Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godlewski Alan | Sarny | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
2 | Markiewicz Alicja | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
3 | Kordowska Julia | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
4 | Ochal Gabriela | Sarny | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
5 | Jurkowska Łucja | Białki Górne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | ||
6 | Goc Hanna | Sobieszyn | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | ||
7 | Goc Honorata | Sobieszyn | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | ||
8 | Janiszek Piotr | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
9 | Janiszek Maciej | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
10 | Grzechnik rezerwacja Mariusz | Ułęż | Polska | 1963 m | ||
11 | Rucińska Hanna | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
12 | Rucińska Maja | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
13 | Pawlak Wiktor | Żabianka | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
14 | Pawlak Igor | Zabianka | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
15 | Kłak Julia | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
16 | Kryczka Błażej | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
17 | Szymkowska Martyna Szymkowska | Żabianka | Polska | 1963 m | ||
18 | Miczyńska Maja | Borki | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | Szkoła Podstawowa im. W. Nałkowskiego w Nowodworze | |
19 | Goral Magdalena | Tomaszów Lubelski | Polska | 1963 m | ||
20 | Kozak Kinga | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
21 | Leonarcik Agnieszka | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
22 | Leonarcik Darek Leonarcik | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
23 | Miszczak Maciej | Ryki | Polska | 1963 m | PSP nr 1 Ryki | |
24 | Miszczak WŁADYSŁAW | Ryki | Polska | 1963 m | biegusiem.pl | |
25 | Sacharow Szymon | Puławy | Polska | 1963 m | ||
26 | Sacharow Łucja | Puławy | Polska | 1963 m | ||
27 | Czajkowska Bożena | Puławy | Polska | 1963 m | ||
28 | Sacharow Piotr | PUŁAWY | Polska | 1963 m | ||
29 | Weremko Anna | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
30 | Raczyński Michał | Sierskowola | Polska | 1963 m | ||
31 | Jurkowski Damian | Białki Górne | Polska | 1963 m | PSP Białki Dolne | |
32 | Goluch Piotr | Korzeniów | Polska | 1963 m | PSP Białki Dolne | |
33 | Goluch Hubert | Korzeniów | Polska | 1963 m | PSP Białki Dolne | |
34 | Wojda Adam | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
35 | Goluch Szymon | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
36 | Wróbel Jan | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
37 | Gorzkowska Lena | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
38 | Gałęzowski Mikołaj | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
39 | Wróbel Wiktor | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
40 | Goluch Wojciech | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
41 | Gregorczyk Lena | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
42 | Przybysz Franciszek | Żabianka | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
43 | Pyrka Lena | Białki Górne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
44 | Rosołowski Ignacy | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
45 | Szymkowski Tymon | Żabianka | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
46 | Prokopek Kacper | Korzeniów | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
47 | Golan Szymon | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
48 | Pyrka Wiktoria | Białki Górne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
49 | Przybysz Małgorzata | Żabianka | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
50 | Jaguś Milena | Białki Dolne | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | PSP Białki Dolne | |
51 | Jurkowski Łukasz | Bialki Gorne | Polska | 1963 m | PSP Białki Dolne | |
52 | Dajek Szymon | Poizdów-Kolonia | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | Lost in sport | |
53 | Komorowski Karol | Poizdów-Kolonia | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | Lost in sport | |
54 | Stefaniak Monika | Leonardów | Polska | 1963 m | ||
55 | Stefaniak Janusz | Leonardów | Polska | 1963 m | ||
56 | Stefaniak Oliwia | Leonardów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
57 | Wadas Radek | Czarna | Polska | 1963 m | ||
58 | Stefaniak Gabriela | Leonardów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
59 | Lipka Dominika | Stoczek Kocki | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
60 | Ciechanowicz Paweł | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
61 | Bochenkiewicz Marcin | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
62 | Wólczyński Krzysztof | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
63 | Guz Mateusz | Kock | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
64 | Kozak Maciej | Dęblin | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
65 | Talar Marzena | Dęblin | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
66 | Dajek Dawid | Poizdów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
67 | Próchniewicz Patryk | Stok | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie . | |
68 | Skwara Sylwia | Sobole | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
69 | Kocon Zofia | Kraczewice Rządowe | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
70 | Gogłoza Krystian | Zawitała | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie | |
71 | Kardas Dominik | Oszczywilk | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
72 | Wosk Jacek | Ryki | Polska | 1963 m | Lost in sport | |
73 | Timoszuk Dagmara | Ryki | Polska | 1963 m | Lost in sport | |
74 | Kopacz Adrian | Podlodówka | Polska | 1963 m | Runmageddon Team | |
75 | Sęk Sebastian | Podlodówka | Polska | 1963 m | Runmageddon Team | |
76 | Stosio Szymon | Sobieszyn | Polska | 1963 m | Runmageddon Team | |
77 | Wojtaś Paweł | Sobieszyn | Polska | 1963 m | ||
78 | Więsyk Jakub | Przytoczono | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie . | |
79 | Grzechnik-Walasek Pola | Ułęż | Polska | 196,3 m (biegi dla dzieci - bez pakietu) | Multimedia Runners Puławy | |
80 | Grzechnik Mariusz | Ułęż | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
81 | Sowa Piotr | Okrzeja | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
82 | Mazur Natalia | Krasew | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
83 | Maj Piotr | Puławy | Polska | 1963 m | Multimedia Runners Puławy | |
84 | Huczek Jakub | Łęczna | Polska | 1963 m | ||
85 | Cieślak Sylwia | Natalin | Polska | 1963 m | ||
86 | Dybała Łukasz | Rudno | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
87 | Dudkowska Zuzia | Nowodwór | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
88 | Sławiński Jakub | Nowinki | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
89 | Król Jakub | Kamionka | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
90 | Paniak Marek | Wojcieszów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
91 | Cybul Kacper | Luszawa | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
92 | Kania Dawid | Łuków | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
93 | Kubiak Małgorzata | Lubartów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
94 | Koschmider Dominika | Lubartów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
95 | Osior Konrad | Wólka Mieczysławska | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie . | |
96 | Głowienka Kuba | Brusów | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
97 | Pakulska Kornelia | Biardy | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie . | |
98 | Filipek Kacper | Przykwa | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
99 | Stefaniak Mikołaj | Krasew | Polska | 1963 m | Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie | |
100 | Niedziela Julia | Grabów Szlachecki | Polska | 1963 m |
Wyświetleń: 5922