7,7 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto
1 6 HRYCYK KRZYSZTOF M 1 M50-59 1 LĘBORK 7,7 km 8.86 00:06:46 00:52:10.43
2 75 NIETUPSKI DARIUSZ M 2 M50-59 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 7,7 km 8.83 00:06:47 00:52:19.89
3 11 KONKOL ANDRZEJ M 3 M60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 7,7 km 8.79 00:06:49 00:52:33.41
4 3 GAJEWSKA DANUTA K 1 K40-49 1 ŁEBA 7,7 km 8.37 00:07:10 00:55:11.34
5 54 SZUDARSKI EDWARD M 4 M60-69 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 8.26 00:07:15 00:55:56.99
6 39 PIĄTEK DARIUSZ M 5 M40-49 1 POLIPACK TEAM GWE 7,7 km 8.21 00:07:18 00:56:18.51
7 26 PIERZCHAŁA MAREK M 6 M60-69 3 LUZINO STAR FISTASZKI 7,7 km 8.18 00:07:20 00:56:28.04
8 94 HRYCYK IZABELA K 2 K18-29 1 7,7 km 8.16 00:07:21 00:56:36.19
9 48 KWIDZYŃSKA ANNA K 3 K30-39 1 LĘDZIECHOWO 7,7 km 8.1 00:07:24 00:57:02.12
10 4 GÓRSKA IWONA K 4 K40-49 2 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA 7,7 km 8.02 00:07:29 00:57:38.93
11 77 FORMELA SEBASTIAN M 7 M50-59 3 7,7 km 7.94 00:07:33 00:58:12.45
12 74 PIERNICKA KRYSTYNA K 5 K60-69 1 7,7 km 7.92 00:07:34 00:58:18.08
13 53 SZUDARSKI MAREK M 8 M30-39 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 7.81 00:07:41 00:59:10.58
14 20 NEUMANN KAMILA K 6 K30-39 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 7,7 km 7.78 00:07:42 00:59:25.05
15 100 GÓRECKI PATRYK M 9 M30-39 2 SŁUPSK PIOTRBRZOZOWSKITEAM 7,7 km 7.71 00:07:46 00:59:55.14
16 52 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 7 K60-69 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 7.7 00:07:47 01:00:01.07
17 33 SKRZYPIK RENATA K 8 K18-29 2 GDYNIA 7,7 km 7.58 00:07:55 01:00:57.97
18 101 STAWIARZ ANNA K 9 K40-49 3 LĘBORK 7,7 km 7.58 00:07:55 01:00:59.17
19 31 SIBIK BEATA K 10 K50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7,7 km 7.57 00:07:55 01:01:01.31
20 29 RUSZKOWSKI ARKADIUSZ M 10 M30-39 3 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 7,7 km 7.38 00:08:07 01:02:34.07
21 93 KUBIS JAKUB M 11 1 7,7 km 7.38 00:08:08 01:02:38.26
22 99 KUŹMICZ MAGDALENA K 11 K30-39 3 MARSZEWKO POLIPACK TEAM GWE 7,7 km 7.37 00:08:08 01:02:43.41
23 30 SELIB IZABELA K 12 K50-59 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 7,7 km 7.33 00:08:11 01:03:00.91
24 55 PODLEŚ DANUTA K 13 K60-69 3 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 7.29 00:08:13 01:03:21.84
25 90 FILIPÓW TADEUSZ M 12 M70+ 1 LĘBORK NIEZRZESZONY 7,7 km 7.27 00:08:15 01:03:34.67
26 83 SCHWICHTENBERG ANDRZEJ M 13 M60-69 4 LĘBORK 7,7 km 7.22 00:08:18 01:03:57.42
27 78 KRAMP BEATA K 14 K50-59 3 7,7 km 7.22 00:08:18 01:03:58.88
28 98 KUŹMICZ DOMINIK M 14 2 POLIPACK TEAM GWE 7,7 km 6.89 00:08:42 01:07:01.04
29 38 TREPPNER JAN M 15 M70+ 2 GDYNIA GDYNIA 7,7 km 6.89 00:08:42 01:07:05.80
30 28 RUSZKOWSKA MONIKA K 15 K30-39 4 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 7,7 km 6.82 00:08:47 01:07:44.17
31 58 CZAJKOWSKA-KLAPCZYŃSKA ZDZISŁAWA K 16 K60-69 4 SŁUPSK DWA KIJE 7,7 km 6.82 00:08:48 01:07:47.61
32 103 MAŁYSZCZYCKA PATRYCJA K 17 K40-49 4 BOJANO 7,7 km 6.81 00:08:49 01:07:53.80
33 19 NAMSOŁEK FELIKS M 16 M70+ 3 GDYNIA 7,7 km 6.79 00:08:49 01:08:00.87
34 34 SZCZEPKOWSKA BEATA M 17 M50-59 4 7,7 km 6.79 00:08:50 01:08:02.19
35 36 SZUSTAKIEWICZ GRAŻYNA K 18 K60-69 5 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 7,7 km 6.75 00:08:53 01:08:25.83
36 32 SIKORRA JANINA K 19 K70+ 1 LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 7,7 km 6.73 00:08:55 01:08:40.28
37 22 OSTRÓWKA WALDEMAR M 18 M50-59 5 LĘBORK 7,7 km 6.71 00:08:56 01:08:51.02
38 104 TEREFENKO BOGDAN M 19 M40-49 2 7,7 km 6.69 00:08:57 01:09:02.08
39 106 KIJEWSKA BARBARA K 20 K60-69 6 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 6.66 00:09:01 01:09:25.96
40 61 SZYMANOWSKA ANNA K 21 K60-69 7 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7,7 km 6.49 00:09:15 01:11:14.88
41 96 SAWA HELENA K 22 K70+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7,7 km 6.48 00:09:15 01:11:15.03
42 57 DOBROSIELSKA ALINA K 23 K60-69 8 SŁUPSK DWA KIJE 7,7 km 6.48 00:09:15 01:11:15.54
43 60 LAWRENC JOANNA K 24 K40-49 5 CZARNÓWKO 7,7 km 6.46 00:09:17 01:11:34.46
44 198 MARIUSZAK EWA K 25 K50-59 4 7,7 km 6.45 00:09:17 01:11:35.53
45 24 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 26 K70+ 3 GOWINO 7,7 km 6.42 00:09:21 01:12:01.75
46 95 FABIAŃCZUK MARIOLA K 27 K60-69 9 7,7 km 6.32 00:09:29 01:13:05.92
47 105 MACIEJA OLIWIER M 20 M18-29 1 ŁEBA SZKOŁA PODSTAWOWA ŁEBA 7,7 km 6.31 00:09:30 01:13:11.85
48 67 GRABOWSKA BOGUSŁAWA K 28 K60-69 10 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7,7 km 6.31 00:09:30 01:13:12.51
49 92 SŁOMKA KRZYSZTOF M 21 M50-59 6 7,7 km 6.3 00:09:31 01:13:19.19
50 50 KAZIÓW RYSZARD M 22 M60-69 5 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 5.86 00:10:14 01:18:53.21
51 49 KAZIÓW KRYSTYNA K 29 K60-69 11 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 7,7 km 5.85 00:10:15 01:18:56.82
52 87 MARCJAN MAŁGORZATA K 30 K50-59 5 SŁUPSK DWA KIJE 7,7 km 5.85 00:10:15 01:18:59.50
53 35 SZCZYPEK ELA K 31 K60-69 12 SLUPSK 7,7 km 5.85 00:10:15 01:19:02.68
54 59 LOREK MARIUSZ M 23 M50-59 7 LĘBORK 7,7 km 5.7 00:10:31 01:21:03.33
55 46 STENKA KAZIMIERZ M 24 M60-69 6 7,7 km 5.7 00:10:31 01:21:05.43
56 102 KOSZAŁKA EMIL M 25 M50-59 8 LĘBORK 7,7 km 5.69 00:10:32 01:21:08.88
57 79 LIPSKI JAN M 26 M70+ 4 LĘBORK 7,7 km 5.69 00:10:32 01:21:14.09
58 23 PANKIEWICZ ANNA K 32 K40-49 6 GOWINO 7,7 km 5.65 00:10:37 01:21:49.57
59 45 MILKIEWICZ WACŁAW M 27 M60-69 7 7,7 km 5.64 00:10:38 01:21:54.41
60 69 CHOJNACKA JADWIGA K 33 K60-69 13 7,7 km 5.05 00:11:53 01:31:30.78
61 97 CHYLINSKA MARIOLA K 34 K60-69 14 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7,7 km 5.05 00:11:53 01:31:34.29

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ