Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Batalion Zmechanizowany Lębork | |||||||||
1 | Nowicki Artur | Malczyce | Bieg Główny (6,2 km) | 1 Batalion Zmechanizowany Lębork | opłacono on-line | ||||
4F Kharkiv | |||||||||
2 | Kuznetsov Vitalii | Kharkiv | Bieg Główny (6,2 km) | 4F Kharkiv | opłacono on-line | ||||
7 Brygada Obrony Wybrzeża | |||||||||
3 | Pytlak Michał | Siemianice | Bieg Główny (6,2 km) | 7 Brygada Obrony Wybrzeża | opłacono on-line | ||||
10 Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej | |||||||||
4 | Jamioł Anna | Kielce | Bieg Główny (6,2 km) | 10 Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej | |||||
ANANASY Z 3 FAL | |||||||||
5 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | ||||
6 | BURMAN TOMASZ | SŁUPSK | Bieg Główny (6,2 km) | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | ||||
7 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Bieg Główny (6,2 km) | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | ||||
ANANASY Z 3 FAL | |||||||||
8 | Gaweł Iza | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | ||||
Achilles Leszno | |||||||||
9 | Didovodiuk Dmytro | Ivano Frankivsk | Bieg Główny (6,2 km) | Achilles Leszno | |||||
Active Age | |||||||||
10 | Dynysiuk Agnieszka | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Active Age | opłacono on-line | ||||
11 | Dramczyk Martyna | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Active Age | opłacono on-line | ||||
12 | Nowatkowska Emilia | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Active Age | opłacono on-line | ||||
13 | Glinka Agnieszka Glinka | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Active Age | opłacono on-line | ||||
14 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Bieg Główny (6,2 km) | Active Age | |||||
Ananasy z 3 Fal | |||||||||
15 | Wencławski Michał | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | ||||
16 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Ananasy z 3 Fal | |||||
BAZA 44 | |||||||||
17 | SZRAMA Marian | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | BAZA 44 | opłacono on-line | ||||
BBKTS | |||||||||
18 | Grajewski Piotr | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | BBKTS | opłacono on-line | ||||
Biegające Bolesławice | |||||||||
19 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Bieg Główny (6,2 km) | Biegające Bolesławice | |||||
Biegam bo lubię :-) | |||||||||
20 | Fierka Tomasz | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Biegam bo lubię :-) | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
21 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Główny (6,2 km) | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||||
Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||||||
22 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Bieg Główny (6,2 km) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono on-line | ||||
23 | Partyka Grzegorz Partyka | Cewice | Bieg Główny (6,2 km) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono on-line | ||||
Fighting runner | |||||||||
24 | KURAJk Ewa | GDANSK | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Fighting runner | |||||
25 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Fighting runner | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
26 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Florian Chojnice | |||||
Gmina Potęgowo | |||||||||
27 | kos krzysztof | Potęgowo | Bieg Główny (6,2 km) | Gmina Potęgowo | opłacono on-line | ||||
JW 5718 | |||||||||
28 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Bieg Główny (6,2 km) | JW 5718 | opłacono on-line | ||||
KLUB EMERYTA | |||||||||
29 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | KLUB EMERYTA | |||||
KS BAT | |||||||||
30 | Pawelczyk Krzysztof | Łyśniewo Sierakowickie | Bieg Główny (6,2 km) | KS BAT | |||||
KS BAT Sierakowice | |||||||||
31 | Sobocińska-Witowska Anna | Sierakowice | Bieg Główny (6,2 km) | KS BAT Sierakowice | opłacono on-line | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
32 | Paprocka Ewelina | Luzino | Bieg Główny (6,2 km) | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
33 | Bojanowski Michał | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
34 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Bieg Główny (6,2 km) | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
35 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Kolarz-Pol | opłacono on-line | ||||
Kreativsport | |||||||||
36 | Mazur Paweł | LĘBORK | Bieg Główny (6,2 km) | Kreativsport | opłacono on-line | ||||
37 | Konkol Andrzej | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Kreativsport | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
38 | Sieciński Marcin | Żukowo | Bieg Główny (6,2 km) | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
39 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Bieg Główny (6,2 km) | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
40 | Rusin Leszek | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||
LKB im. BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
41 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im. BRACI PETK LĘBORK | |||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
42 | Naczk Wiktoria | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im. Braci Petk | opłacono on-line | ||||
43 | Pieniążek Jakub | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im. Braci Petk | |||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
44 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im. Braci Petk | |||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
45 | Michalak Iza | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line | ||||
46 | Ostrówka Waldemar | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | LKB im BRACI PETK | |||||
LKB im BRACI PETK/ Nowa Różanka | |||||||||
47 | LIPSKI Jan Dominik | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | LKB im BRACI PETK/ Nowa Różanka | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
48 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny (6,2 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
49 | Szymański Adam | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono on-line | ||||
MJR | |||||||||
50 | Heyka Jarosław | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | MJR | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
51 | Kepka Grzegorz Kepka | Wejherowo | Bieg Główny (6,2 km) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
52 | Kepka Ewa | Wejherowo | Bieg Główny (6,2 km) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
53 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
54 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg Główny (6,2 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Metrożercy | |||||||||
55 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Bieg Główny (6,2 km) | Metrożercy | opłacono on-line | ||||
56 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Bieg Główny (6,2 km) | Metrożercy | opłacono on-line | ||||
Miś Biega | |||||||||
57 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Miś Biega | |||||
Mors Team Lębork | |||||||||
58 | Zdrojewska Dorota | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Mors Team Lębork | opłacono on-line | ||||
59 | Kozioł Krzysztof | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Mors Team Lębork | opłacono on-line | ||||
Myszka Miki | |||||||||
60 | Pawłowska Anna | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Myszka Miki | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
61 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg Główny (6,2 km) | OSP POGRODZIE | |||||
PGB SKAZANI NA BIEGANIE | |||||||||
62 | Moska Dawid | Wejherowo | Bieg Główny (6,2 km) | PGB SKAZANI NA BIEGANIE | opłacono on-line | ||||
PGB Skazani na Bieganie | |||||||||
63 | Młyński Karol | Zdrzewno | Bieg Główny (6,2 km) | PGB Skazani na Bieganie | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
64 | naczk leonard | lębork | Bieg Główny (6,2 km) | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
POMERIDERS Słupsk | |||||||||
65 | Skrzypiec Krzysztof | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | POMERIDERS Słupsk | opłacono on-line | ||||
Pozytywnie nakręceni | |||||||||
66 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Bieg Główny (6,2 km) | Pozytywnie nakręceni | opłacono on-line | ||||
Prawie Jak Hermes | |||||||||
67 | Guzowski Denis | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | Prawie Jak Hermes | opłacono on-line | ||||
RCI Gdynia/WT Lębork | |||||||||
68 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | RCI Gdynia/WT Lębork | |||||
S...K...S... | |||||||||
69 | Witt Henryk | Sopot | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | S...K...S... | |||||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
70 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||
Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||||||
71 | Bobrowska Brygida | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | opłacono on-line | ||||
72 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | opłacono on-line | ||||
Straż Graniczna | |||||||||
73 | Jamioł Michał | Kielce | Bieg Główny (6,2 km) | Straż Graniczna | |||||
TEL SIM LĘBORK | |||||||||
74 | Maszk Krzysztof | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | TEL SIM LĘBORK | opłacono on-line | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
75 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Bieg Główny (6,2 km) | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | ||||
Team Zwae | |||||||||
76 | Ciesiulski Przemysław | Kębłowo Nowowiejskie | Bieg Główny (6,2 km) | Team Zwae | |||||
Team Zwae Kębłowo | |||||||||
77 | Karczewski Damian Karczewski | Nowa Wieś Lęborska | Bieg Główny (6,2 km) | Team Zwae Kębłowo | opłacono on-line | ||||
Telsim Lębork | |||||||||
78 | Wyrwał Marta Wyrwał | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | Telsim Lębork | opłacono on-line | ||||
W.P.K SŁOŃ TEAM | |||||||||
79 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | W.P.K SŁOŃ TEAM | |||||
Wikęd team | |||||||||
80 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Bieg Główny (6,2 km) | Wikęd team | opłacono on-line | ||||
81 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Bieg Główny (6,2 km) | Wikęd team | opłacono on-line | ||||
Zwae | |||||||||
82 | Wolff Dorota | Keblowo nowowiejskie | Bieg Główny (6,2 km) | Zwae | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
83 | Shevchenko Serhii | Kyiv | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
84 | Semenovych Bogdan | Kiwszowata | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
85 | Mevsha Mykola | Charkov | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
86 | Wetta Daniel | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
87 | Zielonka Marek | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
88 | Stopnicki Ignacy | Ustka | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
89 | NEMCHENKO MARYNA | CHARKOV | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
90 | Suchodolska Anna | Wicko | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
91 | Dubicka Angelika | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
92 | Strymecki Daniel | Łebunia | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
93 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
94 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
95 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
96 | Ugrewicz Dominika | Rozłazino | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
97 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
98 | Nitecka Katarzyna | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
99 | Mróz Robert | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
100 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
101 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
102 | Gaweł Marcin | Koszalin | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
103 | SEMENOVYCH NATALIIA | Kivchovata | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
104 | Murakowski Robert | Rozłazino | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
105 | Murakowska Joanna | Rozłazino | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
106 | Majszak Józef | Gdynia | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
107 | Sporna Lidia | Rumia | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
108 | Połeć Arkadiusz | Rumia | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
109 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
110 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
111 | Pniewski Mirosław | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
112 | Wronka Cezary | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
113 | Klawikowski Andrzej Andrzej | Cewice | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
114 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
115 | Pirycki Tadeusz | Karczemki k.Rozłazina | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
116 | Chmaj Filip | Mosty | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
117 | Koiszewska Monika | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
118 | Woś Jakub | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
119 | Klasa Wiktoria | Mosty | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
120 | Reszka Dominik | Lebork | Bieg Główny (6,2 km) | ||||||
121 | Konysz Bartłomiej | Lędziechowo | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
122 | Miętka Monika | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
123 | Czaja Piotr | Obiwice | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
124 | Rychter Przemysław | Łeba | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
125 | Treder Roman | Kębłowo Nowowiejskie | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
126 | Treder Natalia | Kębłowo Nowowiejskie | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
127 | Król Benedykt | Werblinia | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
128 | Terefenko Bogdan | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
129 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
130 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
131 | Paczuła Urszula | Cewice | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
132 | Paczuła Stanisław | Cewice | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
133 | Staniaszek Bogusław | Głobino | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
134 | Wenta Adrian | Łebunia | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
135 | Wroński Mateusz | Nowa Wieś Lęborska | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
136 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
137 | Błachnio Jarosław | Wicko | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
138 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
139 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | ||||||
140 | Heyka Ireneusz | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) | opłacono on-line | |||||
biegam bo lubię | |||||||||
141 | Zdzislaw Grzesiak | Gdynia | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | biegam bo lubię | |||||
morsik weteran | |||||||||
142 | Wójcik Piotr | Gdynia | Bieg Główny (6,2 km) | morsik weteran | |||||
niezrzeszony | |||||||||
143 | Filipów Tadeusz | Lębork | Bieg Główny (6,2 km) - emeryci, renciści, niepełnosprawni | niezrzeszony |
Wyświetleń: 8624