Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Biernacki Sebastian GDAŃSK Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
2 Budzisz Rafał Chałupy Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
3 Kulińska Justyna Gdańsk Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
4 Kamiński Jacek Żukowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Motywatornia Team opłacono on-line
5 Szuszkiewicz Sebastian Lębork Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
6 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
7 Dziubak Robert Toruń Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych ENERGOTERM opłacono on-line
8 Korecka Małgorzata Toruń Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych ENERGOTERM opłacono on-line
9 Pancewicz Krzysztof Toruń Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych ENERGOTERM opłacono on-line
10 Sałustowicz Patrycja Lublin Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych #NoLimits opłacono on-line
11 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
12 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Cookies opłacono on-line
13 Koralewski Tomasz Władysławowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
14 Fojut Beata Bytonia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Z Lodu Urwani limit osiągnięty
15 Początek Mikołaj Rumia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
16 Mosiejczyk Jakub Prabuty Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Archeo-Adventure opłacono on-line
17 Król Krzysztof Steblewo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
18 Pozorski Kacper Hel Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
19 Kos Paweł Warszawa Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych eAzymut.pl opłacono on-line
20 Jazukiewicz Ewa Warszawa Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych eAzymut.pl opłacono on-line
21 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
22 Rogocki Artur Orle Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych ARTURO TEAM opłacono on-line
23 Kollek Anna Władysławowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
24 Czaykowski Wojciech Gdynia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Grupa Druha Borucha / Mamy To limit osiągnięty
25 Gładykowski Tomasz Rumia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
26 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Gmina Elblag-Elektromet limit osiągnięty
27 Witt Grażyna Sopot Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
28 KLEIN KRZYSZTOF HEL Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych 18 WOG opłacono on-line
29 Łabędzka-Bugaj Alicja Poznań Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych KB DęBIEC limit osiągnięty
30 Kozłowski Jan Gdańsk Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
31 Grycko Piotr Łebcz Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
32 Stromidło Jan Swarzewo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Nordowe Morsy opłacono on-line
33 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Ķorona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
34 Grajewski Piotr Lębork Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych BBKTS opłacono on-line
35 Roszman Henryk Orle Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
36 Rezler-Dunajewska Magdalena Gdynia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
37 Procelli-Szynwelska Izabela Gdynia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
38 Bakalarczyk Kamilla Żerków Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
39 Lewandowska Karolina tczew Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
40 Kankowska Dominika Luzino Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Kaszubi Luzino opłacono on-line
41 Hintzke Leszek Leśniewo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Przyjaciele w biegu opłacono on-line
42 kankowski Paweł Luzino Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych KAszubi Luzino opłacono on-line
43 Kankowska Justyna Luzino Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Kaszubi Luzino opłacono on-line
44 Rychert Anna Gowino Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych KASZUBI LUZINO opłacono on-line
45 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Eaton Running Team/Biegajacy Tczew limit osiągnięty
46 Lesner Dariusz PUCK Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
47 Simon Julia Rumia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
48 Gostkowski Łukasz Bytów Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
49 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
50 Musiał Michał Pierwoszyno Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Komando Flaki opłacono on-line
51 Stańczyk Martyna Tomaszów Mazowiecki Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
52 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
53 Pulczyńska Anna Starzyno Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
54 Melcer Bogusława Gnieżdżewo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
55 Lewińska Dominika Władysławowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Team Sarenki opłacono on-line
56 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych MTB- Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
57 Patalas Angelika Chłapowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych Team Sarenki opłacono on-line
58 Niemiec Marek Gdynia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
59 Bielecki Michał Rumia Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
60 Pallach Monika Wejherowo Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych MTB- Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
61 Labun Zenon Mrzezino Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
62 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line


Wyświetleń: 21791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ