II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu  II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konieczna Alekasandra Sztum 10 km 40.00 PLN
2 Ackermann Piotr Tczew 10 km opłacono on-line
3 Wiśniewski Marek Lubiszewo 10 km BPH Runners Team opłacono on-line
4 Gawkowski Piotr Starogard Gdański 10 km 40.00 PLN
5 Michalak Marek Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
6 Ziółek Karol Tczew 10 km 40.00 PLN
7 JANIK Roman KWIDZYN 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
8 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
9 Dudziński Tomasz Tczew 10 km Dovista Active Team 40.00 PLN
10 Jabłoński Ryszard Gdynia 10 km FitnessFitback opłacono on-line
11 Hardt Piotr Tczew 10 km 40.00 PLN
12 Pałkowska Agnieszka Swarożyn 10 km Team Tapflo 40.00 PLN
13 Piekarska Anna Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
14 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW ROKITKI 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Krzak Jerzy Gdańsk 10 km PARKRUN GDAŃSK opłacono on-line
16 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km 40.00 PLN
17 Żołądek Paweł Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
18 Kocerba Mateusz Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
19 Kocerba Weronika Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
20 Frankiewicz Żaneta Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
21 Frankiewicz Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
22 Zimna Anna Tczewskie Łąki 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
23 Piekut Robert Tczew 10 km Crosselite opłacono on-line
24 Richert Piotr Przodkowo 10 km Przodkowski Tean opłacono on-line
25 Orlikowska Sara Sopot 10 km Voestalpine signaling poland sp. z o.o. opłacono on-line
26 Lipke Krzysztof Tczew 10 km Dzika Wataha 40.00 PLN
27 Tobiański Artur Tobiański Tczew 10 km 40.00 PLN
28 Dejna Sylwia Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
29 Jagodda Adam Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
30 Steinka Mariusz Łęgowo 10 km Team Tapflo opłacono on-line
31 Eggert Piotr Kwidzyn 10 km Flex Runners opłacono on-line
32 Kordunowski Tomasz Jeleń 10 km Team Tapflo opłacono on-line
33 Plutowska Barbara Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
34 Siwczak Mariusz Sobowidz 10 km 40.00 PLN
35 Szulc Anna Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
36 Saulewicz Robert Skowarcz 10 km Lotos Running Team opłacono on-line
37 Małkowska Marzena Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
38 Jędrasiewicz Jacek Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
39 Kaczmar Błażej Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
40 Reksyn Małgorzata Tczew 10 km 40.00 PLN
41 Kłosowski Grzegorz Tczew 10 km 40.00 PLN
42 Liedtke Dariusz Tczew 10 km opłacono on-line
43 JENDRZEJEWSKI PIOTR Tczew 10 km 73092205697 40.00 PLN
44 Chlistowska Kamila Malbork 10 km 40.00 PLN
45 Jaroński Janusz Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
46 Janas Anna Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
47 Steinka Mateusz Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
48 Żurawski Mariusz Tczew 10 km Team Tapflo opłacono on-line
49 GOLICKI ADAM TCZEW 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
50 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
51 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
52 Ślęzak Adam Elbląg 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
53 Pijanowski Jan Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
54 Cichowska Joanna Ostróda 10 km Ostróda Runners 40.00 PLN
55 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
56 Walczak Krzysztof Gdynia 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono


Wyświetleń: 1858

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ