Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#ZAKWAS TEAM | |||||||||
1 | Sterczewski Marcin Sterczewski | Pyskowice | 11 km - dorośli | #ZAKWAS TEAM | |||||
131blp Gliwice | |||||||||
2 | Falejczyk Marcin | Gliwice | 11 km - dorośli | 131blp Gliwice | opłacono BM | ||||
3 | Rzeszowski Grzegorz | Chorzów | 1963 m - dorośli | 131blp Gliwice | opłacono BM | ||||
BP Running Team | |||||||||
4 | Kała Jola | Gliwice | 11 km - dorośli | BP Running Team | opłacono BM | ||||
Biegaj z Trenerami | |||||||||
5 | Wardejn Sonia | Gliwice | 11 km - dorośli | Biegaj z Trenerami | opłacono BM | ||||
6 | Seliga Paweł | Gliwice | 11 km - dorośli | Biegaj z Trenerami | opłacono BM | ||||
Biegaj z Trenerem | |||||||||
7 | Baran Daria Baran | Gliwice | 11 km - dorośli | Biegaj z Trenerem | opłacono BM | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
8 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | 11 km - dorośli | CROSS-ŚWIONY | opłacono BM | ||||
Davids CamStudio | |||||||||
9 | Sobczyk Dawid | Brynek | 11 km - dorośli | Davids CamStudio | opłacono BM | ||||
GTK Gliwice | |||||||||
10 | Kała Mateusz | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | GTK Gliwice | opłacono BM | ||||
Gliwice | |||||||||
11 | Armata Tomasz | Gliwice | 1963 m - dorośli | Gliwice | opłacono | ||||
12 | Paczka MICHAŁ | Gliwice | 11 km - dorośli | Gliwice | opłacono BM | ||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
13 | Michalski Robert | Tarnowskie Góry | 11 km - dorośli | Hetman Tarnowskie Góry | |||||
14 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | 11 km - dorośli | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono BM | ||||
II LO Gliwice | |||||||||
15 | Siekierka Małgorzata | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | II LO Gliwice | opłacono BM | ||||
16 | Trojanowska Zofia | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | II LO Gliwice | opłacono BM | ||||
JUDO TEAM MASTERS GLIWICE | |||||||||
17 | Kowalski Włodzimierz | Gliwice | 11 km - dorośli | JUDO TEAM MASTERS GLIWICE | opłacono BM | ||||
18 | Frania Andrzej | Gliwice | 11 km - dorośli | JUDO TEAM MASTERS GLIWICE | opłacono BM | ||||
JW3940 | |||||||||
19 | Sieja Sebastian | Gliwice | 11 km - dorośli | JW3940 | opłacono BM | ||||
K&K RUN | |||||||||
20 | WOJAKOWSKI KRZYSZTOF | Zabrze | 11 km - dorośli | K&K RUN | opłacono BM | ||||
K K Run | |||||||||
21 | WOJAKOWSKA KATARZYNA | Zabrze | 11 km - dorośli | K K Run | opłacono BM | ||||
Mali Gliwiccy Patrioci ( PM 21) | |||||||||
22 | CHIHAB Juliusz | GLIWICE | 1 km - dzieci (do 13 lat) | Mali Gliwiccy Patrioci ( PM 21) | opłacono BM | ||||
Miraz RaceTeam | |||||||||
23 | Kryska Aleksandra | Knurów | 11 km - dorośli | Miraz RaceTeam | |||||
Młodzi Gliwiccy Patrioci | |||||||||
24 | CHIHAB ILYAS | GLIWICE | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | Młodzi Gliwiccy Patrioci | opłacono BM | ||||
Opel Active Team | |||||||||
25 | Ochman Aleksandra | Gliwice | 1963 m - dorośli | Opel Active Team | opłacono BM | ||||
26 | Ochman Rafał | Gliwice | 11 km - dorośli | Opel Active Team | opłacono BM | ||||
Personas | |||||||||
27 | Baszun Michał | Gliwice | 11 km - dorośli | Personas | opłacono BM | ||||
Polska Grupa Pompowa | |||||||||
28 | Krężel Tomasz | Chorzów | 11 km - dorośli | Polska Grupa Pompowa | opłacono BM | ||||
29 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | 11 km - dorośli | Polska Grupa Pompowa | opłacono BM | ||||
Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | |||||||||
30 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | 1963 m - dorośli | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono | ||||
Pozdrowienia dla Tomka :) | |||||||||
31 | Górecki Janusz | Gliwice | 11 km - dorośli | Pozdrowienia dla Tomka :) | opłacono BM | ||||
Pozdrowieni dla Janusza :) | |||||||||
32 | Kujawski Tomasz | Gliwice | 11 km - dorośli | Pozdrowieni dla Janusza :) | opłacono BM | ||||
SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE | |||||||||
33 | Zielińska-Drzał Jadwiga | Gliwice | 1963 m - dorośli | SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE | |||||
34 | Drzał Konrad | Gliwice | 1963 m - dorośli | SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE | opłacono | ||||
SP 32 GLIWICE | |||||||||
35 | Dąbrowski Jan | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | SP 32 GLIWICE | |||||
SP 38 GLIWICE | |||||||||
36 | Armata Konstanty | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | SP 38 GLIWICE | opłacono | ||||
SPMS Bytom | |||||||||
37 | Bujoczek Milena | Bytom | 1 km - dzieci (do 13 lat) | SPMS Bytom | opłacono | ||||
SRTG Gliwice | |||||||||
38 | Pawlik Aneta Pawlik | gliwice | 11 km - dorośli | SRTG Gliwice | opłacono BM | ||||
TL ROW Rybnik | |||||||||
39 | Bujnowski Artur | Knurów | 11 km - dorośli | TL ROW Rybnik | opłacono BM | ||||
Zadyszka Oświęcim | |||||||||
40 | Wójcik Paweł Wójcik | Brzeszcze | 1963 m - dorośli | Zadyszka Oświęcim | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie | |||||||||
41 | Armata Aneta | Gliwice | 1963 m - dorośli | Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie | opłacono | ||||
ZiombelKru | |||||||||
42 | Zdanowicz Tomasz | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | ZiombelKru | opłacono BM | ||||
43 | Zdanowicz Piotr | Gliwice | 1963 m - dorośli | ZiombelKru | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
44 | Iwański Jakub | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
45 | Bielińska Anna | Rybnik | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
46 | Palasz Ami Palasz | Knurów | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
47 | Piasny Adam | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
48 | Palasz Bernadeta Palasz | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
49 | Brożyna Joanna | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
50 | Cwiek Lukasz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
51 | Wąsacz Marzena | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
52 | Kała Jacek | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
53 | Gardulska-Botor Katarzyna Gardulska-Botor | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
54 | Kuncy Oliwia | Zabrze | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
55 | Kuncy Joanna | Zabrze | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
56 | Kuncy Sławomir | Zabrze | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
57 | Matkowski Łukasz | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
58 | Matkowska Sandra | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
59 | Augustynowicz Ewelina | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
60 | Bartoszek Joanna | Paniówki | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
61 | Znyk Krystyna | Gliwice | 11 km osoby z kijkami | opłacono BM | |||||
62 | kwiatek eugeniusz | Zabrze | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
63 | Majos Julia | Tarnawa | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
64 | Zaleska Maria | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
65 | Zaleska Mirosława | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
66 | Stecków Danuta | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono | |||||
67 | Stecków Agata | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono | |||||
68 | Ostrowski Maciej Ostrowski | Knurów | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
69 | Ścipień Krzysztof | Katowice | 11 km - dorośli | ||||||
70 | Sobota Nicole | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
71 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
72 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
73 | Serkies Grzegorz | Świętochłowice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
74 | Gaertig Mieszko | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
75 | Drabik Joachim | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
76 | Kania Marcin | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
77 | Zaleski Arkadiusz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
78 | Kolarz-Urbanek Joanna | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
79 | Kumala Kamil Kumala | Sosnowiec | 11 km - dorośli | ||||||
80 | Laskowska Sabina | Rudziczka | 11 km osoby z kijkami | ||||||
81 | SZCZERBA Krzysztof | ŚWIĘTOCHŁOWICE | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
82 | SZCZERBA Anna | ŚWIĘTOCHŁOWICE | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
83 | Morski Ferdynand | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
84 | Kwapis Bartosz | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
85 | Woźniak Mateusz | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
86 | Woźniak Dominik | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
87 | Gajewski Jacek | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
88 | Gajewska Izabela | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
89 | Siekierka Anna | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
90 | Szadkowski Paweł | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
91 | Mizerska Aleksandra | Żory | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
92 | Pieniążkowski Rafał | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
93 | Dudzik Wojciech Dudzik | Gliwice | 11 km - dorośli | ||||||
94 | Zieleń Jerzy | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
95 | Pawlik Michał | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
96 | Pieniążkowska Woldeyes Barbara | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
97 | Majgier Dariusz | Zabrze | 11 km osoby z kijkami | opłacono | |||||
98 | Mierzwiński Szymon | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
99 | Antczak Antoni | Zabrze | 11 km osoby z kijkami | opłacono BM | |||||
100 | Beżański Marcin | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
101 | Bujoczek Piotr | Bytom | 1963 m - dorośli | opłacono | |||||
102 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | 1963 m - dorośli | opłacono | |||||
103 | Mehl krzysztof | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
104 | ciemieniowski bogdan | gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
105 | nowocin patrycja | gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
106 | Macura Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
107 | Włodarczyk-Macura Aleksandra | Czerwionka-Leszczyny | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
108 | Pawłuszek Piotr | Knurów | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
109 | Katychów Rafał | Rybnik | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
110 | Zwolski Aleksander | Rybnik | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
111 | Zwolski Dymitr Zwolski | Knurów | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
112 | Kaszubski Andrzej | zabrze | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
113 | Mierzwiński Tomasz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
114 | Ryś Kamil | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
115 | Hoinka Tomasz | Żory | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
116 | Labisch Janusz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
117 | Krupa Zbigniew | Knurów | 11 km - dorośli | opłacono | |||||
118 | Zabawczuk Patryk | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
119 | Zabawczuk Paweł | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
120 | Wilczek Tomasz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
121 | Janowska Karolina | Knurów | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
122 | Piszcz Robert | Czerwionka-Leszczyny | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
123 | nowocin patrycja | gliwice | 1963 m - dorośli | ||||||
124 | Pozlewicz Dariusz | Zabrze | 11 km - dorośli | ||||||
125 | Małecki Mateusz | Targoszyce | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
126 | Piątek Julia | Zendek | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
127 | Piątek Magdalena | Ożarowice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
128 | Matuszewska Monika | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
129 | Wolinski Jozef | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
130 | Kuczak Agnieszka | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
131 | Ziółkowski Grzegorz | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
132 | Kempkiewicz Brygida | Gkiwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
133 | Kołodziej Anna | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
134 | zdanowicz Marek | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
135 | Bogusz Damian | Zabrze | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
136 | Skubiś Konrad | Ruda śląska | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
137 | Kruk Matylda | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | ||||||
138 | Niebrzydowski Łukasz | Rybnik | 11 km - dorośli | ||||||
139 | Orzech Michał | Knurów | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
140 | ROSADA Antoni | Gliwice | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono | |||||
141 | ZIMNICKI Maciej | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
142 | Mach Marcin | Gliwice | 11 km - dorośli | ||||||
143 | Bednarski Daniel | Iwkowa | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
144 | Kowalski Adam | Bielsko-Biała | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
145 | Legieżyński Krzysztof | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
146 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
147 | Sobolewska Stefania | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
148 | Tendelska Maja | Cynków | 1 km - dzieci (do 13 lat) | opłacono BM | |||||
149 | Jeszke Arkadiusz | Strzelce Opolskie | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
150 | Przybyszewska Inga | Gliwice | 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) | opłacono BM | |||||
151 | Przybyszewski Rafał | Gliwice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
152 | Karpiński Dariusz Karpiński | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
153 | Plech Łukasz | Zabrze | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
154 | Nieradzik Daria | Ornontowice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
155 | Sikora Jacek | Żory | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
156 | Sikora Krystyna | Paniówki | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
157 | Sikora Krzysztof Sikora | Paniówki | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
158 | Brodacki Paweł Brodacki | Gliwice | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
159 | Dudziec Wojciech | SZYMISZÓW | 11 km - dorośli | opłacono BM | |||||
160 | Nowak Beata | Pyskowice | 1963 m - dorośli | opłacono BM | |||||
161 | Nowak Piotr | Pyskowice | 1963 m - dorośli | opłacono BM |
Wyświetleń: 7600