Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Tarchalanka" | |||||||||
1 | Uciechowski Jan | Lędzina | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | "Tarchalanka" | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
2 | Przytarska Edyta | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | ||||
3 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Akademia Biegowa Kartuzy | limit osiągnięty | ||||
Arka | |||||||||
4 | Burek Juliusz | Gdynia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Arka | opłacono on-line | ||||
BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin | |||||||||
5 | Pick Tomek | Koszalin | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
6 | Janowicz Anna | Władysławowo | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
7 | Kujat Joanna | Gdynia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
MAREL Corp. | |||||||||
8 | Szczęsny Marcin | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | MAREL Corp. | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
9 | Jaroch-Lidzbarska Magdalena | Chwaszczyno | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
Porta Running Team | |||||||||
10 | Myszk Damian | Robakowo | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Porta Running Team | opłacono on-line | ||||
11 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Porta Running Team | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
12 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | S...K...S... | opłacono on-line | ||||
SPC | |||||||||
13 | Podlaszewski Jacek | Toruń | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | SPC | opłacono on-line | ||||
Swarovski Team | |||||||||
14 | Karpiński Jędrzej | Sopot | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Swarovski Team | opłacono on-line | ||||
Szkoła Triathlonu | |||||||||
15 | Salamon Mateusz | Gdynia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Szkoła Triathlonu | opłacono on-line | ||||
Tabakiera Gdynia | |||||||||
16 | Kiedrowicz Bartosz | Gdynia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Tabakiera Gdynia | opłacono on-line | ||||
Z Lodu Urwani | |||||||||
17 | Fojut Marcin | Bytonia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | Z Lodu Urwani | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
18 | Ostrowski Marian | Złocieniec | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
19 | Sokół Sylwia | Sędziszów | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
20 | Mielczarek Marta | Pruszcz Gdański | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
21 | Witka Piotr | Garczegorze 2/2 | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
22 | Jakimski Mariusz | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | limit osiągnięty | |||||
23 | Borowski Mateusz | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | limit osiągnięty | |||||
24 | Jakimski Mariusz | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
25 | Staszewski Stefan | Gdańsk | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
26 | Sadowski Konrad | Chojnice | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
27 | Ryczek Szymon | Reda | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
28 | Giniewicz Krzysztof | Sopot | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
29 | Matelski Szymon | Jastarnia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
30 | Sobolewska Aleksandra | Bydgoszcz | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
31 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
32 | Łuczak Mateusz | Hel | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
33 | Łukasik Piotr | Pruszcz Gdański | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
34 | Szenk Marta | Bydgoszcz | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
35 | Giniewicz Giniewicz | Malbork | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
36 | Florczak Robert | Lidzbark | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
37 | Wons Viola | Starogard Gdański | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
38 | Pańka Adam | Borowo | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line | |||||
39 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21504