Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paczkowska Alicja CHLEBOWO 1963 m bieg szkoła nr 3 Gubin opłacono
2 Zdunek Tymoteusz Kosarzyn 1963 m bieg opłacono
3 Stefan Wiktoria Łomy 1963 m bieg opłacono
4 Sekuła Ewelina Chlebowo 1963 m bieg opłacono
5 Markiewicz Natalia Chlebowo 1963 m bieg opłacono
6 Markiewicz Kacper Chlebowo 1963 m bieg opłacono
7 Horowski Aleksander Gubin 1963 m bieg opłacono
8 Szybajło Gabriela Gubin 1963 m bieg opłacono
9 Laskowski Marcin Chlebowo 1963 m bieg opłacono
10 Płetenicka Anna Chlebowo 1963 m bieg opłacono
11 Nowak Sebastian Strumienno 1963 m bieg opłacono
12 Nowak Leon Strumienno 1963 m bieg opłacono
13 Baran Wioletta Gubin 5 km bieg opłacono
14 Beleno Tomas Gubin 1963 m bieg opłacono
15 Hynowski Oliwer Chlebowo 1963 m bieg opłacono
16 Giergasz Sylwia Gubin 1963 m bieg opłacono
17 Giergasz Bartosz Gubin 1963 m bieg opłacono
18 Hynowska Agata Chlebowo 1963 m bieg opłacono
19 Giergasz Krzysztof Gubin 1963 m bieg opłacono
20 Żemło Miranda Łomy 1963 m bieg opłacono
21 Baniecka Patrycja Chlebowo 1963 m bieg opłacono
22 Husak Dagmara Gubin 5 km marsz Gubin opłacono
23 Michniewicz Łukasz Krosno Odrzańskie 5 km bieg Bytnicka Leśna Wataha opłacono
24 Fikus Jacek Gubin 5 km bieg opłacono
25 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km bieg opłacono
26 Mazurkiewicz Andrzej Mielno 5 km bieg opłacono
27 Dunajski Julian Gubin 1963 m bieg MLUKS Dwójka MOS Gubin opłacono
28 Dunajski Emil Gubin 1963 m bieg Gubińska Grupa Morsów opłacono
29 Bednarz Marcin Gubin 5 km bieg opłacono
30 Łazan Daria Dąbie 5 km bieg Morsy Dąbie Lubuskie opłacono
31 Raduński Natan Gubin 1963 m bieg Gubińska Grupa Morsów opłacono
32 Raduńska Mija Gubin 1963 m bieg Gubińska Grupa Morsów opłacono
33 Raduński Przemysław Gubin 1963 m bieg Gubińska Grupa Morsów opłacono
34 Bednarski Radoslaw Gubin 5 km bieg opłacono
35 Wierzbicka Amelia Chlebowo 1963 m bieg opłacono
36 Kasowski Stanisław Wężyska 1963 m bieg opłacono
37 Banaś Paweł Czarnowo 5 km bieg opłacono
38 Warycha Krzysztof Czarnowo 5 km bieg opłacono
39 Olejarz Sylwia Gubin 5 km bieg opłacono
40 Nesterowicz Radosław Gubin 5 km bieg opłacono
41 Pluta Wiktoria Jaromirowice 1963 m bieg opłacono
42 Gościniak Adam Chlebowo 1963 m bieg opłacono
43 Gościniak Kuba Chlebowo 1963 m bieg opłacono
44 Koszczyc Rafał Gubin 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
45 Todosiienko Vladimir Rzepin 5 km bieg Kazik Team opłacono
46 Cholewa Kamil Białków 1963 m bieg Kazik Team opłacono
47 Olejnik Agata Gubin 5 km bieg opłacono
48 Kobita Alan Gubin 1963 m bieg opłacono
49 Siemiątkowski Leszek gubin 1963 m marsz opłacono
50 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km bieg opłacono
51 Pleśniak Anna Krosno Odrzańskie 1963 m bieg opłacono
52 Pleśniak Kuba Krosno Odrzańskie 1963 m bieg opłacono
53 Pawłowska Kinga Chlebowo 1963 m bieg opłacono
54 Pawłowska Paula Chlebowo 1963 m bieg opłacono
55 Pawłowska Lena Chlebowo 1963 m bieg opłacono
56 Szybajło Małgorzata Strzegów 1963 m bieg opłacono
57 Szczechowiak Magdalena Wałowice 1963 m bieg opłacono
58 Szczechowiak Jakub Wałowice 1963 m bieg opłacono
59 Todynek Robert Chlebowo 1963 m bieg opłacono
60 Todynek Karolina Chlebowo 1963 m bieg opłacono
61 Olszówka Michał Chlebowo 1963 m bieg opłacono
62 Olszówka Nadia Chlebowo 1963 m bieg opłacono
63 Bogucki Aleksander Struga 1963 m bieg
64 Bogucka Nikola Struga 1963 m bieg
65 Kodź Marek Gubin 1963 m bieg opłacono
66 Kodź Joanna Gubin 5 km bieg opłacono
67 Oleksińska Maja Żytowań 1963 m bieg opłacono
68 Oleksińska Emilia Żytowań 1963 m bieg opłacono
69 Landzwojczak-Sobiech Daria Przytok 5 km bieg opłacono
70 Horbatowski Grzegorz Cybinka 5 km bieg Kazik Team opłacono
71 Czaja Paweł Jaromirowice 5 km bieg Gubin opłacono
72 Paczkowska Natalia Chlebowo 1963 m bieg opłacono
73 Błaszko Nicola Wałowice 1963 m bieg opłacono
74 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA 1963 m bieg NIEZRZESZONA opłacono
75 Ambroziak Nikodem Wężyska 1963 m bieg opłacono
76 Ambroziak Judyta Wężyska 1963 m bieg opłacono
77 Szela Julia Wężyska 1963 m bieg opłacono
78 Szela Krzysztof Wężyska 1963 m bieg Płomień Chlebowo opłacono
79 Szela Witold Kazimierz Chlebowo 1963 m bieg opłacono
80 Szela Krystyna Chlebowo 1963 m bieg opłacono
81 Fyk Olga Chlebowo 1963 m bieg opłacono
82 Fyk Karolina Chlebowo 1963 m bieg opłacono
83 Krakus Lena Chlebowo 1963 m bieg opłacono
84 Krakus Filip Chlebowo 1963 m bieg opłacono
85 Krakus Dorian Chlebowo 1963 m bieg opłacono
86 Krakus Robert Chlebowo 1963 m bieg opłacono
87 Krakus Jowita Chlebowo 1963 m bieg opłacono
88 Ginibor Aleks Chlebowo 1963 m bieg opłacono
89 Kamiński Maksymilian Chlebowo 1963 m bieg opłacono
90 Pławiak Jakub Chlebowo 1963 m bieg opłacono
91 Ciszewska Inez Chlebowo 1963 m bieg opłacono
92 Laszczowski Henryk Gubin 1963 m bieg opłacono
93 Lewandowska Zofia Gubin 5 km bieg Stowarzyszenie Gubińskiego Klubu Rowerowego "Bidon" opłacono
94 Giersz Piotr Chlebowo 1963 m bieg opłacono
95 Wądołowski Jan Chlebowo 1963 m bieg opłacono
96 Wądołowski Kamil Chlebowo 1963 m bieg opłacono
97 Wądołowska Magdalena Chlebowo 1963 m bieg opłacono
98 Tomczyk Paweł Gubin 5 km bieg Stowarzyszenie Gubińskiego Klubu Rowerowego "Bidon" opłacono
99 Cholewa Izabela Cybinka 5 km bieg opłacono
100 Bekała Marta Starosiedle 5 km bieg Team Starosiedle opłacono


Wyświetleń: 3484

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ