Tropem Wilczym 2022 - Aleksandrów Kujawski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaręba Szymon Aleksandrów Kujawski 7000m WAT
2 Dutt Sanjana Toruń 1963m UMK Toruń
3 Śmigiel Maciej Aleksandrów kujawski 7000m
4 Hermanowska Edyta Ciechocinek 7000m Środowiskowy Dom Samopomocy im. prof. jana Władysława Piltza
5 Sikorski Sebastian Łazieniec 7000m Mikulsky
6 Czerwiński Krzysztof Osno 7000m polkrys team
7 Sikorski Paweł Straszewo 1963m OSP Straszewo
8 Sobczak Wiktoria Straszewo 1963m OSP Straszewo
9 Sikorski Marcin Straszewo 1963m OSP Straszewo
10 Lewandowski Stanisław Straszewo 1963m OSP Straszewo
11 Lewandowska Małgorzata Straszewo 1963m OSP Straszewo
12 Kowalska Patrycja Aleksandrów Kujawski 1963m
13 Furmaniuk Kasia Aleksandrów Kujawski 1963m
14 Kowalska Justyna Aleksandrów Kujawski 1963m
15 Przybysz Monika Aleksandrów Kujawski 1963m
16 Żurawski Piotr Aleksandrów Kujawski 1963m
17 Skibiński Franciszek Aleksandrów Kujawski 1963m Przedszkole im. J. TUWIMA
18 Skibińska Michalina Aleksandrów Kujawski 1963m
19 Kostrzewska Angelika Aleksandrów Kujawski 1963m #Bieganienawesoło
20 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski 1963m #Bieganienawesoło
21 Świątkowski Marcin Służewo 7000m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
22 Kulik Joanna Aleksandrów Kujawski 7000m
23 Pawłowski Marcin Inowrocław 7000m
24 Janowski Adam Lisewo 7000m
25 Lewandowski Hubert Aleksandrów Kujawski 1963m PiK BUD
26 Lewandowski Karol Aleksandrów Kujawski 1963m PiK BUD
27 Czerwiński Bartosz Rożno-Parcele 1963m PiK BUD
28 Czerwiński Jakub Rożno-Parcele 1963m PiK BUD
29 Lewandowski Paweł Aleksandrów Kujawski 1963m PiK BUD
30 Lewandowska Karolina Aleksandrów Kujawski 1963m PiK BUD
31 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele 1963m PiK BUD
32 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska 7000m TKKF Chełmno
33 Jankowski Tomasz Aleksandrów Kujawski 7000m
34 Szejner Tadeusz Aleksandrów Kujawski 7000m POLKRYS TEAM
35 Gajewski Tomasz Aleksandrów Kujawski 7000m
36 Dejewski Arkadiusz Toruń 7000m 8.K-PBOT
37 Dudziak Jonasz Konradowo 1963m
38 Buszka Kacper Przybranowo 1963m
39 Petrykowski Jacek Aleksandrów Kujawski 1963m
40 Wiśniewski Robert Aleksandrów Kujawski 7000m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
41 Wiśniewski Konrad Aleksandrów Kujawski 7000m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
42 Dudziak Julia Konradowo 1963m MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
43 Dudziak Dorota Konradowo 1963m MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
44 Dudziak Daniel Konradowo 7000m
45 Kofel-Dudziak Monika Konradowo 1963m
46 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 1963m
47 Kwiatkowski Karol Aleksandrów kuj 7000m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
48 Sobieszczyk Anna Aleksandrów Kujawski 1963m
49 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
50 SOBIESZCZYK MONIKA Aleksandrów Kujawski 1963m
51 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
52 Żurawski Ignacy Aleksandrów Kujawski 1963m
53 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski 1963m
54 Rogalski Daniel Torun 1963m
55 Czerwiński Michał Bydgoszcz 1963m
56 Migdalski Paweł Aleksandrów Kujawski 7000m
57 Lorenc Robert Rożno Parcele 7000m
58 Chlewicki Daniel Bądkowo 7000m
59 Kurzawa Helena Służewo 1963m
60 Kurzawa Zofia Służewo 1963m
61 Kurzawa Joanna Służewo 1963m
62 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski 7000m
63 Rosowska Katarzyna Stawki 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
64 Włochowicz Julia Sluzewo 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
65 Matusiak Daniel Waganiec 1963m
66 Matusiak Natalia Waganiec 1963m
67 Dobrowolski Stanisław Plebanka 1963m
68 Matusiak Iwona Waganiec 1963m
69 Woźnica Anna Toruń 1963m Zespół Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
70 Skibiński Adrian Służewo 1963m Zs nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"
71 Lipowska Joanna ZAKRZEWO 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
72 Marcinkiewicz Jan Aleksandrów Kujawski 7000m POLKRYS TEAM
73 Walczak Paweł Aleksandrów Kujawski 1963m
74 Walczak-Kuczborska Anna Łazieniec 1963m
75 Badziński Adrian Opalenica 7000m
76 Badziński Adrian Dariusz Opalenica 1963m
77 JAWORSKI Maciej Aleksandrow Kujawski 7000m
78 Kopaczyk Maciej Aleksandrów Kujawski 7000m
79 Urbaniak Martyna Aleksandrów Kujawski 7000m
80 Wyborski Olaf Aleksandrów kujawski 1963m Kolegium Kujawskie
81 Wyborski Wojciech rozno parcele 1963m
82 Kruszyna Wiktor Dziemionna 1963m
83 Kruszyna Robert Dziemionna 7000m
84 Kruszyna Renata Dziemionna 7000m
85 Zawadzki Krzysztof Toruń 7000m Runcross rozgarty
86 Barwiński Leszek Toruń 7000m Runcross Rozgarty
87 Kozińska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m
88 Wiśniewski Mariusz Aleksandrów Kujawski 7000m POLKRYS TEAM
89 Wesołowski Radosław Ciechocinek 7000m
90 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski 7000m Polkrys Team
91 Wyborski Mariusz Aleksandrów Kujawski 7000m "Słoneczna" strona biegania
92 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski 7000m POLKRYS TEAM
93 Malinowski Tomasz Łazieniec 7000m
94 Zieliński Michał Aleksandrów Kujawski 1963m
95 Murawski Marek Otloczyn 7000m
96 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie
97 Huzakowski Zbigniew Toruń 1963m SRH . Twierdza
98 Wojtyła Rafał Toruń 1963m SRH Twierdza
99 Zielińska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963m
100 Śmigielska Zofia Aleksandrów kujawski 1963m


Wyświetleń: 2365

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ