Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płońska Miła | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
2 | Manowski Piotr | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
3 | Manowski Bartłomiej | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
4 | Kłosowicz Monika | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
5 | Orzeł Malwina | GDYNIA | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
6 | Orzeł Nina | Gdynia | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
7 | Szymański Adam | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
8 | Brandt Maja | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | BigYellowFoot Adventure Team | |
9 | Bogusławski Piotr | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
10 | Czechowski Leon | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
11 | Machnicki Mikołaj | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
12 | Czechowska Anna | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
13 | Czechowska Zofia | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
14 | Borowska Maria | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | SP nr 8 w Sopocie | |
15 | Borowski Tymoteusz | Sopot | Polska | 2 tydzień (wtorek i czwartek) | ||
16 | Rybacki Jakub | Gdynia | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
17 | Rybacka Barbara | Gdynia | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
18 | Narkiewicz Wiktor | Sopot | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie | |
19 | Pater Julia | Sopot | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
20 | Panufnik Jona | Gdynia | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
21 | Panufnik Ida | Gdynia | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
22 | Kłosowicz Monika | Sopot | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
23 | Terlecka Zofia | Sopot | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
24 | Machnicki Mikołaj. | Sopot | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
25 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | Active Flow | |
26 | Fopke Weronika | Chwaszczyno | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
27 | Fopke Szymon | Chwaszczyno | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | ||
28 | Fopke Hanna | Chwaszczyno | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
29 | Fopke Marta | Chwaszczyno | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie | |
30 | Troszyńskiego Stanisława | Gdańsk | Polska | 1 tydzień (wotrek i czwartek) | Szkoła Sportowa 75 |
Wyświetleń: 2668