1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grzechnik rezerwacja Mariusz Ułęż 1963 m
2 Szymkowska Martyna Szymkowska Żabianka 1963 m
3 Goral Magdalena Tomaszów Lubelski 1963 m
4 Kozak Kinga Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
5 Leonarcik Agnieszka Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
6 Leonarcik Darek Leonarcik Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
7 Miszczak Maciej Ryki 1963 m PSP nr 1 Ryki
8 Miszczak WŁADYSŁAW Ryki 1963 m biegusiem.pl
9 Sacharow Szymon Puławy 1963 m
10 Sacharow Łucja Puławy 1963 m
11 Czajkowska Bożena Puławy 1963 m
12 Sacharow Piotr PUŁAWY 1963 m
13 Weremko Anna Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
14 Raczyński Michał Sierskowola 1963 m
15 Jurkowski Damian Białki Górne 1963 m PSP Białki Dolne
16 Goluch Piotr Korzeniów 1963 m PSP Białki Dolne
17 Goluch Hubert Korzeniów 1963 m PSP Białki Dolne
18 Jurkowski Łukasz Bialki Gorne 1963 m PSP Białki Dolne
19 Stefaniak Monika Leonardów 1963 m
20 Stefaniak Janusz Leonardów 1963 m
21 Stefaniak Oliwia Leonardów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
22 Wadas Radek Czarna 1963 m
23 Stefaniak Gabriela Leonardów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
24 Lipka Dominika Stoczek Kocki 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
25 Ciechanowicz Paweł Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
26 Bochenkiewicz Marcin Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
27 Wólczyński Krzysztof Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
28 Guz Mateusz Kock 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
29 Kozak Maciej Dęblin 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
30 Talar Marzena Dęblin 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
31 Dajek Dawid Poizdów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
32 Próchniewicz Patryk Stok 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
33 Skwara Sylwia Sobole 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
34 Kocon Zofia Kraczewice Rządowe 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
35 Gogłoza Krystian Zawitała 1963 m Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
36 Kardas Dominik Oszczywilk 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
37 Wosk Jacek Ryki 1963 m Lost in sport
38 Timoszuk Dagmara Ryki 1963 m Lost in sport
39 Kopacz Adrian Podlodówka 1963 m Runmageddon Team
40 Sęk Sebastian Podlodówka 1963 m Runmageddon Team
41 Stosio Szymon Sobieszyn 1963 m Runmageddon Team
42 Wojtaś Paweł Sobieszyn 1963 m
43 Więsyk Jakub Przytoczono 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
44 Grzechnik Mariusz Ułęż 1963 m Multimedia Runners Puławy
45 Sowa Piotr Okrzeja 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
46 Mazur Natalia Krasew 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
47 Maj Piotr Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
48 Huczek Jakub Łęczna 1963 m
49 Cieślak Sylwia Natalin 1963 m
50 Dybała Łukasz Rudno 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
51 Dudkowska Zuzia Nowodwór 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
52 Sławiński Jakub Nowinki 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
53 Król Jakub Kamionka 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
54 Paniak Marek Wojcieszów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
55 Cybul Kacper Luszawa 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
56 Kania Dawid Łuków 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
57 Kubiak Małgorzata Lubartów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
58 Koschmider Dominika Lubartów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
59 Osior Konrad Wólka Mieczysławska 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
60 Głowienka Kuba Brusów 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
61 Pakulska Kornelia Biardy 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
62 Filipek Kacper Przykwa 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
63 Stefaniak Mikołaj Krasew 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
64 Niedziela Julia Grabów Szlachecki 1963 m
65 Niedziela Klaudia Grabów Szlachecki 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
66 Kryczka Jakub Grabów Szlachecki 1963 m
67 Latanowicz Rafał Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
68 Grudzień Dominik Łuków 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
69 Łapka Michał Sobieszyn brzozowa 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
70 Sobocik Wojciech Przytoczno 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
71 Grad Bartosz Sobieszyn 1963 m Zespół szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
72 Dudek Kacper Lublin 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
73 Łukasiewicz Klaudia Ostrówek 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
74 Guzek Natalia Szczygły Dolne 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie .
75 Nowaczek Krzysztof Samoklęski 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
76 Nowaczek Szymon Samoklęski 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
77 Wojtaś Tomasz Sobieszyn 1963 m Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
78 Niedziółka Wojciech Ułęż 1963 m Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
79 Żebrowska Jolanta Puławy 1963 m
80 Polak Jakub Nowa Dąbia 1963 m
81 Garbacz Jacek Baranów 1963 m
82 Prażmo Dariusz Ryki 1963 m
83 Topolewska Beata Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
84 Grzeszczyk Bożena Puławy 1963 m
85 Jarnicka Angelika Ryki 1963 m
86 Moskal Agnieszka Żyrzyn 1963 m Multimedia Runners Puławy
87 Koczański Kamil Sobieszyn 1963 m
88 Koczańska Agnieszka Sobieszyn 1963 m
89 Wenerski Andrzej Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
90 Kuchta Monika Białki Górne 1963 m Akcje charytatywne
91 Gregorczyk Katarzyna Korzeniow 1963 m
92 Cholewa Beata Sarny 1963 m
93 Wiak Asia Sarny 1963 m
94 Grzeszczyk Remigiusz Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
95 Furtak Krzysztof Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
96 Kleszczyńska Agnieszka Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
97 Nowaczek Aleksandra Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
98 Kłopot Graxyna Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
99 Rutkowska Milena Rutkowska Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy
100 Weremko Grzegorz Puławy 1963 m Multimedia Runners Puławy


Wyświetleń: 3660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ