Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Godlewski Alan Sarny 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
2 Markiewicz Alicja Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
3 Kordowska Julia Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
4 Ochal Gabriela Sarny 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
5 Jurkowska Łucja Białki Górne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu)
6 Goc Hanna Sobieszyn 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu)
7 Goc Honorata Sobieszyn 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu)
8 Janiszek Piotr Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
9 Janiszek Maciej Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
10 Grzechnik rezerwacja Mariusz Ułęż 1963 m
11 Rucińska Hanna Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
12 Rucińska Maja Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
13 Pawlak Wiktor Żabianka 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
14 Pawlak Igor Zabianka 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
15 Kłak Julia Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
16 Kryczka Błażej Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
17 Szymkowska Martyna Szymkowska Żabianka 1963 m
18 Miczyńska Maja Borki 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) Szkoła Podstawowa im. W. Nałkowskiego w Nowodworze
19 Goral Magdalena Tomaszów Lubelski 1963 m
20 Kozak Kinga Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
21 Leonarcik Agnieszka Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
22 Leonarcik Darek Leonarcik Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
23 Miszczak Maciej Ryki 1963 m PSP nr 1 Ryki
24 Miszczak WŁADYSŁAW Ryki 1963 m biegusiem.pl
25 Sacharow Szymon Puławy 1963 m
26 Sacharow Łucja Puławy 1963 m
27 Czajkowska Bożena Puławy 1963 m
28 Sacharow Piotr PUŁAWY 1963 m
29 Weremko Anna Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
30 Raczyński Michał Sierskowola 1963 m
31 Jurkowski Damian Białki Górne 1963 m PSP Białki Dolne
32 Goluch Piotr Korzeniów 1963 m PSP Białki Dolne
33 Goluch Hubert Korzeniów 1963 m PSP Białki Dolne
34 Wojda Adam Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
35 Goluch Szymon Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
36 Wróbel Jan Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
37 Gorzkowska Lena Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
38 Gałęzowski Mikołaj Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
39 Wróbel Wiktor Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
40 Goluch Wojciech Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
41 Gregorczyk Lena Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
42 Przybysz Franciszek Żabianka 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
43 Pyrka Lena Białki Górne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
44 Rosołowski Ignacy Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
45 Szymkowski Tymon Żabianka 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
46 Prokopek Kacper Korzeniów 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
47 Golan Szymon Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
48 Pyrka Wiktoria Białki Górne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
49 Przybysz Małgorzata Żabianka 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
50 Jaguś Milena Białki Dolne 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) PSP Białki Dolne
51 Jurkowski Łukasz Bialki Gorne 1963 m PSP Białki Dolne
52 Dajek Szymon Poizdów-Kolonia 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) Lost in sport
53 Komorowski Karol Poizdów-Kolonia 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) Lost in sport
54 Stefaniak Monika Leonardów 1963 m
55 Stefaniak Janusz Leonardów 1963 m
56 Stefaniak Oliwia Leonardów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
57 Wadas Radek Czarna 1963 m
58 Stefaniak Gabriela Leonardów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
59 Lipka Dominika Stoczek Kocki 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
60 Ciechanowicz Paweł Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
61 Bochenkiewicz Marcin Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
62 Wólczyński Krzysztof Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
63 Guz Mateusz Kock 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
64 Kozak Maciej Dęblin 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
65 Talar Marzena Dęblin 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
66 Dajek Dawid Poizdów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
67 Próchniewicz Patryk Stok 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
68 Skwara Sylwia Sobole 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
69 Kocon Zofia Kraczewice Rządowe 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
70 Gogłoza Krystian Zawitała 1963 m Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
71 Kardas Dominik Oszczywilk 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
72 Wosk Jacek Ryki 1963 m Lost in sport
73 Timoszuk Dagmara Ryki 1963 m Lost in sport
74 Kopacz Adrian Podlodówka 1963 m Runmageddon Team
75 Sęk Sebastian Podlodówka 1963 m Runmageddon Team
76 Stosio Szymon Sobieszyn 1963 m Runmageddon Team
77 Wojtaś Paweł Sobieszyn 1963 m
78 Więsyk Jakub Przytoczono 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
79 Grzechnik-Walasek Pola Ułęż 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) Multimedia Runners Puławy
80 Grzechnik Mariusz Ułęż 1963 m Multimedia Runners Puławy
81 Sowa Piotr Okrzeja 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
82 Mazur Natalia Krasew 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
83 Maj Piotr Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
84 Huczek Jakub Łęczna 1963 m
85 Cieślak Sylwia Natalin 1963 m
86 Dybała Łukasz Rudno 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
87 Dudkowska Zuzia Nowodwór 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
88 Sławiński Jakub Nowinki 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
89 Król Jakub Kamionka 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
90 Paniak Marek Wojcieszów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
91 Cybul Kacper Luszawa 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
92 Kania Dawid Łuków 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
93 Kubiak Małgorzata Lubartów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
94 Koschmider Dominika Lubartów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
95 Osior Konrad Wólka Mieczysławska 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
96 Głowienka Kuba Brusów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
97 Pakulska Kornelia Biardy 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
98 Filipek Kacper Przykwa 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
99 Stefaniak Mikołaj Krasew 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
100 Niedziela Julia Grabów Szlachecki 1963 m


Wyświetleń: 3099

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ