II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu  II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2022

10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Kat. Kolejarzy start Czas netto
1 51 JEFIMCZYK NORBERT M 1 DAMNO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 18-29 10 km TAK 00:00:00.14 00:32:20.39
2 76 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK M 40-49 10 km NIE 00:00:00.12 00:33:42.70
3 178 WIŚNIEWSKI KACPER M 3 BIAŁOGARD STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 18-29 10 km TAK 00:00:00.31 00:34:06.36
4 149 SOWIŃSKI PATRYK M 4 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W MALBORKU/ BEZTLENOWI MALBORK M 18-29 1 10 km NIE 00:00:00.38 00:36:57.03
5 46 JAKUBOWSKI MAREK M 5 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. M 40-49 1 10 km NIE 00:00:00.23 00:37:19.84
6 169 TOCHA ANDRZEJ M 6 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 1 10 km NIE 00:00:00.65 00:37:39.57
7 35 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 2 10 km NIE 00:00:00.31 00:38:16.27
8 54 KACZMAR BŁAŻEJ M 8 TCZEW TEAM TAPFLO M 18-29 2 10 km NIE 00:00:00.17 00:39:26.23
9 83 LENC SEBASTIAN M 9 LASKOWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 40-49 3 10 km TAK 00:00:00.36 00:39:53.44
10 84 LENKIEWICZ TOMASZ M 10 MĄTOWY WIELKIE M 30-39 2 10 km NIE 00:00:03.18 00:40:02.25
11 79 KURKOWSKI MAREK M 11 STAROGARD GDAŃSKI FLEX RUNNERS M 50-59 1 10 km NIE 00:00:01.26 00:40:17.42
12 195 ŻURAWSKI MARIUSZ M 12 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 4 10 km NIE 00:00:00.73 00:40:56.47
13 119 PIĄTEK JAROSŁAW M 13 DRAWSKI MŁYN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 2 10 km TAK 00:00:01.23 00:41:32.34
14 198 NADOLNY RADOSŁAW M 14 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN M 30-39 3 10 km NIE 00:00:03.62 00:41:57.93
15 151 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 15 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG M 60-69 1 10 km NIE 00:00:01.47 00:42:08.43
16 19 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40-49 10 km NIE 00:00:00.46 00:42:24.24
17 129 POGODA JANUSZ M 16 KATOWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 3 10 km TAK 00:00:00.49 00:42:29.04
18 60 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 17 POGÓDKI FLEX RUNNERS M 40-49 5 10 km NIE 00:00:03.51 00:42:31.68
19 57 KALINOWSKI MICHAŁ M 18 TCZEW SUBKOWSKIE ŁEPY M 18-29 3 10 km NIE 00:00:06.52 00:42:38.46
20 143 RUSS ROMAN M 19 LASKOWICE POMORSKIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 4 10 km TAK 00:00:01.43 00:42:39.19
21 16 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 20 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 5 10 km NIE 00:00:01.36 00:42:54.04
22 75 KUJACH AGNIESZKA K 2 GDAŃSK STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 30-39 10 km TAK 00:00:00.97 00:43:14.32
23 65 KOLECKA SYLWIA K 3 ZBĄSZYNEK STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 40-49 10 km TAK 00:00:01.74 00:43:20.96
24 153 STEINKA MARIAN M 21 KOŚCIERZYNA M 50-59 6 10 km NIE 00:00:00.73 00:43:21.20
25 175 WALKÓW JAROSŁAW M 22 WRZESINY LUBUSKIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 4 10 km TAK 00:00:01.03 00:43:33.61
26 105 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 23 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPIDES M 40-49 6 10 km NIE 00:00:05.74 00:43:35.69
27 103 MICHALAK MAREK M 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 7 10 km NIE 00:00:03.04 00:44:05.75
28 52 JĘDRASIEWICZ JACEK M 25 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 5 10 km NIE 00:00:02.13 00:44:49.46
29 135 RATAJCZAK JANUSZ M 26 DRAWSKO WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 60-69 2 10 km TAK 00:00:00.3 00:44:54.23
30 155 STEINKA MATEUSZ M 27 TCZEW TEAM TAPFLO M 18-29 4 10 km NIE 00:00:04.70 00:45:09.64
31 23 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 28 RUMIA M 40-49 8 10 km NIE 00:00:03.68 00:45:15.06
32 88 LIEGMANN ALEKSANDER M 29 LUBISZEWO M 18-29 5 10 km NIE 00:00:01.55 00:45:18.50
33 49 JAROŃSKI JANUSZ M 30 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 9 10 km NIE 00:00:01.60 00:45:50.89
34 132 POŁOMSKI JAROSŁAW M 31 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU M 60-69 3 10 km NIE 00:00:02.61 00:46:10.08
35 7 BOETTCHER GRZEGORZ M 32 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEWU M 40-49 10 10 km NIE 00:00:03.52 00:46:22.31
36 10 CHORĄŻEWSKI PIOTR M 33 TCZEW M 30-39 6 10 km NIE 00:00:00.73 00:46:27.25
37 9 CHAMSKI MICHAŁ M 34 GDAŃSK MKRAWCZYNSKA TEAM M 30-39 7 10 km NIE 00:00:02.18 00:46:40.32
38 55 KAISER KRZYSZTOF M 35 GNIEW M 40-49 11 10 km NIE 00:00:03.14 00:46:52.81
39 92 LITTWIN JACEK M 36 GDYNIA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 40-49 12 10 km TAK 00:00:07.04 00:46:59.90
40 186 ZBRZEŹNY PAWEŁ M 37 ROKITKI NOWE ROKITKI M 30-39 8 10 km NIE 00:00:02.69 00:47:12.43
41 21 DUBIELA HALINA K 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 50+ 1 10 km TAK 00:00:01.05 00:47:15.51
42 180 WIŚNIEWSKI PIOTR M 38 BIAŁOGARD STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 40-49 13 10 km TAK 00:00:00.37 00:47:18.48
43 141 RUCHLEWICZ NATALIA K 5 SZTUM K 18-29 1 10 km NIE 00:00:02.37 00:47:31.93
44 133 POSMYK ŁUKASZ M 39 TCZEW M 30-39 9 10 km NIE 00:00:03.80 00:47:45.38
45 106 MIKOŁAJCZYK ZBIGNIEW M 40 UNISŁAW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 60-69 4 10 km TAK 00:00:04.91 00:48:02.67
46 81 LASOTA ALEKSANDRA K 6 TCZEW K 30-39 1 10 km NIE 00:00:00.11 00:48:10.46
47 156 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 10 10 km NIE 00:00:01.17 00:48:23.51
48 117 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 7 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 30-39 2 10 km NIE 00:00:01.47 00:48:25.98
49 182 WOLSKI JAROSŁAW M 42 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 14 10 km NIE 00:00:06.82 00:48:43.90
50 101 MARKOWSKI WIESŁAW M 43 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 7 10 km NIE 00:00:01.05 00:48:56.29
51 197 JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ M 44 PELPLIN M 30-39 11 10 km NIE 00:00:05.92 00:48:58.07
52 15 CZECHOWSKI DAWID M 45 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 15 10 km NIE 00:00:05.49 00:49:23.77
53 93 ŁATAS PAWEŁ M 46 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 30-39 12 10 km NIE 00:00:01.40 00:49:41.41
54 90 LIEGMANN MARIUSZ M 47 LUBISZEWO BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 8 10 km NIE 00:00:01.89 00:50:09.32
55 47 MATEJUK ARKADIUSZ M 48 TCZEW BEZTLENOWI MALBORK M 40-49 16 10 km NIE 00:00:06.65 00:50:31.92
56 12 CZAJKA BARTŁOMIEJ M 49 TCZEW TEAM TAPFLO M 18-29 6 10 km NIE 00:00:08.41 00:50:49.71
57 152 STEINKA JUSTYNA K 8 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO K 30-39 3 10 km NIE 00:00:08.17 00:51:05.99
58 172 URBANIAK MAREK M 50 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE M 40-49 17 10 km NIE 00:00:13.05 00:51:06.68
59 30 FUŁAT KAROL M 51 CEKCYN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 9 10 km TAK 00:00:06.57 00:51:08.12
60 163 SZWOCHA ŁUKASZ M 52 TCZEW M 40-49 18 10 km NIE 00:00:04.17 00:51:27.55
61 99 MANIA ROMAN M 53 BĘDZIMIEROWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ / SOKÓŁ ZBLEWO M 50-59 10 10 km TAK 00:00:00.38 00:51:42.56
62 96 MALINOWSKA KAROLINA K 9 GNIEW K 18-29 2 10 km NIE 00:00:03.18 00:51:49.02
63 158 SZCZYGLAK MARIUSZ M 54 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 19 10 km NIE 00:00:12.57 00:51:59.58
64 73 KRYMSKI RADOSŁAW M 55 TORUŃ AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE M 30-39 13 10 km NIE 00:00:03.05 00:52:04.73
65 1 ACKERMANN PIOTR M 56 TCZEW M 40-49 20 10 km NIE 00:00:19.34 00:52:05.43
66 13 CZECH PRZEMYSŁAW M 57 TCZEW CROSSELITE M 30-39 14 10 km NIE 00:00:02.33 00:52:05.91
67 157 SZATKOWSKI JÓZEF M 58 GRUDZIADZ START TEAM WĄBRZEŹNO M 60-69 5 10 km NIE 00:00:04.67 00:52:31.42
68 114 NOWAKOWSKI MARCIN M 59 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 15 10 km NIE 00:00:13.46 00:52:36.11
69 179 WIŚNIEWSKI MAREK M 60 LUBISZEWO BPH RUNNERS TEAM M 40-49 21 10 km NIE 00:00:13.07 00:52:39.04
70 91 LIPKE KRZYSZTOF M 61 TCZEW DZIKA WATAHA M 30-39 16 10 km NIE 00:00:04.21 00:52:43.62
71 127 PIWOWARSKI JAROSLAW M 62 GDAŃSK CIEZKIESLOWA.PL M 40-49 22 10 km NIE 00:00:11.79 00:52:49.99
72 33 GDANIEC SŁAWOMIR M 63 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 11 10 km NIE 00:00:10.81 00:52:52.42
73 145 SARACH KAROLINA K 10 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 4 10 km NIE 00:00:07.92 00:52:58.79
74 124 PIJANOWSKI JAN M 64 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 6 10 km NIE 00:00:15.71 00:53:27.02
75 110 NELKE ELIASZ M 65 TCZEW APATOR METRIX M 30-39 17 10 km NIE 00:00:04.37 00:53:27.42
76 87 LIEDTKE DARIUSZ M 66 TCZEW M 40-49 23 10 km NIE 00:00:05.55 00:53:39.59
77 196 DETKO GABRIELA K 11 KWIDZYN K 40-49 1 10 km NIE 00:00:02.02 00:54:18.11
78 53 JĘDRASZEWSKI ŁUKASZ M 67 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 24 10 km NIE 00:00:05.40 00:54:20.85
79 32 GAWKOWSKI PIOTR M 68 STAROGARD GDAŃSKI M 18-29 7 10 km NIE 00:00:08.39 00:54:26.45
80 125 PIÓRO MARIA K 12 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW K 50+ 2 10 km NIE 00:00:10.02 00:54:29.35
81 121 PIEKARSKA ANNA K 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 2 10 km NIE 00:00:08.46 00:54:41.62
82 59 KATARZYŃSKA EWELINA K 14 KUTNO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 18-29 3 10 km TAK 00:00:02.21 00:54:41.99
83 58 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 3 10 km NIE 00:00:02.39 00:54:48.48
84 14 CZECHOWSKA DOROTA K 16 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 4 10 km NIE 00:00:10.16 00:55:05.81
85 194 ŻUCHOWSKI JAN M 69 GDYNIA ANDDACH M 60-69 7 10 km NIE 00:00:04.97 00:55:24.81
86 31 GAPA-JAKUBOWSKA ANNA K 17 PSZCZÓŁKI K 40-49 5 10 km NIE 00:00:25.40 00:55:30.53
87 66 KOPANIA ANITA K 18 PSZCZÓŁKI K 40-49 6 10 km NIE 00:00:25.48 00:55:30.69
88 4 BIERNACIK DANIEL M 70 TCZEW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 18 10 km TAK 00:00:07.31 00:55:39.17
89 8 BRATEK ANDRZEJ M 71 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 60-69 8 10 km TAK 00:00:07.31 00:55:51.31
90 185 ZAREMBA MARCIN M 72 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 19 10 km NIE 00:00:14.60 00:55:57.89
91 183 WOLSZCZAK TOMASZ M 73 MARÓZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 60-69 9 10 km TAK 00:00:02.10 00:55:58.63
92 43 IWANOWICZ MAGDALENA K 19 GDAŃSK K 40-49 7 10 km NIE 00:00:11.52 00:56:01.28
93 70 KREJA ŁUKASZ M 74 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 20 10 km NIE 00:00:05.54 00:56:28.26
94 137 RESZKE JAKUB M 75 ORLE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 21 10 km TAK 00:00:07.78 00:56:34.13
95 48 JANIK ROMAN M 76 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 60-69 10 10 km NIE 00:00:01.13 00:56:34.71
96 40 HARDT PIOTR M 77 TCZEW M 50-59 12 10 km NIE 00:00:05.48 00:56:51.88
97 29 FRYDRYCH MICHAŁ M 78 STARGARD STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 22 10 km TAK 00:00:05.44 00:57:05.54
98 102 MIĄSEK RYSZARD M 79 SZPĘGAWA M 40-49 25 10 km NIE 00:00:20.92 00:57:06.21
99 107 MILIK MAREK M 80 WARSZAWA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 23 10 km TAK 00:00:17.16 00:57:28.12
100 68 KORDUNOWSKI TOMASZ M 81 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 24 10 km NIE 00:00:09.04 00:57:33.73
101 109 NARLOCH EMIL M 82 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 25 10 km NIE 00:00:07.54 00:57:35.30
102 154 STEINKA MARIUSZ M 83 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO M 18-29 8 10 km NIE 00:00:09.09 00:57:51.77
103 89 LIEGMANN BOŻENA K 20 LUBISZEWO K 40-49 8 10 km NIE 00:00:04.79 00:57:53.09
104 2 ACKERMANN TOMASZ M 84 TCZEW M 40-49 26 10 km NIE 00:00:19.41 00:58:00.33
105 61 KŁOSOWSKI GRZEGORZ M 85 TCZEW EATON RUNNING TEAM M 40-49 27 10 km NIE 00:00:11.67 00:58:06.14
106 167 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 86 SZTUM M 30-39 26 10 km NIE 00:00:04.22 00:58:10.06
107 50 JAŻDŻEWSKI MARCELI M 87 KNYBAWA M 18-29 9 10 km NIE 00:00:12.35 00:58:10.67
108 148 SIWCZAK MARIUSZ M 88 SOBOWIDZ M 40-49 28 10 km NIE 00:00:07.73 00:58:14.17
109 80 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 89 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 13 10 km TAK 00:00:17.92 00:58:21.15
110 131 POŁACZEK MARTA K 21 TCZEW MP5 K 18-29 4 10 km NIE 00:00:16.35 00:58:38.25
111 130 POŁACZEK MARCIN M 90 TCZEW MP5 M 30-39 27 10 km NIE 00:00:15.98 00:58:39.89
112 118 PET TOBIASZ M 91 KRZYŻ WLKP. STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 30-39 28 10 km TAK 00:00:10.12 00:58:44.47
113 77 KUKLIŃSKI MAREK M 92 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 29 10 km NIE 00:00:08.01 00:58:47.82
114 165 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 93 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 11 10 km NIE 00:00:10.24 00:58:56.30
115 112 NOWAK GRZEGORZ M 94 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 30 10 km NIE 00:00:01.19 00:58:57.43
116 78 KUKUŁA JANUSZ M 95 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 12 10 km NIE 00:00:11.34 00:59:08.10
117 140 ROTMAŃSKA IWONA K 22 ZŁOTA WIEŚ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 40-49 9 10 km TAK 00:00:10.94 00:59:21.24
118 173 WALCZAK ADAM M 96 BARWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 14 10 km TAK 00:00:06.12 00:59:23.85
119 5 BINISZKIEWICZ MARCIN M 97 TCZEW M 40-49 29 10 km NIE 00:00:12.53 00:59:41.21
120 20 DUBIEL PIOTR M 98 GNISZEWO FLEX RUNNERS M 40-49 30 10 km NIE 00:00:13.13 00:59:43.51
121 108 MROZEK MARCIN M 99 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 31 10 km NIE 00:00:12.38 01:00:08.82
122 95 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 100 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 31 10 km NIE 00:00:13.96 01:00:10.06
123 184 ZAGÓROWSKA ANNA K 23 MALBORK FLEX RUNNERS K 40-49 10 10 km NIE 00:00:08.78 01:00:15.17
124 86 LEWANDOWSKI MAREK M 101 ZBĄSZYŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 15 10 km TAK 00:00:14.71 01:00:36.54
125 28 FRANKIEWICZ ŻANETA K 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 11 10 km NIE 00:00:10.34 01:01:09.79
126 22 DYDYMSKA MONIKA K 25 RUMIA K 40-49 12 10 km NIE 00:00:04.32 01:01:12.06
127 34 GIŚ ANNA K 26 DRAWSKO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 40-49 13 10 km TAK 00:00:00.5 01:01:14.18
128 72 KRUK AGNIESZKA K 27 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS K 40-49 14 10 km NIE 00:00:15.05 01:01:14.79
129 111 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 102 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 16 10 km NIE 00:00:12.10 01:01:18.50
130 25 EGGERT PIOTR M 103 KWIDZYN FLEX RUNNERS M 40-49 32 10 km NIE 00:00:09.76 01:01:19.59
131 85 LEWANDOWSKA DOROTA K 28 TCZEW K 30-39 5 10 km NIE 00:00:07.52 01:02:07.25
132 166 ŚLĘZAK ADAM M 104 ELBLĄG OSP POGRODZIE M 30-39 32 10 km NIE 00:00:00.68 01:02:08.60
133 139 ROGOCKI JAROSŁAW M 105 TCZEW M 40-49 33 10 km NIE 00:00:07.56 01:02:36.31
134 56 KALINOWSKA EWA K 29 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES K 40-49 15 10 km NIE 00:00:09.08 01:03:31.43
135 164 ŚCIESIŃSKI KAMIL M 106 TCZEW DZIKA WATAHA M 18-29 10 10 km NIE 00:00:01.69 01:03:38.20
136 67 KORDOWSKA MAGDALENA K 30 TCZEW DZIKA WATAHA K 18-29 5 10 km NIE 00:00:01.16 01:03:38.42
137 27 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 107 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 34 10 km NIE 00:00:10.90 01:03:44.01
138 162 PLUTOWSKI MAREK M 108 TCZEW M 18-29 11 10 km NIE 00:00:05.98 01:04:09.94
139 39 HAŁAS MAREK M 109 WROCŁAW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 17 10 km TAK 00:00:07.47 01:04:24.43
140 62 KŁOSOWSKI MIROSŁAW M 110 TURZE AGR TCZEW M 50-59 18 10 km NIE 00:00:12.03 01:04:31.12
141 177 WIŚNIEWSKA MARTA K 31 LUBISZEWO TCZEWSKIE K 40-49 16 10 km NIE 00:00:13.68 01:04:52.22
142 11 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 111 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 50-59 19 10 km TAK 00:00:20.38 01:05:31.90
143 113 NOWAK KATARZYNA K 32 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 6 10 km NIE 00:00:03.06 01:05:36.15
144 146 SAULEWICZ ROBERT M 112 SKOWARCZ LOTOS RUNNING TEAM M 40-49 35 10 km NIE 00:00:09.44 01:05:42.31
145 64 KOCERBA WERONIKA K 33 TCZEW TEAM TAPFLO K 18-29 6 10 km NIE 00:00:07.08 01:06:08.39
146 63 KOCERBA MATEUSZ M 113 TCZEW TEAM TAPFLO M 18-29 12 10 km NIE 00:00:07.03 01:06:13.03
147 122 PIEKUT ROBERT M 114 TCZEW CROSSELITE M 18-29 13 10 km NIE 00:00:00.99 01:06:20.06
148 74 KRZAK JERZY M 115 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK M 60-69 13 10 km NIE 00:00:02.09 01:07:37.87
149 142 RUCHLEWICZ URSZULA K 34 SZTUM K 50+ 3 10 km NIE 00:00:03.61 01:07:45.94
150 136 REKOWSKI KAZIMIERZ M 116 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW M 60-69 14 10 km NIE 00:00:10.59 01:09:09.32
151 147 SERAFIN DOROTA K 35 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW / THALES K 40-49 17 10 km NIE 00:00:14.93 01:09:38.03
152 36 GOLICKI ADAM M 117 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 30-39 33 10 km NIE 00:00:10.66 01:09:42.59
153 128 PLUTOWSKA BARBARA K 36 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 7 10 km NIE 00:00:04.82 01:09:48.19
154 115 OPINC MARCIN M 118 TCZEW CIEZKIESLOWA.PL M 40-49 36 10 km NIE 00:00:13.08 01:11:14.73
155 170 TROCHOWSKA ANNA K 37 TCZEW FLEX RUNNERS K 40-49 18 10 km NIE 00:00:14.03 01:11:23.29
156 168 TOBIAŃSKA HANNA K 38 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 19 10 km NIE 00:00:15.33 01:11:44.33
157 94 MACHOLL ADAM M 119 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 37 10 km NIE 00:00:13.50 01:11:46.05
158 100 MARKOWSKI SZYMON M 120 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 38 10 km NIE 00:00:13.39 01:11:46.24
159 3 BAŃKOWSKA KATARZYNA K 39 SOKÓŁKA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 40-49 20 10 km TAK 00:00:10.58 01:12:04.55
160 24 DYWELSKI MIROSŁAW M 121 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 15 10 km NIE 00:00:15.01 01:14:46.09
161 26 FORMELA KATARZYNA K 40 MARSZEWSKA GÓRA K 30-39 8 10 km NIE 00:00:14.47 01:14:47.73
162 144 SADECKA MONIKA K 41 RUMIA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 18-29 7 10 km TAK 00:00:06.47 01:15:06.77
163 176 WAŚNIEWSKI EDWARD M 122 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA M 70+ 1 10 km NIE 00:00:12.35 01:15:32.60
164 104 MIKOŁAJCZYK DANUTA K 42 UNISŁAW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ K 50+ 4 10 km TAK 00:00:07.17 01:16:24.15
165 192 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 43 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 21 10 km NIE 00:00:13.66 01:21:51.63
166 98 MAŁKOWSKA MARZENA K 44 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 50+ 5 10 km NIE 00:00:09.62 01:24:12.21
167 82 LENC JANUSZ M 123 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ M 60-69 16 10 km TAK 00:00:17.82 01:26:25.46

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ