:50:18.78 Truchtacze
153 241 MALICKI GRZEGORZ M 130 NOWY KAZANÓW SCYZORYK Półmaraton M IV 24 01:50:30.16
154 66 DORCZUK AGATA K 24 WARSZAWA GEPARDY Półmaraton K III 9 01:50:45.04 Gepardy
155 196 KANTSAVY ARTSIOM M 131 BIAŁYSTOK Półmaraton M II 32 01:51:04.79
156 20 RZĄŻEWSKI HUBERT M 132 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton M III 59 01:51:13.48 ZBUCKI RUCH
157 259 DYBACKI TOMASZ M 133 HAJNÓWKA Półmaraton M II 33 01:51:14.76
158 211 SAMOJLIK DANIEL M 134 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK Półmaraton M III 60 01:51:25.05 Pędziwiatr Białystok
159 274 DENISIUK ZDZISŁAW M 135 HAJNÓWKA Półmaraton M IV 25 01:51:30.95
160 56 BAŁŁO JAROSŁAW M 136 ORLA Półmaraton M II 34 01:51:43.50
161 129 FRĄCZEK LUIZA K 25 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K III 10 01:51:44.15 Hajnówka Biega
162 310 GRYGORUK MICHAŁ M 137 HAJNÓWKA JACK SPARROW PUSZCZA HAJNÓWKA Półmaraton M I 6 01:51:45.21
163 198 KRZYZIŃSKI PAWEŁ M 138 SIEDLCE SIEDLCE Półmaraton M II 35 01:51:54.04
164 49 KARCZEWSKI JAN M 139 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M IV 26 01:52:00.47 Hajnówka Biega
165 230 ZIELIŃSKI DAMIAN M 140 PILAWA STOPKA PILAWA Półmaraton M III 61 01:52:17.82 STOPKA PILAWA
166 13 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 141 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY Półmaraton M III 62 01:52:49.25 KS ARCO Ławy
167 234 GALOCZ AGNIESZKA K 26 JÓZEFOSŁAW BIEGUNKI KABACKIE Półmaraton K III 11 01:53:11.67 Biegunki Kabackie
168 135 MAŹNIO ALICJA K 27 WARSZAWA PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE Półmaraton K II 12 01:53:29.40 Panorama Obiekty Sportowe
169 282 ZANIEWSKI ANDRZEJ M 142 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO Półmaraton M III 63 01:53:40.37 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
170 127 SZCZEREK PAWEŁ M 143 WARSZAWA AMATOR Półmaraton M IV 27 01:53:50.67
171 154 KĘDZIERSKA BEATA K 28 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K IV 2 01:53:53.42 Janusze Biegania
172 175 MAZURKIEWICZ MAGDALENA K 29 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 13 01:54:34.10 Janusze Biegania
173 222 WALAC JACEK M 144 GRODZISK MAZOWIECKI Półmaraton M II 36 01:54:45.08
174 34 PRYCZYNICZ ANDRZEJ M 145 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA Półmaraton M V 10 01:54:49.99 Biegamy dla zdrowia
175 1 NIZIŃSKI MARIUSZ M 146 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA Półmaraton M V 11 01:54:53.04 Biegamy dla zdrowia
176 120 KRYCZEK PIOTR M 147 WARSZAWA Półmaraton M IV 28 01:54:59.55
177 312 KORNILUK BOGDAN M 148 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton M V 12 01:54:59.91 KB Biała Biega
178 311 HORDEJUK-GRYCZKA ALEKSANDRA K 30 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton K IV 3 01:55:00.46 KB Biała Biega
179 173 ADAMKOWSKI KRZYSZTOF M 149 CIECHANÓW Półmaraton M III 64 01:55:04.41
180 164 GIERMANIUK ANNA K 31 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K III 12 01:55:04.48 Hajnówka Biega
181 257 BEDKOWSKI STEFAN M 150 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 65 01:55:17.83 Hajnówka Biega
182 27 GOLONKO SYLWIA K 32 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K II 14 01:55:31.66 Hajnówka Biega
183 149 IWIŃSKI LECH M 151 SIEDLCE Półmaraton M IV 29 01:55:43.77
184 139 KROPORNICKI PRZEMYSŁAW M 152 LUBLIN Półmaraton M II 37 01:55:48.54 P.A.P.A. Lublin Team
185 155 GRYGORUK TOMASZ M 153 DUBICZE OSOCZNE HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M II 38 01:55:53.07 Hajnówka Biega
186 29 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 154 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM Półmaraton M II 39 01:55:56.19 Psiejak Team
187 237 SIERAK MAŁGORZATA K 33 KORPELE KLUB BIEGACZA JURUND Półmaraton K III 13 01:55:58.51 Klub Biegacza Jurund Szczytno
188 122 SARZALSKA EWELINA K 34 ZĄBKI Półmaraton K II 15 01:56:19.13 Gepardy
189 160 GÓRSKA MAŁGORZATA K 35 WARSZAWA Półmaraton K II 16 01:56:23.30
190 276 ZANIEWSKA EWA K 36 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO Półmaraton K III 14 01:56:27.12 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
191 304 RUDNICKA JADWIGA K 37 BIAŁYSTOK Półmaraton K V 1 01:56:53.07
192 51 KOPERWAS ARTUR M 155 LUBLIN Półmaraton M II 40 01:57:05.93 P.A.P.A. Lublin Team
193 76 CHRZANOWSKI MARIUSZ M 156 HAJNÓWKA Półmaraton M III 66 01:57:27.43 Hajnówka Biega
194 313 ADAMCZYK ILONA K 38 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton K III 15 01:57:35.31 KB Biała Biega
195 107 SIKORA ALICJA K 39 BIELSKO BIALA Półmaraton K VI 1 01:57:40.24 Sikora Team
196 128 ŻÓŁKOWSKA AGNIESZKA K 40 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH Półmaraton K III 16 01:58:03.22 ZBUCKI RUCH
197 77 ZABROCKI ANDRZEJ M 157 BIAŁYSTOK PODLASIAKI Półmaraton M V 13 01:58:23.99 Podlasiaki Team
198 82 STEC PIOTR M 158 HAJNÓWKA TRUCHTACZE Półmaraton M II 41 01:58:37.32 MP Dental
199 170 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 159 WARSZAWA ZNIKAJĄCY PUNKT Półmaraton M IV 30 01:59:02.55
200 146 GRĄDZIEL ALEKSANDRA K 41 KIELNO Półmaraton K III 17 01:59:29.61 drużyna Oli
201 148 PISZCZATOWSKI ROMAN M 160 WLADYSLAWOWO Półmaraton M IV 31 01:59:30.01 druzyna Oli
202 118 WĄGRODZKA MAŁGORZATA K 42 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton K III 18 01:59:30.75 KB Biała Biega
203 292 TRACIKOWSKI DARIUSZ M 161 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO Półmaraton M IV 32 01:59:34.11 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
204 41 ZAJĄC MARTA K 43 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND Półmaraton K III 19 01:59:57.17 Klub Biegacza Jurund Szczytno
205 6 PAWELCZYK JAROSŁAW M 162 WARSZAWA ORANGE POLSKA Półmaraton M III 67 02:00:22.79
206 203 NOSKOWICZ KRZYSZTOF M 163 KLESZCZELE Półmaraton M III 68 02:00:41.45
207 231 ROSZKOWSKA SYLWIA K 44 ŁÓDŹ Półmaraton K III 20 02:00:46.78
208 223 CHILIMONIUK PIOTR M 164 JABŁONNA Półmaraton M III 69 02:00:49.84 Biegający Żubr
209 283 KRAWCZYK ANNA K 45 WARSZAWA Półmaraton K II 17 02:00:58.63 Gepardy
210 176 ZIELINKO ŁUKASZ M 165 BIAŁYSTOK ŻUBERTEAM Półmaraton M II 42 02:01:08.35 ŻuberTeam
211 158 HURAL VIACHASLAU M 166 WARSZAWA BERUNNER Półmaraton M III 70 02:01:22.44 AsstrA
212 207 SAWICKI STANISŁAW M 167 BIAŁYSTOK Półmaraton M V 14 02:01:39.92
213 266 MASALSKA EWELINA K 46 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K I 4 02:01:45.14 Hajnówka Biega
214 258 ŁUKASZEWICZ ANDRZEJ M 168 HAJNÓWKA Półmaraton M IV 33 02:01:45.45
215 256 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 169 BYDGOSZCZ Półmaraton M V 15 02:01:50.07
216 267 SACHARCZUK JOANNA K 47 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K II 18 02:01:51.62 Hajnówka Biega
217 229 PIĘTA KRZYSZTOF M 170 SOSNOWIEC SOSNA SOSNOWIEC Półmaraton M V 16 02:02:09.12
218 247 BILKO MARTA K 48 OLSZTYN Półmaraton K II 19 02:02:44.52
219 162 CZYKWIN JUREK M 171 BIELSK PODLASKI NOWOROCZNY BIEG TURA Półmaraton M IV 34 02:03:07.10
220 255 PLESKOWICZ ANNA K 49 WARSZAWA Półmaraton K III 21 02:03:35.44
221 69 SIRAK MICHAŁ M 172 HAJNÓWKA TRUCHTACZE Półmaraton M II 43 02:03:51.65 MP Dental
222 113 DADEJ MARIUSZ M 173 JADOWNIKI NIEZRZESZONY Półmaraton M IV 35 02:03:56.51
223 213 GRZESZCZAK-ROSŁANIEC ANNA K 50 PUZNÓWKA STOPKA PILAWA Półmaraton K II 20 02:04:17.97 STOPKA PILAWA
224 249 CHYŻEWSKA KATARZYNA K 51 OLSZTYN Półmaraton K III 22 02:04:24.91
225 156 JUZIUCZUK PIOTR M 174 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA Półmaraton M IV 36 02:05:07.24
226 161 GÓRNOWICZ ANDRZEJ M 175 CHOJNICE Półmaraton M V 17 02:05:13.84
227 201 BIEDROŃ WOJCIECH M 176 WARSZAWA Półmaraton M III 71 02:05:24.40
228 291 TRACIKOWSKA DOROTA K 52 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO Półmaraton K IV 4 02:05:37.90 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
229 246 SOBIESZEK MAREK M 177 SULBINY Półmaraton M V 18 02:05:44.01
230 26 SIERZPUTOWSKA EWA K 53 WARSZAWA Półmaraton K IV 5 02:05:50.70
231 25 MAREK ROMAN M 178 WARSZAWA Półmaraton M V 19 02:06:02.17
232 50 TORZEWSKI JANUSZ M 179 WARSZAWA Półmaraton M III 72 02:06:36.93
233 62 TORZEWSKA AGNIESZKA K 54 WARSZAWA Półmaraton K III 23 02:06:36.96
234 36 KONCZEWSKA ANNA K 55 WARSZAWA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 21 02:07:07.25 Janusze Biegania
235 47 KARPIŃSKA ANNA K 56 SUCHEDNIÓW JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K III 24 02:07:20.87 Janusze Biegania
236 182 NADWODNA-PIERSA DOROTA K 57 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA Półmaraton K IV 6 02:08:09.14 Starglass Team Ostrołęka
237 114 DŁUGOŁĘCKI TOMASZ M 180 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA Półmaraton M IV 37 02:08:09.85 Starglass Team Ostrołęka
238 88 SALITA LECH M 181 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO Półmaraton M V 20 02:08:37.22
239 250 KACZYŃSKA EWELINA K 58 ZIELENIEC MAŁY KLUB BIEGACZA JURUND Półmaraton K II 22 02:08:43.56 Klub Biegacza Jurund Szczytno
240 284 STOLARZ KATARZYNA K 59 WARSZAWA ENDOPROTEZA TEAM Półmaraton K IV 7 02:10:07.28 Endoproteza Team
241 285 STOLARZ PAWEŁ M 182 WARSZAWA ENDOPROTEZA TEAM Półmaraton M IV 38 02:10:11.49 Endoproteza Team
242 179 OLSZAŃSKA KRYSTYNA K 60 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA Półmaraton K V 2 02:10:49.85 KB Biała Biega
243 299 LESZCZYŃSKI ROMAN M 183 OSTROŁĘKA SO-BIEBIE-GAM Półmaraton M VI 4 02:11:13.98
244 89 GOZDALSKA IWONA K 61 WARSZAWA GEPARDY Półmaraton K II 23 02:11:30.82 Gepardy
245 200 MUSZKATEL PIOTR M 184 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M III 73 02:11:40.44 Hajnówka Biega
246 219 FRĄTCZAK MARCIN M 185 WARSZAWA Półmaraton M III 74 02:11:41.35
247 263 SOŁOGUBA PAULINA K 62 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K II 24 02:11:48.16 Hajnówka Biega
248 269 TOKAJUK TOMASZ M 186 ŻEDNIA Półmaraton M III 75 02:12:44.48
249 180 ROPIAK RYSZARD M 187 MYSZYNIEC KURPIE MYSZYNIEC Półmaraton M VI 5 02:12:48.25 KURPIE Myszyniec
250 143 SIEMIENIUK ROMAN M 188 BEŁCHATÓW Półmaraton M IV 39 02:13:14.20
251 145 SIEMIENIUK KAROLINA K 63 OSLO Półmaraton K I 5 02:13:14.21
252 214 BURZYNSKI MARIUSZ M 189 HAJNÓWKA Półmaraton M III 76 02:14:03.00
253 67 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K 64 LUBLIN Półmaraton K III 25 02:14:44.72 P.A.P.A. Lublin Team
254 19 ANDROSIUK BARBARA K 65 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K III 26 02:15:15.95 Hajnówka Biega
255 215 KLECHOWSKI KAROL M 190 WARSZAWA Półmaraton M II 44 02:16:00.81 Świst Puszczy
256 181 KUCZYŃSKA- LESZCZYŃSKA JOANNA K 66 BIAŁYSTOK PODLASIAKI Półmaraton K III 27 02:16:30.17 Podlasiaki Team
257 195 LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF M 191 BIAŁYSTOK PODLASIAKI Półmaraton M III 77 02:16:30.21 Bo żona kazała... Podlasiaki Team
258 165 MICHALCZUK ARTUR M 192 TERESPOL TRANS KAMPANIA Półmaraton M IV 40 02:16:37.57
259 209 HAJDUK KATARZYNA K 67 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K III 28 02:16:55.57 Hajnówka Biega
260 93 SZAŁAŃSKI ADAM M 193 WARSZAWA Półmaraton M I 7 02:18:36.92
261 221 SZCZEPAŃSKA EMILIA K 68 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K II 25 02:18:51.59 Janusze Biegania
262 261 ZAJKO BARBARA K 69 TERESPOL Półmaraton K III 29 02:18:59.59
263 80 MRÓZ PAULINA K 70 LUBLIN Półmaraton K II 26 02:19:15.71 P.A.P.A. Lublin Team
264 151 ARTEMIUK EUGENIA K 71 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K V 3 02:19:24.99 Hajnówka Biega
265 105 ORDYŃSKI JANUSZ M 194 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton M VI 6 02:24:19.21 Janusze Biegania
266 53 CIELOCH AGNIESZKA K 72 SKARŻYSKO-KAMIENNA JANUSZE BIEGANIA Półmaraton K IV 8 02:24:19.40 Janusze Biegania
267 31 KABZIŃSKA EMILIA K 73 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Półmaraton K III 30 02:26:01.54
268 17 KOKOSZKA MAGDALENA K 74 ZGIERZ Półmaraton K III 31 02:26:01.63
269 68 OGOŃCZYK DONATA K 75 SEROCK Półmaraton K II 27 02:26:24.99
270 79 LAMBERT KAROLINA K 76 MOKRZYSKA Półmaraton K II 28 02:29:07.86
271 111 POKORNY EDWARD M 195 USTKA TUPOT USTKA Półmaraton M VI 7 02:29:31.41
272 166 LIMAN DOROTA K 77 BIAŁYSTOK PODLASIAKI Półmaraton K III 32 02:31:02.84 Podlasiaki Team
273 126 KOWALCZYK MAGDALENA K 78 WARSZAWA Półmaraton K III 33 02:34:42.36
274 186 MUCHA KAMILA K 79 KONIN Półmaraton K III 34 02:34:48.01 Biegam Na Tarchominie
275 298 DMITRUK ANNA K 80 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton K III 35 02:36:13.73 Hajnówka Biega
276 297 SALAMOŃCZYK PIOTR M 196 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA Półmaraton M II 45 02:36:13.83 Hajnówka Biega


Drużyny

MSC Grupa Numer Uczestnik Czasy pojedyncze Suma czasów
1 Leospeed 278 LEOŃCZUK ANDRZEJ 01:09:32.29 05:52:30.38
123 LEOŃCZUK ADAM 01:19:37.05
279 LEOŃCZUK JUSTYNA 01:40:12.60
280 SYDOR TOMASZ 01:43:08.44
2 KS ARCO Ławy 15 KRUKOWSKI KRZYSZTOF 01:19:07.13 06:04:01.40
14 MERCHEL MIROSŁAW 01:32:43.25
11 ZYŚK ARKADIUSZ 01:35:00.06
12 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KASIA 01:37:10.96
3 Janusza Biegania 3 136 MOSIOŁEK PRZEMYSŁAW 01:31:11.54 06:06:59.16
55 KARPIŃSKI JAKUB 01:31:12.14
171 OŁUB SŁAWOMIR 01:31:28.95
188 ORDYŃSKA ANNA 01:33:06.53
4 Hajnówka Biega 150 BONDARUK ADAM 01:26:37.15 06:11:12.25
265 KUPA BARTOSZ 01:26:51.75
194 BURNECKI ARTUR 01:29:25.01
301 TOMASZUK JAGODA 01:48:18.34
5 Klub Biegacza Jurund Szczytno 235 KIERNOZEK TOMASZ 01:24:27.85 06:21:55.57
5 DUDZIEC MARCIN 01:24:34.18
72 ZDUNEK JÓZEF 01:36:55.03
237 SIERAK MAŁGORZATA 01:55:58.51
6 Biegiem Radom! 290 GOSPODARCZYK NATALIA 01:30:16.84 06:23:45.63
289 WAŚNIEWSKA KAROLINA 01:31:00.61
240 CYWKA WALDEMAR 01:40:52.85
239 BIŃKOWSKI LEON 01:41:35.33
7 ZBUCKI RUCH 28 CHOJECKI PAWEŁ 01:36:43.84 06:38:28.32
224 MIKOŁAJCZUK GRZEGORZ 01:38:22.16
225 MICHAŁOWSKI GRZEGORZ 01:41:32.84
131 HAPUNOWICZ ASIA 01:41:49.48
8 Psiejak Team 4 BOBER GRZEGORZ 01:40:32.84 06:54:11.77
61 ZAŁĘCKI MICHAŁ 01:40:52.40
125 CHMIELEWSKI TOMASZ 01:44:19.47
199 MICHALAK KAMILA 01:48:27.06
9 KB Biała Biega 314 JEŻEWSKI JACEK 01:31:06.56 06:54:47.54
39 PAJDOSZ KATARZYNA 01:33:40.61
312 KORNILUK BOGDAN 01:54:59.91
311 HORDEJUK-GRYCZKA ALEKSANDRA 01:55:00.46
10 Gepardy 2 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 01:34:03.04 06:59:00.51
96 GOZDALSKI ADAM 01:37:53.30
66 DORCZUK AGATA 01:50:45.04
122 SARZALSKA EWELINA 01:56:19.13
11 Janusze Biegania 275 JANECZKO MAŁGORZATA 01:42:19.64 07:05:10.87
38 CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 01:45:39.27
153 KĘDZIERSKI TOMASZ 01:47:17.01
197 SIECZKA MAŁGORZATA 01:49:54.95
12 Świst Puszczy 63 MAKULEC MARCIN 01:25:31.73 07:08:52.75
71 WYSOCKI KONRAD 01:37:41.94
189 SOBIECH-BAŁDA KARINA 01:49:38.27
215 KLECHOWSKI KAROL 02:16:00.81
13 STOPKA PILAWA 101 PIĘTKA RAFAŁ 01:36:58.18 07:12:04.04
100 WALECKI JAROSŁAW 01:38:30.07
230 ZIELIŃSKI DAMIAN 01:52:17.82
213 GRZESZCZAK-ROSŁANIEC ANNA 02:04:17.97
14 ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 281 KUŚMIRAK LESZEK 01:30:30.51 07:20:12.11
282 ZANIEWSKI ANDRZEJ 01:53:40.37
276 ZANIEWSKA EWA 01:56:27.12
292 TRACIKOWSKI DARIUSZ 01:59:34.11
15 Starglass Team Ostrołęka 115 MODZELEWSKI KRZYSZTOF 01:37:07.95 07:30:34.98
32 MODZELEWSKI WIESŁAW 01:37:08.04
182 NADWODNA-PIERSA DOROTA 02:08:09.14
114 DŁUGOŁĘCKI TOMASZ 02:08:09.85
16 P.A.P.A. Lublin Team 139 KROPORNICKI PRZEMYSŁAW 01:55:48.54 08:26:54.90
51 KOPERWAS ARTUR 01:57:05.93
67 ROMAŃSKA ALEKSANDRA 02:14:44.72
80 MRÓZ PAULINA 02:19:15.71

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ