Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bigaj Agata | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
2 | Wójcik Karol | Hel | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Helskie Morsy Cold Water | opłacono on-line |
3 | Krzystowska-Wójcik Emilia | Hel | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Helskie Morsy Cold Water | opłacono on-line |
4 | Thomas Anna | Toruń | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | ENERGOTERM | opłacono on-line |
5 | Króliczewski Kamil | Toruń | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | ENERGOTERM | opłacono on-line |
6 | Pokorska Diana | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Crossfit Stocznia | opłacono on-line |
7 | Kreft Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Crossfit Stocznia | opłacono on-line |
8 | Koralewska Balbina | Władysławowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
9 | DUBACKI Janusz | HEl | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | 43.bsap | opłacono on-line |
10 | Łukaszewska Ewa | Suchy Dwór | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
11 | Erbach Kai | Hel | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
12 | Fedek Adam | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Fedek Team | opłacono on-line |
13 | SŁUPEK Jacek | Hel | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Helskie Morsy Cold Water | limit osiągnięty |
14 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | limit osiągnięty | |
15 | Majchrzak Wojciech | Łódź | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Saint-Gobain SQUAD | opłacono on-line |
16 | Gromowska Daria | Tczew | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Sistars- szkoła językowa Tczew | opłacono on-line |
17 | Wisniewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
18 | Rosinka Michał | Gdynia | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Grupa Druha Borucha | limit osiągnięty |
19 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | The North Runners | opłacono on-line |
20 | Krzystowski Tomasz | Glincz | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
21 | Krzystowska Karolina | Glincz | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Rodzinka | opłacono on-line |
22 | Malendowicz Żaneta | Tuchola | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
23 | Reiter Piotr | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Porta Running Team | opłacono on-line |
24 | Dalecka Paulina | Gdynia | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
25 | Wójcik Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
26 | Paziewski Maciej | Kotowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Cometa team | opłacono on-line |
27 | Knajder Andżelika | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
28 | Cepiński Andrzej | Gniewowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | AC&AC | opłacono on-line |
29 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | AC&AC | opłacono on-line |
30 | Białas Rafał | Reda | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
31 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
32 | Pawłowski Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
33 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
34 | Jetke Karol | Strzelno | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | The North Runners | opłacono on-line |
35 | Cygan Magdalena | Łódź | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
36 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | ||
37 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |
38 | Rybiński Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych | GTR Golub-Dobrzyń | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21914