Bieg Zimowy - I Bieg z Kwartetu Biegowego "Cztery pory Roku 2022"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Raczkowski Dariusz Sochocin Bieg 5km
2 Wilczek Marta RB Bieg 10km Reckitt Benckiser
3 Wanat Janusz RB Bieg 10km Reckitt Benckiser
4 Posiewka Jacek RB Bieg 10km Reckitt Benckiser
5 Nikołajuk Julia RB Bieg 10km Reckitt Benckiser
6 Dobrowolski Piotr RB Bieg 10km Reckitt Benckiser
7 Sienkiewicz Jarosław RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
8 Paliszewska Alicja RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
9 Krzyżanowski Krzysztof RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
10 Cybulski Bartosz RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
11 Burzyńska Katarzyna RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
12 Bilińska Joanna RB Bieg 5km Reckitt Benckiser
13 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg 5km KB im. Piotra Sękowskiego
14 Kita Grzegorz Warszawa Bieg 5km Sport Management Polska
15 Błachnio Robert Warszawa Bieg 5km Pawko Runner Team
16 Sienkiewicz Oliwia Płońsk Marsz Nordic Walking 5km
17 Mikulski Tomasz Łazy Bieg 10km UKS Filipides Teresin
18 Żebrowska Anna Ciechanów Bieg 5km
19 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km
20 Spodar Mateusz Spodar Warszawa Bieg 5km Inter Cars IT
21 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE
22 Sienkiewicz Michalina Płońsk Marsz Nordic Walking 5km
23 Dzięgielewska Natalia Sochocin Bieg 5km
24 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg 5km AsfaltLove Dziki
25 Sokołowski Piotr Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
26 Sokołowska Magdalena Ciechanów Marsz Nordic Walking 5km
27 Gąska Dominik Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
28 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Marsz Nordic Walking 5km HDK Legion Płock
29 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Marsz NW 10km Na rolkach przez Mazury
30 Balcerzak Wikltor Sochocin Bieg 5km
31 Nawrocki Łukasz Nowe Miasto Bieg 5km Wkra Sochocin
32 Jasińska-Zalewska Wioleta Nowe Miasto Marsz NW 10km
33 Żulewski Mateusz Sochocin Bieg 5km Wkra Sochocin
34 Piechna Andrzej Gostomin Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
35 Osiński Tomasz Strzegowo Bieg 10km Nasielsk Baszta Team
36 Walczak Przemysław Płońsk Bieg 5km Wkra Sochocin
37 Adamski Robert Płońsk Bieg 5km
38 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Marsz NW 10km PASJA Nordic Walking
39 BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #MorsyŁyse
40 Przeradzki Seweryn Mława Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
41 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 5km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
42 KLIMCZAK ADAM WARSZAWA Marsz NW 10km
43 PUSZKARSKI ADAM WARSZAWA Marsz Nordic Walking 5km
44 Puszkarska Małgorzata Warszawa Marsz Nordic Walking 5km
45 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski Marsz Nordic Walking 5km
46 Rzemieniecki Mateusz Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
47 Dzięgielewski Rafał Sochocin Bieg 5km
48 Żochowski Konrad Sochocin Bieg 5km
49 Gilewski Kacper Kołoząb Bieg 5km Wkra Sochocin
50 Niepytalski Robert Kondrajec Bieg 5km GKS Wkra Sochocin
51 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg 5km Runners Team
52 Napiórkowski Bartłomiej Kondrajec Bieg 5km GKS Wkra Sochocin
53 Jakubiak Radosław Sochocin Bieg 5km Wkra Sochocin
54 Gawryś Artur Lubomin Bieg 10km
55 Matla Artur Sochocin Bieg 5km Wkra Sochocin
56 Koniec Tomasz Wichorowo Bieg 5km Wkra Sochocin
57 ksyna boguslaw Kamion mały Bieg 10km OSP Kamion
58 Dziegielewski Krzysztof Sochocin Bieg 5km Wkra Sochocin
59 Nawrocki Dawid Sochocin Bieg 5km Wkra Sochocin
60 Pałka Mateusz Płońsk Bieg 5km Wkra Sochocin
61 Kątniak Paweł Łódź Bieg 10km
62 Trojanowski Maciej Płońsk Bieg 10km
63 Gortat IGOR Glinojeck Bieg 10km
64 Smietanski Piotr Nowe Pieścirogi Bieg 10km Nasielsk Baszta Team
65 Gut Cezary Unieck Bieg 5km
66 Gut Beata Unieck Marsz Nordic Walking 5km
67 Kalwas Mateusz Mańkowo Bieg 10km RAJSPORT ACTIVE
68 Górski Albin Kozłów Szlachecki Bieg 10km PSP Sochaczew
69 Szot Maria Ujazd Marsz NW 10km
70 Andrzejewski Grzegorz Szerominek Bieg 10km
71 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg 10km
72 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg 5km MKS PANTERA
73 Ciosek-Kowalska Izabela Płońsk Bieg 5km MKS PANTERA
74 Ślęzak Adam Elbląg Marsz Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE
75 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg 10km Klub Miłośników Twórczości Literackiej Karoliny Bluszcz
76 Tomczak Wioleta Przepitki Marsz Nordic Walking 5km Gang Fajniaków
77 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 10km
78 Pisarek Tomasz Płońsk Marsz Nordic Walking 5km
79 Bartołd Jakub Gąsocin Bieg 10km
80 Popielarski Michał Sońsk Bieg 10km
81 Krzemińska Elżbieta Płońsk Bieg 5km
82 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg 5km Art show - motywacja
83 Ziółkowski Dariusz Trębki Nowe Bieg 10km Timbud Team
84 Krzyżanowski Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km
85 Ostrowski Sławomir Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
86 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
87 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
88 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc Bieg 5km
89 Różnowicz Bogusław Wychódźc Bieg 5km
90 Bilińska Joanna Płońsk Bieg 5km
91 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Marsz NW 10km Wojak Danczos
92 Chmielewska Anna Idzikowice Marsz Nordic Walking 5km Morsy Nowe Miasto
93 Pankowska Lidia Szapsk Bieg 5km
94 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg 10km
95 Bąk Jacek Warszawa Bieg 5km
96 Kłosiński Paweł Płonsk Bieg 10km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
97 PAŁYGA MICHAŁ WARSZAWA Bieg 10km
98 Osial Mariusz Płońsk Bieg 10km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
99 Majkowski Łukasz Joniec-Kolonia Bieg 10km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
100 Żochowski Błażej Lisewo Bieg 5km


Wyświetleń: 3828

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ