II Helski Bieg NA POCZĄTKU POLSKI - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nabakowska Marta Gdansk Bieg dzieci 7-9 lat MKA opłacono on-line
2 Kankowski Jakub Luzino Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
3 Kankowski Kordian Luzino Bieg młodzieżowy 14-16 lat opłacono on-line
4 Chojnacka Nastka Gdynia Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
5 Krupska Katarzyna Rumia Bieg dzieci 7-9 lat SP Kreatywni opłacono on-line
6 Krupska Dominika Rumia Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP Kreatywni opłacono on-line
7 Twórz Laura Borkowo Bieg dzieci 7-9 lat SP Kowale opłacono on-line
8 Walaszczyk Michał Gdańsk Bieg dzieci 7-9 lat SP nr 79 Gdańsk opłacono on-line
9 Walaszczyk Kuba Gdańsk Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP nr 79 Gdańsk opłacono on-line
10 Gadziewska Liwia Złote Piaski Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
11 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg dzieci 3-6 lat Słoneczna Jedynka Rumia opłacono on-line
12 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg młodzieżowy 10-13 lat RKS Rumia opłacono on-line
13 Richert Paweł Przodkowo Bieg młodzieżowy 10-13 lat Przodkowski Team opłacono on-line
14 Gawrylczyk Nina Wejherowo Bieg młodzieżowy 10-13 lat opłacono on-line
15 Auguściak Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg młodzieżowy 10-13 lat opłacono on-line
16 Pszeniczny Bartosz Kuznica Bieg dzieci 7-9 lat opłacono on-line
17 Bolda Matylda Jastarnia Bieg dzieci 3-6 lat Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni opłacono on-line
18 Pszeniczny Juliusz Hel Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono on-line
19 Bubienko Hanna Hel Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
20 Struck Anna Jastarnia Bieg młodzieżowy 14-16 lat Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni
21 Kohnke Nicole Hel Bieg młodzieżowy 14-16 lat Zespół Szkół w Helu
22 Sadowski Feliks Chojnice Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
23 Siwek Kazimierz Hel Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
24 Siwek Szymon Hel Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
25 Kreft Wiktoria Robakowo Bieg młodzieżowy 10-13 lat opłacono on-line
26 Kreft Zuzanna Robakowo Bieg młodzieżowy 10-13 lat opłacono on-line
27 Kohnke Marta Hel Bieg młodzieżowy 10-13 lat ZSO HEL opłacono on-line
28 Kohnke Katarzyna Hel Bieg dzieci 7-9 lat ZSO HEL opłacono on-line
29 Giniewicz Bruno Malbork Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
30 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg młodzieżowy 10-13 lat Runeda opłacono on-line
31 Kozłowska Weronika Hel Bieg młodzieżowy 14-16 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono on-line
32 Łuczak Gabriel Hel Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
33 Matysiakiewicz Aniela Hel Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
34 Ubrych Miłosz Gdynia Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP 51 Gdynia opłacono on-line
35 Czerniak Julia Elbląg Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła 25 w Elblągu
36 Ławniczak Kacper Rumia Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP 9 Rumia opłacono on-line
37 Ławniczak Julian Rumia Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP 9 Rumia opłacono on-line
38 Wójcik Jan Hel Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono on-line
39 Wójcik Maksymilian Hel Bieg młodzieżowy 10-13 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono on-line
40 Kubryn Sylwia Hel Bieg dzieci 3-6 lat
41 MIELCAREK ANTOSIA Reda Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
42 Kondracka Helena Hel Bieg dzieci 3-6 lat Przedszkole Miejskie w Helu - Grupa Rybki opłacono on-line
43 Majchrzak Eliza Budki Nowe Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
44 Pouch Martyna Reda Bieg młodzieżowy 14-16 lat ASPW / Sp3
45 Dancewicz Amelka Balbina Gdynia Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła podstawowa nr 31 opłacono on-line
46 LEWICZ Kacper Redzikowo Bieg dzieci 7-9 lat opłacono on-line
47 Krzystowska Zuzanna GLINCZ Bieg dzieci 3-6 lat Żłobek opłacono on-line
48 Krzystowski Oskar Glincz Bieg młodzieżowy 10-13 lat Podstawówka Żukowo opłacono on-line
49 Krzystowski Oliwier Glincz Bieg młodzieżowy 10-13 lat Podstawówka Żukowo opłacono on-line
50 Krzystowska Natalia Glincz Bieg dzieci 3-6 lat Zerówka Glincz opłacono on-line
51 Grendysa Daniel Hel Bieg dzieci 7-9 lat opłacono on-line
52 Tubinis Dawid Hel Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono
53 Tubinis Maja Hel Bieg dzieci 7-9 lat Szkoła Podstawowa w Helu opłacono on-line
54 Kujat Aleksander Gdynia Bieg młodzieżowy 10-13 lat Kontener Formy opłacono on-line
55 Stalka Jakub Kościerzyna Bieg dzieci 3-6 lat STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
56 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna Bieg dzieci 7-9 lat STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
57 Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania Kościerzyna Bieg dzieci 3-6 lat STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
58 Brzezik Damian Wejherowo Bieg młodzieżowy 10-13 lat Szkoła Podstawowa nr 5 opłacono on-line
59 Brzezik Michał Wejherowo Bieg młodzieżowy 14-16 lat Szkoła Podstawowa nr 5 opłacono on-line
60 Strużyńska Basia Gdańsk Bieg dzieci 3-6 lat Przedszkole De La Salle opłacono on-line
61 Strużyński Michał Gdańsk Bieg dzieci 7-9 lat SP 39 Gdańsk opłacono on-line
62 Strużyńska Weronika Gdańsk Bieg młodzieżowy 10-13 lat SP 39 Gdańsk opłacono on-line
63 NIEDŹWIECKI Piotr Bojano Bieg dzieci 7-9 lat opłacono on-line
64 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Bieg dzieci 3-6 lat
65 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Bieg młodzieżowy 10-13 lat
66 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Bieg dzieci 7-9 lat
67 Pociask Mikołaj Rumia Bieg młodzieżowy 14-16 lat ESS Rumia opłacono on-line
68 Pociask Witold Rumia Bieg dzieci 7-9 lat SP-4 Rumia opłacono on-line
69 Pociask Gustaw Rumia Bieg dzieci 3-6 lat Przedszkole Janowiaczek opłacono on-line
70 KarwowskI Tymoteusz Mosty Bieg młodzieżowy 14-16 lat Sp.Mosty opłacono on-line
71 Karwowska Karolina Mosty Bieg dzieci 3-6 lat opłacono on-line
72 Teska Martyna Gdynia Bieg dzieci 7-9 lat Active Flow
73 Teska Patrycja Gdynia Bieg młodzieżowy 14-16 lat Biegun OCR Team
74 STEMPNIAK Michał HEL Bieg młodzieżowy 14-16 lat Rebels Legion Team opłacono on-line
75 STEMPNIAK Danuta HEL Bieg młodzieżowy 10-13 lat Rebels Legion Team opłacono on-line
76 Górniak Zuzanna Pogórze Bieg dzieci 7-9 lat JARBUD opłacono on-line
77 Czoska Filip Gdynia Bieg dzieci 3-6 lat Przedszkole Morska Przygoda Gdynia opłacono on-line
78 Czoska Fabian Gdynia Bieg młodzieżowy 10-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu opłacono on-line
79 Dybowski Hubert Rumia Bieg dzieci 7-9 lat Komando Flaki opłacono on-line
80 Dybowski Oskar Rumia Bieg młodzieżowy 10-13 lat Komando Flaki opłacono on-line
81 Skurtys Kornelia REDA Bieg dzieci 3-6 lat Mardy Bum opłacono on-line
82 Skurtys Amelia REDA Bieg dzieci 7-9 lat Mardy Bum opłacono on-line


Wyświetleń: 2661

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ