Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nabakowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | MKA | opłacono on-line |
2 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
3 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | opłacono on-line | |
4 | Chojnacka Nastka | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
5 | Krupska Katarzyna | Rumia | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | SP Kreatywni | opłacono on-line |
6 | Krupska Dominika | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP Kreatywni | opłacono on-line |
7 | Twórz Laura | Borkowo | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | SP Kowale | opłacono on-line |
8 | Walaszczyk Michał | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | SP nr 79 Gdańsk | opłacono on-line |
9 | Walaszczyk Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP nr 79 Gdańsk | opłacono on-line |
10 | Gadziewska Liwia | Złote Piaski | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
11 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Słoneczna Jedynka Rumia | opłacono on-line |
12 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | RKS Rumia | opłacono on-line |
13 | Richert Paweł | Przodkowo | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Przodkowski Team | opłacono on-line |
14 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | opłacono on-line | |
15 | Auguściak Mikołaj | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | opłacono on-line | |
16 | Pszeniczny Bartosz | Kuznica | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | opłacono on-line | |
17 | Bolda Matylda | Jastarnia | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni | opłacono on-line |
18 | Pszeniczny Juliusz | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono on-line |
19 | Bubienko Hanna | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
20 | Struck Anna | Jastarnia | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni | |
21 | Kohnke Nicole | Hel | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Zespół Szkół w Helu | |
22 | Sadowski Feliks | Chojnice | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
23 | Siwek Kazimierz | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
24 | Siwek Szymon | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
25 | Kreft Wiktoria | Robakowo | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | opłacono on-line | |
26 | Kreft Zuzanna | Robakowo | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | opłacono on-line | |
27 | Kohnke Marta | Hel | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | ZSO HEL | opłacono on-line |
28 | Kohnke Katarzyna | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | ZSO HEL | opłacono on-line |
29 | Giniewicz Bruno | Malbork | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
30 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Runeda | opłacono on-line |
31 | Kozłowska Weronika | Hel | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono on-line |
32 | Łuczak Gabriel | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
33 | Matysiakiewicz Aniela | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
34 | Ubrych Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP 51 Gdynia | opłacono on-line |
35 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła 25 w Elblągu | |
36 | Ławniczak Kacper | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP 9 Rumia | opłacono on-line |
37 | Ławniczak Julian | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP 9 Rumia | opłacono on-line |
38 | Wójcik Jan | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono on-line |
39 | Wójcik Maksymilian | Hel | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono on-line |
40 | Kubryn Sylwia | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | ||
41 | MIELCAREK ANTOSIA | Reda | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
42 | Kondracka Helena | Hel | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Przedszkole Miejskie w Helu - Grupa Rybki | opłacono on-line |
43 | Majchrzak Eliza | Budki Nowe | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
44 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | ASPW / Sp3 | |
45 | Dancewicz Amelka Balbina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła podstawowa nr 31 | opłacono on-line |
46 | LEWICZ Kacper | Redzikowo | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | opłacono on-line | |
47 | Krzystowska Zuzanna | GLINCZ | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Żłobek | opłacono on-line |
48 | Krzystowski Oskar | Glincz | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Podstawówka Żukowo | opłacono on-line |
49 | Krzystowski Oliwier | Glincz | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Podstawówka Żukowo | opłacono on-line |
50 | Krzystowska Natalia | Glincz | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Zerówka Glincz | opłacono on-line |
51 | Grendysa Daniel | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | opłacono on-line | |
52 | Tubinis Dawid | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono |
53 | Tubinis Maja | Hel | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Szkoła Podstawowa w Helu | opłacono on-line |
54 | Kujat Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Kontener Formy | opłacono on-line |
55 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
56 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
57 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
58 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono on-line |
59 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono on-line |
60 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Przedszkole De La Salle | opłacono on-line |
61 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line |
62 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line |
63 | NIEDŹWIECKI Piotr | Bojano | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | opłacono on-line | |
64 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | ||
65 | GOŁEBIOWSKA MARTA | NADOLE | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | ||
66 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | ||
67 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | ESS Rumia | opłacono on-line |
68 | Pociask Witold | Rumia | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | SP-4 Rumia | opłacono on-line |
69 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Przedszkole Janowiaczek | opłacono on-line |
70 | KarwowskI Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Sp.Mosty | opłacono on-line |
71 | Karwowska Karolina | Mosty | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | opłacono on-line | |
72 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Active Flow | |
73 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Biegun OCR Team | |
74 | STEMPNIAK Michał | HEL | Polska | Bieg młodzieżowy 14-16 lat | Rebels Legion Team | opłacono on-line |
75 | STEMPNIAK Danuta | HEL | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Rebels Legion Team | opłacono on-line |
76 | Górniak Zuzanna | Pogórze | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | JARBUD | opłacono on-line |
77 | Czoska Filip | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Przedszkole Morska Przygoda Gdynia | opłacono on-line |
78 | Czoska Fabian | Gdynia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | opłacono on-line |
79 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Komando Flaki | opłacono on-line |
80 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | Bieg młodzieżowy 10-13 lat | Komando Flaki | opłacono on-line |
81 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Bieg dzieci 3-6 lat | Mardy Bum | opłacono on-line |
82 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Bieg dzieci 7-9 lat | Mardy Bum | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5633